ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - II liga mężczyzn gr. 1 2021/2022
II liga mężczyzn gr. 1 2021/2022 ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z P +/- Z P +/- Z P +/- m pkt Z P +/-
1.  Astra Nowa Sól 22 60 20 2 62 / 13 10 1 32 / 6 10 1 30 / 7
2.  Anioły Toruń 22 58 20 2 62 / 18 10 1 30 / 9 10 1 32 / 9
3.  Stalpro Joker Powiat Pilski 22 51 16 6 56 / 21 8 3 28 / 11 8 3 28 / 10
4.  LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 22 49 17 5 55 / 26 9 2 28 / 11 8 3 27 / 15
5.  SPS Konspol Słupca 22 41 14 8 45 / 33 8 3 25 / 14 6 5 20 / 19
6.  Enea Energetyk Poznań 22 35 11 11 45 / 40 5 6 22 / 19 6 5 23 / 21
7.  Sobieski Żagań 22 27 10 12 37 / 48 6 5 21 / 22 4 7 16 / 26
8.  LUKS Wilki Wilczyn 22 26 9 13 36 / 47 7 4 23 / 18 2 9 13 / 29
9.  GKS Stoczniowiec Gdańsk 22 16 5 17 23 / 54 3 8 13 / 25 2 9 10 / 29
10.  Trefl Lębork 22 13 4 18 20 / 60 4 7 14 / 27 0 11 6 / 33
11.  SKS Gorzów Wielkopolski 22 11 3 19 22 / 59 3 8 14 / 26 0 11 8 / 33
12.  AZS UMK Toruń 22 9 3 19 17 / 61 3 8 14 / 28 0 11 3 / 33
wyniki spotkań - II liga mężczyzn gr. 1 2021/2022
  123456789101112
1.  Anioły Toruń
 
2.  Astra Nowa Sól
 
3.  AZS UMK Toruń
 
4.  Enea Energetyk Poznań
 
5.  GKS Stoczniowiec Gdańsk
 
6.  LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
 
7.  LUKS Wilki Wilczyn
 
8.  SKS Gorzów Wielkopolski
 
9.  Sobieski Żagań
 
10.  SPS Konspol Słupca
 
11.  Stalpro Joker Powiat Pilski
 
12.  Trefl Lębork
 
terminarz - II liga mężczyzn gr. 1 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - Anioły Toruń 1 - 3 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 1 0 0 0
SPS Konspol Słupca - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 - 3 0 0 0
Sobieski Żagań - Enea Energetyk Poznań 1 - 3 0 0 0
Astra Nowa Sól - Trefl Lębork 3 - 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Trefl Lębork 3 - 0 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - Astra Nowa Sól 1 - 3 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - Sobieski Żagań 3 - 0 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - SPS Konspol Słupca 1 - 3 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 0 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Anioły Toruń 0 - 3 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Wilki Wilczyn - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 0 0 0
SPS Konspol Słupca - Anioły Toruń 1 - 3 0 0 0
Sobieski Żagań - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 1 0 0 0
Astra Nowa Sól - Stalpro Joker Powiat Pilski 3 - 2 0 0 0
Trefl Lębork - Enea Energetyk Poznań 2 - 3 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań 2 - 3 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - Trefl Lębork 3 - 0 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - Astra Nowa Sól 1 - 3 0 0 0
Anioły Toruń - Sobieski Żagań 3 - 1 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - SPS Konspol Słupca 3 - 0 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Stoczniowiec Gdańsk - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
Sobieski Żagań - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 1 - 3 0 0 0
SPS Konspol Słupca - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 2 0 0 0
Astra Nowa Sól - Anioły Toruń 2 - 3 0 0 0
Trefl Lębork - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 2 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - Stalpro Joker Powiat Pilski 1 - 3 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 - 3 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - Enea Energetyk Poznań 0 - 3 0 0 0
Anioły Toruń - Trefl Lębork 3 - 0 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Astra Nowa Sól 1 - 3 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - Sobieski Żagań 3 - 1 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SPS Konspol Słupca 0 - 3 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
SPS Konspol Słupca - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
Sobieski Żagań - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 0 0 0
Astra Nowa Sól - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 0 0 0 0
Trefl Lębork - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - Anioły Toruń 0 - 3 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 0 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 2 0 0 0
Anioły Toruń - Stalpro Joker Powiat Pilski 3 - 0 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Enea Energetyk Poznań 3 - 1 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - Trefl Lębork 3 - 2 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Astra Nowa Sól 0 - 3 0 0 0
SPS Konspol Słupca - Sobieski Żagań 3 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Sobieski Żagań - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
Astra Nowa Sól - SPS Konspol Słupca 3 - 0 0 0 0
Trefl Lębork - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 0 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2 - 3 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - Anioły Toruń 0 - 3 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Anioły Toruń 1 - 3 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 1 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 - 3 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Enea Energetyk Poznań 0 - 3 0 0 0
SPS Konspol Słupca - Trefl Lębork 3 - 0 0 0 0
Sobieski Żagań - Astra Nowa Sól 0 - 3 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl Lębork - Sobieski Żagań 3 - 2 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 0 0 0
Anioły Toruń - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 0 0 0 0
AZS UMK Toruń - Astra Nowa Sól 0 - 3 0 0 0
SPS Konspol Słupca - Enea Energetyk Poznań 3 - 2 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 0 0 0
Anioły Toruń - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 1 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 - 3 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - SPS Konspol Słupca 3 - 0 0 0 0
Trefl Lębork - Astra Nowa Sól 0 - 3 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - Sobieski Żagań 2 - 3 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Anioły Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 0 0 0
Trefl Lębork - AZS UMK Toruń 3 - 2 0 0 0
Astra Nowa Sól - Enea Energetyk Poznań 3 - 0 0 0 0
Sobieski Żagań - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 - 3 0 0 0
SPS Konspol Słupca - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 1 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3 - 2 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 2 0 0 0
Anioły Toruń - SPS Konspol Słupca 3 - 2 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - Sobieski Żagań 0 - 3 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - Astra Nowa Sól 1 - 3 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - Trefl Lębork 3 - 0 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Energetyk Poznań - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
Sobieski Żagań - Anioły Toruń 3 - 2 0 0 0
SPS Konspol Słupca - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3 - 0 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - LUKS Wilki Wilczyn 2 - 3 0 0 0
Astra Nowa Sól - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 0 0 0 0
Trefl Lębork - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 - 3 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk 0 - 3 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - SPS Konspol Słupca 3 - 0 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - Trefl Lębork 3 - 2 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - Enea Energetyk Poznań 3 - 0 0 0 0
Anioły Toruń - Astra Nowa Sól 3 - 0 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Sobieski Żagań 3 - 0 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Energetyk Poznań - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 0 0 0 0
Trefl Lębork - Anioły Toruń 0 - 3 0 0 0
Astra Nowa Sól - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3 - 1 0 0 0
Sobieski Żagań - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 1 0 0 0
SPS Konspol Słupca - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - AZS UMK Toruń 3 - 1 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - SPS Konspol Słupca 1 - 3 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - Astra Nowa Sól 0 - 3 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Trefl Lębork 3 - 0 0 0 0
Anioły Toruń - Enea Energetyk Poznań 3 - 2 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 - 3 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Sobieski Żagań 2 - 3 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
SKS Gorzów Wielkopolski - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - Anioły Toruń 1 - 3 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2 - 3 0 0 0
Trefl Lębork - LUKS Wilki Wilczyn 0 - 3 0 0 0
Sobieski Żagań - SPS Konspol Słupca 1 - 3 0 0 0
Astra Nowa Sól - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Sobieski Żagań 1 - 3 0 0 0
SPS Konspol Słupca - Astra Nowa Sól 0 - 3 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork 3 - 0 0 0 0
LUKS Wilki Wilczyn - Enea Energetyk Poznań 1 - 3 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Stalpro Joker Powiat Pilski 3 - 2 0 0 0
Anioły Toruń - SKS Gorzów Wielkopolski 3 - 0 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Anioły Toruń - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
Stalpro Joker Powiat Pilski - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 1 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 0 0 0
Trefl Lębork - SPS Konspol Słupca 0 - 3 0 0 0
Astra Nowa Sól - Sobieski Żagań 3 - 0 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 1 - 3 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Astra Nowa Sól - AZS UMK Toruń 3 - 0 0 0 0
Enea Energetyk Poznań - SPS Konspol Słupca 1 - 3 0 0 0
SKS Gorzów Wielkopolski - LUKS Wilki Wilczyn 3 - 0 0 0 0
Sobieski Żagań - Trefl Lębork 3 - 2 0 0 0
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 - 3 0 0 0
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Anioły Toruń 0 - 3 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Medal Majki i Gadowskie »
mecze:
55 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
43 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
28 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
23 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
15 » Wieża Postomino-MKP Szc »
15 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
12 » Gavia Choszczno-Chemik  »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
and47 Bengoro
emil123 WJS
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3017
• imprez: 138516
• newsów: 76535
• użytkowników: 79974
• komentarzy: 1143034
• zdjęć: 851179
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies