ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Vineta Wolin 20 42 12 6 2 52 / 18 9 1 0 36 / 5 3 5 2 16 / 13 1 3 1 0 0 2 / 1
2.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 20 42 13 3 4 55 / 31 7 1 2 32 / 18 6 2 2 23 / 13 1 0 0 0 1 1 / 2
3.  Ina Goleniów 20 35 10 5 5 40 / 31 5 2 3 19 / 16 5 3 2 21 / 15
4.  Biali Sądów 20 34 10 4 6 35 / 31 6 3 1 22 / 13 4 1 5 13 / 18 1 3 1 0 0 2 / 1
5.  Hutnik Szczecin 20 34 10 4 6 42 / 30 5 3 2 24 / 16 5 1 4 18 / 14 1 0 0 0 1 1 / 2
6.  MKP Szczecinek 20 33 10 3 7 51 / 35 4 2 4 19 / 15 6 1 3 32 / 20
7.  Olimp Gościno 20 31 10 1 9 40 / 34 8 0 2 29 / 11 2 1 7 11 / 23
8.  Sokół Karlino 20 30 9 3 8 40 / 40 6 2 2 27 / 14 3 1 6 13 / 26
9.  Darłovia Darłowo 20 29 7 8 5 35 / 31 2 5 3 13 / 15 5 3 2 22 / 16 1 1 0 1 0 0 / 0
10.  Lech Czaplinek 20 29 8 5 7 27 / 25 5 1 4 13 / 11 3 4 3 14 / 14 1 1 0 1 0 0 / 0
11.  Mechanik Bobolice 20 27 8 3 9 47 / 39 5 2 4 23 / 15 3 1 5 24 / 24
12.  Wieża Postomino 20 25 7 4 9 39 / 39 5 1 4 23 / 20 2 3 5 16 / 19 3 6 2 0 1 10 / 4
13.  Orzeł Wałcz 20 25 7 4 9 24 / 34 5 3 2 16 / 13 2 1 7 8 / 21 3 6 2 0 1 6 / 5
14.  Leśnik Manowo 20 25 7 4 9 34 / 38 4 4 3 20 / 16 3 0 6 14 / 22 3 3 1 0 2 2 / 4
15.  Intermarche-Rega Trzebiatów 20 25 7 4 9 35 / 46 5 1 4 21 / 21 2 3 5 14 / 25 3 3 1 0 2 3 / 8
16.  Rasel Dygowo 20 24 7 3 10 38 / 45 3 2 5 19 / 25 4 1 5 19 / 20 1 3 1 0 0 2 / 1
17.  Gryf Kamień Pomorski 20 24 7 3 10 31 / 45 5 0 6 20 / 26 2 3 4 11 / 19 1 0 0 0 1 1 / 2
18.  Polonia Płoty 20 22 6 4 10 34 / 57 5 2 4 24 / 29 1 2 6 10 / 28
19.  Błękitni II Stargard 20 21 6 3 11 42 / 43 4 3 3 22 / 13 2 0 8 20 / 30
20.  Sparta Węgorzyno 20 17 5 2 13 33 / 57 1 0 5 10 / 22 4 2 8 23 / 35
21.  Iskierka Szczecin 20 16 4 4 12 22 / 47 2 2 6 10 / 20 2 2 6 12 / 27
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
  123456789101112131415161718192021
1.  Biali Sądów
 
2.  Błękitni II Stargard
 
3.  Darłovia Darłowo
 
4.  Gryf Kamień Pomorski
 
5.  Hutnik Szczecin
 
6.  Ina Goleniów
 
7.  Intermarche-Rega Trzebiatów
 
8.  Iskierka Szczecin
 
9.  Lech Czaplinek
 
10.  Leśnik Manowo
 
11.  Mechanik Bobolice
 
12.  MKP Szczecinek
 
13.  Olimp Gościno
 
14.  Orzeł Wałcz
 
15.  Polonia Płoty
 
16.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
 
17.  Rasel Dygowo
 
18.  Sokół Karlino
 
19.  Sparta Węgorzyno    
 
20.  Vineta Wolin
 
21.  Wieża Postomino
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 1 14
Wieża Postomino - Leśnik Manowo 3 - 0 0 0 14
Polonia Płoty - Lech Czaplinek 2 - 1 0 24 26
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 3 0 94 10
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 1 5
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 15 31
Sokół Karlino - Olimp Gościno 5 - 0 0 0 13
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 - 2 0 47 20
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 2 - 2 1 21 8
Biali Sądów - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 22
2 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 21 21
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 0 15
Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 3 - 0 0 13 29
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 40 12
Leśnik Manowo - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 34
Olimp Gościno - Biali Sądów 4 - 1 0 0 34
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 14
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 4 - 1 0 0 23
Ina Goleniów - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 12
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 3 0 0 11
3 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 4 - 2 0 0 15
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 5 - 0 0 152 8
Polonia Płoty - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 47
Lech Czaplinek - Leśnik Manowo 1 - 0 0 0 13
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 0 35
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 16
Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 1 10
Mechanik Bobolice - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 0 0 15
Vineta Wolin - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 7
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 0 - 5 0 0 21
4 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 3 - 5 0 1 14
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 2 - 2 0 12 21
Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 18
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 1 - 2 0 0 9
Ina Goleniów - Iskierka Szczecin 4 - 2 0 0 20
MKP Szczecinek - Lech Czaplinek 1 - 1 0 91 19
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 0 38 6
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wieża Postomino 0 - 5 0 0 13
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 2 - 0 0 0 20
Hutnik Szczecin - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 51
5 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 3 0 0 28
Wieża Postomino - Sparta Węgorzyno 4 - 1 0 0 21
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 2 - 3 0 0 13
Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 3 - 2 0 0 23
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 2 - 3 0 0 27
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 5 - 1 0 39 11
Mechanik Bobolice - Ina Goleniów 0 - 1 0 0 31
Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 0 0 3
Iskierka Szczecin - Olimp Gościno 0 - 3 0 15 18
Vineta Wolin - Orzeł Wałcz 6 - 1 0 0 21
6 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 20
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 0 23
Darłovia Darłowo - Iskierka Szczecin 3 - 3 0 0 38
Hutnik Szczecin - Leśnik Manowo 4 - 3 0 0 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 2 - 0 0 1 14
Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 3 - 2 0 1 34
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 42 15
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin 3 - 0 0 28 9
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 1 - 4 0 0 44
Ina Goleniów - Wieża Postomino 2 - 2 0 0 10
7 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 15
Polonia Płoty - Ina Goleniów 1 - 6 0 0 34
Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 56 16
Wieża Postomino - Olimp Gościno 3 - 2 0 0 15
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 24 28
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 1 7
Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 15
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 1 - 4 0 0 25
Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 3
Biali Sądów - Rasel Dygowo 3 - 1 0 0 8
8 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 0 1 8
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 - 0 0 0 10
Sokół Karlino - Biali Sądów 2 - 2 0 0 16
Ina Goleniów - Lech Czaplinek 4 - 1 0 0 5
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 0 - 5 0 0 47
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin 1 - 2 0 0 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 19
Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 10
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 - 0 0 1 10
Olimp Gościno - Polonia Płoty 7 - 0 0 0 39
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 2 - 4 0 25 27
Leśnik Manowo - Ina Goleniów 1 - 2 0 0 10
Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 0 0 16
Lech Czaplinek - Olimp Gościno 1 - 0 0 40 6
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 1 - 2 0 0 14
Polonia Płoty - Darłovia Darłowo 2 - 4 0 1 35
MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 0 11
Vineta Wolin - Sokół Karlino 6 - 0 0 57 6
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 1 19 2
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 10
10 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 - 0 0 14 17
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 3 - 4 0 1 14
Orzeł Wałcz - Polonia Płoty 3 - 0 0 1 54
Biali Sądów - Vineta Wolin 3 - 2 0 103 17
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 2 - 3 0 0 17
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 0 0 6
Olimp Gościno - Leśnik Manowo 1 - 3 0 0 9
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 8
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 3
Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 1 - 2 0 0 22
11 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 23
Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 0 22
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 4 - 3 0 0 10
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 0 7
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 4 - 3 0 0 42
Gryf Kamień Pomorski - Biali Sądów 2 - 0 0 0 11
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 1 28
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 0 - 2 0 0 19
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 3 - 0 0 1 21
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 3 - 0 0 39 7
12 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 2 0 0 7
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 - 4 0 0 37
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Płoty 3 - 1 0 1 16
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 0 50 14
Biali Sądów - Iskierka Szczecin 1 - 1 0 33 13
Orzeł Wałcz - Leśnik Manowo 1 - 0 0 32 14
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 17
Sokół Karlino - Mechanik Bobolice 5 - 1 0 0 31
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 4 - 3 0 0 5
Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek 1 - 0 0 0 12
13 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 2 - 5 0 0 31
Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 8
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 20
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 21
Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 72 4
Wieża Postomino - Sokół Karlino 3 - 2 0 0 5
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 1 32
Polonia Płoty - Rasel Dygowo 1 - 3 0 1 34
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 3 - 4 0 0 27
Iskierka Szczecin - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 8
14 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Leśnik Manowo 4 - 2 0 1 6
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 0 14 9
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 1 45
Rasel Dygowo - Lech Czaplinek 3 - 4 0 0 11
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 4 - 0 0 0 8
Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 1 6
Vineta Wolin - Mechanik Bobolice 3 - 0 1 0 20
Biali Sądów - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 21
Sokół Karlino - Polonia Płoty 4 - 1 0 0 64
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 6 - 1 0 0 19
15 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 0 - 0 0 0 8
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 10
Ina Goleniów - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 6
Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 1 12
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 0 9
Wieża Postomino - Vineta Wolin 0 - 2 0 1 5
Polonia Płoty - Biali Sądów 1 - 0 0 0 56
Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 3 - 0 0 2 25
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 2 - 3 0 0 9
Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 0 29
16 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 0 0 13
Vineta Wolin - Polonia Płoty 4 - 0 0 2 54
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 1 - 3 0 8 13
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 2 - 6 0 0 27
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 1 2
Sokół Karlino - Leśnik Manowo 0 - 3 0 0 5
Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno 2 - 3 0 0 26
Biali Sądów - Lech Czaplinek 2 - 2 0 0 12
Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice 1 - 6 0 0 16
Gryf Kamień Pomorski - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 6
17 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 2 - 1 0 0 18
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 1 32
Lech Czaplinek - Vineta Wolin 2 - 4 0 74 25
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 12
Wieża Postomino - Iskierka Szczecin 6 - 0 0 0 12
Leśnik Manowo - Biali Sądów 0 - 1 0 0 11
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 3 0 0 12
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 0 0 67
Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 1 - 5 0 0 20
Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 0 8
18 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 10
Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 23
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 2 - 2 0 1 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 0 5
Biali Sądów - MKP Szczecinek 1 - 2 0 0 14
Vineta Wolin - Leśnik Manowo 6 - 0 0 2 5
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 0 - 3 0 61 4
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 - 0 0 0 13
Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 0 0 7
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 - 1 0 0 11
19 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 0 3
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 - 2 0 0 37
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 4 - 5 0 0 10
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 4 - 0 0 17 20
Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin 3 - 1 0 0 24
Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 2 - 6 0 0 28
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 4
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 4
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 27
Polonia Płoty - Mechanik Bobolice 5 - 4 0 0 50
20 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 3
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 2 - 2 0 0 7
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 2 - 2 0 0 14
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 0 13
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 1 - 1 0 47 4
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 6 - 2 0 1 8
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 1 - 10 2 1 43
Biali Sądów - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 10
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 0 - 4 0 0 14
Iskierka Szczecin - Leśnik Manowo 2 - 3 0 0 8
21 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 4 11
Sparta Węgorzyno - Biali Sądów 1 - 3 0 0 20
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 3 - 1 0 1 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 37
Ina Goleniów - Sokół Karlino 2 - 0 0 0 8
Lech Czaplinek - Wieża Postomino 0 - 1 0 82 4
MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin 5 - 0 0 0 10
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 8
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 0 25
Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 15 6
22 kolejka relacja fotki komentarze
27-02 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 9
27-02 12:00  Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 2
27-02 13:30  Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin 0 0 8
27-02 14:00  Olimp Gościno - Sokół Karlino 0 0 3
27-02 14:00  Lech Czaplinek - Polonia Płoty 0 0 6
27-02 14:00  Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 0 0 2
27-02 15:00  Ina Goleniów - Biali Sądów 0 0 2
27-02 16:00  MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 0 0 8
27-02 19:00  Leśnik Manowo - Wieża Postomino 0 0 2
28-02 12:00  Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin 0 0 2
23 kolejka relacja fotki komentarze
06-03   Wieża Postomino - MKP Szczecinek 0 0 0
06-03   Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 0 0
06-03   Biali Sądów - Olimp Gościno 0 0 0
06-03   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 0 0 0
06-03 13:00  Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 0 0 1
06-03 13:00  Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 0 0
06-03 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 0 0 0
06-03 14:30  Polonia Płoty - Leśnik Manowo 0 0 0
06-03 15:00  Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 0 0 0
07-03 11:00  Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
13-03   Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin 0 0 0
13-03   Darłovia Darłowo - Biali Sądów 0 0 0
13-03   Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
13-03   Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 0 0 0
13-03   Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice 0 0 0
13-03 11:00  Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 0 0 0
13-03 12:00  Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 0 0
13-03 13:00  MKP Szczecinek - Polonia Płoty 0 0 0
13-03 13:00  Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 0 0 0
13-03 14:00  Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
20-03   Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 0 0 0
20-03   Wieża Postomino - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
20-03   Biali Sądów - Orzeł Wałcz 0 0 0
20-03   Vineta Wolin - Darłovia Darłowo 0 0 0
20-03 13:30  Iskierka Szczecin - Ina Goleniów 0 0 0
20-03 14:00  Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 0 0 0
20-03 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 0 0
20-03 15:00  Polonia Płoty - Hutnik Szczecin 0 0 0
20-03 15:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
20-03 15:00  Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
27-03   Ina Goleniów - Mechanik Bobolice 0 0 0
27-03   Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 0 0 0
27-03   Błękitni II Stargard - Biali Sądów 0 0 0
27-03   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 0 0 0
27-03   Sparta Węgorzyno - Wieża Postomino 0 0 0
27-03   Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
27-03   Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 0 0 0
27-03 12:00  Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek 0 0 0
27-03 13:00  MKP Szczecinek - Leśnik Manowo 0 0 0
27-03 13:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
03-04 13:00  Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz 0 0 0
03-04 13:00  Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 0 0 0
03-04 13:00  Wieża Postomino - Ina Goleniów 0 0 0
03-04 13:00  Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo 0 0 0
03-04 13:00  Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 0 0 0
03-04 13:00  Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 0 0 0
03-04 13:00  Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
03-04 13:00  Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 0 0 0
03-04 13:00  Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
03-04 13:00  Sokół Karlino - Rasel Dygowo 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
10-04   Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
10-04   Olimp Gościno - Wieża Postomino 0 0 0
10-04   Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 0 0 0
10-04   Ina Goleniów - Polonia Płoty 0 0 0
10-04   Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 0 0 0
10-04   Intermarche-Rega Trzebiatów - Leśnik Manowo 0 0 0
10-04   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 0 0 0
10-04 11:00  Rasel Dygowo - Biali Sądów 0 0 0
10-04 12:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 0 0 0
10-04 14:00  Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
17-04   Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 0 0 0
17-04   Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard 0 0 0
17-04   Biali Sądów - Sokół Karlino 0 0 0
17-04   Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 0 0
17-04   Vineta Wolin - Rasel Dygowo 0 0 0
17-04   Polonia Płoty - Olimp Gościno 0 0 0
17-04 13:00  Lech Czaplinek - Ina Goleniów 0 0 0
17-04 13:00  MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
17-04 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
17-04 15:00  Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
24-04   Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 0 0 0
24-04   Darłovia Darłowo - Polonia Płoty 0 0 0
24-04   Ina Goleniów - Leśnik Manowo 0 0 0
24-04   Sokół Karlino - Vineta Wolin 0 0 0
24-04   Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 0 0
24-04   Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 0 0 0
24-04   Olimp Gościno - Lech Czaplinek 0 0 0
24-04   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 0 0 0
24-04 11:00  Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 0 0 0
24-04 15:00  Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
01-05   Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 0 0 0
01-05   Vineta Wolin - Biali Sądów 0 0 0
01-05   Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo 0 0 0
01-05   Polonia Płoty - Orzeł Wałcz 0 0 0
01-05   Leśnik Manowo - Olimp Gościno 0 0 0
01-05   Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 0 0 0
01-05 12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 0 0 0
01-05 13:00  MKP Szczecinek - Ina Goleniów 0 0 0
01-05 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 0 0 0
01-05 16:00  Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
08-05   Sokół Karlino - Iskierka Szczecin 0 0 0
08-05   Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 0 0
08-05   Biali Sądów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
08-05   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 0 0 0
08-05   Olimp Gościno - MKP Szczecinek 0 0 0
08-05   Darłovia Darłowo - Leśnik Manowo 0 0 0
08-05   Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
08-05   Błękitni II Stargard - Polonia Płoty 0 0 0
08-05 11:00  Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice 0 0 0
08-05 15:00  Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
15-05   Iskierka Szczecin - Biali Sądów 0 0 0
15-05   Polonia Płoty - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
15-05   Wieża Postomino - Rasel Dygowo 0 0 0
15-05   Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
15-05   Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 0 0 0
15-05 11:00  Lech Czaplinek - Błękitni II Stargard 0 0 0
15-05 12:00  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 0 0 0
15-05 13:00  MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 0 0 0
15-05 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin 0 0 0
15-05 16:00  Mechanik Bobolice - Sokół Karlino 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
19-05 18:00  Sokół Karlino - Wieża Postomino 0 0 0
19-05 18:00  Biali Sądów - Mechanik Bobolice 0 0 0
19-05 18:00  Rasel Dygowo - Polonia Płoty 0 0 0
19-05 18:00  Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 0 0 0
19-05 18:00  Vineta Wolin - Iskierka Szczecin 0 0 0
19-05 18:00  Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno 0 0 0
19-05 18:00  Błękitni II Stargard - Leśnik Manowo 0 0 0
19-05 18:00  Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
19-05 18:00  Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 0 0 0
19-05 18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek 0 0 0
35 kolejka relacja fotki komentarze
22-05   Polonia Płoty - Sokół Karlino 0 0 0
22-05   Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
22-05   Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo 0 0 0
22-05   Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
22-05   Wieża Postomino - Biali Sądów 0 0 0
22-05   Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno 0 0 0
22-05 12:00  Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 0 0 0
22-05 13:00  Lech Czaplinek - Rasel Dygowo 0 0 0
22-05 13:00  MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 0 0 0
22-05 16:00  Mechanik Bobolice - Vineta Wolin 0 0 0
36 kolejka relacja fotki komentarze
29-05   Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 0 0 0
29-05   Darłovia Darłowo - Sparta Węgorzyno 0 0 0
29-05   Vineta Wolin - Wieża Postomino 0 0 0
29-05   Biali Sądów - Polonia Płoty 0 0 0
29-05   Sokół Karlino - Lech Czaplinek 0 0 0
29-05   Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 0 0
29-05   Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 0 0 0
29-05 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice 0 0 0
29-05 16:00  Rasel Dygowo - Leśnik Manowo 0 0 0
29-05 16:00  Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
37 kolejka relacja fotki komentarze
03-06   Leśnik Manowo - Sokół Karlino 0 0 0
03-06   Polonia Płoty - Vineta Wolin 0 0 0
03-06   Wieża Postomino - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
03-06   Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 0 0 0
03-06   Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 0 0 0
03-06   Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 0 0 0
03-06 12:00  Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
03-06 13:00  Lech Czaplinek - Biali Sądów 0 0 0
03-06 13:00  MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 0 0 0
03-06 16:00  Mechanik Bobolice - Iskierka Szczecin 0 0 0
38 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
06-06   Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 0 0 0
06-06   Biali Sądów - Leśnik Manowo 0 0 0
06-06   Iskierka Szczecin - Wieża Postomino 0 0 0
06-06   Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 0 0
06-06   Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 0 0 0
06-06   Vineta Wolin - Lech Czaplinek 0 0 0
06-06 11:00  Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 0 0 0
06-06 12:00  Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 0 0 0
06-06 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 0 0 0
39 kolejka relacja fotki komentarze
12-06   Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 0 0 0
12-06   Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 0 0 0
12-06   Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 0 0 0
12-06   Leśnik Manowo - Vineta Wolin 0 0 0
12-06   Polonia Płoty - Iskierka Szczecin 0 0 0
12-06   Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 0 0 0
12-06   Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
12-06 11:00  Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12-06 12:00  Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 0 0 0
12-06 13:00  MKP Szczecinek - Biali Sądów 0 0 0
40 kolejka relacja fotki komentarze
16-06 18:00  Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 0 0 0
16-06 18:00  Vineta Wolin - MKP Szczecinek 0 0 0
16-06 18:00  Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 0 0 0
16-06 18:00  Gryf Kamień Pomorski - Leśnik Manowo 0 0 0
16-06 18:00  Mechanik Bobolice - Polonia Płoty 0 0 0
16-06 18:00  Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 0 0 0
16-06 18:00  Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek 0 0 0
16-06 18:00  Biali Sądów - Hutnik Szczecin 0 0 0
16-06 18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 0 0 0
16-06 18:00  Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
41 kolejka relacja fotki komentarze
19-06   Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin 0 0 0
19-06   Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
19-06   Ina Goleniów - Rasel Dygowo 0 0 0
19-06   Polonia Płoty - Wieża Postomino 0 0 0
19-06   Intermarche-Rega Trzebiatów - Biali Sądów 0 0 0
19-06   Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 0 0 0
19-06   Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 0 0 0
19-06 12:00  Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 0 0
19-06 13:00  MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
19-06 14:00  Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 0 0 0
42 kolejka relacja fotki komentarze
26-06 14:00  Biali Sądów - Sparta Węgorzyno 0 0 0
26-06 14:00  Rasel Dygowo - Olimp Gościno 0 0 0
26-06 14:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 0 0 0
26-06 14:00  Mechanik Bobolice - Leśnik Manowo 0 0 0
26-06 14:00  Wieża Postomino - Lech Czaplinek 0 0 0
26-06 14:00  Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 0 0 0
26-06 14:00  Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
26-06 14:00  Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 0 0 0
26-06 14:00  Sokół Karlino - Ina Goleniów 0 0 0
26-06 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Trener szuka drużyny
1 » Chemik wygrywa z Hutnik »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
7 » MKP Szczecinek-Mechanik »
5 » Osadnik Myślibórz-Kłos  »
4 » Wiekowianka Wiekowo-Rad »
4 » Lech Czaplinek-Polonia  »
4 » Intermarche-Rega Trzebi »
4 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
3 » Ina Recz-Klon Krzęcin
2 » Olimp Gościno-Sokół Kar »
2 » Wybrzeże Biesiekierz-Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Only9
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2917
• imprez: 127731
• newsów: 74487
• użytkowników: 78865
• komentarzy: 1112352
• zdjęć: 807787
• relacji: 39052
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies