ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - I liga koszykarzy 2019/2020
I liga koszykarzy 2019/2020 bezpośrednie
    m pkt zw-por dom wyj pkt +/- różnica stosunek m pkt zw-por pkt +/-
1.  Górnik Trans.eu Wałbrzych 23 41 18 - 5 10 - 1 8 - 4 1886 / 1752 134 1.0765
2.  STK Czarni Słupsk 24 40 16 - 8 11 - 2 5 - 6 2012 / 1882 130 1.0691
3.  WKK Wrocław 23 39 16 - 7 6 - 5 10 - 2 1983 / 1877 106 1.0565 2 3 1 - 1 166 / 163
4.  Rawlplug Sokół Łańcut 24 39 15 - 9 7 - 5 8 - 4 2075 / 1962 113 1.0576 2 3 1 - 1 163 / 166
5.  KS Księżak Syntex Łowicz 23 36 13 - 10 10 - 2 3 - 8 2053 / 2055 -2 0.999
6.  Elektrobud-Investment Pruszków 24 35 11 - 13 6 - 7 5 - 6 1862 / 1945 -83 0.9573 6 9 3 - 3 464 / 476
7.  Miasto Szkła Krosno 23 35 12 - 11 8 - 3 4 - 8 1843 / 1777 66 1.0371 5 8 3 - 2 377 / 355
8.  GKS Tychy 24 35 11 - 13 6 - 5 5 - 8 1983 / 2002 -19 0.9905 6 8 2 - 4 500 / 496
9.  Pogoń Prudnik 24 35 11 - 13 7 - 5 4 - 8 2003 / 2018 -15 0.9926 5 8 3 - 2 404 / 418
10.  Timeout Polonia 1912 Leszno 24 34 10 - 14 6 - 5 4 - 9 1976 / 2015 -39 0.9806
11.  Biofarm Basket Poznań 23 32 9 - 14 7 - 5 2 - 9 1817 / 1851 -34 0.9816
12.  Zetkama Doral Nysa Kłodzko 23 31 8 - 15 8 - 4 0 - 11 1788 / 1931 -143 0.9259
13.  Weegree AZS Politechnika Opolska 23 30 7 - 16 5 - 6 2 - 10 1958 / 2066 -108 0.9477 1 2 1 - 0 89 / 75
14.  Energa Kotwica Kołobrzeg 23 30 7 - 16 6 - 6 1 - 10 1871 / 1977 -106 0.9464 1 1 0 - 1 75 / 89
wyniki spotkań - I liga koszykarzy 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Biofarm Basket Poznań
 
 
2.  Elektrobud-Investment Pruszków
 
3.  Energa Kotwica Kołobrzeg
 
 
4.  GKS Tychy
 
 
5.  Górnik Trans.eu Wałbrzych 
 
 
6.  KS Księżak Syntex Łowicz
 
 
7.  Miasto Szkła Krosno
 
 
8.  Pogoń Prudnik
 
9.  Rawlplug Sokół Łańcut 
 
10.  STK Czarni Słupsk
 
11.  Timeout Polonia 1912 Leszno 
 
12.  Weegree AZS Politechnika Opolska 
 
13.  WKK Wrocław 
 
14.  Zetkama Doral Nysa Kłodzko 
 
terminarz - I liga koszykarzy 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 102 - 82 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 71 - 69 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 75 - 89 0 0 0
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 108 - 94 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 63 - 96 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Pogoń Prudnik 90 - 79 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - STK Czarni Słupsk 90 - 91 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment Pruszków 89 - 87 0 0 0
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 91 - 85 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - GKS Tychy 81 - 78 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 78 - 80 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 78 - 93 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Timeout Polonia 1912 Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 79 - 64 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Elektrobud-Investment Pruszków 69 - 78 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 101 - 92 0 0 0
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 64 - 65 0 0 0
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 86 - 83 1 0 0
STK Czarni Słupsk - KS Księżak Syntex Łowicz 81 - 78 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 81 - 78 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 102 - 105 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Elektrobud-Investment Pruszków 104 - 90 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - STK Czarni Słupsk 58 - 80 2 0 0
Biofarm Basket Poznań - Timeout Polonia 1912 Leszno 104 - 101 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych 66 - 81 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 83 - 76 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 102 - 75 0 0 0
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 62 - 69 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 76 - 74 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Syntex Łowicz 88 - 75 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań 68 - 59 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 - 87 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 83 - 87 0 0 0
Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment Pruszków 80 - 88 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 89 - 84 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Timeout Polonia 1912 Leszno 89 - 76 1 0 0
Miasto Szkła Krosno - STK Czarni Słupsk 74 - 72 0 0 0
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 78 - 84 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 - 74 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 94 - 85 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 84 - 70 0 0 0
WKK Wrocław - GKS Tychy 92 - 61 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 - 77 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Miasto Szkła Krosno 67 - 65 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Miasto Szkła Krosno - Timeout Polonia 1912 Leszno 78 - 71 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 89 - 103 0 0 0
WKK Wrocław - STK Czarni Słupsk 95 - 89 0 0 0
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 - 87 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 - 93 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków 75 - 77 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 86 - 80 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 81 - 85 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 - 67 2 0 0
STK Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 95 - 88 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 79 - 90 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Weegree AZS Politechnika Opolska 94 - 82 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Timeout Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław 83 - 92 0 0 0
Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 88 - 72 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 81 - 60 0 0 0
GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 84 - 91 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 88 - 77 1 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 - 89 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 87 - 80 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 82 - 79 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Timeout Polonia 1912 Leszno 87 - 89 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy 83 - 89 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 111 - 109 2 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 80 - 82 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Miasto Szkła Krosno - Biofarm Basket Poznań 80 - 71 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89 - 65 0 0 0
Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz 110 - 83 0 0 0
GKS Tychy - Timeout Polonia 1912 Leszno 92 - 82 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków 84 - 68 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 82 - 76 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 77 - 57 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 82 - 72 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 70 - 86 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Timeout Polonia 1912 Leszno 90 - 84 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Miasto Szkła Krosno 90 - 86 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 71 - 87 1 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 93 - 69 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg 98 - 91 1 0 1
WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań 74 - 61 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 - 80 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Timeout Polonia 1912 Leszno 80 - 86 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Syntex Łowicz 80 - 117 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 68 - 63 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - WKK Wrocław 111 - 107 0 0 0
Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno 69 - 84 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 79 - 82 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 75 - 89 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 77 - 92 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 83 - 68 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - STK Czarni Słupsk 89 - 78 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Timeout Polonia 1912 Leszno 84 - 79 0 0 0
Pogoń Prudnik - Weegree AZS Politechnika Opolska 96 - 68 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Syntex Łowicz 88 - 79 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 92 - 96 1 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 99 - 94 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 88 - 73 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Biofarm Basket Poznań 70 - 63 0 0 0
GKS Tychy - KS Księżak Syntex Łowicz 99 - 82 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 104 - 101 0 0 0
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 96 - 79 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Timeout Polonia 1912 Leszno 97 - 93 0 0 0
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 79 - 86 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 67 - 70 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 76 - 91 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - STK Czarni Słupsk 88 - 85 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Biofarm Basket Poznań 74 - 66 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 90 - 86 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 66 1 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 92 - 89 0 0 0
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 92 - 90 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - KS Księżak Syntex Łowicz 72 - 69 0 0 0
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 94 - 99 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 68 - 88 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 - 80 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 94 - 78 0 0 0
Pogoń Prudnik - STK Czarni Słupsk 72 - 89 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków 92 - 73 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Timeout Polonia 1912 Leszno 101 - 78 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 88 - 81 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Timeout Polonia 1912 Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg 94 - 79 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Pogoń Prudnik 74 - 75 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 93 - 74 0 0 0
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 88 - 84 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Syntex Łowicz 84 - 78 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 79 - 88 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Weegree AZS Politechnika Opolska - STK Czarni Słupsk 111 - 105 0 0 0
Pogoń Prudnik - Timeout Polonia 1912 Leszno 87 - 84 0 0 0
GKS Tychy - WKK Wrocław 92 - 101 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 - 72 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 81 - 74 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment Pruszków 71 - 76 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 82 - 71 0 0 0
STK Czarni Słupsk - WKK Wrocław 76 - 81 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 86 - 82 0 0 0
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 73 - 83 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Syntex Łowicz 91 - 93 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Miasto Szkła Krosno 79 - 71 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Weegree AZS Politechnika Opolska - Timeout Polonia 1912 Leszno 74 - 92 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - STK Czarni Słupsk 73 - 79 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 72 - 67 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Biofarm Basket Poznań 71 - 85 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 94 - 78 0 0 0
WKK Wrocław - Elektrobud-Investment Pruszków 76 - 79 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 88 - 66 0 0 0
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 71 - 74 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 - 83 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 80 - 88 0 0 0
STK Czarni Słupsk - GKS Tychy 85 - 64 0 0 0
WKK Wrocław - Timeout Polonia 1912 Leszno 66 - 87 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 95 - 78 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut 70 - 80 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 95 - 58 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Syntex Łowicz 105 - 83 0 0 0
GKS Tychy - Elektrobud-Investment Pruszków 96 - 76 0 0 0
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 65 - 78 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 100 - 99 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 78 - 81 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Pogoń Prudnik 110 - 92 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - STK Czarni Słupsk 82 - 76 0 0 0
Timeout Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 72 - 89 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 65 - 74 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
14-03   Timeout Polonia 1912 Leszno - STK Czarni Słupsk 0 0 0
14-03   WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 0 0 0
14-03   Weegree AZS Politechnika Opolska - Biofarm Basket Poznań 0 0 0
14-03   Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Syntex Łowicz 0 0 0
14-03   Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
14-03   GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
9 » Zmiany w rozgrywkach. D »
6 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
4 » Borger odchodzi z Chemi »
4 » Niedomówienia między wł »
3 » Stal z licencją na grę
1 » Stal Szczecin bez licen »
1 » Szmit trenerem Chemika
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
1 » Sarmata wygrywa w spari »
mecze:
13 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
4 » Iskierka Szczecin-Świt  »
4 » Wieża Postomino-Sokół K »
2 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
1 » Spójnia Świdwin-Światow »
1 » Błękitni Stargard-Górni »
1 » Polski Cukier Kluczevia »
1 » Jeziorak Szczecin-Pogoń »
1 » Sparta Gryfice-Polonia  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Fazi877 Iskra
michal6030
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2839
• imprez: 121257
• newsów: 73437
• użytkowników: 74488
• komentarzy: 1095027
• zdjęć: 794522
• relacji: 38575
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies