ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - B-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orkan II Suchań 10 27 9 0 1 33 / 14 4 0 1 12 / 4 5 0 0 21 / 10
2.  Zorza II Dobrzany 10 22 7 1 2 23 / 15 4 0 1 15 / 11 3 1 1 8 / 4
3.  Skrzydlaci Będargowo 10 21 7 0 3 29 / 13 4 0 1 15 / 6 3 0 2 14 / 7
4.  Ogniwo Dzwonowo 10 19 6 1 3 33 / 24 3 0 2 13 / 9 3 1 1 20 / 15
5.  Unia II Dolice 10 15 4 3 3 29 / 27 3 2 0 20 / 12 1 1 3 9 / 15 1 3 1 0 0 6 / 4
6.  Gwiazda Żalęcino 10 15 5 0 5 29 / 34 3 0 2 12 / 15 2 0 3 17 / 19 1 0 0 0 1 4 / 6
7.  Sława Choszczno 10 12 3 3 4 23 / 25 3 0 2 15 / 14 0 3 2 8 / 11
8.  Dęby Rogowo 10 11 3 2 5 19 / 23 2 2 1 12 / 7 1 0 4 7 / 16
9.  Grom Płonno 10 8 2 2 6 24 / 32 2 1 2 16 / 14 0 1 4 8 / 18
10.  Pomorzanka Jarosławsko 10 4 1 1 8 15 / 35 1 1 3 10 / 18 0 0 5 5 / 17 1 3 1 0 0 2 / 1
11.  Pionier Zwierzyn 10 4 1 1 8 12 / 27 0 1 4 5 / 14 1 0 4 7 / 13 1 0 0 0 1 1 / 2
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków.
wyniki spotkań - B-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
  1234567891011
1.  Dęby Rogowo
 
     
2.  Grom Płonno
 
     
3.  Gwiazda Żalęcino 
 
    
4.  Ogniwo Dzwonowo 
 
    
5.  Orkan II Suchań   
 
  
6.  Pionier Zwierzyn  
 
   
7.  Pomorzanka Jarosławsko   
 
  
8.  Skrzydlaci Będargowo    
 
 
9.  Sława Choszczno   
 
  
10.  Unia II Dolice    
 
 
11.  Zorza II Dobrzany     
 
terminarz - B-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo 4 - 1 0 0 4
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 1 - 5 0 0 7
Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo 1 - 4 0 0 3
Zorza II Dobrzany - Grom Płonno 2 - 1 0 0 2
Sława Choszczno - Orkan II Suchań 2 - 6 0 1 8
2 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Płonno - Sława Choszczno 3 - 3 0 0 5
Ogniwo Dzwonowo - Pionier Zwierzyn 0 - 1 0 0 8
Unia II Dolice - Gwiazda Żalęcino 6 - 4 0 0 2
Dęby Rogowo - Zorza II Dobrzany 1 - 1 0 0 1
Orkan II Suchań - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 1 0 0 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 5 - 5 0 0 3
Pionier Zwierzyn - Orkan II Suchań 1 - 3 0 0 3
Skrzydlaci Będargowo - Ogniwo Dzwonowo 3 - 2 0 0 7
Sława Choszczno - Dęby Rogowo 3 - 2 0 0 3
Zorza II Dobrzany - Unia II Dolice 2 - 1 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Gwiazda Żalęcino - Zorza II Dobrzany 2 - 1 0 0 2
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 3 - 1 0 0 4
Dęby Rogowo - Pomorzanka Jarosławsko 4 - 0 0 0 4
Unia II Dolice - Sława Choszczno 0 - 0 0 0 1
Orkan II Suchań - Skrzydlaci Będargowo 3 - 1 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań 3 - 4 0 0 8
Pionier Zwierzyn - Dęby Rogowo 1 - 3 0 0 2
Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno 4 - 0 0 0 7
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice 2 - 4 0 0 3
Sława Choszczno - Gwiazda Żalęcino 6 - 3 0 0 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanka Jarosławsko 4 - 3 0 0 2
Grom Płonno - Ogniwo Dzwonowo 4 - 5 0 0 5
Dęby Rogowo - Skrzydlaci Będargowo 3 - 1 0 0 15
Zorza II Dobrzany - Sława Choszczno 5 - 3 0 0 2
Unia II Dolice - Pionier Zwierzyn 5 - 2 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo 5 - 1 0 0 4
Pomorzanka Jarosławsko - Zorza II Dobrzany 0 - 3 0 0 55
Skrzydlaci Będargowo - Unia II Dolice 4 - 1 0 0 7
Pionier Zwierzyn - Gwiazda Żalęcino 1 - 3 0 0 2
Orkan II Suchań - Grom Płonno 2 - 0 0 0 5
8 kolejka relacja fotki komentarze
Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo 0 - 5 0 0 2
Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo 4 - 4 0 0 7
Dęby Rogowo - Orkan II Suchań 2 - 3 0 0 0
Sława Choszczno - Pomorzanka Jarosławsko 4 - 0 0 0 26
Zorza II Dobrzany - Pionier Zwierzyn 3 - 2 0 0 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Dzwonowo - Gwiazda Żalęcino 3 - 2 0 0 15
Grom Płonno - Dęby Rogowo 3 - 0 0 0 3
Pionier Zwierzyn - Sława Choszczno 1 - 1 0 0 6
Skrzydlaci Będargowo - Zorza II Dobrzany 1 - 2 0 0 5
Orkan II Suchań - Unia II Dolice 5 - 1 0 0 4
10 kolejka relacja fotki komentarze
Unia II Dolice - Grom Płonno 5 - 2 0 0 3
Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań 2 - 5 0 0 4
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 2 - 1 0 0 6
Zorza II Dobrzany - Ogniwo Dzwonowo 3 - 4 0 0 9
Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo 0 - 3 0 1 3
11 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Płonno - Gwiazda Żalęcino 3 - 5 0 0 4
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 1 0 0 6
Ogniwo Dzwonowo - Sława Choszczno 2 - 1 0 0 9
Dęby Rogowo - Unia II Dolice 2 - 2 0 0 8
Orkan II Suchań - Zorza II Dobrzany 0 - 1 0 0 11
 
top komentarze
newsy:
7 » Luis Mata nowym zawodni »
2 » Falborska w Kotwicy
2 » Sarmata wygrywa w spari »
2 » Szmit trenerem Chemika
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Zmiany w rozgrywkach. D »
1 » Borger odchodzi z Chemi »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
1 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
1 » W Gościnie oldboje zako »
mecze:
7 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
7 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
7 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
6 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
6 » Polonia Płoty-Lech Czap »
5 » Błękitni Stargard-Stal  »
4 » Mechanik Bobolice-MKP S »
3 » Polski Cukier Kluczevia »
3 » SCRS Barlinek-Bałtyk Ko »
3 » Wieża Postomino-GKS Leś »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
hubcio kazik
szpiegu111...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122106
• newsów: 73459
• użytkowników: 74492
• komentarzy: 1095110
• zdjęć: 794704
• relacji: 38580
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies