ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Połczyn Zdrój 7 19 6 1 0 20 / 9 3 0 0 11 / 3 3 1 0 9 / 6
2.  Calisia Kalisz Pomorski 8 16 4 4 0 18 / 7 2 3 0 10 / 5 2 1 0 8 / 2
3.  Korona Człopa 8 16 5 1 2 20 / 11 2 1 1 9 / 4 3 0 1 11 / 7
4.  KP Drawsko Pomorskie 8 15 4 3 1 24 / 10 2 2 1 13 / 5 2 1 0 11 / 5 2 4 1 1 0 7 / 0
5.  Mechanik Turowo 7 15 4 3 0 15 / 3 3 0 0 12 / 1 1 3 0 3 / 2 1 1 0 1 0 0 / 0
6.  Błonie Barwice 8 15 5 0 3 20 / 21 2 0 2 11 / 9 3 0 1 9 / 12 1 0 0 0 1 0 / 7
7.  Ikar Krosino 8 12 4 0 4 25 / 17 2 0 1 18 / 4 2 0 3 7 / 13 1 3 1 0 0 7 / 1
8.  Orzeł Bierzwnik 7 12 4 0 3 14 / 18 2 0 2 10 / 10 2 0 1 4 / 8
9.  Zawisza Grzmiąca 8 12 4 0 4 24 / 24 1 0 2 5 / 9 3 0 2 19 / 15 1 0 0 0 1 1 / 7
10.  Olimp Złocieniec 7 11 3 2 2 19 / 12 2 1 1 13 / 6 1 1 1 6 / 6
11.  Światowid 63 Łobez 8 9 3 0 5 15 / 18 2 0 1 10 / 2 1 0 4 5 / 16
12.  Spójnia Świdwin 7 8 2 2 3 11 / 10 1 2 1 6 / 4 1 0 2 5 / 6
13.  Orzeł Łubowo 7 7 2 1 4 9 / 13 0 0 4 3 / 12 2 1 0 6 / 1 1 1 0 1 0 1 / 1
14.  Redłovia Redło 8 7 2 1 5 8 / 20 1 1 2 6 / 12 1 0 3 2 / 8 1 1 0 1 0 1 / 1
15.  Drawa Drawno 7 5 1 2 4 13 / 19 1 0 3 9 / 13 0 2 1 4 / 6
16.  Wiarus Żółtnica 7 3 1 0 6 8 / 17 1 0 3 4 / 7 0 0 3 4 / 10
17.  Drzewiarz Świerczyna 8 0 0 0 8 9 / 43 0 0 3 3 / 13 0 0 5 6 / 30
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
  1234567891011121314151617
1.  Błonie Barwice
 
         
2.  Calisia Kalisz Pomorski 
 
       
3.  Drawa Drawno 
 
       
4.  Drzewiarz Świerczyna 
 
       
5.  Ikar Krosino   
 
      
6.  Korona Człopa    
 
     
7.  KP Drawsko Pomorskie  
 
     
8.  Mechanik Turowo     
 
   
9.  Olimp Złocieniec     
 
   
10.  Orzeł Bierzwnik  
 
     
11.  Orzeł Łubowo   
 
    
12.  Pogoń Połczyn Zdrój       
 
 
13.  Redłovia Redło      
 
  
14.  Spójnia Świdwin     
 
  
15.  Światowid 63 Łobez        
 
 
16.  Wiarus Żółtnica        
 
17.  Zawisza Grzmiąca        
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna 6 - 2 0 51 5
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 4 - 1 0 0 13
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 3 - 2 0 1 22
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 2 - 0 0 0 6
KP Drawsko Pomorskie - Błonie Barwice 7 - 0 1 36 14
Spójnia Świdwin - Światowid 63 Łobez 3 - 0 1 5 13
Orzeł Łubowo - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 5
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 - 2 0 65 13
2 kolejka relacja fotki komentarze
KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 - 2 2 16 19
Redłovia Redło - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 10
Światowid 63 Łobez - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 6
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 - 3 0 0 7
Błonie Barwice - Ikar Krosino 0 - 2 0 0 5
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 3 13
Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 78 6
Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin 1 - 3 0 0 14
3 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 2 - 0 0 45 18
Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca 7 - 1 0 0 13
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 2 - 3 0 0 18
Spójnia Świdwin - Korona Człopa 1 - 2 0 8 7
Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 4 2 67 18
Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 5 - 0 0 0 7
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 0 0 7
Orzeł Łubowo - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 7
4 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 - 2 0 72 12
KP Drawsko Pomorskie - Wiarus Żółtnica 4 - 2 1 7 9
Korona Człopa - Mechanik Turowo 0 - 0 0 1 2
Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 2 - 1 0 0 7
Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 - 0 0 0 45
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 41 5
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 0 - 2 0 0 6
Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 1 - 2 0 0 13
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna 10 - 1 0 0 10
Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 1 9 11
Mechanik Turowo - Redłovia Redło 3 - 0 0 0 6
Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 0 19
Drawa Drawno - Błonie Barwice 2 - 3 0 59 11
Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 4 - 6 0 18 13
Zawisza Grzmiąca - Światowid 63 Łobez 3 - 1 0 0 18
Orzeł Łubowo - Korona Człopa 1 - 2 0 0 5
6 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Człopa - Ikar Krosino 3 - 1 0 1 39
Drawa Drawno - Wiarus Żółtnica 4 - 2 0 65 4
KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 1 2 12
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 6 - 0 0 0 13
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 4
Błonie Barwice - Światowid 63 Łobez 5 - 2 0 0 9
Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo 1 - 1 0 0 7
Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 2 - 8 0 0 13
7 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 45 26
Ikar Krosino - Redłovia Redło 1 - 2 0 0 16
Światowid 63 Łobez - Drzewiarz Świerczyna 4 - 0 0 0 14
Spójnia Świdwin - KP Drawsko Pomorskie 1 - 1 3 33 11
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 2 - 0 0 71 12
Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa 2 - 5 0 1 13
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 5 0 0 3
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 8
8 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 4 0 103 26
KP Drawsko Pomorskie - Mechanik Turowo 0 - 0 1 10 10
Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 3 - 1 0 0 12
Wiarus Żółtnica - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 0 6
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 4 - 0 0 1 15
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 - 7 0 0 8
Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 - 1 0 0 8
Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 5 - 3 0 0 8
9 kolejka relacja fotki komentarze
26-09 15:00  Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec 0 0 5
26-09 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 0 1 5
26-09 16:00  Spójnia Świdwin - Drawa Drawno 0 0 4
26-09 16:00  Orzeł Bierzwnik - Błonie Barwice 0 0 7
26-09 16:00  Światowid 63 Łobez - Redłovia Redło 0 0 1
26-09 16:00  Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 5
27-09 13:00  Orzeł Łubowo - KP Drawsko Pomorskie 0 0 4
27-09 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 0 2 5
10 kolejka relacja fotki komentarze
03-10 13:00  Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
03-10 14:00  Drawa Drawno - Mechanik Turowo 0 0 0
03-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Ikar Krosino 0 0 0
03-10 15:00  Błonie Barwice - Korona Człopa 0 0 0
03-10 15:00  Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
03-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 0 0 0
03-10 15:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 0 0 0
03-10 15:30  Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
10-10 15:00  Korona Człopa - Redłovia Redło 0 0 0
10-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
10-10 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 0 0 0
10-10 15:00  Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 0 0 0
10-10 15:00  Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 0 0 0
10-10 16:00  Spójnia Świdwin - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
11-10 13:00  Orzeł Łubowo - Drawa Drawno 0 0 0
11-10 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
17-10 14:00  Orzeł Bierzwnik - Mechanik Turowo 0 0 0
17-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 0 0 0
17-10 14:00  Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 0 0 0
17-10 14:00  Drawa Drawno - Ikar Krosino 0 0 0
17-10 15:00  Błonie Barwice - Redłovia Redło 0 0 0
17-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 0 0 0
17-10 15:00  Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
17-10 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
24-10 14:00  Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 0 0 0
24-10 15:00  Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
24-10 15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
24-10 15:00  Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 0 0 0
24-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno 0 0 0
24-10 16:00  Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 0 0 0
25-10 13:00  Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
25-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
31-10 13:00  Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
31-10 13:00  Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez 0 0 0
31-10 14:00  Orzeł Bierzwnik - Ikar Krosino 0 0 0
31-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 0 0 0
31-10 14:00  Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
31-10 14:00  Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
31-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 0 0 0
31-10 16:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
07-11 12:00  Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
07-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Wiarus Żółtnica 0 0 0
07-11 14:00  Mechanik Turowo - Błonie Barwice 0 0 0
07-11 14:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
07-11 14:00  Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 0 0
07-11 14:00  Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
08-11 13:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 0 0 0
08-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
14-11   Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 0 0 0
14-11 13:00  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
14-11 13:00  Drawa Drawno - Korona Człopa 0 0 0
14-11 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
14-11 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
14-11 14:00  Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 0 0 0
14-11 14:00  Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 0 0 0
14-11 16:00  Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 0 0 1
17 kolejka relacja fotki komentarze
21-11 12:00  Ikar Krosino - Mechanik Turowo 0 0 0
21-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
21-11 13:00  Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 0 0 0
21-11 13:00  Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 0 0 0
21-11 14:00  Redłovia Redło - Drawa Drawno 0 0 0
22-11 13:00  Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
22-11 13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 0 0 0
22-11 13:00  Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
57 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
40 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
39 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
28 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
26 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
21 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
21 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
20 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
20 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
19 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
PSPogodno
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124746
• newsów: 73893
• użytkowników: 74833
• komentarzy: 1103292
• zdjęć: 801363
• relacji: 38757
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies