ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A klasa gr. 2 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  D±b Dębice 5 13 4 1 0 16 / 4 2 0 0 9 / 1 2 1 0 7 / 3
2.  Orzeł Grzędzice 5 12 4 0 1 16 / 8 2 0 1 12 / 7 2 0 0 4 / 1
3.  Orkan Suchań 5 9 3 0 2 9 / 8 2 0 1 8 / 5 1 0 1 1 / 3 1 3 1 0 0 2 / 0
4.  Czarni Marianowo 5 9 3 0 2 11 / 5 1 0 1 3 / 2 2 0 1 8 / 3 2 3 1 0 1 3 / 2
5.  D±brovia Stara D±browa 5 9 3 0 2 14 / 7 2 0 0 11 / 2 1 0 2 3 / 5
6.  Orzeł Pęzino 5 9 3 0 2 17 / 10 2 0 1 11 / 6 1 0 1 6 / 4 1 0 0 0 1 0 / 3
7.  Orkan Dalewo 5 7 2 1 2 9 / 9 1 0 1 3 / 3 1 1 1 6 / 6 2 4 1 1 0 6 / 4
8.  Rolpol Chlebowo 5 7 2 1 2 12 / 17 1 1 1 6 / 11 1 0 1 6 / 6 1 1 0 1 0 3 / 3
9.  Orzeł Małkocin 5 7 2 1 2 11 / 7 1 1 1 8 / 4 1 0 1 3 / 3 1 0 0 0 1 1 / 3
10.  Płomień Lisowo 5 6 2 0 3 9 / 10 1 0 2 3 / 2 1 0 1 6 / 8
11.  Dęby Rogowo 5 4 1 1 3 8 / 13 1 1 1 5 / 4 0 0 2 3 / 9
12.  Ina Recz 5 4 1 1 3 10 / 25 1 0 1 7 / 8 0 1 2 3 / 17
13.  Sokół Sokoliniec 5 3 1 0 4 5 / 15 0 0 2 1 / 6 1 0 2 4 / 9 1 3 1 0 0 3 / 1
14.  WODR Barzkowice 5 3 1 0 4 8 / 17 1 0 1 4 / 3 0 0 3 4 / 14 1 0 0 0 1 1 / 3
wyniki spotkań - A klasa gr. 2 2021/2022
  1234567891011121314
1.  Czarni Marianowo
 
       
2.  D±b Dębice 
 
      
3.  D±brovia Stara D±browa 
 
      
4.  Dęby Rogowo  
 
    
5.  Ina Recz   
 
    
6.  Orkan Dalewo 
 
      
7.  Orkan Suchań   
 
   
8.  Orzeł Grzędzice   
 
   
9.  Orzeł Małkocin     
 
 
10.  Orzeł Pęzino      
 
11.  Płomień Lisowo    
 
  
12.  Rolpol Chlebowo     
 
 
13.  Sokół Sokoliniec      
 
 
14.  WODR Barzkowice       
 
terminarz - A klasa gr. 2 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 - 0 0 0 13
Orzeł Pęzino - Ina Recz 7 - 0 0 104 10
Orzeł Małkocin - Sokół Sokoliniec 5 - 0 0 0 1
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 3 - 0 0 101 0
Rolpol Chlebowo - D±brovia Stara D±browa 2 - 1 0 0 22
Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice 6 - 1 0 1 1
Dęby Rogowo - D±b Dębice 2 - 2 0 0 18
2 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 3 - 0 0 0 23
D±b Dębice - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 2
Ina Recz - Płomień Lisowo 2 - 5 0 44 3
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 3 - 1 0 0 4
Orzeł Grzędzice - Dęby Rogowo 5 - 0 0 0 1
WODR Barzkowice - D±brovia Stara D±browa 3 - 0 0 0 8
Sokół Sokoliniec - Rolpol Chlebowo 1 - 3 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
D±brovia Stara D±browa - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 4
Orzeł Pęzino - D±b Dębice 0 - 3 0 0 12
Dęby Rogowo - WODR Barzkowice 3 - 1 0 0 0
Orzeł Małkocin - Ina Recz 2 - 2 0 0 0
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 0 - 1 0 1 10
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 3 - 3 0 0 3
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 1 - 3 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
D±b Dębice - Płomień Lisowo 6 - 1 0 0 1
Ina Recz - Rolpol Chlebowo 5 - 3 0 0 5
Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 1 - 6 0 0 26
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 0 - 2 0 0 7
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 1 - 3 0 0 3
Dęby Rogowo - Orkan Suchań 0 - 1 0 0 2
Orkan Dalewo - D±brovia Stara D±browa 0 - 2 0 1 10
5 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 4 - 3 0 0 3
Orkan Suchań - WODR Barzkowice 5 - 2 0 0 13
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 0 - 1 0 1 4
Orzeł Małkocin - D±b Dębice 1 - 2 0 0 2
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 1 - 7 0 0 12
D±brovia Stara D±browa - Ina Recz 8 - 1 0 0 9
Sokół Sokoliniec - Orkan Dalewo 0 - 3 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
02-10 14:00  Czarni Marianowo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
02-10 15:00  D±b Dębice - Rolpol Chlebowo 0 0 2
02-10 16:00  Ina Recz - Sokół Sokoliniec 0 0 0
03-10 11:00  Orzeł Grzędzice - Orzeł Małkocin 0 0 0
03-10 11:30  Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 0 0 0
03-10 15:00  WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 0 0 0
03-10 15:00  Dęby Rogowo - Płomień Lisowo 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
09-10 15:00  Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 0 0 0
09-10 15:00  Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 0 0 0
09-10 15:00  Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice 0 0 0
09-10 15:00  D±brovia Stara D±browa - D±b Dębice 0 0 0
09-10 15:30  Płomień Lisowo - Orkan Suchań 0 0 0
10-10 14:00  Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo 0 0 0
10-10 15:00  Orkan Dalewo - Ina Recz 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
16-10   Dęby Rogowo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
16-10 14:00  Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 0 0 0
16-10 14:00  D±b Dębice - Sokół Sokoliniec 0 0 0
17-10 11:00  Orzeł Grzędzice - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
17-10 13:00  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 0 0 0
17-10 15:00  WODR Barzkowice - Ina Recz 0 0 0
17-10 15:00  Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
23-10 14:30  Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 0 0 0
23-10 15:00  Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 0 0 0
23-10 15:00  Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 0 0 0
23-10 15:00  D±brovia Stara D±browa - Dęby Rogowo 0 0 0
23-10 16:00  Ina Recz - Czarni Marianowo 0 0 0
24-10 13:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Grzędzice 0 0 0
24-10 15:00  Orkan Dalewo - D±b Dębice 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
30-10   Dęby Rogowo - Sokół Sokoliniec 0 0 0
30-10 13:00  Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 0 0 0
30-10 14:00  D±b Dębice - Ina Recz 0 0 0
30-10 15:00  Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 0 0 0
31-10 11:00  Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 0 0 0
31-10 14:00  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 0 0 0
31-10 14:00  Orkan Suchań - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
06-11   D±brovia Stara D±browa - Orzeł Pęzino 0 0 0
06-11 14:00  Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 0 0 0
06-11 14:00  Czarni Marianowo - D±b Dębice 0 0 0
06-11 15:00  Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 0 0 0
06-11 16:00  Ina Recz - Orzeł Grzędzice 0 0 0
07-11 13:00  Sokół Sokoliniec - Orkan Suchań 0 0 0
07-11 14:00  Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
13-11   Dęby Rogowo - Ina Recz 0 0 0
13-11 12:00  Płomień Lisowo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
13-11 14:00  Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 0 0 0
13-11 14:00  Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec 0 0 0
13-11 15:00  Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 0 0 0
14-11 13:00  WODR Barzkowice - D±b Dębice 0 0 0
14-11 13:00  Orkan Suchań - Orkan Dalewo 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
20-11   D±brovia Stara D±browa - Orzeł Małkocin 0 0 0
20-11 12:00  D±b Dębice - Orzeł Grzędzice 0 0 0
20-11 13:30  Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 0 0 0
20-11 14:00  Czarni Marianowo - Dęby Rogowo 0 0 0
20-11 16:00  Ina Recz - Orkan Suchań 0 0 0
21-11 11:00  Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 0 0 0
21-11 14:00  Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
6 » Czas podsumować czwarto »
1 » Radek Janukiewicz wraca »
1 » Czy mogę dodać własnego »
1 » Z pucharem na bakier
1 » 'Chcemy, żeby to było p »
mecze:
87 » D±b Dębno-Orzeł Wałcz
37 » Zefir Wyszewo-Pogoń Poł »
30 » Gwardia Koszalin-Rasel  »
30 » Spójnia ¦widwin-Pomorza »
22 » Hubertus Biały Bór-Wrzo »
21 » Wrzos Wrzosowo-Gryf Dob »
21 » KKS Kalisz-Pogoń Szczec »
19 » Kłos Pełczyce-Iskra Lut »
19 » Gavia Choszczno-KP Draw »
19 » GKS Manowo-Biali S±dów
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
bisca maggi
go¶ci: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2962
• imprez: 132359
• newsów: 75428
• użytkowników: 79384
• komentarzy: 1126873
• zdjęć: 827075
• relacji: 39426
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies