ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Polanów 12 32 10 2 0 48 / 12 5 1 0 19 / 7 5 1 0 29 / 5
2.  Arkadia Malechowo 12 28 9 1 2 41 / 15 4 1 1 20 / 7 5 0 1 21 / 8
3.  Wrzos Wrześnica 12 26 8 2 2 39 / 19 3 1 2 16 / 11 5 1 0 23 / 8
4.  KS Skibno 12 25 8 1 3 37 / 12 3 0 3 15 / 7 5 1 0 22 / 5
5.  KS Sieciemin 12 23 7 2 3 24 / 13 3 1 2 11 / 7 4 1 1 13 / 6
6.  Olympic Warszkowo 12 22 7 1 4 40 / 27 5 0 1 28 / 14 2 1 3 12 / 13
7.  Wieża II Postomino 12 14 4 2 6 27 / 33 3 1 2 23 / 18 1 1 4 4 / 15
8.  Darpol Barzowice 12 13 4 1 7 20 / 22 3 0 3 9 / 9 1 1 4 11 / 13
9.  Derby Gwiazdowo 12 11 3 2 7 18 / 33 2 2 2 13 / 12 1 0 5 5 / 21
10.  Błękitni Tychowo 12 10 3 1 8 24 / 46 3 1 2 15 / 17 0 0 6 9 / 29
11.  Passat Bukowo Morskie 12 9 3 0 9 28 / 42 2 0 4 14 / 17 1 0 5 14 / 25 1 3 1 0 0 7 / 3
12.  Płomień Jeżyczki 12 9 2 3 7 24 / 55 2 1 3 16 / 23 0 2 4 8 / 32 1 0 0 0 1 3 / 7
13.  Pogoń Noskowo 12 3 1 0 11 14 / 55 1 0 5 5 / 31 0 0 6 9 / 24
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków.
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020
  12345678910111213
1.  Arkadia Malechowo
 
      
2.  Błękitni Tychowo
 
      
3.  Darpol Barzowice  
 
    
4.  Derby Gwiazdowo 
 
     
5.  Gryf Polanów 
 
     
6.  KS Sieciemin  
 
    
7.  KS Skibno    
 
  
8.  Olympic Warszkowo    
 
  
9.  Passat Bukowo Morskie    
 
  
10.  Płomień Jeżyczki     
 
 
11.  Pogoń Noskowo     
 
 
12.  Wieża II Postomino     
 
 
13.  Wrzos Wrześnica      
 
terminarz - A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 0 0 0
KS Sieciemin - KS Skibno 0 - 1 0 0 0
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 3 - 2 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino 3 - 1 0 0 0
Błękitni Tychowo - Pogoń Noskowo 4 - 2 0 0 0
Gryf Polanów - Derby Gwiazdowo 4 - 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1 - 4 0 0 0
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 - 0 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 0 - 2 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 1 - 3 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Gryf Polanów 1 - 8 0 0 0
Wieża II Postomino - Olympic Warszkowo 1 - 4 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Płomień Jeżyczki 8 - 1 0 0 2
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 4 - 0 0 0 0
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 1 - 4 0 0 0
Olympic Warszkowo - Pogoń Noskowo 4 - 3 0 0 0
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 4 - 0 0 0 0
Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie 5 - 3 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Noskowo - Darpol Barzowice 0 - 3 0 0 0
KS Skibno - Olympic Warszkowo 1 - 2 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 3 - 4 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 4 - 0 0 0 0
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 1 - 2 0 0 0
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 2 - 1 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
KS Sieciemin - Gryf Polanów 0 - 4 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 8 - 1 0 0 0
Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie 4 - 1 0 0 2
Darpol Barzowice - KS Skibno 0 - 2 0 0 0
Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki 5 - 1 0 0 0
Wieża II Postomino - Pogoń Noskowo 2 - 0 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Passat Bukowo Morskie - Darpol Barzowice 3 - 2 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo 4 - 3 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 2 - 2 0 0 0
Arkadia Malechowo - KS Sieciemin 0 - 0 0 0 0
KS Skibno - Wieża II Postomino 0 - 1 0 0 0
Gryf Polanów - Błękitni Tychowo 2 - 1 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrześnica - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 0
Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki 8 - 0 0 0 0
Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo 1 - 0 0 0 0
Pogoń Noskowo - KS Skibno 0 - 9 0 0 1
Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo 1 - 5 0 0 0
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 5 - 2 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Passat Bukowo Morskie - Pogoń Noskowo 5 - 1 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice 5 - 3 0 0 0
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica 2 - 3 0 0 0
KS Sieciemin - Błękitni Tychowo 3 - 1 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Wieża II Postomino 1 - 1 0 0 0
Gryf Polanów - Olympic Warszkowo 4 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 1 - 3 0 0 0
Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo 3 - 5 0 0 0
Darpol Barzowice - Gryf Polanów 1 - 3 0 0 0
Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo 2 - 1 0 0 0
KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 5 - 1 0 0 0
Wieża II Postomino - Płomień Jeżyczki 4 - 4 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 1 - 3 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Pogoń Noskowo 4 - 1 0 0 0
Arkadia Malechowo - Darpol Barzowice 2 - 1 0 0 0
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 1 - 1 0 0 0
Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica 0 - 6 0 0 0
Gryf Polanów - Wieża II Postomino 4 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo 0 - 4 0 0 0
Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo 6 - 3 0 0 0
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 3 - 0 0 0 0
Pogoń Noskowo - Gryf Polanów 1 - 8 0 0 0
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 5 - 0 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo 2 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Płomień Jeżyczki - Passat Bukowo Morskie 3 - 7 0 0 0
Arkadia Malechowo - Pogoń Noskowo 5 - 2 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 2 - 1 0 0 0
KS Sieciemin - Wieża II Postomino 3 - 0 0 0 1
Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice 0 - 0 0 0 0
Gryf Polanów - KS Skibno 3 - 3 0 0 8
13 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 11 - 4 0 0 0
Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica 0 - 4 0 0 0
Pogoń Noskowo - KS Sieciemin 1 - 6 0 0 0
KS Skibno - Arkadia Malechowo 1 - 3 0 0 1
Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów 1 - 5 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 2 - 2 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Wyczekiwane Święto
4 » Mroczek: Spotkanie było »
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
2 » Cd. o zakończeniu współ »
2 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Problemy Gwardii i Bałt »
1 » Orkan Dalewo poszukuje »
1 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Nowy termin prezentacji »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
42 » Polonia Płoty-MKP Szcze »
32 » Biali Sądów-Darłovia Da »
30 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
28 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
22 » SCRS Barlinek-Ogniwo Ba »
20 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
20 » Gwardia Koszalin-Raduni »
19 » Wieża Postomino-Hutnik  »
17 » Sokół Pyrzyce-Dąb Dębno
15 » Sokół Karlino-Orzeł Wał »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
jacenty648 kempes7
kspogon MichalKowa...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2856
• imprez: 122433
• newsów: 73580
• użytkowników: 74552
• komentarzy: 1096473
• zdjęć: 795818
• relacji: 38609
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies