ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Zefir Wyszewo 17 42 13 3 1 55 / 14 7 0 1 26 / 5 6 3 0 29 / 9
2.  Iskra Białogard 17 41 13 2 2 59 / 19 8 0 0 34 / 5 5 2 2 25 / 14
3.  Vimobilia Będzino 17 36 11 3 3 62 / 27 6 1 1 34 / 12 5 2 2 28 / 15
4.  Głaz Tychowo 17 32 10 2 5 42 / 24 5 1 3 21 / 12 5 1 2 21 / 12 1 3 1 0 0 4 / 3
5.  Wiekowianka Wiekowo 17 32 9 5 3 48 / 23 4 2 2 21 / 12 5 3 1 27 / 11 1 0 0 0 1 3 / 4
6.  Sława Sławno 17 31 9 4 4 42 / 17 6 2 0 25 / 4 3 2 4 17 / 13 1 3 1 0 0 2 / 1
7.  Gryf Polanów 17 31 10 1 6 37 / 32 8 0 1 24 / 12 2 1 5 13 / 20 1 0 0 0 1 1 / 2
8.  Pomorzanin Sławoborze 17 29 9 2 6 37 / 29 5 2 2 19 / 16 4 0 4 18 / 13
9.  Astra Ustronie Morskie 17 26 7 5 5 29 / 18 4 2 2 10 / 8 3 3 3 19 / 10
10.  Wybrzeże Biesiekierz 17 23 6 5 6 36 / 34 4 4 0 20 / 8 2 1 6 16 / 26
11.  Victoria Sianów 17 18 5 3 9 32 / 37 4 0 5 20 / 22 1 3 4 12 / 15 3 5 1 2 0 4 / 3
12.  LZS Kowalewice 17 18 4 6 7 36 / 37 2 4 2 20 / 17 2 2 5 16 / 20 3 4 1 1 1 6 / 4
13.  Saturn Mielno 17 18 5 3 9 34 / 49 3 2 3 20 / 23 2 1 6 14 / 26 3 4 1 1 1 4 / 6
14.  Błękitni Stary Jarosław 17 18 6 0 11 22 / 42 4 0 4 11 / 16 2 0 7 11 / 26 3 3 1 0 2 4 / 5
15.  Radew Białogórzyno 17 16 4 4 9 29 / 39 2 3 4 17 / 15 2 1 5 12 / 24
16.  Strong Zielenica 17 10 2 4 11 28 / 62 1 3 6 19 / 40 1 1 5 9 / 22
17.  Iskra Kłanino 17 6 2 0 15 16 / 88 1 0 8 8 / 39 1 0 7 8 / 49 1 3 1 0 0 5 / 2
18.  Płomień Myślino 17 6 2 0 15 24 / 77 1 0 8 16 / 37 1 0 7 8 / 40 1 0 0 0 1 2 / 5
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
  123456789101112131415161718
1.  Astra Ustronie Morskie
 
2.  Błękitni Stary Jarosław
 
3.  Głaz Tychowo
 
4.  Gryf Polanów
 
5.  Iskra Białogard
 
6.  Iskra Kłanino
 
7.  LZS Kowalewice
 
8.  Płomień Myślino
 
9.  Pomorzanin Sławoborze
 
10.  Radew Białogórzyno
 
11.  Saturn Mielno
 
12.  Sława Sławno
 
13.  Strong Zielenica
 
14.  Victoria Sianów
 
15.  Vimobilia Będzino
 
16.  Wiekowianka Wiekowo
 
17.  Wybrzeże Biesiekierz
 
18.  Zefir Wyszewo
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 0 1 20
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 4 0 0 2
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 3 - 4 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 3 0 0 4
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 1 5
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 2 - 3 0 0 6
Iskra Białogard - Saturn Mielno 2 - 0 0 0 4
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 - 4 0 0 25
Iskra Kłanino - Vimobilia Będzino 0 - 6 0 0 34
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 2 - 1 0 0 23
Saturn Mielno - Iskra Kłanino 3 - 0 0 0 11
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 5 - 1 0 0 12
Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 0 0 10
Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 5
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 0 - 0 0 0 15
Sława Sławno - Płomień Myślino 7 - 0 0 38 19
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 1 5
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 - 0 0 0 11
3 kolejka relacja fotki komentarze
Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 2 - 2 0 0 13
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 6
Iskra Białogard - Gryf Polanów 4 - 1 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 1
Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 5 0 0 6
Strong Zielenica - Sława Sławno 1 - 1 0 0 13
Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 1 2
Iskra Kłanino - Zefir Wyszewo 0 - 5 0 0 9
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 4 - 0 0 0 20
4 kolejka relacja fotki komentarze
Saturn Mielno - Głaz Tychowo 1 - 2 0 0 17
LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 0 - 3 0 16 15
Victoria Sianów - Iskra Białogard 0 - 4 0 0 14
Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica 3 - 0 0 0 2
Vimobilia Będzino - Płomień Myślino 6 - 0 0 5 1
Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 0 2 17
Gryf Polanów - Iskra Kłanino 7 - 2 0 2 13
Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 0 5
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 41 19
5 kolejka relacja fotki komentarze
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 2 0 0 8
Strong Zielenica - Vimobilia Będzino 2 - 9 0 0 4
Płomień Myślino - Saturn Mielno 1 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 6
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 0 3
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 3 - 2 0 1 5
Iskra Kłanino - Victoria Sianów 0 - 4 0 0 19
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 - 3 0 0 9
Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 76 30
6 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 0 0 5
Saturn Mielno - Strong Zielenica 5 - 1 0 0 0
Iskra Białogard - Iskra Kłanino 8 - 0 0 0 8
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 4 - 2 0 0 9
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 0 1 2
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 2 - 2 0 0 9
Astra Ustronie Morskie - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 6
Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 4 - 0 0 30 7
Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 6 - 0 0 2 15
7 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 1
Radew Białogórzyno - Saturn Mielno 1 - 3 0 0 12
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 1 - 1 0 0 5
Płomień Myślino - Gryf Polanów 2 - 4 0 0 3
Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 0 - 7 0 0 13
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard 2 - 0 0 0 7
Iskra Kłanino - Astra Ustronie Morskie 0 - 9 0 0 6
LZS Kowalewice - Sława Sławno 2 - 2 0 0 9
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 5 - 1 0 0 16
8 kolejka relacja fotki komentarze
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 5 0 0 7
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 - 0 0 0 3
Victoria Sianów - Płomień Myślino 6 - 5 0 2 6
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 0 6
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 - 2 0 0 6
Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław 3 - 0 0 0 1
Gryf Polanów - Strong Zielenica 1 - 0 0 0 0
Iskra Kłanino - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 0 0 5
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2 - 1 0 0 16
9 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 10
Głaz Tychowo - Iskra Kłanino 2 - 3 0 0 19
Płomień Myślino - Iskra Białogard 0 - 4 0 0 8
LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 2 - 2 0 0 21
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 8
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 1 15
Strong Zielenica - Victoria Sianów 3 - 3 0 0 6
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 13
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 3 - 0 0 0 2
10 kolejka relacja fotki komentarze
Saturn Mielno - LZS Kowalewice 3 - 2 0 57 15
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 6 - 0 0 0 8
Strong Zielenica - Iskra Białogard 3 - 3 0 0 1
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 8
Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 0 0 2 19
Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 0 - 3 0 0 10
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 2 - 1 0 0 16
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 0 0 3
Iskra Kłanino - Płomień Myślino 5 - 2 0 0 6
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 3 - 1 0 0 7
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 1 - 0 0 0 9
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 - 2 0 0 2
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 0 4
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 5
Strong Zielenica - Iskra Kłanino 5 - 1 0 0 3
Sława Sławno - Saturn Mielno 1 - 1 0 45 16
LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 2 9
Błękitni Stary Jarosław - Gryf Polanów 1 - 4 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 0 6
Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 4 0 0 3
Głaz Tychowo - Płomień Myślino 1 - 0 0 17 4
Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 5 - 3 0 0 9
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 4 - 2 0 0 7
Zefir Wyszewo - Sława Sławno 3 - 2 0 0 39
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 2 - 0 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 1 - 3 0 0 6
Iskra Kłanino - Radew Białogórzyno 1 - 3 0 0 7
13 kolejka relacja fotki komentarze
Vimobilia Będzino - Saturn Mielno 10 - 1 0 0 4
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 0 0 5
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino 8 - 0 0 1 1
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 2 - 2 0 1 8
Strong Zielenica - Głaz Tychowo 1 - 4 0 0 3
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 2 - 3 0 3 4
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 - 1 0 33 22
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 25
Błękitni Stary Jarosław - Iskra Białogard 2 - 6 0 0 6
14 kolejka relacja fotki komentarze
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 2 - 1 0 0 0
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 4 - 1 0 0 23
Płomień Myślino - Strong Zielenica 1 - 2 0 3 1
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 0 0
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 - 1 0 0 18
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 4
Iskra Białogard - LZS Kowalewice 4 - 1 0 0 1
Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 3 0 0 1
Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 1 - 2 0 0 8
15 kolejka relacja fotki komentarze
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 3 - 4 0 1 5
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 5 - 1 0 0 6
Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 3 - 8 0 3 4
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 9 - 0 0 0 13
Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 0 0 3
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 3
Sława Sławno - Iskra Białogard 2 - 2 0 29 27
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 0 0 2
LZS Kowalewice - Iskra Kłanino 10 - 2 0 0 3
16 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Polanów - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 2
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 1 - 4 0 0 0
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 0 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 0
Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 0 16 2
Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo 1 - 7 0 5 3
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 1 - 5 0 0 3
Iskra Kłanino - Sława Sławno 0 - 3 0 0 14
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 0 3
17 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 3 - 0 0 3 5
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 0 - 1 0 0 1
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino 6 - 0 3 0 3
Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica 2 - 2 0 0 1
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 1
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 2 - 4 0 0 1
Saturn Mielno - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 5
LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 0 - 6 0 0 22
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 2 - 0 0 48 7
18 kolejka relacja fotki komentarze
06-03   Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 0 0 0
06-03   LZS Kowalewice - Płomień Myślino 0 0 1
06-03   Sława Sławno - Głaz Tychowo 0 0 0
06-03   Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
06-03   Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino 0 0 0
06-03   Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 0 0
06-03   Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 0 0
06-03   Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 0 0 0
06-03   Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
13-03   Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 0 0 0
13-03   Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
13-03   Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
13-03   Strong Zielenica - LZS Kowalewice 0 0 0
13-03   Płomień Myślino - Sława Sławno 0 0 0
13-03   Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
13-03   Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 0 0 0
13-03   Iskra Kłanino - Saturn Mielno 0 0 0
13-03   Victoria Sianów - Gryf Polanów 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
20-03   Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
20-03   Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów 0 0 0
20-03   Gryf Polanów - Iskra Białogard 0 0 0
20-03   Zefir Wyszewo - Iskra Kłanino 0 0 0
20-03   Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
20-03   Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo 0 0 0
20-03   Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 0 0 0
20-03   Sława Sławno - Strong Zielenica 0 0 0
20-03   LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
27-03   Iskra Białogard - Victoria Sianów 0 0 0
27-03   Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
27-03   Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 0 0 0
27-03   Radew Białogórzyno - Sława Sławno 0 0 0
27-03   Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
27-03   Płomień Myślino - Vimobilia Będzino 0 0 0
27-03   Głaz Tychowo - Saturn Mielno 0 0 0
27-03   Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 0 0 0
27-03   Iskra Kłanino - Gryf Polanów 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
03-04 13:00  Gryf Polanów - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
03-04 13:00  Vimobilia Będzino - Strong Zielenica 0 0 0
03-04 13:00  LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
03-04 13:00  Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
03-04 13:00  Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard 0 0 0
03-04 13:00  Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 0 0 0
03-04 13:00  Saturn Mielno - Płomień Myślino 0 0 0
03-04 13:00  Zefir Wyszewo - Głaz Tychowo 0 0 0
03-04 13:00  Victoria Sianów - Iskra Kłanino 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
10-04   Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
10-04   LZS Kowalewice - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
10-04   Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 0 0 0
10-04   Radew Białogórzyno - Vimobilia Będzino 0 0 0
10-04   Strong Zielenica - Saturn Mielno 0 0 0
10-04   Płomień Myślino - Zefir Wyszewo 0 0 0
10-04   Głaz Tychowo - Gryf Polanów 0 0 0
10-04   Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 0 0
10-04   Iskra Kłanino - Iskra Białogard 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
17-04   Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
17-04   Sława Sławno - LZS Kowalewice 0 0 0
17-04   Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
17-04   Saturn Mielno - Radew Białogórzyno 0 0 0
17-04   Zefir Wyszewo - Strong Zielenica 0 0 0
17-04   Gryf Polanów - Płomień Myślino 0 0 0
17-04   Victoria Sianów - Głaz Tychowo 0 0 0
17-04   Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
17-04   Astra Ustronie Morskie - Iskra Kłanino 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
24-04   Głaz Tychowo - Iskra Białogard 0 0 0
24-04   Pomorzanin Sławoborze - Iskra Kłanino 0 0 0
24-04   Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
24-04   LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
24-04   Błękitni Stary Jarosław - Vimobilia Będzino 0 0 0
24-04   Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 0 0 0
24-04   Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo 0 0 0
24-04   Strong Zielenica - Gryf Polanów 0 0 0
24-04   Płomień Myślino - Victoria Sianów 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
01-05   Vimobilia Będzino - LZS Kowalewice 0 0 0
01-05   Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 0 0 0
01-05   Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
01-05   Iskra Kłanino - Głaz Tychowo 0 0 0
01-05   Iskra Białogard - Płomień Myślino 0 0 0
01-05   Victoria Sianów - Strong Zielenica 0 0 0
01-05   Gryf Polanów - Radew Białogórzyno 0 0 0
01-05   Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
01-05   Saturn Mielno - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
08-05   LZS Kowalewice - Saturn Mielno 0 0 0
08-05   Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
08-05   Sława Sławno - Vimobilia Będzino 0 0 0
08-05   Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo 0 0 0
08-05   Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 0 0 0
08-05   Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 0 0 0
08-05   Iskra Białogard - Strong Zielenica 0 0 0
08-05   Płomień Myślino - Iskra Kłanino 0 0 0
08-05   Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
15-05   Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 0 0 0
15-05   Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 0 0 0
15-05   Saturn Mielno - Sława Sławno 0 0 0
15-05   Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
15-05   Iskra Kłanino - Strong Zielenica 0 0 0
15-05   Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 0 0 0
15-05   Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
15-05   Gryf Polanów - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
15-05   Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
22-05   Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 0 0 0
22-05   Radew Białogórzyno - Iskra Kłanino 0 0 0
22-05   Strong Zielenica - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
22-05   Płomień Myślino - Głaz Tychowo 0 0 0
22-05   Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
22-05   Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 0 0 0
22-05   Sława Sławno - Zefir Wyszewo 0 0 0
22-05   LZS Kowalewice - Gryf Polanów 0 0 0
22-05   Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
29-05   Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
29-05   Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 0 0 0
29-05   Głaz Tychowo - Strong Zielenica 0 0 0
29-05   Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino 0 0 0
29-05   Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 0 0 0
29-05   Iskra Kłanino - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
29-05   Iskra Białogard - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
29-05   Victoria Sianów - LZS Kowalewice 0 0 0
29-05   Gryf Polanów - Sława Sławno 0 0 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
05-06   Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo 0 0 0
05-06   Strong Zielenica - Płomień Myślino 0 0 0
05-06   Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
05-06   Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 0 0 0
05-06   Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 0 0 0
05-06   Sława Sławno - Victoria Sianów 0 0 0
05-06   LZS Kowalewice - Iskra Białogard 0 0 0
05-06   Błękitni Stary Jarosław - Iskra Kłanino 0 0 0
05-06   Wiekowianka Wiekowo - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
12-06   Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
12-06   Astra Ustronie Morskie - Strong Zielenica 0 0 0
12-06   Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 0 0 0
12-06   Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
12-06   Iskra Kłanino - LZS Kowalewice 0 0 0
12-06   Iskra Białogard - Sława Sławno 0 0 0
12-06   Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
12-06   Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 0 0 0
12-06   Zefir Wyszewo - Saturn Mielno 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
19-06   Wiekowianka Wiekowo - Płomień Myślino 0 0 0
19-06   Radew Białogórzyno - Strong Zielenica 0 0 0
19-06   Błękitni Stary Jarosław - Głaz Tychowo 0 0 0
19-06   LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
19-06   Sława Sławno - Iskra Kłanino 0 0 0
19-06   Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 0 0 0
19-06   Vimobilia Będzino - Victoria Sianów 0 0 0
19-06   Saturn Mielno - Gryf Polanów 0 0 0
19-06   Zefir Wyszewo - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
26-06 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 0 0 0
26-06 14:00  Iskra Kłanino - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
26-06 14:00  Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
26-06 14:00  Głaz Tychowo - LZS Kowalewice 0 0 0
26-06 14:00  Iskra Białogard - Vimobilia Będzino 0 0 0
26-06 14:00  Victoria Sianów - Saturn Mielno 0 0 0
26-06 14:00  Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 0 0 0
26-06 14:00  Astra Ustronie Morskie - Radew Białogórzyno 0 0 0
26-06 14:00  Strong Zielenica - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
13 » Przygotowania do nowej  »
2 » Piotr Zajączkowski nowy »
2 » Czy Gwardia i Bałtyk Ko »
1 » Odrzanka szuka sparingp »
1 » Trener poszukuje klubu
1 » Trener poszukuje
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » Plan meczów kontrolnych »
1 » Błękitni przygotowują s »
mecze:
2 » Orkan Suchań-Energetyk  »
1 » Hutnik Szczecin-Świt Sz »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127704
• newsów: 74365
• użytkowników: 75071
• komentarzy: 1112095
• zdjęć: 807418
• relacji: 38998
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies