ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - III liga gr. 2 2021/2022
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Kotwica Kołobrzeg 34 78 24 6 4 75 / 25 12 2 3 33 / 11 12 4 1 42 / 14
2.  Olimpia Grudziądz 34 77 24 5 5 77 / 24 12 2 3 47 / 17 12 3 2 30 / 7
3.  Unia Janikowo 34 60 18 6 10 62 / 47 8 5 4 30 / 18 10 1 6 32 / 29
4.  Pogoń II Szczecin 34 58 16 10 8 60 / 36 10 4 3 34 / 13 6 6 5 26 / 23 2 2 0 2 0 2 / 2
5.  Pogoń N. Skalmierzyce 34 58 17 7 10 54 / 42 9 3 5 26 / 16 8 4 5 28 / 26 2 2 0 2 0 2 / 2
6.  Sokół Kleczew 34 56 17 5 12 53 / 39 10 2 5 32 / 17 7 3 7 21 / 22 2 6 2 0 0 4 / 0
7.  Świt Szczecin 34 56 16 8 10 56 / 37 9 3 5 31 / 17 7 5 5 25 / 20 2 0 0 0 2 0 / 4
8.  Zawisza Bydgoszcz 34 50 14 8 12 57 / 51 8 2 7 23 / 21 6 6 5 34 / 30
9.  Błękitni Stargard 34 45 13 6 15 48 / 54 7 4 6 21 / 23 6 2 9 27 / 31
10.  Polonia Środa Wlkp. 34 43 12 7 15 40 / 63 5 4 8 18 / 33 7 3 7 22 / 30
11.  KP Starogard Gdański 34 42 11 9 14 44 / 51 5 6 6 25 / 28 6 3 8 19 / 23
12.  Stolem Gniewino 34 41 10 11 13 43 / 66 7 4 6 25 / 29 3 7 7 18 / 37
13.  Jarota Jarocin 34 36 9 9 16 40 / 47 2 5 10 20 / 32 7 4 6 20 / 15 4 7 2 1 1 3 / 2
14.  Bałtyk Gdynia 34 36 10 6 18 44 / 57 8 3 6 31 / 24 2 3 12 13 / 33 4 5 1 2 1 5 / 3
15.  GKS Przodkowo 34 36 9 9 16 40 / 51 6 5 6 22 / 19 3 4 10 18 / 32 4 4 1 1 2 2 / 5
16.  Bałtyk Koszalin 34 35 9 8 17 40 / 58 5 5 7 23 / 27 4 3 10 17 / 31
17.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 34 26 7 5 22 28 / 65 3 3 11 15 / 32 4 2 11 13 / 33
18.  Elana Toruń 34 21 6 3 25 36 / 84 3 2 12 23 / 41 3 1 13 13 / 43
• Elana Toruń wycofała się z rozgrywek
wyniki spotkań - III liga gr. 2 2021/2022
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Gdynia
 
2.  Bałtyk Koszalin
 
3.  Błękitni Stargard
 
4.  Elana Toruń
 
5.  GKS Przodkowo
 
6.  Jarota Jarocin
 
7.  Kotwica Kołobrzeg
 
8.  KP Starogard Gdański
 
9.  Olimpia Grudziądz
 
10.  Pogoń II Szczecin
 
11.  Pogoń N. Skalmierzyce
 
12.  Polonia Środa Wlkp.
 
13.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
 
14.  Sokół Kleczew
 
15.  Stolem Gniewino
 
16.  Świt Szczecin
 
17.  Unia Janikowo
 
18.  Zawisza Bydgoszcz
 
terminarz - III liga gr. 2 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 3 - 1 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Janikowo 2 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Błękitni Stargard 1 - 2 2 0 3
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 0 - 1 0 0 2
Olimpia Grudziądz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 0 0 2
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 0 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 2 2 16
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Koszalin 1 - 0 0 0 2
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 6
GKS Przodkowo - Świt Szczecin 0 - 1 1 2 2
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 - 0 0 0 6
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 2 - 4 0 0 0
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 0 0 1
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 0 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 2 - 3 0 0 4
3 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń N. Skalmierzyce 2 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 - 1 2 2 3
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 0 - 0 0 0 6
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 1 - 2 0 0 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Przodkowo 1 - 3 0 1 1
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 4 - 3 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0 - 2 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 - 2 2 1 5
Pogoń N. Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 2 - 0 0 0 0
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 1 - 1 0 0 0
Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Stolem Gniewino 5 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 - 0 0 0 9
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 0 0 3
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 4 - 1 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 4 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2 - 1 0 0 4
Błękitni Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 1 41 14
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 0
Stolem Gniewino - Pogoń N. Skalmierzyce 2 - 4 0 0 0
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Elana Toruń 3 - 0 2 2 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 0 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 3 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 0 - 3 0 0 6
Pogoń N. Skalmierzyce - Świt Szczecin 0 - 0 2 2 4
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 2 - 0 0 0 0
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 0 0 1
Elana Toruń - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 2
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 1
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2 - 3 0 0 0
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 2 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 1 1 1 9
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 0 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 1 - 4 1 0 3
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wlkp. 1 - 4 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 1 0 0 2
8 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin 0 - 0 0 0 2
GKS Przodkowo - Olimpia Grudziądz 0 - 4 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 3 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 - 1 2 2 7
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 0 0 1
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 1 0 0 7
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 0 0 3
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin 2 - 3 0 0 3
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 - 0 0 0 3
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 3 - 1 2 3 3
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 - 0 0 0 4
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń N. Skalmierzyce 4 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Unia Janikowo 1 - 3 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 50 4
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 0 0 2
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 0 - 3 0 29 9
Pogoń N. Skalmierzyce - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 0
Elana Toruń - Sokół Kleczew 2 - 4 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 3 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 0 0 0
Unia Janikowo - GKS Przodkowo 2 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 3 - 2 1 0 7
11 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 0 - 1 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 1
Sokół Kleczew - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 1 0 0 2
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 1 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 - 2 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 4 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Unia Janikowo 2 - 3 0 0 5
12 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - GKS Przodkowo 0 - 0 0 13 1
Pogoń N. Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 0 - 2 0 0 0
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 0 0 2 1
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 2 - 1 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 0
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 1 - 0 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Przodkowo - Elana Toruń 3 - 2 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 2 0 60 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1 - 2 0 0 1
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin 4 - 0 0 0 2
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 3 0 0 2
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 2 - 3 0 5 5
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 1 - 3 0 0 0
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 3 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 2 - 0 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 0 0 1
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 5 - 0 0 0 1
Pogoń N. Skalmierzyce - GKS Przodkowo 5 - 1 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia 1 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Błękitni Stargard 6 - 1 0 0 2
Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz 0 - 0 0 0 0
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 1 - 1 0 0 3
15 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 2 - 0 0 0 0
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 1
Pogoń II Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1 - 0 0 0 1
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 4 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 0 89 0
Zawisza Bydgoszcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 6
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański 1 - 2 0 0 0
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 2 - 2 0 0 5
16 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń N. Skalmierzyce - Błękitni Stargard 2 - 0 0 0 1
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 0 - 1 1 1 1
Unia Janikowo - Elana Toruń 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 2 - 2 0 0 1
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 0 0 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jarota Jarocin 0 - 3 0 0 1
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 0 - 0 0 0 0
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 - 2 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 2 - 0 0 56 1
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 1 - 1 3 0 4
Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 6 - 0 0 99 2
Elana Toruń - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 2 0 0 0
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 1 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 5 - 1 0 0 2
18 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimpia Grudziądz 0 - 1 0 0 1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3 - 2 0 0 0
Unia Janikowo - Pogoń N. Skalmierzyce 4 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 4 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Bałtyk Koszalin 5 - 2 0 0 7
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 2 - 1 2 1 4
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 0 0 4
19 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz 1 - 4 0 0 0
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 0 - 5 1 0 1
Bałtyk Koszalin - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 2 0 0 1
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 0 1 2
Świt Szczecin - GKS Przodkowo 2 - 0 2 6 1
Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń 3 - 0 0 0 1
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard 0 - 4 0 0 1
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 4 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew 1 - 0 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 2 - 0 1 1 2
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 0 - 3 0 0 1
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 1 - 1 0 0 0
GKS Przodkowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 2 - 0 2 36 0
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1 - 3 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń II Szczecin 0 - 1 2 1 1
Stolem Gniewino - Elana Toruń 3 - 0 0 0 1
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 4
KP Starogard Gdański - Pogoń N. Skalmierzyce 3 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz 1 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 2 - 4 0 0 0
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 4 1 9 5
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 3 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 2 0 3
22 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew 0 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 4 - 0 0 0 0
Elana Toruń - Świt Szczecin 0 - 3 0 0 1
Pogoń N. Skalmierzyce - Stolem Gniewino 0 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni Stargard 2 - 1 0 0 2
Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. 1 - 3 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 3
Zawisza Bydgoszcz - GKS Przodkowo 2 - 1 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 1 - 1 0 0 3
Świt Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 1 1 1 3
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Elana Toruń 3 - 0 0 0 2
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 2 0 0
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 0 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 0 - 0 0 0 0
Stolem Gniewino - Bałtyk Koszalin 1 - 0 0 0 1
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 4 - 1 0 0 1
24 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Stolem Gniewino 1 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 0 2
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 0 - 3 0 0 1
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 2 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 1 - 1 1 3 0
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 3 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz 0 - 2 0 0 5
25 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Pogoń N. Skalmierzyce 3 - 1 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 2
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 1 - 3 1 0 7
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 2 - 0 1 5 0
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 2 - 3 0 0 0
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo 3 - 2 0 0 0
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 2 - 0 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń 3 - 0 0 0 1
26 kolejka relacja fotki komentarze
Elana Toruń - Jarota Jarocin 0 - 3 0 0 1
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 1
Pogoń N. Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 0 0 0
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 - 1 0 2 1
Unia Janikowo - Stolem Gniewino 0 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 1 - 4 0 0 1
Polonia Środa Wlkp. - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 0 1
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz 2 - 0 0 0 1
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - KP Starogard Gdański 0 - 0 0 1 0
GKS Przodkowo - Unia Janikowo 2 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Elana Toruń 3 - 0 0 0 1
Jarota Jarocin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 - 3 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 4 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Stolem Gniewino 2 - 0 1 4 1
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 1 - 0 0 0 8
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3 - 1 0 0 6
28 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 11
Polonia Środa Wlkp. - Zawisza Bydgoszcz 0 - 8 0 0 3
Pogoń N. Skalmierzyce - Sokół Kleczew 5 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 0 - 3 0 0 1
Stolem Gniewino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 0 0 1
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 2
Unia Janikowo - Świt Szczecin 2 - 1 0 0 2
29 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 1 - 1 0 0 1
GKS Przodkowo - Błękitni Stargard 4 - 1 0 0 3
Olimpia Grudziądz - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 0 0 0 1
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 1 - 3 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0 - 0 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 1 - 5 0 1 0
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 3 - 0 0 0 1
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 1 - 0 0 0 0
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz 0 - 2 0 0 1
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 1 - 3 0 0 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 1 0 3
Elana Toruń - GKS Przodkowo 0 - 3 0 0 1
Unia Janikowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 2 - 1 0 0 1
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 - 0 0 4 1
31 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gdynia - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 3 - 0 0 0 1
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 1 - 2 0 0 1
GKS Przodkowo - Pogoń N. Skalmierzyce 0 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 0 1 0 6
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wlkp. 7 - 2 0 0 1
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 2 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 6 - 1 1 2 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Jarota Jarocin 1 - 2 1 3 7
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 2 - 2 0 0 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 0 1 0
Pogoń N. Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin 2 - 2 0 0 1
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz 1 - 1 0 0 1
Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 0 - 6 0 0 6
Elana Toruń - Błękitni Stargard 0 - 3 0 0 1
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 - 0 0 0 1
33 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 4 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 - 1 0 0 23
Elana Toruń - Unia Janikowo 0 - 3 0 0 1
Błękitni Stargard - Pogoń N. Skalmierzyce 1 - 4 0 0 0
Jarota Jarocin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 0 0 3
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 3 - 0 1 0 4
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 7 - 1 0 0 3
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 3 - 0 0 0 1
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 4 - 1 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 0 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz 1 - 0 2 3 26
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 4 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 3 - 2 0 0 22
Pogoń N. Skalmierzyce - Elana Toruń 3 - 0 0 0 1
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1 - 2 0 0 13
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg 3 - 4 2 0 11
 
top komentarze
newsy:
1 » Pomóż Ewie
mecze:
25 » Błękitni II Stargard-Dą »
21 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
18 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
18 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
17 » Biali Sądów-Flota Świno »
16 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
16 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
14 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
14 » Spójnia Świdwin-Sparta  »
13 » Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3027
• imprez: 140232
• newsów: 76656
• użytkowników: 80122
• komentarzy: 1146667
• zdjęć: 856193
• relacji: 39960
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies