ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gwardia Koszalin 15 36 11 3 1 53 / 14 6 1 0 25 / 5 5 2 1 28 / 9
2.  Chemik Police 14 34 11 1 2 53 / 10 8 0 1 40 / 5 3 1 1 13 / 5
3.  Vineta Wolin 13 33 10 3 0 47 / 11 4 1 0 17 / 4 6 2 0 30 / 7
4.  Błękitni Stargard 13 31 10 1 2 55 / 14 7 1 0 45 / 6 3 0 2 10 / 8 1 3 1 0 0 3 / 1
5.  Bałtyk Koszalin 13 31 10 1 2 55 / 11 4 1 2 27 / 9 6 0 0 28 / 2 1 0 0 0 1 1 / 3
6.  Świt Szczecin 14 24 8 0 6 56 / 28 6 0 2 36 / 9 2 0 4 20 / 19
7.  SALOS Szczecin 14 23 7 2 5 50 / 33 3 1 1 20 / 12 4 1 4 30 / 21
8.  Hutnik Szczecin 12 22 7 1 4 35 / 23 5 0 2 26 / 15 2 1 2 9 / 8
9.  Mewa Resko 14 18 6 0 8 35 / 39 5 0 2 25 / 18 1 0 6 10 / 21 1 3 1 0 0 5 / 3
10.  Flota Świnoujście 13 18 6 0 7 50 / 28 4 0 2 34 / 9 2 0 5 16 / 19 1 0 0 0 1 3 / 5
11.  Sparta Gryfice 13 11 3 2 8 15 / 51 3 1 4 12 / 23 0 1 4 3 / 28 1 1 0 1 0 1 / 1
12.  Arkonia Szczecin 13 11 3 2 8 20 / 49 1 2 3 9 / 16 2 0 5 11 / 33 1 1 0 1 0 1 / 1
13.  Prawobrzeże Świnoujście 14 10 3 1 10 12 / 74 2 0 4 10 / 20 1 1 6 2 / 54
14.  Stal Szczecin 14 7 1 4 9 17 / 65 1 2 3 6 / 26 0 2 6 11 / 39
15.  Victoria Sianów 13 3 1 0 12 10 / 59 0 0 6 2 / 26 1 0 6 8 / 33
16.  Jeziorak Szczecin 14 1 0 1 13 8 / 62 0 1 6 7 / 27 0 0 7 1 / 35
wyniki spotkań - Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) 2020/2021
  12345678910111213141516
1.  Arkonia Szczecin
 
        
2.  Bałtyk Koszalin 
 
      
3.  Błękitni Stargard 
 
      
4.  Chemik Police  
 
    
5.  Flota Świnoujście   
 
     
6.  Gwardia Koszalin   
 
     
7.  Hutnik Szczecin    
 
   
8.  Jeziorak Szczecin    
 
   
9.  Mewa Resko     
 
   
10.  Prawobrzeże Świnoujście    
 
    
11.  SALOS Szczecin     
 
    
12.  Sparta Gryfice   
 
    
13.  Stal Szczecin      
 
  
14.  Świt Szczecin       
 
15.  Victoria Sianów      
 
 
16.  Vineta Wolin        
 
terminarz - Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Gwardia Koszalin 1 - 6 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 0
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 0 0 0
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 3
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 2 - 3 0 0 0
Mewa Resko - Flota Świnoujście 5 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 4 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 0
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Chemik Police 2 - 2 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 - 0 0 0 0
Hutnik Szczecin - Świt Szczecin 3 - 1 0 0 2
Mewa Resko - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 3 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Vineta Wolin 2 - 3 0 0 0
Sparta Gryfice - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 0 1
Victoria Sianów - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 1 0 0 0
Chemik Police - SALOS Szczecin 2 - 0 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 74 0
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 3 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Mewa Resko 3 - 2 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 11 - 3 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Gwardia Koszalin 1 - 3 0 0 0
Vineta Wolin - Sparta Gryfice 3 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Victoria Sianów 4 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 1 - 3 0 0 0
Chemik Police - Mewa Resko 7 - 0 0 0 0
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 6 - 1 0 0 1
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 2 - 10 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 0
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 1
Sparta Gryfice - SALOS Szczecin 2 - 2 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 3 - 1 0 0 0
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 1
Świt Szczecin - Mewa Resko 3 - 1 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin - Jeziorak Szczecin 6 - 0 0 0 0
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 7 0 0 0
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście 12 - 0 0 46 0
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 3 - 3 0 0 0
Mewa Resko - Sparta Gryfice 5 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 3 - 0 0 0 0
Vineta Wolin - Victoria Sianów 4 - 1 0 0 1
Błękitni Stargard - Chemik Police 3 - 1 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - SALOS Szczecin 0 - 9 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Mewa Resko 0 - 6 0 0 0
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 0
Sparta Gryfice - Bałtyk Koszalin 0 - 6 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 4 - 5 0 0 0
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 3 - 3 0 0 0
Chemik Police - Flota Świnoujście 4 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 2 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 7 - 1 0 0 0
Chemik Police - Świt Szczecin 4 - 0 0 0 0
Mewa Resko - Victoria Sianów 4 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin 5 - 0 0 0 0
Vineta Wolin - Stal Szczecin 4 - 0 0 0 1
Hutnik Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 9 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Sparta Gryfice 11 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 0
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 8 0 0 0
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 3 - 1 0 0 0
Sparta Gryfice - Chemik Police 0 - 5 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 1 - 8 0 0 0
Victoria Sianów - Bałtyk Koszalin 1 - 5 0 0 0
Gwardia Koszalin - Mewa Resko 3 - 0 0 0 0
25-11 20:30  Jeziorak Szczecin - Błękitni Stargard 0 0 2
10 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Sparta Gryfice 8 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 12 - 0 0 0 0
SALOS Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 8 - 0 0 0 0
Chemik Police - Jeziorak Szczecin 4 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 - 2 0 0 0
Mewa Resko - Stal Szczecin 4 - 3 0 0 0
25-11 13:00  Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 0 0 0
05-12 12:00  Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 1 - 4 0 0 0
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 3 - 1 0 0 0
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 - 6 0 0 0
Sparta Gryfice - Flota Świnoujście 1 - 4 0 0 0
Victoria Sianów - Chemik Police 0 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 10 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin 2 - 7 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 3 - 1 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Świnoujście 11 - 0 0 0 0
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 5 - 0 0 0 0
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 7 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 3 - 0 0 0 0
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Victoria Sianów 6 - 0 0 0 0
Hutnik Szczecin - SALOS Szczecin 6 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 0 - 1 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 5 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - SALOS Szczecin 4 - 1 0 0 0
Hutnik Szczecin - Mewa Resko 2 - 0 0 0 0
Stal Szczecin - Chemik Police 0 - 3 0 0 0
15-11 12:00  Victoria Sianów - Sparta Gryfice 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Stargard 0 - 3 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 5 0 0 3
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Stal Szczecin 9 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 8 - 0 0 0 0
Sparta Gryfice - Gwardia Koszalin 0 - 6 0 0 0
Chemik Police - Prawobrzeże Świnoujście 12 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 4 - 3 0 21 0
Jeziorak Szczecin - Victoria Sianów 1 - 2 0 0 1
22-11 14:00  Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 0 0 0
Mewa Resko - Vineta Wolin 0 - 6 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin 8 - 0 0 0 0
28-11 11:00  Stal Szczecin - Sparta Gryfice 0 0 0
28-11 14:30  Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard 0 0 0
28-11 15:00  SALOS Szczecin - Mewa Resko 0 0 0
29-11 11:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police 0 0 0
29-11 12:00  Victoria Sianów - Flota Świnoujście 0 0 0
29-11 12:00  Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
29-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Świt Szczecin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
5 » Co słychać w czwartej l »
4 » Kozłowski zostaje w Pog »
mecze:
51 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
41 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
36 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
25 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
23 » Dąb Dębno-Unia Dolice
22 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
18 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
17 » Orkan Suchań-Odra Chojn »
14 » Błękitni II Stargard-Da »
14 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
ElProfesor... Emrecan20
Faza89 lumbago88
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125484
• newsów: 74140
• użytkowników: 75043
• komentarzy: 1111324
• zdjęć: 806600
• relacji: 38909
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies