ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - A Klasa gr. 2 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  OKS Center MD Goleniów 9 20 6 2 1 22 / 9 3 1 0 9 / 3 3 1 1 13 / 6
2.  Zalew Stepnica 8 18 6 0 2 26 / 12 3 0 1 15 / 6 3 0 1 11 / 6 1 3 1 0 0 3 / 1
3.  Masovia Maszewo 8 18 5 3 0 25 / 11 3 1 0 14 / 6 2 2 0 11 / 5 1 3 1 0 0 2 / 0
4.  Pomorzanin Przybiernów 8 18 6 0 2 21 / 11 2 0 2 7 / 9 4 0 0 14 / 2 2 0 0 0 2 1 / 5
5.  Jastrząb Łosośnica 8 17 5 2 1 22 / 5 3 1 1 15 / 3 2 1 0 7 / 2
6.  Błękitni Trzygłów 9 14 4 2 3 21 / 18 2 1 1 13 / 10 2 1 2 8 / 8
7.  Promień Mosty 7 11 3 2 2 15 / 13 2 0 0 5 / 1 1 2 2 10 / 12
8.  Radowia Radowo Małe 8 10 3 1 4 14 / 19 1 1 2 8 / 10 2 0 2 6 / 9
9.  Pionier Żarnowo 8 9 3 0 5 16 / 18 1 0 4 5 / 11 2 0 1 11 / 7
10.  Sowianka Sowno 7 7 2 1 4 15 / 22 1 1 2 9 / 12 1 0 2 6 / 10
11.  Hanza Goleniów 8 4 1 1 6 16 / 19 0 1 3 6 / 12 1 0 3 10 / 7
12.  Leśnik Kliniska 8 3 1 0 7 13 / 26 0 0 4 4 / 10 1 0 3 9 / 16
13.  Znicz Wysoka Kamieńska 8 0 0 0 8 6 / 49 0 0 4 2 / 27 0 0 4 4 / 22
wyniki spotkań - A Klasa gr. 2 2020/2021
  12345678910111213
1.  Błękitni Trzygłów
 
      
2.  Hanza Goleniów
 
      
3.  Jastrząb Łosośnica  
 
   
4.  Leśnik Kliniska  
 
    
5.  Masovia Maszewo 
 
     
6.  OKS Center MD Goleniów  
 
    
7.  Pionier Żarnowo    
 
  
8.  Pomorzanin Przybiernów    
 
  
9.  Promień Mosty    
 
   
10.  Radowia Radowo Małe     
 
 
11.  Sowianka Sowno     
 
 
12.  Zalew Stepnica     
 
 
13.  Znicz Wysoka Kamieńska      
 
terminarz - A Klasa gr. 2 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Promień Mosty 2 - 2 0 0 1
Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska 6 - 1 1 1 7
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 0 - 0 0 0 19
Znicz Wysoka Kamieńska - OKS Center MD Goleniów 0 - 7 0 0 2
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 2 - 4 0 0 2
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 4 - 0 0 0 6
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 1 0 0 3
Jastrząb Łosośnica - Promień Mosty 1 - 0 0 0 5
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno 3 - 2 0 0 2
Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo 0 - 1 0 0 3
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 2 - 2 0 1 3
3 kolejka relacja fotki komentarze
Jastrząb Łosośnica - OKS Center MD Goleniów 1 - 1 0 0 3
Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 - 3 0 1 3
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 1 - 3 0 0 0
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 6 - 1 0 0 1
Hanza Goleniów - Błękitni Trzygłów 2 - 4 0 0 7
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów 1 - 9 0 0 2
4 kolejka relacja fotki komentarze
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 0 0 1
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 3 - 2 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 2 - 2 1 0 6
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 1 - 1 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 1 - 4 0 0 2
31-10 14:00  Promień Mosty - Pionier Żarnowo 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Sowianka Sowno 2 - 3 0 0 2
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 12
Zalew Stepnica - Promień Mosty 2 - 3 0 0 5
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 0 1
Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe 1 - 3 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów 0 - 1 0 0 11
6 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo 0 - 2 0 0 9
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 1 - 3 0 0 2
OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 2 - 0 0 1 0
Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 4 - 2 0 0 4
Znicz Wysoka Kamieńska - Hanza Goleniów 0 - 6 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 4 - 2 0 0 1
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 2 - 4 0 0 0
Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów 2 - 1 0 0 0
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 0 - 2 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 9 - 1 0 0 18
31-10 14:00  Masovia Maszewo - Sowianka Sowno 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 - 3 0 0 0
Hanza Goleniów - Jastrząb Łosośnica 0 - 3 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 - 6 0 0 4
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 3 - 8 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 0 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Masovia Maszewo 1 - 5 0 0 10
9 kolejka relacja fotki komentarze
Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 2 - 1 0 0 1
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 5 - 1 0 0 0
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 3 - 0 0 0 6
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 1 - 2 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 1
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 1 0 0 2
10 kolejka relacja fotki komentarze
24-10 14:00  Sowianka Sowno - Leśnik Kliniska 0 0 1
24-10 14:00  Jastrząb Łosośnica - Masovia Maszewo 0 0 0
24-10 15:00  Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 0 0 0
24-10 18:00  Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 0 0 0
25-10 11:00  Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 0 0 0
25-10 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
07-11 14:00  Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów 0 0 0
07-11 14:00  Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
07-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 0 0 0
08-11 13:00  Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 0 0 0
08-11 14:00  Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 0 0 0
08-11 17:00  Leśnik Kliniska - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
14-11 13:00  Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 0 0 0
14-11 13:00  Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
14-11 13:00  Sowianka Sowno - Promień Mosty 0 0 0
14-11 13:00  Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo 0 0 0
14-11 18:00  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 0 0 0
15-11 13:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
21-11   Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 0 0 0
21-11   Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
21-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 0 0 0
21-11 14:30  Leśnik Kliniska - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
21-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - Sowianka Sowno 0 0 0
22-11 13:00  Zalew Stepnica - Masovia Maszewo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » MKS Kusy zaczyna walkę  »
1 » Grają w okręgówce
1 » Bus trafił do kibiców
1 » 14 lat minęło! Urodziny »
mecze:
61 » Dąb Dębice-Pomorzanin N »
54 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
42 » Sokół Karlino-Polonia P »
37 » Orzeł Wałcz-Hutnik Szcz »
32 » Jeziorak Szczecin-Sarma »
28 » Zefir Wyszewo-Sława Sła »
25 » Olimp Złocieniec-Zawisz »
21 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
19 » WODR Barzkowice-Sparta  »
18 » Vineta Wolin-Mechanik B »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 124927
• newsów: 74023
• użytkowników: 74971
• komentarzy: 1107408
• zdjęć: 803738
• relacji: 38840
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies