ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - I liga koszykarzy 2019/2020
I liga koszykarzy 2019/2020 bezpośrednie
    m pkt zw-por dom wyj pkt +/- różnica stosunek m pkt zw-por pkt +/-
1.  STK Czarni Słupsk 12 22 10 - 2 7 - 0 3 - 2 1009 / 939 70 1.0745
2.  Górnik Trans.eu Wałbrzych 11 20 9 - 2 5 - 1 4 - 1 906 / 804 102 1.1269
3.  WKK Wrocław 11 19 8 - 3 3 - 2 5 - 1 971 / 886 85 1.0959
4.  KS Księżak Syntex Łowicz 11 18 7 - 4 6 - 1 1 - 3 971 / 989 -18 0.9818 1 2 1 - 0 81 / 78
5.  GKS Tychy 12 18 6 - 6 3 - 2 3 - 4 985 / 1005 -20 0.9801 1 1 0 - 1 78 / 81
6.  Timeout Polonia 1912 Leszno 12 17 5 - 7 4 - 2 1 - 5 994 / 1019 -25 0.9755 3 5 2 - 1 244 / 235
7.  Miasto Szkła Krosno 11 17 6 - 5 4 - 1 2 - 4 837 / 821 16 1.0195 2 4 2 - 0 161 / 147
8.  Rawlplug Sokół Łańcut 11 17 6 - 5 3 - 2 3 - 3 966 / 910 56 1.0615 3 4 1 - 2 264 / 264
9.  Pogoń Prudnik 12 17 5 - 7 4 - 2 1 - 5 1015 / 1002 13 1.013 2 2 0 - 2 162 / 185
10.  Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11 15 4 - 7 4 - 2 0 - 5 845 / 912 -67 0.9265 1 2 1 - 0 89 / 87
11.  Elektrobud-Investment Pruszków 11 15 4 - 7 1 - 3 3 - 4 843 / 913 -70 0.9233 1 1 0 - 1 87 / 89
12.  Biofarm Basket Poznań 11 14 3 - 8 3 - 3 0 - 5 899 / 945 -46 0.9513 2 3 1 - 1 159 / 160
13.  Energa Kotwica Kołobrzeg 11 14 3 - 8 2 - 3 1 - 5 886 / 935 -49 0.9476 1 2 1 - 0 88 / 77
14.  Weegree AZS Politechnika Opolska 11 14 3 - 8 2 - 4 1 - 4 900 / 947 -47 0.9504 1 1 0 - 1 72 / 82
wyniki spotkań - I liga koszykarzy 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Biofarm Basket Poznań
 
       
2.  Elektrobud-Investment Pruszków 
 
       
3.  Energa Kotwica Kołobrzeg 
 
       
4.  GKS Tychy 
 
       
5.  Górnik Trans.eu Wałbrzych 
 
      
6.  KS Księżak Syntex Łowicz 
 
     
7.  Miasto Szkła Krosno    
 
   
8.  Pogoń Prudnik   
 
    
9.  Rawlplug Sokół Łańcut     
 
  
10.  STK Czarni Słupsk    
 
 
11.  Timeout Polonia 1912 Leszno       
 
12.  Weegree AZS Politechnika Opolska      
 
13.  WKK Wrocław      
 
 
14.  Zetkama Doral Nysa Kłodzko       
 
terminarz - I liga koszykarzy 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 102 - 82 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 71 - 69 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 75 - 89 0 0 0
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 108 - 94 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 63 - 96 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Pogoń Prudnik 90 - 79 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - STK Czarni Słupsk 90 - 91 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment Pruszków 89 - 87 0 0 0
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 91 - 85 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - GKS Tychy 81 - 78 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 78 - 80 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 78 - 93 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Timeout Polonia 1912 Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 79 - 64 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Elektrobud-Investment Pruszków 69 - 78 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 101 - 92 0 0 0
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 64 - 65 0 0 0
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 86 - 83 1 0 0
STK Czarni Słupsk - KS Księżak Syntex Łowicz 81 - 78 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 81 - 78 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 102 - 105 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Elektrobud-Investment Pruszków 104 - 90 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - STK Czarni Słupsk 58 - 80 2 0 0
Biofarm Basket Poznań - Timeout Polonia 1912 Leszno 104 - 101 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych 66 - 81 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 83 - 76 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 102 - 75 0 0 0
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 62 - 69 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 76 - 74 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Syntex Łowicz 88 - 75 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań 68 - 59 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 - 87 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 83 - 87 0 0 0
Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment Pruszków 80 - 88 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 89 - 84 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Timeout Polonia 1912 Leszno 89 - 76 1 0 0
Miasto Szkła Krosno - STK Czarni Słupsk 74 - 72 0 0 0
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 78 - 84 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 - 74 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 94 - 85 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 84 - 70 0 0 0
WKK Wrocław - GKS Tychy 92 - 61 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 - 77 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Miasto Szkła Krosno 67 - 65 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Miasto Szkła Krosno - Timeout Polonia 1912 Leszno 78 - 71 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 89 - 103 0 0 0
WKK Wrocław - STK Czarni Słupsk 95 - 89 0 0 0
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 - 87 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 - 93 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków 75 - 77 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 86 - 80 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 81 - 85 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 - 67 2 0 0
STK Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 95 - 88 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 79 - 90 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Weegree AZS Politechnika Opolska 94 - 82 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Timeout Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław 83 - 92 0 0 0
Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 88 - 72 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 81 - 60 0 0 0
GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 84 - 91 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 88 - 77 1 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 - 89 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 87 - 80 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 82 - 79 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Timeout Polonia 1912 Leszno 87 - 89 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy 83 - 89 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 111 - 109 2 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 80 - 82 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Miasto Szkła Krosno - Biofarm Basket Poznań 80 - 71 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89 - 65 0 0 0
Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz 110 - 83 0 0 0
GKS Tychy - Timeout Polonia 1912 Leszno 92 - 82 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków 84 - 68 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 82 - 76 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 77 - 57 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 82 - 72 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 70 - 86 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Timeout Polonia 1912 Leszno 90 - 84 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Miasto Szkła Krosno 90 - 86 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 71 - 87 1 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
14-12   Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
14-12   Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Syntex Łowicz 0 0 0
14-12   Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
14-12   WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań 0 0 0
14-12   STK Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
14-12   Elektrobud-Investment Pruszków - Timeout Polonia 1912 Leszno 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
6 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Iskra Golczewo-Vineta W »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
paulinus
gości: 916
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121728
• newsów: 72784
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38384
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies