ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 1 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ina Goleniów 7 18 6 0 1 26 / 8 3 0 1 12 / 5 3 0 0 14 / 3
2.  Kotwica II Kołobrzeg 7 16 5 1 1 33 / 12 2 0 0 11 / 1 3 1 1 22 / 11
3.  Sparta Gryfice 7 16 5 1 1 17 / 5 2 0 1 5 / 2 3 1 0 12 / 3
4.  Gryf Kamień Pomorski 6 15 5 0 1 44 / 5 2 0 1 24 / 3 3 0 0 20 / 2
5.  Prawobrzeże Świnoujście 7 13 4 1 2 19 / 9 4 0 1 18 / 7 0 1 1 1 / 2
6.  Intermarche-Rega Trzebiatów 7 12 4 0 3 20 / 14 2 0 1 13 / 7 2 0 2 7 / 7
7.  Orzeł Łożnica 7 12 4 0 3 11 / 9 3 0 1 9 / 4 1 0 2 2 / 5
8.  Iskra Golczewo 7 11 3 2 2 17 / 10 1 2 1 7 / 6 2 0 1 10 / 4
9.  Jantar Dziwnów 6 11 3 2 1 12 / 10 2 1 0 6 / 4 1 1 1 6 / 6
10.  Sarmata Dobra 7 8 2 2 3 12 / 20 0 1 2 3 / 10 2 1 1 9 / 10
11.  Astra Ustronie Morskie 7 7 2 1 4 12 / 11 1 1 1 7 / 5 1 0 3 5 / 6 1 3 1 0 0 2 / 0
12.  Pomorzanin Sławoborze 7 7 2 1 4 10 / 22 0 1 3 3 / 11 2 0 1 7 / 11 1 0 0 0 1 0 / 2
13.  Mewa Resko 7 5 1 2 4 14 / 26 1 1 2 12 / 8 0 1 2 2 / 18
14.  Polonia Płoty 7 4 1 1 5 13 / 21 0 0 3 5 / 11 1 1 2 8 / 10
15.  AP Kotwica Kołobrzeg 7 3 1 0 6 7 / 33 0 0 4 4 / 26 1 0 2 3 / 7
16.  Płomień Myślino 7 0 0 0 7 5 / 57 0 0 3 1 / 22 0 0 4 4 / 35
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 1 2022/2023
  12345678910111213141516
1.  AP Kotwica Kołobrzeg
 
       
2.  Astra Ustronie Morskie 
 
       
3.  Gryf Kamień Pomorski  
 
      
4.  Ina Goleniów 
 
     
5.  Intermarche-Rega Trzebiatów  
 
      
6.  Iskra Golczewo 
 
      
7.  Jantar Dziwnów   
 
    
8.  Kotwica II Kołobrzeg    
 
     
9.  Mewa Resko    
 
   
10.  Orzeł Łożnica   
 
    
11.  Płomień Myślino      
 
  
12.  Polonia Płoty      
 
  
13.  Pomorzanin Sławoborze      
 
 
14.  Prawobrzeże Świnoujście     
 
 
15.  Sarmata Dobra        
 
16.  Sparta Gryfice        
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 1 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 0 0 0 16
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 1 - 5 0 0 4
Mewa Resko - Płomień Myślino 9 - 2 0 0 9
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 - 2 0 1 2
Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra 4 - 0 0 1 7
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 3 0 0 3
Ina Goleniów - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 71
AP Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 2 - 3 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 4 - 0 0 1 21
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 3 - 1 0 0 0
Płomień Myślino - Iskra Golczewo 0 - 7 0 0 9
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 - 2 0 0 1
Sarmata Dobra - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 0 2
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica 0 - 1 0 60 18
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 2 - 5 0 56 21
Kotwica II Kołobrzeg - Mewa Resko 9 - 0 0 0 7
3 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Golczewo - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 1 60 28
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 0 0 11
Orzeł Łożnica - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 0 4
Mewa Resko - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 0 9
Ina Goleniów - Płomień Myślino 3 - 0 0 0 14
Astra Ustronie Morskie - Sarmata Dobra 2 - 2 0 1 6
AP Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice 0 - 7 0 60 11
26-11 12:00  Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 10
4 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Kotwica II Kołobrzeg 5 - 2 0 0 3
Płomień Myślino - Polonia Płoty 1 - 5 0 0 20
Prawobrzeże Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 0 0 1
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 0 1 9
Sparta Gryfice - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 1 253 3
Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica 2 - 1 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Golczewo 1 - 3 0 0 4
Sarmata Dobra - Mewa Resko 2 - 2 0 70 26
5 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 2 - 4 0 49 18
Orzeł Łożnica - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 40 3
Prawobrzeże Świnoujście - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 1
Mewa Resko - Sparta Gryfice 0 - 1 0 49 10
Polonia Płoty - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 5 0 0 4
Intermarche-Rega Trzebiatów - Płomień Myślino 4 - 2 0 0 7
Pomorzanin Sławoborze - Ina Goleniów 0 - 4 0 0 8
AP Kotwica Kołobrzeg - Jantar Dziwnów 2 - 4 0 0 5
6 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Płomień Myślino 19 - 0 0 49 9
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 3 - 0 0 132 4
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 7 - 0 0 0 3
Orzeł Łożnica - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 0 3 3
Sarmata Dobra - Ina Goleniów 1 - 5 0 0 4
Jantar Dziwnów - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 3
Kotwica II Kołobrzeg - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 7 - 0 0 0 1
Ina Goleniów - Sparta Gryfice 1 - 2 0 47 16
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 7
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 0 0 0 1
Astra Ustronie Morskie - Orzeł Łożnica 3 - 0 0 0 4
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 0 10
Płomień Myślino - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 10 0 0 11
AP Kotwica Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 0 - 12 0 42 18
8 kolejka relacja fotki komentarze
01-10 14:00  Orzeł Łożnica - Mewa Resko 0 0 0
01-10 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
01-10 15:00  Sarmata Dobra - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
01-10 15:00  Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 0 7
01-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Ina Goleniów 0 0 0
01-10 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
02-10 11:00  Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 0 0 0
02-10 13:00  Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
08-10 12:00  Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
08-10 14:00  Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
08-10 14:00  Iskra Golczewo - Orzeł Łożnica 0 0 0
08-10 14:00  Ina Goleniów - Jantar Dziwnów 0 0 0
08-10 15:00  Mewa Resko - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
08-10 16:00  Płomień Myślino - Sarmata Dobra 0 0 0
09-10 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 0 0 0
09-10 17:00  Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
15-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
15-10 14:00  Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 0 0 0
15-10 14:00  Orzeł Łożnica - Ina Goleniów 0 0 0
15-10 14:00  Astra Ustronie Morskie - Mewa Resko 0 0 0
15-10 15:00  Sarmata Dobra - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
15-10 15:00  Sparta Gryfice - Płomień Myślino 0 0 0
15-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
16-10 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Iskra Golczewo 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
22-10 11:00  Pomorzanin Sławoborze - Sarmata Dobra 0 0 0
22-10 12:00  Polonia Płoty - Orzeł Łożnica 0 0 0
22-10 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 0 0 0
22-10 13:00  Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
22-10 14:00  Iskra Golczewo - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
22-10 15:00  Mewa Resko - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
22-10 15:00  Płomień Myślino - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
23-10 17:30  Kotwica II Kołobrzeg - Sparta Gryfice 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
29-10 12:00  Jantar Dziwnów - Płomień Myślino 0 0 0
29-10 13:00  Orzeł Łożnica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
29-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 0 0 0
29-10 14:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
29-10 14:00  Mewa Resko - Iskra Golczewo 0 0 0
29-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
29-10 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Płoty 0 0 0
30-10 10:00  Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
05-11 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
05-11 12:00  Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
05-11 12:00  Polonia Płoty - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
05-11 13:00  Ina Goleniów - Mewa Resko 0 0 0
05-11 14:00  Płomień Myślino - Orzeł Łożnica 0 0 0
05-11 14:00  Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 0 0
06-11 12:00  Pomorzanin Sławoborze - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
06-11 17:00  Kotwica II Kołobrzeg - Jantar Dziwnów 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
12-11 11:00  Jantar Dziwnów - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
12-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Myślino 0 0 0
12-11 12:00  Iskra Golczewo - Ina Goleniów 0 0 0
12-11 13:00  Orzeł Łożnica - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
12-11 13:00  Astra Ustronie Morskie - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
12-11 14:00  Mewa Resko - Polonia Płoty 0 0 0
12-11 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 0 0 0
13-11 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
19-11   Kotwica II Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
19-11 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 0 0 0
19-11 12:00  Polonia Płoty - Iskra Golczewo 0 0 0
19-11 13:00  Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
19-11 14:00  Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
19-11 14:00  Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 0 0 0
19-11 14:00  Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
20-11 12:00  Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Łożnica 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
10-04 18:00  Ina Goleniów - Pomorzanin Sławoborze 0 0 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Pomóż Ewie
mecze:
23 » Błękitni II Stargard-Dą »
20 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
17 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
16 » Biali Sądów-Flota Świno »
16 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
16 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
14 » Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
14 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
13 » Spójnia Świdwin-Sparta  »
13 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
and47 belseboss
eeniu Junioro
kempes7 maja63
mancen Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3027
• imprez: 140232
• newsów: 76657
• użytkowników: 80124
• komentarzy: 1146702
• zdjęć: 856195
• relacji: 39960
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies