ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Odra Chojna 12 27 8 3 1 36 / 10 4 1 1 17 / 5 4 2 0 19 / 5 1 1 0 1 0 0 / 0
2.  CRS Pogoń Barlinek 12 27 8 3 1 32 / 11 7 0 0 21 / 4 1 3 1 11 / 7 1 1 0 1 0 0 / 0
3.  Dąb Dębno 11 26 8 2 1 34 / 9 5 1 0 25 / 5 3 1 1 9 / 4
4.  Morzycko Moryń 12 24 7 3 2 38 / 20 4 1 1 24 / 8 3 2 1 14 / 12
5.  Energetyk Gryfino 12 19 6 1 5 27 / 29 4 1 2 21 / 16 2 0 3 6 / 13
6.  Sokół Pyrzyce 12 17 5 2 5 27 / 27 3 2 2 14 / 15 2 0 3 13 / 12 1 3 1 0 0 3 / 1
7.  A.P. Gavia Choszczno 12 17 5 2 5 20 / 25 2 1 3 9 / 11 3 1 2 11 / 14
8.  Unia Dolice 12 17 5 2 5 16 / 23 2 2 2 8 / 12 3 0 3 8 / 11 1 0 0 0 1 1 / 3
9.  Iskra Banie 11 16 5 1 5 18 / 28 3 0 2 12 / 11 2 1 3 6 / 17
10.  Stal Lipiany 12 15 4 3 5 37 / 29 2 2 1 15 / 9 2 1 4 22 / 20 2 4 1 1 0 9 / 4
11.  Orzeł Grzędzice 12 15 4 3 5 19 / 28 3 1 2 9 / 12 1 2 3 10 / 16 2 3 1 0 1 6 / 8
12.  Kłos Pełczyce 13 15 4 3 6 24 / 32 3 1 3 9 / 12 1 2 3 15 / 20 2 1 0 1 1 1 / 4
13.  Osadnik Myślibórz 11 14 4 2 5 25 / 19 1 2 1 10 / 5 3 0 4 15 / 14
14.  Zorza Dobrzany 12 13 3 4 5 18 / 24 1 2 2 8 / 13 2 2 3 10 / 11
15.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 13 8 2 2 9 14 / 34 2 1 4 10 / 18 0 1 5 4 / 16 1 3 1 0 0 3 / 2
16.  Orkan Suchań 12 8 1 5 6 22 / 30 1 3 2 14 / 16 0 2 4 8 / 14 1 0 0 0 1 2 / 3
17.  Ogniwo Babinek 11 4 1 1 9 11 / 40 1 0 4 5 / 15 0 1 5 6 / 25
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
  1234567891011121314151617
1.  A.P. Gavia Choszczno
 
        
2.  CRS Pogoń Barlinek
 
       
3.  Dąb Dębno 
 
       
4.  Energetyk Gryfino 
 
      
5.  Iskra Banie  
 
       
6.  Kłos Pełczyce   
 
     
7.  Morzycko Moryń    
 
    
8.  Odra Chojna    
 
    
9.  Ogniwo Babinek    
 
    
10.  Orkan Suchań   
 
     
11.  Orzeł Grzędzice       
 
 
12.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój    
 
   
13.  Osadnik Myślibórz      
 
   
14.  Sokół Pyrzyce     
 
  
15.  Stal Lipiany        
 
 
16.  Unia Dolice        
 
17.  Zorza Dobrzany         
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 5 - 2 0 0 12
Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 1 11
Odra Chojna - Stal Lipiany 5 - 3 0 0 9
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 0 - 0 1 0 30
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - A.P. Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 8
CRS Pogoń Barlinek - Ogniwo Babinek 7 - 1 1 1 32
Unia Dolice - Iskra Banie 1 - 1 0 0 3
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 22
2 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 21
Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 0 1 2
Orkan Suchań - Unia Dolice 2 - 3 0 0 3
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 14
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 3
Osadnik Myślibórz - CRS Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 52
Dąb Dębno - Orzeł Grzędzice 2 - 1 1 119 31
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 3 - 2 0 0 8
3 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 3 - 7 0 0 16
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 0 - 1 1 65 24
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 5
CRS Pogoń Barlinek - A.P. Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 40
Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 10
Unia Dolice - Odra Chojna 1 - 6 0 42 4
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 2 - 5 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 0 - 1 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 2 - 0 0 0 5
Zorza Dobrzany - CRS Pogoń Barlinek 4 - 3 0 0 24
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 - 3 0 0 24
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 - 3 0 0 6
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 0 0 1
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 6 - 0 0 0 9
Stal Lipiany - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 0 4
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 4 - 0 1 61 38
5 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 3 - 2 0 0 8
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 3 - 0 0 0 7
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 3 - 2 1 0 8
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 2
CRS Pogoń Barlinek - Dąb Dębno 3 - 1 2 0 69
Unia Dolice - Stal Lipiany 2 - 0 0 61 4
Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany 4 - 0 0 0 4
Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 - 1 0 0 24
6 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 29 3
Iskra Banie - CRS Pogoń Barlinek 1 - 6 0 0 31
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 5 - 1 0 142 22
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 - 4 0 0 29
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 0 6
Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 7
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 3 - 3 0 79 65
Energetyk Gryfino - Orzeł Grzędzice 4 - 1 0 0 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Energetyk Gryfino 0 - 2 0 0 2
CRS Pogoń Barlinek - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 22
Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 9
Morzycko Moryń - Iskra Banie 7 - 1 0 0 7
Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 5
Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 3 - 2 1 50 9
Orzeł Grzędzice - Unia Dolice 2 - 1 0 0 7
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 0 - 4 0 0 31
8 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 3 0 46 10
Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 6
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 - 2 0 0 8
Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 6
Odra Chojna - CRS Pogoń Barlinek 0 - 0 0 0 21
Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice 2 - 2 0 0 9
Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 5 - 1 1 71 40
9 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 2 0 0 26
CRS Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 2 - 0 0 0 23
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 - 7 0 0 22
A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 - 0 0 0 5
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 - 2 0 0 21
Orzeł Grzędzice - Stal Lipiany 3 - 8 0 45 37
11-11 13:00  Ogniwo Babinek - Iskra Banie 0 0 1
29-11 13:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 0 37
10 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 6
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 15
Orkan Suchań - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 17
Unia Dolice - CRS Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 27
Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 33 18
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 2 - 5 0 0 23
Orzeł Grzędzice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 0 0 6
Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 6 - 0 1 80 50
11 kolejka relacja fotki komentarze
CRS Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 18
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 1 - 3 0 0 5
Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice 0 - 3 0 0 28
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 - 0 1 0 7
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 - 3 0 0 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 3 - 1 0 26 18
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 - 4 1 0 29
Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 5
12 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 1 - 1 0 0 9
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 13
Stal Lipiany - Dąb Dębno 1 - 3 1 131 71
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 0 13
Iskra Banie - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 16
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 8
11-11 11:00  Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek 0 0 8
13 kolejka relacja fotki komentarze
CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 8
Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 8
Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 11
A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna 0 - 3 0 0 7
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 11
Dąb Dębno - Iskra Banie 5 - 0 0 69 21
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 7 - 0 0 0 14
Ogniwo Babinek - Unia Dolice 0 - 2 0 0 6
14 kolejka relacja fotki komentarze
31-10 11:00  Orkan Suchań - Dąb Dębno 0 0 12
31-10 13:00  Kłos Pełczyce - CRS Pogoń Barlinek 0 0 4
31-10 13:00  Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno 0 0 1
31-10 13:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 0 5
31-10 14:00  Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 0 0 0
31-10 14:00  Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 0 0 1
31-10 14:00  Stal Lipiany - Iskra Banie 0 0 1
31-10 14:00  Odra Chojna - Zorza Dobrzany 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
07-11 11:00  A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 0 0 0
07-11 14:00  CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 0 0 0
07-11 14:00  Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 0 0 0
07-11 14:00  Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino 0 0 0
07-11 14:30  Iskra Banie - Orkan Suchań 0 0 0
08-11 11:00  Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 0 0 0
08-11 14:00  Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 0 0 0
08-11 14:00  Dąb Dębno - Odra Chojna 0 0 3
16 kolejka relacja fotki komentarze
14-11 11:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 0 0 0
14-11 13:00  Unia Dolice - Zorza Dobrzany 0 0 0
14-11 13:00  Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 0 0 4
14-11 13:00  Stal Lipiany - Orkan Suchań 0 0 0
14-11 13:00  CRS Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 0 0 0
14-11 13:30  Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
14-11 14:00  Odra Chojna - Iskra Banie 0 0 0
15-11 11:00  Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
21-11 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice 0 0 1
21-11 13:00  Orkan Suchań - Odra Chojna 0 0 0
21-11 13:00  Morzycko Moryń - Stal Lipiany 0 0 0
21-11 13:00  Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
21-11 13:00  Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 0 0 0
21-11 14:00  Iskra Banie - Energetyk Gryfino 0 0 0
22-11 11:00  Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 0 0 0
22-11 13:30  Dąb Dębno - Unia Dolice 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
2 » Bus trafił do kibiców
1 » Grają w okręgówce
mecze:
42 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
31 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
30 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
26 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
24 » LZS Kowalewice-Victoria »
20 » GKS Leśnik Manowo-Rasel »
18 » Derby Karścino-Syrena-G »
18 » Sława Sławno-Gryf Polan »
17 » KS Gwda Wielka-Hajka Ze »
17 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
andrzeja3 dygowo2000
romi Vip2
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125156
• newsów: 74035
• użytkowników: 74989
• komentarzy: 1108269
• zdjęć: 804316
• relacji: 38849
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies