ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - WLJ Młodszych gr.1 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  FASE Szczecin 12 34 11 1 0 94 / 6 5 1 0 49 / 4 6 0 0 45 / 2
2.  Arkonia Szczecin 12 25 8 1 3 35 / 17 5 0 1 16 / 10 3 1 2 19 / 7
3.  Bałtyk Koszalin 11 23 7 2 2 44 / 12 4 0 1 21 / 3 3 2 1 23 / 9 1 1 0 1 0 1 / 1
4.  Gwardia Koszalin 11 23 7 2 2 38 / 14 3 2 1 13 / 9 4 0 1 25 / 5 1 1 0 1 0 1 / 1
5.  Błękitni Stargard 11 18 5 3 3 23 / 16 3 1 2 13 / 10 2 2 1 10 / 6 1 1 0 1 0 1 / 1
6.  SALOS Szczecin 12 18 5 3 4 20 / 26 3 2 1 12 / 8 2 1 3 8 / 18 1 1 0 1 0 1 / 1
7.  Football Academy Szczecin 10 16 4 4 2 16 / 11 1 2 1 6 / 5 3 2 1 10 / 6
8.  Prawobrzeże Szczecin 11 13 4 1 6 21 / 22 4 0 2 17 / 12 0 1 4 4 / 10
9.  Orzeł 2010 Wałcz 11 10 3 1 7 18 / 32 1 1 3 5 / 17 2 0 4 13 / 15
10.  Świt Szczecin 11 6 1 3 7 10 / 53 0 1 4 3 / 31 1 2 3 7 / 22
11.  Vineta Wolin 11 5 1 2 8 11 / 54 0 1 5 5 / 24 1 1 3 6 / 30
12.  Chemik Police 11 3 0 3 8 7 / 42 0 2 4 3 / 15 0 1 4 4 / 27
13.  AP Kotwica Kołobrzeg 4 0 0 0 4 1 / 33 0 0 2 1 / 26 0 0 2 0 / 7
wyniki spotkań - WLJ Młodszych gr.1 2019/2020
  12345678910111213
1.  AP Kotwica Kołobrzeg
 
      
2.  Arkonia Szczecin
 
      
3.  Bałtyk Koszalin 
 
     
4.  Błękitni Stargard 
 
     
5.  Chemik Police  
 
    
6.  FASE Szczecin   
 
   
7.  Football Academy Szczecin   
 
   
8.  Gwardia Koszalin    
 
  
9.  Orzeł 2010 Wałcz    
 
  
10.  Prawobrzeże Szczecin      
 
11.  SALOS Szczecin      
 
12.  Świt Szczecin     
 
 
13.  Vineta Wolin      
 
terminarz - WLJ Młodszych gr.1 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 4 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 0 0 0
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 2 - 1 0 0 0
Chemik Police - Błękitni Stargard 0 - 4 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 - 6 0 0 0
FASE Szczecin - Football Academy Szczecin 2 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 9 - 1 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 0 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 5 0 0 0
Vineta Wolin - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 4 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin 0 - 9 0 0 0
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 8 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
FASE Szczecin - Świt Szczecin 11 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 0
Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 0 0 1
Chemik Police - Vineta Wolin 0 - 2 0 0 0
Football Academy Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 - 0 0 0 0
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 1 - 22 0 0 0
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 1 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Chemik Police 2 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Football Academy Szczecin 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 5 - 0 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz 4 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 - 2 0 0 0
22-09 17:00  Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 1 - 2 0 0 0
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 3 - 3 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin 0 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin 0 - 1 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - SALOS Szczecin 0 - 2 0 0 0
28-09 13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 0 0 0
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 - 5 0 0 0
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 1 - 8 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
FASE Szczecin - Vineta Wolin 16 - 0 0 0 0
SALOS Szczecin - Chemik Police 2 - 0 0 0 0
Football Academy Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 3 0 0 0
06-10 17:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 3 - 1 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł 2010 Wałcz - FASE Szczecin 1 - 6 0 0 0
Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Football Academy Szczecin 1 - 4 0 0 0
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 2 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 5 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 2 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
FASE Szczecin - Chemik Police 10 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 9 0 0 0
20-10 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 0 0 0
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 3 - 2 0 0 0
Football Academy Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 3 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Vineta Wolin 6 - 1 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
26-10 11:00  Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 3 - 1 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Prawobrzeże Szczecin 2 - 1 0 0 0
Chemik Police - Football Academy Szczecin 1 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 0 - 3 0 0 0
Vineta Wolin - Świt Szczecin 1 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 0
03-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 0 0 0
Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 4 0 0 0
03-11 17:00  Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 4 - 0 0 0 0
FASE Szczecin - SALOS Szczecin 8 - 0 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin - Football Academy Szczecin 1 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 0 - 4 0 0 0
Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 2 - 1 0 0 0
09-11 13:00  Orzeł 2010 Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 - 3 0 0 0
Chemik Police - Świt Szczecin 2 - 2 1 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
16-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 0 0
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 9 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 5 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Orzeł 2010 Wałcz 3 - 1 0 0 0
Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 3 - 0 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Wyczekiwane Święto
4 » Mroczek: Spotkanie było »
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
2 » Cd. o zakończeniu współ »
2 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Problemy Gwardii i Bałt »
1 » Orkan Dalewo poszukuje »
1 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Nowy termin prezentacji »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
42 » Polonia Płoty-MKP Szcze »
32 » Biali Sądów-Darłovia Da »
30 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
28 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
22 » SCRS Barlinek-Ogniwo Ba »
20 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
20 » Gwardia Koszalin-Raduni »
19 » Wieża Postomino-Hutnik  »
17 » Sokół Pyrzyce-Dąb Dębno
15 » Sokół Karlino-Orzeł Wał »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
BigFanPogo... Jorge15
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2856
• imprez: 122433
• newsów: 73580
• użytkowników: 74552
• komentarzy: 1096474
• zdjęć: 795818
• relacji: 38609
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies