ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 13 33 11 0 2 43 / 20 6 0 0 20 / 9 5 0 2 23 / 11
2.  Orzeł Grzędzice 13 32 10 2 1 40 / 15 5 2 0 22 / 9 5 0 1 18 / 6
3.  Łabędź Widuchowa 13 29 9 2 2 53 / 18 6 0 1 25 / 6 3 2 1 28 / 12
4.  Grot Gardno 13 25 8 1 4 41 / 21 6 1 0 23 / 8 2 0 4 18 / 13
5.  Odrzanka Radziszewo 13 22 7 1 5 42 / 15 5 1 0 31 / 3 2 0 5 11 / 12
6.  Znicz Niedźwiedź 13 21 7 0 6 43 / 28 4 0 1 20 / 8 3 0 5 23 / 20
7.  Czarni Fiege Lubanowo 13 20 6 2 5 45 / 31 6 0 3 41 / 22 0 2 2 4 / 9 1 3 1 0 0 9 / 4
8.  Wicher Steklno 13 20 6 2 5 38 / 39 3 1 3 10 / 16 3 1 2 28 / 23 1 0 0 0 1 4 / 9
9.  Zjednoczeni Kobylanka 13 16 5 1 7 32 / 45 2 1 3 12 / 17 3 0 4 20 / 28
10.  Zootechnik Kołbacz 13 14 4 2 7 20 / 22 3 1 3 13 / 13 1 1 4 7 / 9
11.  Unia Swochowo 13 13 4 1 8 27 / 54 2 1 3 15 / 19 2 0 5 12 / 35
12.  Orzeł Małkocin 13 12 4 0 9 31 / 35 4 0 4 25 / 16 0 0 5 6 / 19
13.  Czarni Czarnówko 13 7 2 1 10 25 / 76 1 0 5 15 / 40 1 1 5 10 / 36
14.  Podlesie Sowno 13 1 0 1 12 10 / 71 0 0 4 7 / 25 0 1 8 3 / 46
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków. Zootechnik Kołbacz wycofał się z rozgrywek po rozegraniu 50% spotkań. (par15 pkt 4b)
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Czarni Czarnówko
 
       
2.  Czarni Fiege Lubanowo
 
    
3.  Grot Gardno  
 
    
4.  Łabędź Widuchowa  
 
    
5.  Odrzanka Radziszewo  
 
     
6.  Ogniwo Babinek  
 
     
7.  Orzeł Grzędzice  
 
    
8.  Orzeł Małkocin   
 
  
9.  Podlesie Sowno      
 
   
10.  Unia Swochowo     
 
  
11.  Wicher Reptowo      
 
 
12.  Wicher Steklno      
 
13.  Znicz Niedźwiedź       
 
 
14.  Zootechnik Kołbacz      
 
terminarz - A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno 3 - 2 0 0 3
Orzeł Grzędzice - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 6
Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 1 - 1 0 0 3
Orzeł Małkocin - Wicher Reptowo 3 - 1 0 0 9
Zootechnik Kołbacz - Podlesie Sowno 4 - 1 0 0 3
Wicher Steklno - Znicz Niedźwiedź 0 - 3 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Babinek - Znicz Niedźwiedź 5 - 3 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 1 - 0 0 0 0
Orzeł Małkocin - Podlesie Sowno 8 - 0 0 0 4
Grot Gardno - Wicher Steklno 3 - 3 0 109 0
Wicher Reptowo - Orzeł Grzędzice 0 - 1 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 0 0 0 0
Czarni Czarnówko - Zootechnik Kołbacz 0 - 2 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Reptowo 3 - 4 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Łabędź Widuchowa 1 - 1 0 1 1
Orzeł Grzędzice - Podlesie Sowno 7 - 1 0 0 1
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 1 - 7 0 0 2
Orzeł Małkocin - Czarni Czarnówko 3 - 1 0 0 5
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 3 - 1 0 0 0
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 1 - 0 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Podlesie Sowno 3 - 0 0 0 2
Ogniwo Babinek - Grot Gardno 3 - 1 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Unia Swochowo 4 - 0 0 0 1
Czarni Czarnówko - Orzeł Grzędzice 2 - 4 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Orzeł Małkocin 4 - 1 0 0 7
Wicher Reptowo - Wicher Steklno 4 - 5 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź 2 - 0 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Czarnówko 9 - 1 0 1 0
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 2 - 0 0 0 3
Orzeł Grzędzice - Łabędź Widuchowa 0 - 0 0 0 1
Orzeł Małkocin - Unia Swochowo 7 - 0 0 0 1
Zootechnik Kołbacz - Ogniwo Babinek 0 - 4 0 0 1
Wicher Steklno - Podlesie Sowno 1 - 1 0 0 4
Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo 2 - 3 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Małkocin 2 - 1 0 0 9
Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Czarni Fiege Lubanowo 4 - 0 0 0 1
Unia Swochowo - Orzeł Grzędzice 1 - 3 0 0 1
Wicher Reptowo - Grot Gardno 2 - 1 0 0 0
Podlesie Sowno - Znicz Niedźwiedź 1 - 9 0 0 0
Czarni Czarnówko - Wicher Steklno 1 - 10 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 3 - 4 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 0 0 7
Grot Gardno - Podlesie Sowno 8 - 0 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 0 0
Orzeł Małkocin - Ogniwo Babinek 1 - 2 0 0 7
Odrzanka Radziszewo - Wicher Reptowo 4 - 1 0 0 0
Wicher Steklno - Łabędź Widuchowa 3 - 5 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Zootechnik Kołbacz 3 - 2 0 0 2
Ogniwo Babinek - Wicher Reptowo 3 - 2 0 0 2
Czarni Czarnówko - Grot Gardno 1 - 10 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Znicz Niedźwiedź 3 - 2 0 0 0
Unia Swochowo - Wicher Steklno 4 - 1 0 0 0
Podlesie Sowno - Odrzanka Radziszewo 1 - 7 0 0 0
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 0 - 4 0 0 9
9 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Małkocin 6 - 2 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 4 - 3 0 0 6
Grot Gardno - Łabędź Widuchowa 4 - 3 0 87 0
Znicz Niedźwiedź - Unia Swochowo 8 - 2 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko 12 - 0 0 0 0
Wicher Reptowo - Podlesie Sowno 3 - 0 0 0 0
Wicher Steklno - Zootechnik Kołbacz 2 - 1 0 0 3
10 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Babinek - Podlesie Sowno 3 - 0 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 3 0 0 2
Czarni Czarnówko - Wicher Reptowo 8 - 3 0 0 1
Łabędź Widuchowa - Odrzanka Radziszewo 3 - 0 0 0 1
Unia Swochowo - Grot Gardno 3 - 1 0 0 1
Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 1 - 4 0 0 0
Orzeł Małkocin - Wicher Steklno 2 - 5 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Steklno - Orzeł Grzędzice 1 - 5 0 0 1
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 0 65 0
Czarni Fiege Lubanowo - Ogniwo Babinek 2 - 3 0 1 3
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Małkocin 4 - 2 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 10 - 2 0 0 0
Wicher Reptowo - Łabędź Widuchowa 1 - 8 0 0 1
Podlesie Sowno - Czarni Czarnówko 3 - 5 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno 9 - 4 0 0 0
Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko 4 - 2 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź 5 - 1 0 0 1
Łabędź Widuchowa - Podlesie Sowno 9 - 0 0 0 1
Unia Swochowo - Wicher Reptowo 5 - 6 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 0 0 1
Orzeł Małkocin - Grot Gardno 1 - 3 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Grot Gardno - Orzeł Grzędzice 2 - 1 0 91 1
Wicher Steklno - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 5
Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo 2 - 1 0 0 1
Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 3 - 11 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin 3 - 0 0 0 1
Wicher Reptowo - Zootechnik Kołbacz 2 - 2 0 0 0
Podlesie Sowno - Unia Swochowo 2 - 4 0 1 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
3 » Wyczekiwane Święto
2 » Mroczek: Spotkanie było »
2 » Hubert Sadowski uda się »
2 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Dziewiąty rok w sieci
1 » UKS Morzycko Moryń sta »
1 » Problemy Gwardii i Bałt »
mecze:
30 » Polonia Płoty-MKP Szcze »
30 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
24 » Biali Sądów-Darłovia Da »
19 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
17 » Gwardia Koszalin-Raduni »
16 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
16 » Wieża Postomino-Hutnik  »
14 » SCRS Barlinek-Ogniwo Ba »
14 » KP Drawsko Pomorskie-Ol »
13 » Głaz Tychowo-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2869
• imprez: 122506
• newsów: 73604
• użytkowników: 74561
• komentarzy: 1096632
• zdjęć: 795884
• relacji: 38616
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies