ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Jeziorak Szczecin 13 32 10 2 1 61 / 17 6 1 0 40 / 7 4 1 1 21 / 10
2.  Pomorzanin Nowogard 13 29 8 5 0 35 / 10 4 3 0 19 / 7 4 2 0 16 / 3
3.  Prawobrzeże Świnoujście 12 23 7 2 3 24 / 18 4 0 1 11 / 6 3 2 2 13 / 12 1 3 1 0 0 4 / 3
4.  Mewa Resko 13 23 7 2 4 39 / 25 3 1 3 16 / 14 4 1 1 23 / 11 1 0 0 0 1 3 / 4
5.  Iskra Golczewo 11 22 6 4 1 25 / 9 3 1 1 11 / 3 3 3 0 14 / 6 1 3 1 0 0 3 / 0
6.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 13 22 6 4 3 31 / 24 3 3 1 19 / 12 3 1 2 12 / 12 1 0 0 0 1 0 / 3
7.  Piast Chociwel 13 20 6 2 5 23 / 31 2 2 2 11 / 12 4 0 3 12 / 19 1 3 1 0 0 4 / 1
8.  Sparta Gryfice 12 20 6 2 4 27 / 27 3 1 1 17 / 11 3 1 3 10 / 16 1 0 0 0 1 1 / 4
9.  Sarmata Dobra 13 19 6 1 6 27 / 30 4 1 2 15 / 10 2 0 4 12 / 20
10.  Arkonia Szczecin 13 18 5 3 5 23 / 18 4 2 1 19 / 5 1 1 4 4 / 13
11.  Mierzynianka Mierzyn 13 16 4 4 5 20 / 21 2 1 3 9 / 11 2 3 2 11 / 10
12.  Stal Szczecin 12 15 3 6 3 20 / 19 2 3 1 10 / 8 1 3 2 10 / 11
13.  Jantar Dziwnów 13 14 4 2 7 24 / 31 3 1 3 17 / 13 1 1 4 7 / 18
14.  Wicher Brojce 13 12 2 6 5 15 / 22 0 2 4 6 / 13 2 4 1 9 / 9
15.  Dąb Dębice 13 10 3 1 9 14 / 42 3 1 3 9 / 12 0 0 6 5 / 30
16.  Orzeł Łoźnica 13 8 2 2 9 19 / 45 1 0 5 9 / 26 1 2 4 10 / 19
17.  KS Fala Międzyzdroje 13 7 2 1 10 15 / 34 2 1 4 12 / 15 0 0 6 3 / 19
18.  Tanowia Tanowo 12 6 1 3 8 22 / 41 0 2 4 9 / 20 1 1 4 13 / 21
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
  123456789101112131415161718
1.  Arkonia Szczecin
 
        
2.  Dąb Dębice 
 
       
3.  Iskra Golczewo  
 
       
4.  Jantar Dziwnów  
 
      
5.  Jeziorak Szczecin  
 
      
6.  KS Fala Międzyzdroje   
 
     
7.  Mewa Resko  
 
      
8.  Mierzynianka Mierzyn  
 
       
9.  Orzeł Łoźnica      
 
   
10.  Piast Chociwel      
 
   
11.  Pomorzanin Nowogard      
 
  
12.  Prawobrzeże Świnoujście     
 
    
13.  Sarmata Dobra      
 
  
14.  Sparta Gryfice        
 
 
15.  Stal Szczecin       
 
  
16.  Tanowia Tanowo         
 
17.  Wicher Brojce        
 
 
18.  Wybrzeże Rewalskie Rewal        
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Mewa Resko - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 9
Arkonia Szczecin - Tanowia Tanowo 1 - 1 0 72 3
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 5 - 0 0 51 15
Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 - 1 0 0 15
Sarmata Dobra - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 32
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 5 - 0 0 31 6
Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 0 70
KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 1 - 4 0 0 11
2 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 - 2 1 51 12
Stal Szczecin - Dąb Dębice 5 - 1 0 0 6
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 22
Mewa Resko - KS Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 0
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 1
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 5
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 1 3
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 67 4
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 1 34 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 3 - 1 0 1 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 2 - 2 0 0 1
Dąb Dębice - Iskra Golczewo 1 - 1 0 0 21
Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 1 1 39 8
KS Fala Międzyzdroje - Piast Chociwel 3 - 1 0 0 0
Jantar Dziwnów - Stal Szczecin 2 - 2 0 67 4
Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 39
Sarmata Dobra - Wicher Brojce 1 - 1 1 0 21
Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 0 2
4 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 51 17
Mewa Resko - Dąb Dębice 3 - 2 0 0 10
KS Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 57 6
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 6 0 0 63
Piast Chociwel - Tanowia Tanowo 3 - 2 0 0 3
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 4 - 3 1 44 17
Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 39 2
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 1 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 28 1
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 0 0 81 6
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 0 - 2 0 0 1
Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 7
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 3 - 3 0 51 20
Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 - 3 0 0 3
Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 76
Sarmata Dobra - Stal Szczecin 3 - 1 0 0 15
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 5
6 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 3
Mewa Resko - Jeziorak Szczecin 2 - 2 0 92 11
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 7 - 1 0 0 1
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 1
Orzeł Łoźnica - Tanowia Tanowo 2 - 6 0 0 1
Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 0 0 4
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 39 45
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 3 - 0 0 1 8
KS Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 2 - 2 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 0 0 2
Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 24
Dąb Dębice - Piast Chociwel 2 - 4 0 0 1
Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 1 - 5 0 0 3
Jeziorak Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 8 - 1 0 1 2
Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 - 2 0 0 5
Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica 1 - 3 0 41 2
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 0
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 - 0 0 52 23
8 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 1 6
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 0 15
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin 6 - 5 0 60 24
Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 2 - 1 0 0 15
Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica 2 - 2 0 0 1
KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 1
Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 14
Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo 6 - 2 1 42 9
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 1 69
9 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 0 - 1 0 0 1
Arkonia Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 3
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębice 5 - 0 0 67 16
Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 0 - 1 0 0 2
Tanowia Tanowo - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 2 - 3 0 0 10
Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 5 0 0 10
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 2 - 1 0 0 70
04-11 18:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 0 0 7
10 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Jeziorak Szczecin 1 - 6 0 1 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 1
Dąb Dębice - Sarmata Dobra 2 - 1 0 0 44
Piast Chociwel - Wicher Brojce 0 - 0 0 0 1
KS Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 0 - 4 0 0 32
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 6 - 3 1 43 6
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 23 7
Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 4 0 0 0
11-11 12:00  Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 8 - 1 0 79 6
Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 2
Prawobrzeże Świnoujście - KS Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 0
Tanowia Tanowo - Mewa Resko 3 - 6 0 0 0
Wicher Brojce - Sparta Gryfice 1 - 1 0 42 13
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 8 - 0 0 63 17
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 3 - 0 0 0 3
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 64
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 - 2 0 69 10
12 kolejka relacja fotki komentarze
KS Fala Międzyzdroje - Tanowia Tanowo 4 - 0 0 0 1
Stal Szczecin - Wicher Brojce 1 - 1 1 0 6
Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 2
Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 0 0 88
Piast Chociwel - Sparta Gryfice 4 - 1 0 0 9
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 1 17
Jeziorak Szczecin - Sarmata Dobra 7 - 2 0 99 45
Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 4 - 0 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 - 4 0 1 6
Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 2 - 9 0 0 0
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 155 11
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 4 - 1 0 0 33
Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 41 0
Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice 2 - 0 0 0 4
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 7 - 1 0 0 46
Mierzynianka Mierzyn - KS Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 94 5
11-11 11:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin 0 1 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
31-10 12:00  Mewa Resko - Wicher Brojce 0 0 1
31-10 13:00  Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
31-10 13:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin 0 0 0
31-10 13:00  Dąb Dębice - Tanowia Tanowo 0 0 10
31-10 14:00  Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 0 1 1
31-10 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 0 0 1
31-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 0 0 4
31-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 1 47
31-10 14:00  Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin 0 0 7
15 kolejka relacja fotki komentarze
07-11 11:00  Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
07-11 11:30  Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów 0 0 0
07-11 13:00  Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
07-11 13:00  Wicher Brojce - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
07-11 13:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko 0 0 0
07-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 0 0 3
07-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 0 0 0
08-11 11:00  Stal Szczecin - Iskra Golczewo 0 0 0
08-11 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
14-11 12:00  Mewa Resko - Stal Szczecin 0 0 0
14-11 13:00  Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 0 0 0
14-11 13:00  Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
14-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo 0 0 0
14-11 13:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo 0 0 0
14-11 13:30  Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
14-11 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 0 0 0
14-11 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 0 0 0
15-11 13:00  Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
18-11 18:00  Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 0 0
21-11 11:00  Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 0 0 0
21-11 11:30  Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra 0 0 0
21-11 13:00  Iskra Golczewo - Mewa Resko 0 0 0
21-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 0 0 0
21-11 13:00  Wicher Brojce - Dąb Dębice 0 0 0
21-11 13:00  Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 0 0 0
21-11 13:00  Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
22-11 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
mecze:
45 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
37 » Vineta Wolin-Polonia Pł »
27 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
27 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
22 » Rasel Dygowo-MKP Szczec »
20 » LZS Kowalewice-Victoria »
19 » Wiarus Żółtnica-Zawisza »
18 » Orkan Suchań-Dąb Dębno
17 » Sokół Karlino-Polonia P »
17 » Hajka Zegrze Pomorskie- »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 38
ambra arturr
banito89 bodziu
chybie cichy1977
Coman1984 dador2244
Daniel2018 erni
fansportu FilipPS
gajowy1984 helmi16
ikaczorows... jakubek14
juve777 kokej
LOLOpilkar... lumbago88
Merida MKS92
mrowa99 Osadnik197...
Poloniarz2... Pomorzanin...
raulek Robert2021
Spartans speed85
syru Szczwany
TadzioLive tomek53
VinetaWoli... WalecznyRy...
Winko13 zlecenie
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125157
• newsów: 74049
• użytkowników: 74995
• komentarzy: 1108584
• zdjęć: 804363
• relacji: 38857
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies