ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Vimobilia Będzino 1 3 1 0 0 6 / 0 0 0 0 0 / 0 1 0 0 6 / 0
2.  Sława Sławno 1 3 1 0 0 4 / 0 0 0 0 0 / 0 1 0 0 4 / 0
3.  LZS Kowalewice 1 3 1 0 0 4 / 1 0 0 0 0 / 0 1 0 0 4 / 1
4.  Iskra Białogard 1 3 1 0 0 2 / 0 1 0 0 2 / 0 0 0 0 0 / 0
5.  Błękitni Stary Jarosław 1 3 1 0 0 4 / 3 0 0 0 0 / 0 1 0 0 4 / 3
6.  Pomorzanin Sławoborze 1 3 1 0 0 4 / 3 1 0 0 4 / 3 0 0 0 0 / 0
7.  Gryf Polanów 1 3 1 0 0 3 / 2 1 0 0 3 / 2 0 0 0 0 / 0
8.  Zefir Wyszewo 1 3 1 0 0 3 / 2 0 0 0 0 / 0 1 0 0 3 / 2
9.  Wiekowianka Wiekowo 1 1 0 1 0 2 / 2 0 0 0 0 / 0 0 1 0 2 / 2 1 1 0 1 0 2 / 2
10.  Radew Białogórzyno 1 1 0 1 0 2 / 2 0 1 0 2 / 2 0 0 0 0 / 0 1 1 0 1 0 2 / 2
11.  Wybrzeże Biesiekierz 1 0 0 0 1 3 / 4 0 0 0 0 / 0 0 0 1 3 / 4
12.  Strong Zielenica 1 0 0 0 1 3 / 4 0 0 1 3 / 4 0 0 0 0 / 0
13.  Astra Ustronie Morskie 1 0 0 0 1 2 / 3 0 0 0 0 / 0 0 0 1 2 / 3
14.  Victoria Sianów 1 0 0 0 1 2 / 3 0 0 1 2 / 3 0 0 0 0 / 0
15.  Saturn Mielno 1 0 0 0 1 0 / 2 0 0 0 0 / 0 0 0 1 0 / 2
16.  Płomień Myślino 1 0 0 0 1 1 / 4 0 0 1 1 / 4 0 0 0 0 / 0
17.  Głaz Tychowo 1 0 0 0 1 0 / 4 0 0 1 0 / 4 0 0 0 0 / 0
18.  Iskra Kłanino 1 0 0 0 1 0 / 6 0 0 1 0 / 6 0 0 0 0 / 0
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
  123456789101112131415161718
1.  Astra Ustronie Morskie
 
         
2.  Błękitni Stary Jarosław 
 
        
3.  Głaz Tychowo
 
        
4.  Gryf Polanów 
 
       
5.  Iskra Białogard 
 
       
6.  Iskra Kłanino   
 
     
7.  LZS Kowalewice    
 
     
8.  Płomień Myślino   
 
     
9.  Pomorzanin Sławoborze   
 
     
10.  Radew Białogórzyno   
 
     
11.  Saturn Mielno       
 
  
12.  Sława Sławno    
 
     
13.  Strong Zielenica      
 
  
14.  Victoria Sianów      
 
  
15.  Vimobilia Będzino      
 
   
16.  Wiekowianka Wiekowo        
 
 
17.  Wybrzeże Biesiekierz         
 
18.  Zefir Wyszewo         
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 0 1 20
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 4 0 0 2
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 3 - 4 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 3 0 0 4
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 1 5
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 2 - 3 0 0 6
Iskra Białogard - Saturn Mielno 2 - 0 0 0 4
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 - 4 0 0 25
Iskra Kłanino - Vimobilia Będzino 0 - 6 0 0 32
2 kolejka relacja fotki komentarze
08-08   Saturn Mielno - Iskra Kłanino 0 0 6
08-08 11:00  Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 0 0 5
08-08 15:00  Sława Sławno - Płomień Myślino 0 0 4
08-08 16:00  LZS Kowalewice - Strong Zielenica 0 0 3
08-08 17:00  Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 2
08-08 17:00  Gryf Polanów - Victoria Sianów 0 0 3
08-08 17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 0 0 4
09-08 15:00  Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 0 0 3
09-08 17:00  Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 0 0 4
3 kolejka relacja fotki komentarze
15-08 16:00  Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 0 0 0
15-08 17:00  Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
15-08 17:00  Iskra Białogard - Gryf Polanów 0 0 0
15-08 17:00  Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 0 0 0
15-08 17:00  Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
15-08 17:00  Strong Zielenica - Sława Sławno 0 0 0
15-08 17:00  Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
16-08 12:00  Iskra Kłanino - Zefir Wyszewo 0 0 0
16-08 17:00  Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
22-08   Sława Sławno - Radew Białogórzyno 0 0 3
22-08   Saturn Mielno - Głaz Tychowo 0 0 0
22-08 16:00  LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
22-08 17:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard 0 0 0
22-08 17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica 0 0 0
22-08 17:00  Vimobilia Będzino - Płomień Myślino 0 0 0
22-08 17:00  Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
22-08 17:00  Gryf Polanów - Iskra Kłanino 0 0 0
23-08 15:00  Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
29-08 16:00  Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
29-08 17:00  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 0 0 0
29-08 17:00  Strong Zielenica - Vimobilia Będzino 0 0 0
29-08 17:00  Płomień Myślino - Saturn Mielno 0 0 0
29-08 17:00  Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów 0 0 0
29-08 17:00  Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 0 0 0
29-08 17:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
30-08 12:00  Iskra Kłanino - Victoria Sianów 0 0 0
30-08 14:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
05-09   Saturn Mielno - Strong Zielenica 0 0 0
05-09   Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 0 0 1
05-09 15:30  Iskra Białogard - Iskra Kłanino 0 0 0
05-09 16:00  Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
05-09 16:00  Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 0 0 0
05-09 17:00  Gryf Polanów - Głaz Tychowo 0 0 0
05-09 17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
05-09 17:00  Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 0 0 0
05-09 17:00  Astra Ustronie Morskie - LZS Kowalewice 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
12-09 11:00  Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
12-09 12:00  Radew Białogórzyno - Saturn Mielno 0 0 0
12-09 16:30  Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 0 0 0
12-09 17:00  Płomień Myślino - Gryf Polanów 0 0 0
12-09 17:00  Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 0 0 0
12-09 17:00  Głaz Tychowo - Victoria Sianów 0 0 0
12-09 17:00  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard 0 0 0
13-09 12:00  Iskra Kłanino - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
13-09 14:00  LZS Kowalewice - Sława Sławno 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
19-09   Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
19-09 15:30  Iskra Białogard - Głaz Tychowo 0 0 0
19-09 16:00  Victoria Sianów - Płomień Myślino 0 0 0
19-09 16:00  Gryf Polanów - Strong Zielenica 0 0 0
19-09 16:00  Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 0 0 0
19-09 16:00  Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 0 0 0
19-09 16:30  Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
19-09 17:00  Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 0 0 0
20-09 12:00  Iskra Kłanino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
26-09   Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
26-09 16:00  Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
26-09 16:00  Głaz Tychowo - Iskra Kłanino 0 0 0
26-09 16:00  Płomień Myślino - Iskra Białogard 0 0 0
26-09 16:00  LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 0 0 0
26-09 16:00  Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 0 0 0
26-09 16:00  Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 0 0 0
26-09 17:00  Strong Zielenica - Victoria Sianów 0 0 0
27-09 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
03-10   Saturn Mielno - LZS Kowalewice 0 0 0
03-10 15:00  Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 0 0 0
03-10 15:00  Iskra Białogard - Strong Zielenica 0 0 0
03-10 15:00  Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
03-10 15:00  Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
03-10 16:00  Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 0 0 0
03-10 16:00  Vimobilia Będzino - Sława Sławno 0 0 0
03-10 16:00  Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
04-10 12:00  Iskra Kłanino - Płomień Myślino 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
10-10   Sława Sławno - Saturn Mielno 0 0 1
10-10 13:00  Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 0 0
10-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 0 0 0
10-10 15:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 0 0 0
10-10 15:00  Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
10-10 15:00  Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
10-10 16:00  Strong Zielenica - Iskra Kłanino 0 0 0
11-10 14:00  LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo 0 0 0
11-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Gryf Polanów 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
17-10   Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
17-10 15:00  Głaz Tychowo - Płomień Myślino 0 0 0
17-10 15:00  Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 0 0 0
17-10 15:00  Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
17-10 15:00  Zefir Wyszewo - Sława Sławno 0 0 0
17-10 15:00  Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
17-10 15:00  Gryf Polanów - LZS Kowalewice 0 0 0
17-10 16:00  Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 0 0 0
18-10 12:00  Iskra Kłanino - Radew Białogórzyno 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
24-10   Sława Sławno - Gryf Polanów 0 0 1
24-10 13:00  Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
24-10 14:00  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino 0 0 0
24-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 0 0 0
24-10 15:00  Strong Zielenica - Głaz Tychowo 0 0 0
24-10 15:00  Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
24-10 16:00  Vimobilia Będzino - Saturn Mielno 0 0 0
25-10 14:00  LZS Kowalewice - Victoria Sianów 0 0 0
25-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Iskra Białogard 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
31-10 14:00  Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 0 0 0
31-10 14:00  Płomień Myślino - Strong Zielenica 0 0 0
31-10 14:00  Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
31-10 14:00  Victoria Sianów - Sława Sławno 0 0 0
31-10 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
31-10 14:00  Iskra Białogard - LZS Kowalewice 0 0 0
31-10 14:00  Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
31-10 14:00  Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 0 0 0
31-10 14:00  Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
07-11   Sława Sławno - Iskra Białogard 0 0 1
07-11   Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 0 0 0
07-11 13:00  Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 0 0 0
07-11 13:30  Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 0 0 0
07-11 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 0 0 0
07-11 15:00  Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 0 0 0
07-11 15:00  Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
08-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
08-11 14:00  LZS Kowalewice - Iskra Kłanino 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
14-11 13:00  Gryf Polanów - Saturn Mielno 0 0 0
14-11 13:00  Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 0 0 0
14-11 13:00  Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
14-11 13:00  Iskra Kłanino - Sława Sławno 0 0 0
14-11 13:00  Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 0 0 0
14-11 13:00  Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
14-11 14:00  Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
14-11 14:00  Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 0 0 0
14-11 14:00  Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
21-11   Saturn Mielno - Victoria Sianów 0 0 0
21-11   Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
21-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 0 0 0
21-11 13:00  Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino 0 0 0
21-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica 0 0 0
21-11 13:00  Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
21-11 14:00  Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 0 0 0
22-11 12:00  Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 0 0 0
22-11 14:00  LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Mroczek: Spotkanie było »
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
4 » Wyczekiwane Święto
2 » Cd. o zakończeniu współ »
2 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Problemy Gwardii i Bałt »
1 » Orkan Dalewo poszukuje »
1 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Nowy termin prezentacji »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
42 » Polonia Płoty-MKP Szcze »
31 » Biali Sądów-Darłovia Da »
30 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
28 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
22 » SCRS Barlinek-Ogniwo Ba »
20 » Gwardia Koszalin-Raduni »
20 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
19 » Wieża Postomino-Hutnik  »
17 » Sokół Pyrzyce-Dąb Dębno
15 » Sokół Karlino-Orzeł Wał »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2856
• imprez: 122433
• newsów: 73580
• użytkowników: 74552
• komentarzy: 1096493
• zdjęć: 795818
• relacji: 38609
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies