ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  SCRS Barlinek 16 34 10 4 2 42 / 14 7 1 1 22 / 6 3 3 1 20 / 8 3 5 1 2 0 4 / 2
2.  Morzycko Moryń 16 34 10 4 2 53 / 25 6 1 1 33 / 12 4 3 1 20 / 13 3 3 0 3 0 6 / 6
3.  Odra Chojna 15 34 10 4 1 48 / 15 6 1 1 29 / 10 4 3 0 19 / 5 2 2 0 2 0 2 / 2
4.  Dąb Dębno 15 34 10 4 1 47 / 15 6 1 0 32 / 6 4 3 1 15 / 9 2 1 0 1 1 4 / 6
5.  Osadnik Myślibórz 16 27 8 3 5 39 / 24 3 3 1 18 / 7 5 0 4 21 / 17
6.  Energetyk Gryfino 16 25 8 1 7 38 / 40 5 1 3 26 / 21 3 0 4 12 / 19
7.  Stal Lipiany 16 24 7 3 6 47 / 36 4 2 1 22 / 12 3 1 5 25 / 24
8.  Sokół Pyrzyce 16 23 7 2 7 33 / 36 5 2 2 20 / 18 2 0 5 13 / 18 1 3 1 0 0 3 / 2
9.  A.P. Gavia Choszczno 16 23 7 2 7 33 / 31 4 1 3 18 / 11 3 1 4 15 / 20 1 0 0 0 1 2 / 3
10.  Iskra Banie 16 22 7 1 8 31 / 49 5 0 2 18 / 15 2 1 6 13 / 34
11.  Orzeł Grzędzice 16 18 5 3 8 23 / 44 3 1 4 11 / 22 2 2 4 12 / 22
12.  Unia Dolice 15 17 5 2 8 19 / 36 2 2 3 9 / 14 3 0 5 10 / 22
13.  Zorza Dobrzany 15 16 4 4 7 25 / 31 2 2 3 12 / 16 2 2 4 13 / 15
14.  Kłos Pełczyce 16 15 4 3 9 30 / 44 3 1 4 10 / 15 1 2 5 20 / 29
15.  Ogniwo Babinek 16 11 3 2 11 23 / 53 3 0 5 14 / 23 0 2 6 9 / 30
16.  Orkan Suchań 16 10 1 7 8 25 / 36 1 5 2 16 / 18 0 2 6 9 / 18
17.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 16 9 2 3 11 17 / 44 2 2 5 12 / 25 0 1 6 5 / 19
  • dwie najgorsze drużyny z miejsc 14* oraz miejsca 15,16,17,18 i 19 spadną do Klasy A. Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi powyżej czterech. W sytuacji spadku z IV ligi pięciu drużyn – trzy najgorsze drużyny z miejsc 14* spadną do A klasy, w sytuacji spadku z IV ligi sześciu drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, w przypadku spadku z IV ligi siedmiu drużyn najgorsza drużyna z miejsc 13* spadnie do A klasy, itd
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
      1234567891011121314151617
    1.  A.P. Gavia Choszczno
     
    2.  Dąb Dębno
     
    3.  Energetyk Gryfino
     
    4.  Iskra Banie
     
    5.  Kłos Pełczyce
     
    6.  Morzycko Moryń
     
    7.  Odra Chojna
     
    8.  Ogniwo Babinek
     
    9.  Orkan Suchań
     
    10.  Orzeł Grzędzice
     
    11.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
     
    12.  Osadnik Myślibórz
     
    13.  SCRS Barlinek
     
    14.  Sokół Pyrzyce
     
    15.  Stal Lipiany
     
    16.  Unia Dolice
     
    17.  Zorza Dobrzany
     
    terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 5 - 2 0 0 12
    Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 1 11
    Odra Chojna - Stal Lipiany 5 - 3 0 0 9
    Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 0 - 0 1 0 30
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - A.P. Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 8
    SCRS Barlinek - Ogniwo Babinek 7 - 1 1 1 32
    Unia Dolice - Iskra Banie 1 - 1 0 0 3
    Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 22
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 21
    Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 0 1 2
    Orkan Suchań - Unia Dolice 2 - 3 0 0 3
    Odra Chojna - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 14
    Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 3
    Osadnik Myślibórz - SCRS Barlinek 1 - 1 0 0 52
    Dąb Dębno - Orzeł Grzędzice 2 - 1 1 119 31
    Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 3 - 2 0 0 8
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 3 - 7 0 0 16
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 0 - 1 1 65 24
    Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 5
    SCRS Barlinek - A.P. Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 40
    Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 10
    Unia Dolice - Odra Chojna 1 - 6 0 42 4
    Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 2 - 5 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 0 - 1 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Unia Dolice 2 - 0 0 0 5
    Zorza Dobrzany - SCRS Barlinek 4 - 3 0 0 24
    A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 - 3 0 0 24
    Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 - 3 0 0 6
    Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 0 0 1
    Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 6 - 0 0 0 9
    Stal Lipiany - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 0 4
    Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 4 - 0 1 61 38
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 3 - 2 0 0 8
    Kłos Pełczyce - Iskra Banie 3 - 0 0 0 7
    Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 3 - 2 1 0 8
    Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 2
    SCRS Barlinek - Dąb Dębno 3 - 1 2 0 69
    Unia Dolice - Stal Lipiany 2 - 0 0 61 4
    Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany 4 - 0 0 0 4
    Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 - 1 0 0 24
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 29 3
    Iskra Banie - SCRS Barlinek 1 - 6 0 0 31
    Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 5 - 1 0 142 22
    Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 - 4 0 0 29
    Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 0 6
    Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 7
    Dąb Dębno - Morzycko Moryń 3 - 3 0 79 65
    Energetyk Gryfino - Orzeł Grzędzice 4 - 1 0 0 5
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Energetyk Gryfino 0 - 2 0 0 2
    SCRS Barlinek - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 22
    Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 9
    Morzycko Moryń - Iskra Banie 7 - 1 0 0 7
    Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 5
    Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 3 - 2 1 50 9
    Orzeł Grzędzice - Unia Dolice 2 - 1 0 0 7
    Kłos Pełczyce - Odra Chojna 0 - 4 0 0 31
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 3 0 46 10
    Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 6
    Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 - 2 0 0 8
    Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 6
    Odra Chojna - SCRS Barlinek 0 - 0 0 0 21
    Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 0
    Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice 2 - 2 0 0 9
    Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 5 - 1 1 71 40
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 2 0 0 27
    SCRS Barlinek - Energetyk Gryfino 2 - 0 0 0 23
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 - 7 0 0 22
    A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 - 0 0 0 5
    Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 - 2 0 0 21
    Orzeł Grzędzice - Stal Lipiany 3 - 8 0 45 37
    Ogniwo Babinek - Iskra Banie 4 - 2 0 0 3
    Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 - 1 1 88 70
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 6
    Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 15
    Orkan Suchań - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 17
    Unia Dolice - SCRS Barlinek 1 - 1 0 0 27
    Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 33 18
    Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 2 - 5 0 0 23
    Orzeł Grzędzice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 0 0 6
    Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 6 - 0 1 80 50
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 18
    A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 1 - 3 0 0 5
    Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice 0 - 3 0 0 28
    Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 - 0 1 0 7
    Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 - 3 0 0 4
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 3 - 1 0 26 18
    Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 - 4 1 0 29
    Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 5
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 1 - 1 0 0 9
    Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 13
    Stal Lipiany - Dąb Dębno 1 - 3 1 131 71
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 0 13
    Iskra Banie - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 8
    Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 16
    Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 8
    Orzeł Grzędzice - SCRS Barlinek 0 - 6 0 0 12
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 8
    Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 8
    Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 11
    A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna 0 - 3 0 0 7
    Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 11
    Dąb Dębno - Iskra Banie 5 - 0 0 69 21
    Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 7 - 0 0 0 14
    Ogniwo Babinek - Unia Dolice 0 - 3 0 0 6
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 1 - 3 0 0 24
    Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 8
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 - 5 0 0 9
    Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 3
    Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 10 8
    Stal Lipiany - Iskra Banie 5 - 3 0 50 11
    Orkan Suchań - Dąb Dębno 2 - 2 1 0 51
    Odra Chojna - Zorza Dobrzany 4 - 3 0 0 6
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 4 - 0 0 0 6
    Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 5 - 2 0 0 8
    Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 4
    Iskra Banie - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 0 7
    Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 4 - 0 0 0 13
    SCRS Barlinek - Stal Lipiany 0 - 1 0 117 23
    27-02 13:00  Dąb Dębno - Odra Chojna 1 0 48
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 2 - 2 0 0 3
    Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 - 3 1 0 21
    Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 - 0 0 50 12
    SCRS Barlinek - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 28
    Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 18
    Odra Chojna - Iskra Banie 8 - 2 0 0 2
    Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 2 - 4 0 0 11
    27-02 13:00  Unia Dolice - Zorza Dobrzany 0 0 3
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 2
    Orkan Suchań - Odra Chojna 0 - 0 0 0 18
    Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 - 2 0 26 5
    Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 0 18
    Iskra Banie - Energetyk Gryfino 4 - 3 0 0 4
    Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 4 - 3 0 0 40
    Dąb Dębno - Unia Dolice 7 - 1 2 85 31
    Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 4
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    06-03   Stal Lipiany - Odra Chojna 0 0 0
    06-03   Ogniwo Babinek - SCRS Barlinek 0 0 0
    06-03   Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 0 0 0
    06-03   A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    06-03   Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    06-03   Iskra Banie - Unia Dolice 0 0 0
    06-03   Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 0 0 0
    07-03 15:00  Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 0 0 1
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    13-03   Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 0 0 0
    13-03   Energetyk Gryfino - Odra Chojna 0 0 0
    13-03   Unia Dolice - Orkan Suchań 0 0 0
    13-03   Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 0 0 0
    13-03   Orzeł Grzędzice - Dąb Dębno 0 0 1
    13-03   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 0 0 0
    13-03   Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    13-03   SCRS Barlinek - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    20-03   A.P. Gavia Choszczno - SCRS Barlinek 0 0 0
    20-03   Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    20-03   Odra Chojna - Unia Dolice 0 0 0
    20-03   Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 0 0 0
    20-03   Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 0 0 0
    20-03   Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 0 0 0
    20-03   Iskra Banie - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    21-03 15:00  Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 1
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    27-03   SCRS Barlinek - Zorza Dobrzany 0 0 0
    27-03   Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 0 0 0
    27-03   Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań 0 0 0
    27-03   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie 0 0 0
    27-03   Kłos Pełczyce - Dąb Dębno 0 0 1
    27-03   Ogniwo Babinek - Stal Lipiany 0 0 0
    27-03   Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    27-03   Unia Dolice - Energetyk Gryfino 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    03-04 13:00  Iskra Banie - Kłos Pełczyce 0 0 0
    03-04 13:00  Stal Lipiany - Unia Dolice 0 0 0
    03-04 13:00  Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    03-04 13:00  Zorza Dobrzany - Morzycko Moryń 0 0 0
    03-04 13:00  Dąb Dębno - SCRS Barlinek 0 0 3
    03-04 13:00  Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    03-04 13:00  Odra Chojna - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    03-04 13:00  Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    10-04   Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 0 0 0
    10-04   Morzycko Moryń - Dąb Dębno 0 0 1
    10-04   SCRS Barlinek - Iskra Banie 0 0 0
    10-04   Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 0 0 0
    10-04   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 0 0 0
    10-04   Orzeł Grzędzice - Energetyk Gryfino 0 0 0
    10-04   Ogniwo Babinek - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    10-04   Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    17-04   Orkan Suchań - SCRS Barlinek 0 0 0
    17-04   Iskra Banie - Morzycko Moryń 0 0 0
    17-04   Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek 0 0 0
    17-04   Unia Dolice - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    17-04   A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    17-04   Energetyk Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    17-04   Odra Chojna - Kłos Pełczyce 0 0 0
    17-04   Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    24-04   Morzycko Moryń - Orkan Suchań 0 0 0
    24-04   Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 0 0
    24-04   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 0 0
    24-04   Orzeł Grzędzice - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    24-04   Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 0 0
    24-04   A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 0 0
    24-04   Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 0 0 1
    24-04   SCRS Barlinek - Odra Chojna 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    01-05   Iskra Banie - Ogniwo Babinek 0 0 0
    01-05   Odra Chojna - Morzycko Moryń 0 0 0
    01-05   Energetyk Gryfino - SCRS Barlinek 0 0 0
    01-05   Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 0 0
    01-05   Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    01-05   Zorza Dobrzany - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    01-05   Stal Lipiany - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    02-05 15:00  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 0 1
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    08-05   Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    08-05   Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 0 0 0
    08-05   A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno 0 0 1
    08-05   Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 0 0 0
    08-05   Ogniwo Babinek - Orkan Suchań 0 0 0
    08-05   Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 0 0 0
    08-05   SCRS Barlinek - Unia Dolice 0 0 0
    08-05   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    15-05   Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    15-05   Orzeł Grzędzice - Kłos Pełczyce 0 0 0
    15-05   Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 0 0 0
    15-05   Unia Dolice - Morzycko Moryń 0 0 0
    15-05   Odra Chojna - Ogniwo Babinek 0 0 0
    15-05   Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    15-05   Iskra Banie - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    16-05 15:00  Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 0 0 1
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    22-05   A.P. Gavia Choszczno - Orkan Suchań 0 0 0
    22-05   Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 0 0 0
    22-05   Ogniwo Babinek - Energetyk Gryfino 0 0 0
    22-05   Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    22-05   SCRS Barlinek - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    22-05   Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    22-05   Zorza Dobrzany - Iskra Banie 0 0 0
    23-05 15:00  Dąb Dębno - Stal Lipiany 0 0 1
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    29-05   Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 0 0
    29-05   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - SCRS Barlinek 0 0 0
    29-05   Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń 0 0 0
    29-05   Unia Dolice - Ogniwo Babinek 0 0 0
    29-05   Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    29-05   Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    29-05   Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 0 0 0
    29-05   Iskra Banie - Dąb Dębno 0 0 1
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    05-06   Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 0 0 0
    05-06   SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 0 0 0
    05-06   Morzycko Moryń - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    05-06   Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    05-06   Zorza Dobrzany - Odra Chojna 0 0 0
    05-06   Iskra Banie - Stal Lipiany 0 0 0
    05-06   A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 0 0 0
    06-06 15:00  Dąb Dębno - Orkan Suchań 0 0 1
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    12-06   Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    12-06   Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    12-06   Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 0 0 0
    12-06   Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 0 0 0
    12-06   Stal Lipiany - SCRS Barlinek 0 0 0
    12-06   Orkan Suchań - Iskra Banie 0 0 0
    12-06   Odra Chojna - Dąb Dębno 0 0 1
    12-06   Energetyk Gryfino - Zorza Dobrzany 0 0 0
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    19-06   A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    19-06   Osadnik Myślibórz - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    19-06   Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    19-06   Morzycko Moryń - SCRS Barlinek 0 0 0
    19-06   Iskra Banie - Odra Chojna 0 0 0
    19-06   Orkan Suchań - Stal Lipiany 0 0 0
    19-06   Zorza Dobrzany - Unia Dolice 0 0 0
    20-06 15:00  Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 0 0 1
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    26-06 14:00  Odra Chojna - Orkan Suchań 0 0 0
    26-06 14:00  Energetyk Gryfino - Iskra Banie 0 0 0
    26-06 14:00  Stal Lipiany - Morzycko Moryń 0 0 0
    26-06 14:00  Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek 0 0 0
    26-06 14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    26-06 14:00  Orzeł Grzędzice - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    26-06 14:00  Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 0 0 0
    26-06 14:00  Unia Dolice - Dąb Dębno 0 0 1
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Trener poszukuje klubu
    1 » Trener szuka pracy
    1 » Maciej Żurawski z umową »
    1 » Czy Gwardia i Bałtyk Ko »
    1 » Bartosz Ława żegna się  »
    1 » 101. urodziny Stefana Ż »
    1 » Wojdak: Ciężka praca za »
    mecze:
    2 » Raków Częstochowa-Pogoń »
    1 » MKS Dąbrowa Górnicza-PG »
    1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
    1 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2910
    • imprez: 127697
    • newsów: 74346
    • użytkowników: 75069
    • komentarzy: 1112068
    • zdjęć: 807371
    • relacji: 38990
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies