ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 12 34 11 1 0 61 / 12 8 0 0 46 / 5 3 1 0 15 / 7
2.  Ina Nadarzyn 12 30 10 0 2 53 / 16 0 0 0 0 / 0 10 0 2 53 / 16
3.  Klon Krzęcin 12 28 9 1 2 33 / 15 3 0 2 15 / 10 6 1 0 18 / 5
4.  Iskra Pomień 12 22 7 1 4 38 / 22 4 0 2 20 / 8 3 1 2 18 / 14
5.  Korona Raduń 12 20 6 2 4 38 / 31 4 2 1 30 / 18 2 0 3 8 / 13
6.  Sokół Sokoliniec 12 18 5 3 4 20 / 18 4 0 2 9 / 5 1 3 2 11 / 13
7.  Remor Recz 12 16 5 1 6 22 / 28 2 1 4 8 / 21 3 0 2 14 / 7 2 3 1 0 1 4 / 4
8.  Zjednoczeni Wapnica 12 16 5 1 6 30 / 38 2 1 3 18 / 21 3 0 3 12 / 17 2 3 1 0 1 4 / 4
9.  Sokół Granowo 12 16 5 1 6 26 / 38 5 1 3 22 / 20 0 0 3 4 / 18 2 3 1 0 1 2 / 2
10.  Świt Barnimie 12 12 4 0 8 15 / 31 1 0 4 7 / 12 3 0 4 8 / 19
11.  Pomorzanin Zamęcin 12 9 3 0 9 24 / 35 3 0 4 18 / 18 0 0 5 6 / 17
12.  Orzeł Żeńsko 12 7 2 1 9 11 / 35 1 1 4 6 / 15 1 0 5 5 / 20
13.  Błękitni Sarnik 12 0 0 0 12 3 / 55 0 0 6 1 / 21 0 0 6 2 / 34
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020
  12345678910111213
1.  Błękitni Sarnik
 
2.  Ina Nadarzyn
 
3.  Iskra Pomień
 
4.  Klon Krzęcin
 
5.  Korona Raduń
 
6.  Orzeł Bierzwnik
 
7.  Orzeł Żeńsko
 
8.  Pomorzanin Zamęcin
 
9.  Remor Recz
 
10.  Sokół Granowo
 
11.  Sokół Sokoliniec
 
12.  Świt Barnimie
 
13.  Zjednoczeni Wapnica
 
terminarz - A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Sokół Sokoliniec 1 - 1 0 48 26
Sokół Granowo - Błękitni Sarnik 2 - 0 0 0 20
Zjednoczeni Wapnica - Ina Nadarzyn 2 - 5 0 0 16
Orzeł Żeńsko - Pomorzanin Zamęcin 2 - 1 0 0 3
Korona Raduń - Iskra Pomień 3 - 3 0 0 13
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 6 - 0 0 0 11
2 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Granowo - Klon Krzęcin 1 - 1 0 0 9
Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 2
Błękitni Sarnik - Zjednoczeni Wapnica 0 - 1 0 0 9
Remor Recz - Korona Raduń 0 - 2 0 69 3
Świt Barnimie - Orzeł Żeńsko 4 - 0 0 0 2
Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 4 - 2 0 0 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Granowo - Iskra Pomień 3 - 7 0 0 7
Zjednoczeni Wapnica - Klon Krzęcin 2 - 4 0 0 5
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 0 - 1 0 0 3
Orzeł Żeńsko - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 8
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 2 - 2 0 44 20
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 9 - 0 0 0 14
4 kolejka relacja fotki komentarze
15-09 14:00  Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 0 0 1
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 2 - 5 0 0 6
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 2 - 0 0 0 4
Błękitni Sarnik - Orzeł Żeńsko 1 - 3 0 0 5
Iskra Pomień - Zjednoczeni Wapnica 4 - 0 0 0 1
Remor Recz - Sokół Granowo 2 - 0 0 53 4
Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 0 0 10
5 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Granowo - Korona Raduń 0 - 3 0 0 1
Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 4 - 0 0 0 2
Zjednoczeni Wapnica - Remor Recz 4 - 2 0 0 6
Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin 0 - 1 0 0 2
Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 8
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 5 - 1 0 0 10
6 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 4 - 0 0 0 1
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 0 - 4 0 0 40
Korona Raduń - Zjednoczeni Wapnica 7 - 4 0 0 0
Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 0 0 8
Błękitni Sarnik - Świt Barnimie 0 - 2 0 0 3
Iskra Pomień - Orzeł Żeńsko 4 - 1 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Barnimie - Klon Krzęcin 0 - 4 0 0 0
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 4 - 3 0 0 3
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 2 - 3 0 0 1
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 5 - 1 0 0 2
Orzeł Żeńsko - Remor Recz 1 - 5 0 41 0
Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 0 - 6 0 40 5
8 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 3 - 2 0 54 3
Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 3 - 0 0 0 14
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn 4 - 2 0 0 15
Korona Raduń - Orzeł Żeńsko 2 - 1 0 0 0
Sokół Granowo - Zjednoczeni Wapnica 2 - 0 0 0 4
Iskra Pomień - Świt Barnimie 0 - 1 0 0 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 2 - 1 0 0 3
Świt Barnimie - Remor Recz 0 - 1 0 0 0
Zjednoczeni Wapnica - Sokół Sokoliniec 1 - 3 0 0 3
Orzeł Bierzwnik - Sokół Granowo 10 - 1 0 0 7
Błękitni Sarnik - Klon Krzęcin 0 - 3 0 0 3
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 1 - 5 0 0 13
10 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Ina Nadarzyn 0 - 9 0 60 23
Sokół Sokoliniec - Klon Krzęcin 0 - 1 0 0 18
Korona Raduń - Świt Barnimie 7 - 2 0 0 0
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 5 - 0 0 0 3
Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Bierzwnik 4 - 4 0 0 9
Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 9 - 1 0 0 12
11 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Sarnik - Remor Recz 0 - 6 0 0 9
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 0 - 4 0 0 9
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 6 - 3 0 0 0
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 - 5 0 0 8
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 3 - 0 0 0 21
Orzeł Żeńsko - Zjednoczeni Wapnica 1 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Klon Krzęcin 2 - 4 0 0 22
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 1 - 0 0 0 26
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 7 - 1 0 0 3
Sokół Granowo - Świt Barnimie 4 - 2 0 0 0
Zjednoczeni Wapnica - Pomorzanin Zamęcin 5 - 3 0 0 0
Orzeł Bierzwnik - Orzeł Żeńsko 4 - 0 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Korona Raduń 6 - 1 0 0 0
Iskra Pomień - Remor Recz 2 - 0 0 48 1
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 2 - 2 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 2 - 5 0 0 8
Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica 3 - 4 0 0 3
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 1 - 4 0 0 4
21-06 13:00  Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko 0 0 0
21-03   Sokół Sokoliniec - Remor Recz 0 0 0
21-03   Iskra Pomień - Korona Raduń 0 0 0
21-03   Błękitni Sarnik - Sokół Granowo 0 0 0
21-03   Ina Nadarzyn - Zjednoczeni Wapnica 0 0 0
21-03   Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Klon Krzęcin - Sokół Granowo 0 0 0
28-03   Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 0 0 0
28-03   Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie 0 0 0
28-03   Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
28-03   Zjednoczeni Wapnica - Błękitni Sarnik 0 0 0
28-03   Korona Raduń - Remor Recz 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko 0 0 0
04-04   Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 0 0 0
04-04   Iskra Pomień - Sokół Granowo 0 0 0
04-04   Klon Krzęcin - Zjednoczeni Wapnica 0 0 0
04-04   Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
04-04   Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Zjednoczeni Wapnica - Iskra Pomień 0 0 0
18-04   Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 0 0 0
18-04   Orzeł Żeńsko - Błękitni Sarnik 0 0 0
18-04   Orzeł Bierzwnik - Klon Krzęcin 0 0 0
18-04   Sokół Granowo - Remor Recz 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
25-04   Korona Raduń - Sokół Granowo 0 0 0
25-04   Remor Recz - Zjednoczeni Wapnica 0 0 0
25-04   Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
25-04   Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko 0 0 0
25-04   Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 0 0 0
02-05   Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 0 0 0
02-05   Świt Barnimie - Błękitni Sarnik 0 0 0
02-05   Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 0 0 0
02-05   Orzeł Żeńsko - Iskra Pomień 0 0 0
02-05   Zjednoczeni Wapnica - Korona Raduń 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   Remor Recz - Orzeł Żeńsko 0 0 0
09-05   Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo 0 0 0
09-05   Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
09-05   Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
09-05   Klon Krzęcin - Świt Barnimie 0 0 0
09-05   Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Zjednoczeni Wapnica - Sokół Granowo 0 0 0
16-05   Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 0 0 0
16-05   Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 0 0 0
16-05   Świt Barnimie - Iskra Pomień 0 0 0
16-05   Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 0 0 0
16-05   Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 0 0 0
23-05   Sokół Sokoliniec - Zjednoczeni Wapnica 0 0 0
23-05   Sokół Granowo - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
23-05   Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
23-05   Remor Recz - Świt Barnimie 0 0 0
23-05   Klon Krzęcin - Błękitni Sarnik 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 0 0 0
30-05   Klon Krzęcin - Sokół Sokoliniec 0 0 0
30-05   Błękitni Sarnik - Iskra Pomień 0 0 0
30-05   Ina Nadarzyn - Remor Recz 0 0 0
30-05   Świt Barnimie - Korona Raduń 0 0 0
30-05   Orzeł Bierzwnik - Zjednoczeni Wapnica 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Remor Recz - Błękitni Sarnik 0 0 0
06-06   Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
06-06   Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Żeńsko 0 0 0
06-06   Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
06-06   Ina Nadarzyn - Korona Raduń 0 0 0
06-06   Iskra Pomień - Klon Krzęcin 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
13-06   Pomorzanin Zamęcin - Zjednoczeni Wapnica 0 0 0
13-06   Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec 0 0 0
13-06   Klon Krzęcin - Remor Recz 0 0 0
13-06   Błękitni Sarnik - Korona Raduń 0 0 0
13-06   Świt Barnimie - Sokół Granowo 0 0 0
13-06   Orzeł Żeńsko - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
21-06 13:00  Zjednoczeni Wapnica - Świt Barnimie 0 0 0
21-06 13:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 0 0 0
21-06 13:00  Korona Raduń - Klon Krzęcin 0 0 0
21-06 13:00  Remor Recz - Iskra Pomień 0 0 0
21-06 13:00  Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
12 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
6 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Iskra Golczewo-Vineta W »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
paulinus
gości: 849
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121729
• newsów: 72784
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38385
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies