ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Unia Dolice 30 67 21 4 5 62 / 25 11 1 3 33 / 14 10 3 2 29 / 11
2.  Ina Ińsko 30 66 20 6 4 77 / 33 9 4 2 35 / 16 11 2 2 42 / 17
3.  Pogoń Barlinek 30 62 18 8 4 85 / 25 12 2 1 55 / 8 6 6 3 30 / 17
4.  Olimp Złocieniec 30 56 16 8 6 67 / 37 8 5 2 36 / 14 8 3 4 31 / 23 2 2 0 2 0 2 / 2
5.  Calisia Kalisz Pomorski 30 56 16 8 6 63 / 36 10 3 2 36 / 19 6 5 4 27 / 17 2 2 0 2 0 2 / 2
6.  Piast Chociwel 30 47 13 8 9 65 / 42 5 6 4 32 / 19 8 2 5 33 / 23 2 3 1 0 1 5 / 2
7.  Lech Czaplinek 30 47 13 8 9 71 / 54 5 5 5 29 / 27 8 3 4 42 / 27 2 3 1 0 1 2 / 5
8.  Pogoń Połczyn Zdrój 30 44 13 5 12 50 / 41 7 3 5 29 / 19 6 2 7 21 / 22
9.  Światowid 63 Łobez 30 40 12 4 14 53 / 51 8 1 6 35 / 25 4 3 8 18 / 26
10.  Zorza Dobrzany 30 37 10 7 13 64 / 64 6 2 7 36 / 23 4 5 6 28 / 41
11.  Kłos Pełczyce 30 34 9 7 14 42 / 53 5 3 7 26 / 27 4 4 7 16 / 26
12.  Korona Człopa 30 31 9 4 17 45 / 88 6 2 7 26 / 42 3 2 10 19 / 46
13.  Orzeł Bierzwnik 30 29 9 2 19 46 / 79 6 1 8 28 / 33 3 1 11 18 / 46
14.  Drawa Drawsko Pom. 30 27 8 3 19 43 / 80 5 2 8 23 / 34 3 1 11 20 / 46
15.  Sokół Suliszewo 30 26 7 5 18 34 / 72 3 3 9 18 / 32 4 2 9 16 / 40
16.  Orzeł Łubowo 30 7 2 1 27 27 / 114 1 1 13 17 / 48 1 0 14 10 / 66
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 2022/2023
  12345678910111213141516
1.  Calisia Kalisz Pomorski
 
2.  Drawa Drawsko Pom.
 
3.  Ina Ińsko
 
4.  Kłos Pełczyce
 
5.  Korona Człopa
 
6.  Lech Czaplinek
 
7.  Olimp Złocieniec
 
8.  Orzeł Bierzwnik
 
9.  Orzeł Łubowo
 
10.  Piast Chociwel
 
11.  Pogoń Barlinek
 
12.  Pogoń Połczyn Zdrój
 
13.  Sokół Suliszewo
 
14.  Światowid 63 Łobez
 
15.  Unia Dolice
 
16.  Zorza Dobrzany
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 - 6 0 50 4
Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 7
Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 0 2 9
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 0 - 2 0 0 7
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek 0 - 0 0 0 7
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 76 8
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 - 2 0 1 10
Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel 2 - 4 0 1 15
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Światowid 63 Łobez 3 - 3 0 3 15
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 0 - 2 0 28 12
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 0 6
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 1 - 1 0 1 7
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 2 - 1 0 91 20
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 0 3
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 0 59 5
Lech Czaplinek - Unia Dolice 2 - 2 0 1 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Piast Chociwel 1 - 5 0 1 6
Unia Dolice - Zorza Dobrzany 3 - 4 0 0 7
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 1 0 1 6
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 82 8
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 1 - 3 0 1 4
Orzeł Łubowo - Pogoń Barlinek 1 - 4 0 0 9
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 5 - 4 0 0 14
Światowid 63 Łobez - Korona Człopa 1 - 0 0 3 11
4 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Człopa - Orzeł Łubowo 3 - 2 0 51 8
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 4 - 3 0 0 9
Ina Ińsko - Unia Dolice 0 - 3 0 0 7
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 52 9
Piast Chociwel - Kłos Pełczyce 2 - 3 0 1 19
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 4 - 2 0 83 5
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 3 - 0 0 0 12
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 5
5 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Piast Chociwel 0 - 2 0 2 4
Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek 0 - 0 0 0 9
Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 77 27
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 0 - 2 0 0 6
Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 4 - 1 0 0 4
Światowid 63 Łobez - Lech Czaplinek 3 - 2 0 60 9
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 0 39 17
Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 6
6 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 25 8
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 1 - 5 0 47 18
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawsko Pom. 4 - 5 0 0 7
Pogoń Barlinek - Sokół Suliszewo 8 - 0 0 0 6
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 1 6
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo 8 - 1 0 5 9
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 1 - 4 0 0 7
Calisia Kalisz Pomorski - Unia Dolice 0 - 3 0 87 7
7 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 0 37 8
Sokół Suliszewo - Korona Człopa 0 - 3 0 0 3
Drawa Drawsko Pom. - Światowid 63 Łobez 1 - 0 0 2 9
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 4 - 2 0 0 6
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 71 2
Ina Ińsko - Piast Chociwel 1 - 3 0 2 7
Orzeł Łubowo - Lech Czaplinek 1 - 6 0 1 11
Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 1 - 4 0 0 20
8 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 27 16
Lech Czaplinek - Piast Chociwel 0 - 4 0 2 10
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 2 - 3 0 64 18
Korona Człopa - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 51 15
Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 - 0 0 0 6
Orzeł Łubowo - Drawa Drawsko Pom. 3 - 6 0 0 10
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 3 12
Orzeł Bierzwnik - Sokół Suliszewo 4 - 0 0 0 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Korona Człopa 1 - 0 0 0 4
Piast Chociwel - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 97 7
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 - 2 0 2 8
Sokół Suliszewo - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 11 7
Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 1 - 1 0 0 7
Ina Ińsko - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 0 39 5
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 5 - 1 0 0 6
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 0 - 4 0 0 8
10 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 42 47
Pogoń Połczyn Zdrój - Piast Chociwel 0 - 0 0 2 10
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 69 12
Orzeł Bierzwnik - Unia Dolice 1 - 4 0 0 3
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 36 3
Światowid 63 Łobez - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 8 14
Pogoń Barlinek - Ina Ińsko 0 - 1 0 0 20
Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 0 - 3 0 0 3
11 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 1 - 0 0 0 9
Kłos Pełczyce - Orzeł Łubowo 7 - 1 0 0 14
Piast Chociwel - Pogoń Barlinek 1 - 2 0 1 14
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 0 0 69 12
Sokół Suliszewo - Drawa Drawsko Pom. 0 - 3 0 37 5
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 3 - 1 0 0 2
Ina Ińsko - Korona Człopa 2 - 2 0 0 7
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 - 0 0 1 14
12 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 0 43 9
Korona Człopa - Piast Chociwel 3 - 1 0 65 3
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 1 - 5 0 0 6
Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 0 22
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 6 - 0 0 0 12
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 0 0 68 27
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 6 9
Orzeł Łubowo - Unia Dolice 0 - 3 0 0 6
13 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Pogoń Barlinek 0 - 0 0 36 10
Unia Dolice - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 1 11
Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 9 15
Sokół Suliszewo - Lech Czaplinek 1 - 7 0 1 6
Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 26
Zorza Dobrzany - Orzeł Łubowo 4 - 0 0 0 6
Piast Chociwel - Orzeł Bierzwnik 5 - 0 0 3 4
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 2 - 1 0 80 13
14 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 1 - 4 0 0 3
Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek 2 - 2 0 1 17
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 6 0 46 6
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 64 4
Olimp Złocieniec - Unia Dolice 0 - 0 0 0 23
Sokół Suliszewo - Kłos Pełczyce 0 - 0 0 0 7
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 1 - 4 0 4 10
Orzeł Łubowo - Ina Ińsko 1 - 4 0 0 10
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 1 - 0 0 25 8
Unia Dolice - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 0 2
Piast Chociwel - Orzeł Łubowo 3 - 0 0 0 5
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 6
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 76 6
Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek 1 - 2 0 1 8
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 3 - 0 0 0 8
Pogoń Barlinek - Korona Człopa 8 - 1 0 2 8
16 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 1 8
Piast Chociwel - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 8
Ina Ińsko - Olimp Złocieniec 2 - 2 0 1 23
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 3 - 1 0 82 10
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 28
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 2 0 1 9
Zorza Dobrzany - Sokół Suliszewo 4 - 1 0 0 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Światowid 63 Łobez 2 - 1 0 5 6
17 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Lech Czaplinek 0 - 4 0 1 5
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 0 - 1 0 0 2
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 3 - 0 0 2 6
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 - 3 0 0 8
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 5
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 82 2
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 0 38 7
Światowid 63 Łobez - Pogoń Barlinek 3 - 2 0 7 9
18 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 1 - 1 0 75 21
Lech Czaplinek - Orzeł Bierzwnik 6 - 3 0 2 10
Pogoń Barlinek - Orzeł Łubowo 6 - 0 0 1 7
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 2 - 1 0 44 4
Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 4 - 1 0 0 11
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom. 8 - 2 0 48 21
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 1 - 2 0 0 6
Piast Chociwel - Sokół Suliszewo 0 - 0 0 0 9
19 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Piast Chociwel 0 - 0 0 0 14
Orzeł Łubowo - Korona Człopa 0 - 1 0 0 7
Unia Dolice - Ina Ińsko 2 - 1 0 0 6
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 0 0 84 12
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 2 11
Światowid 63 Łobez - Orzeł Bierzwnik 7 - 2 0 3 9
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 4 - 0 0 1 9
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek 0 - 6 0 0 8
20 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Chociwel - Unia Dolice 1 - 1 0 0 4
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 6
Calisia Kalisz Pomorski - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 77 6
Orzeł Bierzwnik - Orzeł Łubowo 3 - 0 0 0 10
Pogoń Barlinek - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 3 47
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 0 - 1 0 0 11
Korona Człopa - Drawa Drawsko Pom. 2 - 1 0 30 9
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 2 - 1 0 45 7
21 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 0 0 83 17
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 4 - 1 0 0 9
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 3 - 2 0 0 8
Sokół Suliszewo - Pogoń Barlinek 0 - 2 0 0 13
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 3 - 4 0 0 5
Orzeł Łubowo - Światowid 63 Łobez 0 - 3 0 14 5
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Bierzwnik 1 - 2 0 0 8
Kłos Pełczyce - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 0 44 13
22 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Człopa - Sokół Suliszewo 1 - 2 0 0 4
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 81 12
Lech Czaplinek - Orzeł Łubowo 3 - 1 0 0 7
Pogoń Połczyn Zdrój - Unia Dolice 2 - 0 0 47 10
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 0 7 8
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 4 - 0 0 1 16
Piast Chociwel - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 23
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 3 - 2 0 0 10
23 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Chociwel - Lech Czaplinek 1 - 2 0 1 9
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Łubowo 5 - 0 0 0 8
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 0 0 80 29
Olimp Złocieniec - Światowid 63 Łobez 0 - 1 0 7 15
Zorza Dobrzany - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 0 1 8
Kłos Pełczyce - Korona Człopa 3 - 1 0 0 8
Sokół Suliszewo - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 5
Unia Dolice - Pogoń Barlinek 4 - 0 0 0 24
24 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 3 - 5 0 0 6
Światowid 63 Łobez - Sokół Suliszewo 1 - 3 0 10 6
Calisia Kalisz Pomorski - Piast Chociwel 3 - 2 0 93 9
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 3 - 0 0 1 8
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 8 - 0 0 3 12
Orzeł Bierzwnik - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 0 8
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko 0 - 3 0 0 6
Korona Człopa - Unia Dolice 1 - 2 0 0 4
25 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Chociwel - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 0 0 18
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 2 - 2 0 77 11
Unia Dolice - Orzeł Bierzwnik 4 - 0 0 0 7
Ina Ińsko - Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 34
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 4 - 1 0 0 13
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 4 - 0 0 0 6
Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo 5 - 1 0 0 9
Kłos Pełczyce - Światowid 63 Łobez 2 - 1 0 0 12
26 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Kłos Pełczyce 0 - 3 0 0 10
Pogoń Barlinek - Piast Chociwel 2 - 0 0 0 19
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 1 - 2 0 3 10
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 1 7
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 86 12
Orzeł Bierzwnik - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 4
Korona Człopa - Ina Ińsko 3 - 4 0 0 9
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo 0 - 0 0 0 9
27 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Barlinek 2 - 1 0 92 47
Unia Dolice - Orzeł Łubowo 7 - 0 0 0 15
Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 6
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 0 - 0 0 8 13
Sokół Suliszewo - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 7
Kłos Pełczyce - Drawa Drawsko Pom. 1 - 0 0 1 7
Piast Chociwel - Korona Człopa 8 - 3 0 0 13
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 2 - 3 0 44 10
28 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 13
Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 3 - 1 0 0 4
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 7 0 84 9
Orzeł Bierzwnik - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 5
Pogoń Barlinek - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 0 2 30
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 0 - 1 0 66 35
Orzeł Łubowo - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 4
Drawa Drawsko Pom. - Unia Dolice 0 - 3 0 0 19
29 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Orzeł Łubowo 4 - 0 0 0 11
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 3 - 1 0 95 9
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 8 - 1 0 1 8
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 8 - 0 0 0 13
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2 - 2 0 1 32
Kłos Pełczyce - Sokół Suliszewo 1 - 3 0 0 11
Unia Dolice - Olimp Złocieniec 3 - 2 0 0 42
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 4 - 1 0 0 13
30 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 5 - 2 0 0 9
Światowid 63 Łobez - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 75 11
Korona Człopa - Pogoń Barlinek 2 - 2 0 0 31
Lech Czaplinek - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 10
Orzeł Łubowo - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 7
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 0 1 6
Sokół Suliszewo - Unia Dolice 1 - 2 0 0 42
Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 0 - 6 0 0 24
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
1 » Dąb Dębno-Rurzyca Nawod »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » SPR Pogoń Szczecin-Samb »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
1 » Mechanik Bobolice-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
TanowiaTan...
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151536
• newsów: 77968
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170569
• zdjęć: 889852
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies