ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  WAP Włocławek 10 27 9 0 1 45 / 7 3 0 0 9 / 2 6 0 1 36 / 5 1 3 1 0 0 2 / 1
2.  Pogoń Tczew 10 27 9 0 1 48 / 8 4 0 0 16 / 5 5 0 1 32 / 3 1 0 0 0 1 1 / 2
3.  GSS Grodzisk Wielkopolski 10 21 7 0 3 35 / 13 5 0 0 27 / 0 2 0 3 8 / 13 1 3 1 0 0 5 / 0
4.  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 10 21 7 0 3 45 / 24 4 0 1 36 / 14 3 0 2 9 / 10 1 0 0 0 1 0 / 5
5.  UKS Victoria S.P.2 Sianów 10 18 6 0 4 28 / 20 3 0 1 10 / 6 3 0 3 18 / 14
6.  Gwiazda Toruń 10 14 4 2 4 27 / 19 1 1 3 9 / 10 3 1 1 18 / 9
7.  GOSRiT Luzino 10 13 4 1 5 31 / 24 3 0 2 21 / 9 1 1 3 10 / 15
8.  KKP Chełmża 10 10 3 1 6 12 / 26 3 0 3 9 / 13 0 1 3 3 / 13
9.  Górnicza Konin 10 7 2 1 7 7 / 40 1 1 4 5 / 19 1 0 3 2 / 21
10.  Spójnia Białe Błota 10 4 1 1 8 15 / 47 0 1 5 7 / 31 1 0 3 8 / 16
11.  Błękitni Stargard 10 0 0 0 10 7 / 72 0 0 6 5 / 37 0 0 4 2 / 35
wyniki spotkań - II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska 2019/2020
  1234567891011
1.  Błękitni Stargard
 
2.  GOSRiT Luzino
 
3.  Górnicza Konin
 
4.  GSS Grodzisk Wielkopolski
 
5.  Gwiazda Toruń
 
6.  KKP Chełmża
 
7.  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
 
8.  Pogoń Tczew
 
9.  Spójnia Białe Błota
 
10.  UKS Victoria S.P.2 Sianów
 
11.  WAP Włocławek
 
terminarz - II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Spójnia Białe Błota - WAP Włocławek 1 - 5 0 0 0
Górnicza Konin - Pogoń Tczew 1 - 5 0 0 0
Błękitni Stargard - UKS Victoria S.P.2 Sianów 1 - 4 1 3 0
GOSRiT Luzino - KKP Chełmża 3 - 2 0 0 0
Gwiazda Toruń - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 - 4 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Tczew - GOSRiT Luzino 2 - 1 0 0 0
UKS Victoria S.P.2 Sianów - Gwiazda Toruń 1 - 3 0 11 0
KKP Chełmża - Błękitni Stargard 2 - 1 1 0 0
Spójnia Białe Błota - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 6 0 0 0
WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Górnicza Konin - Spójnia Białe Błota 3 - 2 0 0 0
Gwiazda Toruń - KKP Chełmża 1 - 1 0 0 0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS Victoria S.P.2 Sianów 5 - 4 1 4 0
GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek 1 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Pogoń Tczew 0 - 4 0 1 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 - 1 0 0 0
Pogoń Tczew - Gwiazda Toruń 6 - 2 0 0 0
Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino 3 - 3 0 0 0
GSS Grodzisk Wielkopolski - Górnicza Konin 6 - 0 0 0 0
WAP Włocławek - UKS Victoria S.P.2 Sianów 5 - 0 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Spójnia Białe Błota 2 - 4 0 0 0
GOSRiT Luzino - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 0 0 0 0
UKS Victoria S.P.2 Sianów - KKP Chełmża 3 - 0 0 0 0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Tczew 0 - 7 0 0 0
Górnicza Konin - WAP Włocławek 0 - 7 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Górnicza Konin - GOSRiT Luzino 1 - 2 0 0 0
Spójnia Białe Błota - Gwiazda Toruń 1 - 3 0 0 0
Pogoń Tczew - UKS Victoria S.P.2 Sianów 3 - 2 1 3 0
KKP Chełmża - WAP Włocławek 1 - 5 0 0 0
GSS Grodzisk Wielkopolski - Błękitni Stargard 9 - 0 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Górnicza Konin 1 - 2 0 0 0
Gwiazda Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 2 0 0 0
GOSRiT Luzino - WAP Włocławek 1 - 4 0 0 0
KKP Chełmża - Pogoń Tczew 0 - 6 0 0 0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Spójnia Białe Błota 7 - 2 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Spójnia Białe Błota - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 - 5 1 6 0
Górnicza Konin - Gwiazda Toruń 0 - 0 0 0 0
GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard 12 - 0 0 0 0
WAP Włocławek - Pogoń Tczew 2 - 1 0 0 0
GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 5 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
UKS Victoria S.P.2 Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 0 1 15 0
Gwiazda Toruń - GOSRiT Luzino 5 - 1 0 0 0
KKP Chełmża - Spójnia Białe Błota 4 - 0 0 0 0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Górnicza Konin 12 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - WAP Włocławek 0 - 13 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 6 - 0 0 0 0
Spójnia Białe Błota - Pogoń Tczew 0 - 9 0 0 0
Górnicza Konin - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 - 3 0 0 1
GOSRiT Luzino - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - Gwiazda Toruń 1 - 10 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Gwiazda Toruń - WAP Włocławek 1 - 2 0 0 0
Pogoń Tczew - GSS Grodzisk Wielkopolski 5 - 0 0 0 0
UKS Victoria S.P.2 Sianów - GOSRiT Luzino 4 - 3 1 19 1
KKP Chełmża - Górnicza Konin 2 - 0 0 0 0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Błękitni Stargard 12 - 1 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Gwiazda Toruń 0 0 0
21-03 13:00  WAP Włocławek - Spójnia Białe Błota 0 0 0
21-03 13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Błękitni Stargard 0 0 0
21-03 15:30  KKP Chełmża - GOSRiT Luzino 0 0 0
22-03 11:00  Pogoń Tczew - Górnicza Konin 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Gwiazda Toruń - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 0 0
28-03   Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek 0 0 0
29-03 12:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Spójnia Białe Błota 0 0 0
29-03 13:00  GOSRiT Luzino - Pogoń Tczew 0 0 0
29-03 13:30  Błękitni Stargard - KKP Chełmża 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   Spójnia Białe Błota - Górnicza Konin 0 0 0
04-04   KKP Chełmża - Gwiazda Toruń 0 0 0
04-04 11:00  Pogoń Tczew - Błękitni Stargard 0 0 0
04-04 13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 0 0
04-04 14:00  WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Gwiazda Toruń - Pogoń Tczew 0 0 0
18-04   Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża 0 0 0
18-04 13:00  GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota 0 0 0
18-04 13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - WAP Włocławek 0 0 0
18-04 14:30  Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard 0 0 0
25-04   KKP Chełmża - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 0 0
25-04 15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - GOSRiT Luzino 0 0 0
26-04 12:00  Pogoń Tczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 0 0
26-04 14:00  WAP Włocławek - Górnicza Konin 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Gwiazda Toruń - Spójnia Białe Błota 0 0 0
02-05 13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Pogoń Tczew 0 0 0
02-05 13:00  GOSRiT Luzino - Górnicza Konin 0 0 0
02-05 16:00  Błękitni Stargard - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 0 0
03-05 14:00  WAP Włocławek - KKP Chełmża 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   Spójnia Białe Błota - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 0 0
10-05 11:00  Górnicza Konin - Błękitni Stargard 0 0 0
10-05 11:00  Pogoń Tczew - KKP Chełmża 0 0 0
10-05 14:00  WAP Włocławek - GOSRiT Luzino 0 0 0
10-05 15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda Toruń 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Gwiazda Toruń - Górnicza Konin 0 0 0
16-05   Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 0 0
16-05 11:00  Pogoń Tczew - WAP Włocławek 0 0 0
16-05 13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Spójnia Białe Błota 0 0 0
17-05 16:00  Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Spójnia Białe Błota - KKP Chełmża 0 0 0
23-05 13:00  GOSRiT Luzino - Gwiazda Toruń 0 0 0
24-05 11:00  Górnicza Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 0 0
24-05 15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 0 0
24-05 16:00  WAP Włocławek - Błękitni Stargard 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
31-05 13:00  Gwiazda Toruń - Błękitni Stargard 0 0 0
31-05 13:00  KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 0 0
31-05 13:00  Pogoń Tczew - Spójnia Białe Błota 0 0 0
31-05 13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Górnicza Konin 0 0 0
31-05 13:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GOSRiT Luzino 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
07-06 13:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Pogoń Tczew 0 0 0
07-06 13:00  GOSRiT Luzino - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 0 0
07-06 13:00  Górnicza Konin - KKP Chełmża 0 0 0
07-06 13:00  WAP Włocławek - Gwiazda Toruń 0 0 0
07-06 17:00  Błękitni Stargard - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
7 » Luis Mata nowym zawodni »
2 » Szmit trenerem Chemika
2 » Falborska w Kotwicy
2 » Sarmata wygrywa w spari »
1 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
1 » W Gościnie oldboje zako »
1 » Półfinał Pucharu Polski »
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Zmiany w rozgrywkach. D »
1 » Borger odchodzi z Chemi »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
7 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
7 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
6 » Polonia Płoty-Lech Czap »
5 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
5 » Błękitni Stargard-Stal  »
4 » Mechanik Bobolice-MKP S »
3 » Polski Cukier Kluczevia »
3 » SCRS Barlinek-Bałtyk Ko »
3 » Wieża Postomino-GKS Leś »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
strzalawyg...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122106
• newsów: 73460
• użytkowników: 74493
• komentarzy: 1095110
• zdjęć: 794704
• relacji: 38580
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies