ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - II liga mężczyzn 2021/2022
II liga mężczyzn 2021/2022 ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  ITS Jeziorak Iława 20 56 19 0 1 676 / 480 9 0 1 385 / 262 10 0 0 291 / 218
2.  Sambor Latocha Agropom Tczew 20 50 17 0 3 612 / 525 7 0 3 306 / 268 10 0 0 306 / 257
3.  AZS Fahrenheit Gdańsk 20 45 15 0 5 612 / 522 8 0 2 314 / 273 7 0 3 298 / 249
4.  Wybrzeże II Gdańsk 20 34 11 0 9 577 / 535 5 0 5 316 / 283 6 0 4 261 / 252
5.  UKS Jedynka Kodo Morąg 20 33 11 0 9 569 / 558 6 0 4 300 / 278 5 0 5 269 / 280
6.  MKS Handball Czersk 20 30 10 0 10 499 / 526 6 0 4 236 / 225 4 0 6 263 / 301
7.  Pogoń Handball Szczecin 20 27 9 0 11 556 / 568 6 0 4 276 / 250 3 0 7 280 / 318
8.  KU AZS UKW Bydgoszcz 20 26 8 0 12 593 / 587 5 0 5 332 / 305 3 0 7 261 / 282
9.  BSMS Bartoszyce 20 18 6 0 14 495 / 550 5 0 5 238 / 240 1 0 9 257 / 310
10.  Szczypiorniak II Olsztyn 20 7 3 0 17 454 / 601 2 0 8 243 / 306 1 0 9 211 / 295
11.  MKS II Grudziądz 20 4 1 0 19 265 / 456 1 0 9 97 / 175 0 0 10 168 / 281
wyniki spotkań - II liga mężczyzn 2021/2022
  1234567891011
1.  AZS Fahrenheit Gdańsk
 
2.  BSMS Bartoszyce
 
3.  ITS Jeziorak Iława
 
4.  KU AZS UKW Bydgoszcz
 
5.  MKS Handball Czersk
 
6.  MKS II Grudziądz
 
7.  Pogoń Handball Szczecin
 
8.  Sambor Latocha Agropom Tczew
 
9.  Szczypiorniak II Olsztyn
 
10.  UKS Jedynka Kodo Morąg
 
11.  Wybrzeże II Gdańsk
 
terminarz - II liga mężczyzn 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże II Gdańsk - MKS II Grudziądz 40 - 22 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 - 33 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - Szczypiorniak II Olsztyn 28 - 27 0 0 0
MKS Handball Czersk - KU AZS UKW Bydgoszcz 24 - 23 0 0 0
BSMS Bartoszyce - AZS Fahrenheit Gdańsk 22 - 28 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
AZS Fahrenheit Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 23 - 24 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg 33 - 34 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 24 - 32 0 0 0
BSMS Bartoszyce - Wybrzeże II Gdańsk 26 - 27 0 0 0
MKS II Grudziądz - Pogoń Handball Szczecin 22 - 30 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże II Gdańsk - AZS Fahrenheit Gdańsk 30 - 34 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 - 29 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - BSMS Bartoszyce 31 - 21 0 0 0
MKS Handball Czersk - Szczypiorniak II Olsztyn 29 - 18 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - MKS II Grudziądz 49 - 17 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże II Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 33 - 28 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 - 29 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 27 - 31 0 0 0
MKS II Grudziądz - MKS Handball Czersk 19 - 27 0 0 0
BSMS Bartoszyce - ITS Jeziorak Iława 21 - 29 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 24 - 20 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - AZS Fahrenheit Gdańsk 28 - 25 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS II Grudziądz 37 - 32 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - Wybrzeże II Gdańsk 38 - 30 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - Szczypiorniak II Olsztyn 38 - 24 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Handball Szczecin - ITS Jeziorak Iława 27 - 29 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - MKS Handball Czersk 24 - 25 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 28k - 28 0 0 0
MKS II Grudziądz - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 - 35 0 0 0
BSMS Bartoszyce - UKS Jedynka Kodo Morąg 30 - 23 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
UKS Jedynka Kodo Morąg - Wybrzeże II Gdańsk 25 - 29 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - AZS Fahrenheit Gdańsk 31 - 29 0 0 0
MKS Handball Czersk - Pogoń Handball Szczecin 29 - 30 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS II Grudziądz 34 - 23 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - BSMS Bartoszyce 30 - 26 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże II Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 - 29 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Morąg 33 - 34 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 35 - 30 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk 39 - 27 0 0 0
BSMS Bartoszyce - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 - 31 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
UKS Jedynka Kodo Morąg - ITS Jeziorak Iława 22 - 32 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS Handball Czersk 29 - 20 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - Pogoń Handball Szczecin 31 - 23 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS II Grudziądz 22k - 22 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - Wybrzeże II Gdańsk 34 - 35 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
ITS Jeziorak Iława - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 - 33 0 0 0
MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg 26 - 24 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS II Grudziądz 35 - 26 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - KU AZS UKW Bydgoszcz 25 - 30 0 0 0
BSMS Bartoszyce - Szczypiorniak II Olsztyn 20 - 18 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Szczypiorniak II Olsztyn - Wybrzeże II Gdańsk 23 - 26 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 36 - 25 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak Iława 28 - 41 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS Fahrenheit Gdańsk 29 - 32 0 0 0
MKS II Grudziądz - BSMS Bartoszyce 28 - 23 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
MKS II Grudziądz - Wybrzeże II Gdańsk 0 - 10 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 26 - 24 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - Pogoń Handball Szczecin 23 - 26 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - BSMS Bartoszyce 32 - 30 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk 31 - 32 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Handball Szczecin - MKS II Grudziądz 10 - 0 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - AZS Fahrenheit Gdańsk 28 - 34 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - KU AZS UKW Bydgoszcz 29 - 23 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - Szczypiorniak II Olsztyn 41 - 23 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - BSMS Bartoszyce 34 - 25 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
MKS II Grudziądz - ITS Jeziorak Iława 0 - 10 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 - 29k 0 0 0
BSMS Bartoszyce - Pogoń Handball Szczecin 31 - 28 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS Handball Czersk 22 - 26 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - Wybrzeże II Gdańsk 24k - 24 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Handball Szczecin - Wybrzeże II Gdańsk 30 - 28 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - BSMS Bartoszyce 36 - 21 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS Fahrenheit Gdańsk 29 - 28 0 0 0
MKS Handball Czersk - MKS II Grudziądz 10 - 0 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - Szczypiorniak II Olsztyn 33 - 18 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
AZS Fahrenheit Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 38 - 29 0 0 0
MKS II Grudziądz - UKS Jedynka Kodo Morąg 0 - 10 0 0 0
BSMS Bartoszyce - MKS Handball Czersk 28 - 25 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 26 - 41 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - ITS Jeziorak Iława 23 - 33 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS II Grudziądz 34 - 26 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak II Olsztyn 38 - 16 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - BSMS Bartoszyce 27 - 24 0 0 0
MKS Handball Czersk - Wybrzeże II Gdańsk 23 - 21 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - Pogoń Handball Szczecin 42 - 26 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
MKS II Grudziądz - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 - 10 0 0 0
Pogoń Handball Szczecin - MKS Handball Czersk 38 - 29 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 32 - 34 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - ITS Jeziorak Iława 30 - 30k 0 0 0
BSMS Bartoszyce - Sambor Latocha Agropom Tczew 22 - 31 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Szczypiorniak II Olsztyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 22 - 42 0 0 0
MKS Handball Czersk - ITS Jeziorak Iława 23 - 29 0 0 0
UKS Jedynka Kodo Morąg - Pogoń Handball Szczecin 35 - 28 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - BSMS Bartoszyce 42 - 35 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - Wybrzeże II Gdańsk 29 - 31 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Handball Szczecin - Sambor Latocha Agropom Tczew 26 - 27 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 39 - 26 0 0 0
MKS II Grudziądz - Szczypiorniak II Olsztyn 0 - 10 0 0 0
MKS Handball Czersk - AZS Fahrenheit Gdańsk 30 - 36 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 39 - 24 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk 35 - 27 0 0 0
Szczypiorniak II Olsztyn - BSMS Bartoszyce 26 - 32 0 0 0
MKS II Grudziądz - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 - 10 0 0 0
KU AZS UKW Bydgoszcz - Pogoń Handball Szczecin 34 - 32 0 0 0
Sambor Latocha Agropom Tczew - ITS Jeziorak Iława 20 - 26 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
MKS Handball Czersk - Sambor Latocha Agropom Tczew 18 - 24 0 0 0
ITS Jeziorak Iława - KU AZS UKW Bydgoszcz 41 - 32 0 0 0
AZS Fahrenheit Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 34 - 31 0 0 0
Wybrzeże II Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 33 - 27 0 0 0
BSMS Bartoszyce - MKS II Grudziądz 10 - 0 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Pomóż Ewie
mecze:
26 » Błękitni II Stargard-Dą »
21 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
18 » Biali Sądów-Flota Świno »
18 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
18 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
16 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
16 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
15 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
14 » Spójnia Świdwin-Sparta  »
13 » Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
gimme
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3027
• imprez: 140232
• newsów: 76656
• użytkowników: 80122
• komentarzy: 1146667
• zdjęć: 856193
• relacji: 39960
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies