ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - II Liga PLO 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Oldboje Bruskowo Wielkie 11 33 11 0 0 67 / 17 5 0 0 32 / 6 6 0 0 35 / 11
2.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 11 27 9 0 2 39 / 14 6 0 0 27 / 5 3 0 2 12 / 9
3.  Ikar Krosino 12 23 7 2 3 36 / 24 4 1 1 23 / 12 3 1 2 13 / 12
4.  Oldboje Światowid 63 Łobez 11 22 7 1 3 41 / 25 4 0 2 19 / 9 3 1 1 22 / 16
5.  Maxtrans-Sokół Karlino 11 18 6 0 5 36 / 24 3 0 3 14 / 16 3 0 2 22 / 8
6.  Oldboje Wyszewo 11 17 5 2 4 22 / 21 4 1 1 12 / 5 1 1 3 10 / 16
7.  TKKF Strażak Koszalin 11 16 5 1 5 30 / 28 2 1 2 16 / 16 3 0 3 14 / 12
8.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 11 3 2 6 29 / 41 3 1 2 20 / 25 0 1 4 9 / 16 1 3 1 0 0 4 / 2
9.  Intermarche-Rega Trzebiatów 11 11 3 2 6 19 / 30 1 1 3 9 / 14 2 1 3 10 / 16 1 1 0 1 0 1 / 1
10.  Pamet Świdwin 11 11 3 2 6 21 / 37 0 1 4 5 / 26 3 1 2 16 / 11 2 1 0 1 1 3 / 5
11.  Sokół Stara Dąbrowa 12 10 2 4 6 36 / 50 1 2 3 15 / 22 1 2 3 21 / 28
12.  Bizon Cerkwica 12 9 3 0 9 17 / 49 2 0 4 9 / 22 1 0 5 8 / 27
13.  Oldboje Błękitni Gonne Małe 11 3 1 0 10 12 / 45 1 0 4 8 / 18 0 0 6 4 / 27
wyniki spotkań - II Liga PLO 2020/2021
  12345678910111213
1.  Bizon Cerkwica
 
      
2.  Ikar Krosino
 
      
3.  Intermarche-Rega Trzebiatów 
 
     
4.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
 
      
5.  Maxtrans-Sokół Karlino  
 
    
6.  Oldboje Błękitni Gonne Małe  
 
    
7.  Oldboje Bruskowo Wielkie   
 
   
8.  Oldboje Światowid 63 Łobez   
 
   
9.  Oldboje Wyszewo    
 
  
10.  Pamet Świdwin    
 
  
11.  Sokół Stara Dąbrowa    
 
  
12.  TKKF Strażak Koszalin     
 
 
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal      
 
terminarz - II Liga PLO 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
TKKF Strażak Koszalin - Sokół Stara Dąbrowa 4 - 4 0 0 2
Pamet Świdwin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 - 6 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 0 - 1 0 0 1
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 0 0 0
Ikar Krosino - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 2 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Ikar Krosino 1 - 4 0 0 1
Sokół Stara Dąbrowa - Pamet Świdwin 1 - 5 0 0 4
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 1
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 2 - 0 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 12 0 0 2
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 4 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica 7 - 0 0 0 0
Ikar Krosino - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 1 0 0 1
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Wyszewo 7 - 2 0 0 0
Sokół Stara Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 1
Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin 0 - 4 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 - 5 0 0 1
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 0 0 2
Oldboje Wyszewo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 - 0 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 - 3 0 0 3
Bizon Cerkwica - Sokół Stara Dąbrowa 3 - 0 0 0 1
Oldboje Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 - 0 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 3 - 1 0 0 1
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 0 0 0 0
Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 2 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 3 - 2 0 0 1
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 3 0 0 0
Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 2 - 5 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa 1 - 6 0 0 1
Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 1 0 0 12
Oldboje Wyszewo - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 2 - 3 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - TKKF Strażak Koszalin 6 - 1 1 10 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Światowid 63 Łobez - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 1 0 0 3
Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo 3 - 2 0 0 4
Sokół Stara Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 1 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 7 - 3 0 0 1
Pamet Świdwin - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 - 6 0 2 0
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 4 0 0 3
8 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Bruskowo Wielkie - Intermarche-Rega Trzebiatów 10 - 0 0 16 2
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin 2 - 1 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 1 - 2 0 0 3
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino 3 - 2 0 0 1
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 0
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Światowid 63 Łobez 7 - 7 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 0
Ikar Krosino - Sokół Stara Dąbrowa 7 - 4 0 0 0
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 9 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe 4 - 0 0 0 3
Bizon Cerkwica - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 6 0 6 0
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 - 5 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 0 - 1 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 3 - 5 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa 6 - 6 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 1 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 0 - 3 0 0 4
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Pamet Świdwin 2 - 2 0 1 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 - 7 0 0 0
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 3 - 3 0 0 0
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 7 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 2 - 1 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 6 0 4 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino 1 - 1 0 0 2
Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica 5 - 1 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół Stara Dąbrowa 7 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 4 - 2 0 0 1
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 2 - 1 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Bizon Cerkwica 7 - 1 0 0 0
31-10   Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 0 0 0
31-10   Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
31-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
31-10 17:30  TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
07-11 14:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 0 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Grają w okręgówce
mecze:
39 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
37 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
29 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
25 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
24 » LZS Kowalewice-Victoria »
20 » GKS Leśnik Manowo-Rasel »
17 » KS Gwda Wielka-Hajka Ze »
17 » Sokół Karlino-Polonia P »
17 » Wiarus Żółtnica-Zawisza »
17 » Hajka Zegrze Pomorskie- »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
emil123 gajowy1984
zorzafan1
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125157
• newsów: 74046
• użytkowników: 74991
• komentarzy: 1108428
• zdjęć: 804322
• relacji: 38855
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies