ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Połczyn Zdrój 19 52 17 1 1 76 / 20 9 0 0 35 / 7 8 1 1 41 / 13
2.  Calisia Kalisz Pomorski 19 44 13 5 1 50 / 17 6 4 0 22 / 9 7 1 1 28 / 8
3.  Olimp Złocieniec 19 38 12 2 5 54 / 30 6 1 2 29 / 17 6 1 3 25 / 13 3 7 2 1 0 12 / 2
4.  KP Drawsko Pomorskie 19 38 11 5 3 61 / 28 6 2 2 33 / 14 5 3 1 28 / 14 3 4 1 1 1 8 / 10
5.  Orzeł Bierzwnik 19 38 12 2 5 48 / 40 8 0 2 33 / 21 4 2 3 15 / 19 2 0 0 0 2 4 / 12
6.  Mechanik Turowo 19 35 10 5 4 36 / 24 5 2 2 23 / 14 5 3 2 13 / 10
7.  Zawisza Grzmiąca 19 34 11 1 7 63 / 46 5 1 4 27 / 20 6 0 3 36 / 26
8.  Korona Człopa 19 33 10 3 6 43 / 36 5 2 2 20 / 12 5 1 4 23 / 24
9.  Wiarus Żółtnica 19 24 7 3 9 39 / 45 3 1 5 19 / 21 4 2 4 20 / 24
10.  Drawa Drawno 19 23 7 2 10 45 / 47 3 0 6 24 / 27 4 2 4 21 / 20 1 3 1 0 0 3 / 0
11.  Ikar Krosino 19 23 7 2 10 41 / 42 4 1 5 28 / 20 3 1 5 13 / 22 1 0 0 0 1 0 / 3
12.  Spójnia Świdwin 19 22 6 4 9 31 / 36 3 4 3 15 / 11 3 0 6 16 / 25
13.  Światowid 63 Łobez 19 20 6 2 11 28 / 41 5 1 3 20 / 8 1 1 8 8 / 33
14.  Orzeł Łubowo 19 14 4 2 13 30 / 52 1 0 8 13 / 29 3 2 5 17 / 23
15.  Redłovia Redło 19 12 3 3 13 25 / 65 2 2 6 13 / 31 1 1 7 12 / 34
16.  Drzewiarz Świerczyna 19 5 1 2 16 22 / 82 1 1 8 13 / 45 0 1 8 9 / 37
17.  Błonie Barwice 32 27 9 0 23 46 / 87 4 0 12 25 / 40 5 0 11 21 / 47
  • dwie najgorsze drużyny z miejsc 14* oraz miejsca 15,16,17,18 i 19 spadną do Klasy A. Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi powyżej czterech. W sytuacji spadku z IV ligi pięciu drużyn – trzy najgorsze drużyny z miejsc 14* spadną do A klasy, w sytuacji spadku z IV ligi sześciu drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, w przypadku spadku z IV ligi siedmiu drużyn najgorsza drużyna z miejsc 13* spadnie do A klasy, itd
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
      1234567891011121314151617
    1.  Błonie Barwice
     
      
    2.  Calisia Kalisz Pomorski
     
       
    3.  Drawa Drawno 
     
      
    4.  Drzewiarz Świerczyna
     
      
    5.  Ikar Krosino
     
    6.  Korona Człopa  
     
     
    7.  KP Drawsko Pomorskie 
     
     
    8.  Mechanik Turowo 
     
    9.  Olimp Złocieniec  
     
    10.  Orzeł Bierzwnik
     
     
    11.  Orzeł Łubowo  
     
    12.  Pogoń Połczyn Zdrój 
     
    13.  Redłovia Redło  
     
     
    14.  Spójnia Świdwin
     
     
    15.  Światowid 63 Łobez  
     
    16.  Wiarus Żółtnica  
     
    17.  Zawisza Grzmiąca 
     
    terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna 6 - 2 0 51 5
    Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 4 - 1 0 0 13
    Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 3 - 2 0 1 22
    Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 2 - 0 0 0 6
    KP Drawsko Pomorskie - Błonie Barwice 7 - 0 1 36 14
    Spójnia Świdwin - Światowid 63 Łobez 3 - 0 1 5 13
    Orzeł Łubowo - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 5
    Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 - 2 0 65 13
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 - 2 2 16 19
    Redłovia Redło - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 10
    Światowid 63 Łobez - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 6
    Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 - 3 0 0 7
    Błonie Barwice - Ikar Krosino 0 - 2 0 0 5
    Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 3 13
    Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 78 6
    Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin 1 - 3 0 0 14
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 2 - 0 0 45 18
    Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca 7 - 1 0 0 13
    Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 2 - 3 0 0 18
    Spójnia Świdwin - Korona Człopa 1 - 2 0 8 7
    Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 4 2 67 18
    Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 5 - 0 0 0 7
    Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 0 0 7
    Orzeł Łubowo - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 7
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 - 2 0 72 12
    KP Drawsko Pomorskie - Wiarus Żółtnica 4 - 2 1 7 9
    Korona Człopa - Mechanik Turowo 0 - 0 0 1 2
    Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 2 - 1 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 - 0 0 0 45
    Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 41 5
    Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 0 - 2 0 0 6
    Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 1 - 2 0 0 13
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna 10 - 1 0 0 10
    Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 1 9 11
    Mechanik Turowo - Redłovia Redło 3 - 0 0 0 6
    Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 0 19
    Drawa Drawno - Błonie Barwice 2 - 3 0 59 11
    Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 4 - 6 0 18 13
    Zawisza Grzmiąca - Światowid 63 Łobez 3 - 1 0 0 18
    Orzeł Łubowo - Korona Człopa 1 - 2 0 0 5
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Ikar Krosino 3 - 1 0 1 39
    Drawa Drawno - Wiarus Żółtnica 4 - 2 0 65 4
    KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 1 2 12
    Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 6 - 0 0 0 13
    Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 4
    Błonie Barwice - Światowid 63 Łobez 5 - 2 0 0 9
    Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo 1 - 1 0 0 7
    Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 2 - 8 0 0 13
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 45 26
    Ikar Krosino - Redłovia Redło 1 - 2 0 0 16
    Światowid 63 Łobez - Drzewiarz Świerczyna 4 - 0 0 0 14
    Spójnia Świdwin - KP Drawsko Pomorskie 1 - 1 3 33 11
    Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 2 - 0 0 71 12
    Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa 2 - 5 0 1 13
    Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 5 0 0 3
    Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 8
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 4 0 103 26
    KP Drawsko Pomorskie - Mechanik Turowo 0 - 0 1 10 10
    Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 3 - 1 0 0 12
    Wiarus Żółtnica - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 0 6
    Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 4 - 0 0 1 15
    Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 - 7 0 0 8
    Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 - 1 0 0 8
    Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 5 - 3 0 0 8
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 13
    Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 6 - 1 0 53 16
    Spójnia Świdwin - Drawa Drawno 1 - 2 0 54 8
    Orzeł Bierzwnik - Błonie Barwice 6 - 4 0 83 9
    Światowid 63 Łobez - Redłovia Redło 2 - 2 0 2 13
    Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 3 0 0 6
    Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 1 - 3 0 2 10
    KP Drawsko Pomorskie - Orzeł Łubowo 7 - 2 2 7 5
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 2 - 2 0 0 10
    Drawa Drawno - Mechanik Turowo 2 - 3 0 76 9
    KP Drawsko Pomorskie - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 12
    Błonie Barwice - Korona Człopa 2 - 0 0 79 9
    Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 1 0 1 21
    Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 5 - 4 0 0 11
    Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 4 - 2 0 1 19
    Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 3 - 0 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Redłovia Redło 5 - 2 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Orzeł Bierzwnik 1 - 1 0 0 20
    Zawisza Grzmiąca - KP Drawsko Pomorskie 3 - 3 0 0 11
    Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 0 0 116 7
    Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 13
    Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 30
    Orzeł Łubowo - Drawa Drawno 6 - 2 0 0 11
    Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 4 0 0 9
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Mechanik Turowo 2 - 0 0 0 5
    Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 5 - 0 0 27 8
    Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 3 - 3 0 0 10
    Błonie Barwice - Redłovia Redło 10 - 1 0 0 3
    KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 0 5
    Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 3 - 8 0 0 44
    Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 2 - 2 0 74 11
    Drawa Drawno - Ikar Krosino 3 - 0 0 2 8
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Drzewiarz Świerczyna - KP Drawsko Pomorskie 1 - 9 0 0 7
    Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 4 - 5 0 0 33
    Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 7 0 21 9
    Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 6 0 0 6
    Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 0 17
    Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno 4 - 1 0 0 11
    Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik 2 - 4 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 0 - 1 0 0 13
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 3 - 4 0 0 33
    Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez 6 - 1 0 63 5
    Orzeł Bierzwnik - Ikar Krosino 3 - 1 0 0 5
    Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 3 - 0 0 0 20
    Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 0 0 0 21
    Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 0 24
    KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 5 - 3 0 15 4
    Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 2 - 0 0 28 20
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 7 0 30 18
    Światowid 63 Łobez - Wiarus Żółtnica 0 - 1 0 0 27
    Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno 1 - 2 0 59 10
    Mechanik Turowo - Błonie Barwice 5 - 2 0 0 7
    Zawisza Grzmiąca - Orzeł Bierzwnik 4 - 1 0 0 18
    Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 - 5 0 1 20
    Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie 0 - 1 1 20 9
    Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 0 - 3 0 0 31
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 2 - 0 0 0 19
    Drawa Drawno - Korona Człopa 2 - 3 0 57 10
    Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 3 - 2 0 26 38
    KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 2 27 12
    Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 2 - 1 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 2 - 2 0 0 28
    Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 - 1 0 0 8
    Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 4 - 1 0 0 12
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Mechanik Turowo 0 - 2 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 0 24 7
    Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 9
    Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 7 - 1 0 0 7
    Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 68 16
    Redłovia Redło - Drawa Drawno 0 - 6 0 0 9
    Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 0 0 7
    Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 - 5 0 0 5
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie 0 - 3 0 0 2
    Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 - 4 0 0 14
    Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 12 0 39 19
    Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 4
    Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 2 - 0 0 0 4
    Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 - 1 0 68 8
    Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 2 - 0 0 0 11
    Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 9
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 2 - 1 0 0 16
    Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 - 1 0 38 11
    Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło 5 - 4 0 0 6
    Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 0 12
    Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie 4 - 0 0 3 21
    Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 28
    Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 2 - 3 0 0 7
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 - 3 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 2 - 7 0 63 5
    24-04 16:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna  
    02-06 18:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski  
    02-06 18:00  Wiarus Żółtnica - KP Drawsko Pomorskie  
    02-06 18:00  Ikar Krosino - Światowid 63 Łobez  
    02-06 18:00  Mechanik Turowo - Korona Człopa  
    02-06 18:00  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło  
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Drawa Drawno 0 - 3 0 0 0
    16-06 18:00  Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin  
    16-06 18:00  Korona Człopa - Orzeł Łubowo  
    16-06 18:00  Olimp Złocieniec - Wiarus Żółtnica  
    16-06 18:00  KP Drawsko Pomorskie - Orzeł Bierzwnik  
    16-06 18:00  Redłovia Redło - Mechanik Turowo  
    16-06 18:00  Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino  
    16-06 18:00  Światowid 63 Łobez - Zawisza Grzmiąca  
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 Łobez - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    19-05 18:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło  
    19-05 18:00  Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski  
    19-05 18:00  Wiarus Żółtnica - Drawa Drawno  
    19-05 18:00  Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec  
    19-05 18:00  Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie  
    19-05 18:00  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna  
    19-05 18:00  Ikar Krosino - Korona Człopa  
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 0 - 3 0 0 0
    09-06 18:00  Drzewiarz Świerczyna - Światowid 63 Łobez  
    09-06 18:00  Redłovia Redło - Ikar Krosino  
    09-06 18:00  KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin  
    09-06 18:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój  
    09-06 18:00  Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik  
    09-06 18:00  Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca  
    09-06 18:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo  
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    24-04 12:00  Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski  
    24-04 13:00  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło  
    24-04 13:00  Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec  
    24-04 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawno  
    24-04 15:00  Mechanik Turowo - KP Drawsko Pomorskie  
    24-04 15:00  Orzeł Bierzwnik - Wiarus Żółtnica  
    24-04 16:00  Światowid 63 Łobez - Korona Człopa  
    Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 3 - 0  
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - KP Drawsko Pomorskie 1 - 1 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    22-05 12:00  Ikar Krosino - Drawa Drawno  
    22-05 13:00  Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój  
    22-05 14:00  Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec  
    22-05 15:00  Mechanik Turowo - Orzeł Bierzwnik  
    Redłovia Redło - Błonie Barwice 3 - 0  
    22-05 16:00  Światowid 63 Łobez - KP Drawsko Pomorskie  
    22-05 16:00  Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica  
    22-05 17:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski  
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 0 - 3  
    29-05 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna  
    29-05 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Turowo  
    29-05 15:00  Olimp Złocieniec - Światowid 63 Łobez  
    29-05 15:00  Drawa Drawno - Zawisza Grzmiąca  
    29-05 16:00  Orzeł Bierzwnik - Orzeł Łubowo  
    29-05 16:00  Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino  
    29-05 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło  
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    05-06 12:00  Ikar Krosino - Orzeł Bierzwnik  
    05-06 13:00  Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin  
    05-06 14:00  Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica  
    05-06 16:00  Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno  
    05-06 16:00  Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój  
    Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice 3 - 0  
    05-06 17:00  Korona Człopa - KP Drawsko Pomorskie  
    06-06 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Olimp Złocieniec  
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Mechanik Turowo 0 - 3  
    12-06   Olimp Złocieniec - Korona Człopa  
    12-06 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Ikar Krosino  
    12-06 14:00  Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo  
    12-06 16:00  Orzeł Bierzwnik - Zawisza Grzmiąca  
    12-06 16:00  Wiarus Żółtnica - Światowid 63 Łobez  
    12-06 16:00  Drawa Drawno - Drzewiarz Świerczyna  
    12-06 17:00  KP Drawsko Pomorskie - Redłovia Redło  
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    19-06 12:00  Ikar Krosino - Spójnia Świdwin  
    19-06 14:00  Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój  
    19-06 16:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo  
    19-06 16:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Bierzwnik  
    19-06 16:00  Redłovia Redło - Olimp Złocieniec  
    19-06 17:00  Korona Człopa - Drawa Drawno  
    19-06 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie  
    20-06 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica  
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    26-06 14:00  Mechanik Turowo - Ikar Krosino  
    26-06 14:00  Drawa Drawno - Redłovia Redło  
    26-06 14:00  Orzeł Bierzwnik - Drzewiarz Świerczyna  
    26-06 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Światowid 63 Łobez  
    Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 0 - 3  
    26-06 14:00  Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca  
    26-06 14:00  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski  
    26-06 14:00  Wiarus Żółtnica - Korona Człopa  
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Zapytaj kandydata na pr »
    1 » Kalendarz sezonu 2021/2 »
    mecze:
    71 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
    31 » Intermarche-Rega Trzebi »
    22 » Orzeł Wałcz-Vineta Woli »
    16 » Odra Chojna-Morzycko Mo »
    14 » Olimp Gościno-Iskierka  »
    13 » Stal Lipiany-Energetyk  »
    12 » Czarni Marianowo-Ina Iń »
    12 » Darłovia Darłowo-Gryf K »
    11 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
    11 » Zieloni Wyszobór-Lotnik »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2920
    • imprez: 128211
    • newsów: 74771
    • użytkowników: 78979
    • komentarzy: 1115474
    • zdjęć: 811781
    • relacji: 39218
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies