ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  D±b Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10 7 0 0 19 / 5 5 1 0 14 / 5
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13 6 1 0 36 / 9 5 0 1 21 / 4
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16 5 0 1 20 / 5 5 1 1 19 / 11
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17 4 1 1 23 / 6 4 1 2 27 / 11 1 3 1 0 0 3 / 0
5.  Masovia Maszewo 13 26 8 2 3 30 / 15 5 1 1 13 / 6 3 1 2 17 / 9 1 0 0 0 1 0 / 3
6.  Promień Mosty 13 22 7 1 5 27 / 21 3 1 2 12 / 8 4 0 3 15 / 13
7.  D±brovia Stara D±browa 12 16 4 4 4 26 / 14 3 2 2 18 / 7 1 2 2 8 / 7
8.  Orkan Dalewo 12 15 4 3 5 24 / 31 1 1 2 10 / 14 3 2 3 14 / 17
9.  Orzeł Pęzino 12 13 4 1 7 27 / 39 1 1 4 14 / 24 3 0 3 13 / 15
10.  Unia Stargard 12 11 3 2 7 15 / 28 1 1 3 5 / 15 2 1 4 10 / 13
11.  Płomień Lisowo 12 8 2 2 8 17 / 41 2 2 3 12 / 21 0 0 5 5 / 20
12.  WODR Barzkowice 12 7 2 1 9 17 / 37 1 0 5 12 / 19 1 1 4 5 / 18
13.  Czarni Marianowo 13 5 1 2 10 18 / 45 1 1 5 9 / 17 0 1 5 9 / 28
14.  Rolpol Chlebowo 13 1 0 1 12 10 / 63 0 0 7 5 / 26 0 1 5 5 / 37
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Czarni Marianowo
 
      
2.  D±b Dębice 
 
     
3.  D±brovia Stara D±browa 
 
     
4.  Ina Ińsko 
 
      
5.  Masovia Maszewo  
 
    
6.  Orkan Dalewo    
 
     
7.  Orzeł Pęzino  
 
    
8.  Płomień Lisowo    
 
  
9.  Promień Mosty     
 
  
10.  Radowia Radowo Małe     
 
  
11.  Rolpol Chlebowo    
 
  
12.  Sarmata Dobra     
 
 
13.  Unia Stargard      
 
 
14.  WODR Barzkowice      
 
terminarz - A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
D±b Dębice - Orkan Dalewo 4 - 1 0 0 22
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 5 - 3 0 0 32
D±brovia Stara D±browa - Czarni Marianowo 7 - 0 0 0 12
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 0 - 2 0 0 4
Płomień Lisowo - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 47
Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 - 1 0 0 12
WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 1 - 2 0 1 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Płomień Lisowo 6 - 0 0 0 4
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 - 2 0 1 2
D±b Dębice - Sarmata Dobra 1 - 0 0 0 67
Ina Ińsko - Rolpol Chlebowo 5 - 0 0 0 2
Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 1 - 2 0 0 5
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 3 - 0 0 0 16
Unia Stargard - D±brovia Stara D±browa 1 - 0 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sarmata Dobra - Orkan Dalewo 6 - 2 0 0 15
D±brovia Stara D±browa - Ina Ińsko 0 - 2 0 0 3
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 3 - 3 0 0 8
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 1 - 6 0 0 6
Masovia Maszewo - D±b Dębice 0 - 1 0 0 39
Rolpol Chlebowo - Promień Mosty 1 - 2 0 0 1
WODR Barzkowice - Unia Stargard 2 - 3 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - WODR Barzkowice 3 - 0 0 0 7
D±b Dębice - Płomień Lisowo 2 - 1 0 0 12
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 1 - 2 0 0 1
Promień Mosty - D±brovia Stara D±browa 1 - 1 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo 13 - 1 0 0 7
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 1 - 1 0 0 14
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 0 - 3 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Unia Stargard 4 - 2 0 0 0
Rolpol Chlebowo - D±b Dębice 0 - 2 0 0 27
D±brovia Stara D±browa - Radowia Radowo Małe 0 - 0 0 0 8
Płomień Lisowo - Sarmata Dobra 0 - 8 0 10 9
Masovia Maszewo - Orkan Dalewo 2 - 1 0 0 5
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 1 - 5 0 0 3
WODR Barzkowice - Promień Mosty 2 - 3 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Czarni Marianowo 6 - 1 0 0 2
Promień Mosty - Orzeł Pęzino 4 - 1 0 0 4
D±b Dębice - D±brovia Stara D±browa 3 - 0 0 0 29
Sarmata Dobra - Rolpol Chlebowo 12 - 0 0 0 19
Masovia Maszewo - Płomień Lisowo 2 - 0 0 0 8
Orkan Dalewo - Unia Stargard 2 - 2 0 0 0
Radowia Radowo Małe - WODR Barzkowice 2 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Promień Mosty 1 - 2 0 0 1
Orzeł Pęzino - Radowia Radowo Małe 1 - 7 0 0 21
D±brovia Stara D±browa - Sarmata Dobra 2 - 4 0 0 35
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Masovia Maszewo 0 - 6 0 0 2
WODR Barzkowice - D±b Dębice 3 - 5 0 0 30
Unia Stargard - Ina Ińsko 2 - 2 0 0 7
8 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Unia Stargard 1 - 0 0 0 1
D±b Dębice - Orzeł Pęzino 4 - 1 0 0 21
Sarmata Dobra - WODR Barzkowice 5 - 2 0 0 6
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 3 - 1 0 0 7
Masovia Maszewo - D±brovia Stara D±browa 1 - 1 0 0 5
Orkan Dalewo - Ina Ińsko 3 - 6 0 0 2
Radowia Radowo Małe - Czarni Marianowo 3 - 2 0 0 5
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Promień Mosty 2 - 1 0 0 11
Czarni Marianowo - D±b Dębice 1 - 4 0 0 10
Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra 0 - 3 0 0 58
D±brovia Stara D±browa - Płomień Lisowo 2 - 0 0 0 6
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 1 - 4 0 0 0
WODR Barzkowice - Masovia Maszewo 1 - 4 0 0 1
Unia Stargard - Radowia Radowo Małe 1 - 7 0 0 4
10 kolejka relacja fotki komentarze
D±b Dębice - Unia Stargard 3 - 1 0 0 6
Sarmata Dobra - Czarni Marianowo 4 - 1 0 0 6
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 1 - 1 0 0 0
Masovia Maszewo - Orzeł Pęzino 4 - 2 0 0 14
Orkan Dalewo - Promień Mosty 2 - 5 0 0 2
Radowia Radowo Małe - Ina Ińsko 1 - 2 0 1 15
Rolpol Chlebowo - D±brovia Stara D±browa 1 - 6 0 0 3
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - D±b Dębice 0 - 1 0 0 96
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 8 - 4 0 0 5
Czarni Marianowo - Masovia Maszewo 0 - 4 0 0 3
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 0 - 3 0 0 16
D±brovia Stara D±browa - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 2
Unia Stargard - Sarmata Dobra 1 - 3 0 0 30
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 3 - 2 0 0 3
12 kolejka relacja fotki komentarze
D±b Dębice - Promień Mosty 2 - 1 0 0 21
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 3 - 0 0 0 23
D±brovia Stara D±browa - WODR Barzkowice 6 - 0 0 0 2
Masovia Maszewo - Unia Stargard 1 - 0 0 0 1
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 5 - 2 0 0 4
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 2 - 4 0 0 9
Orkan Dalewo - Radowia Radowo Małe 3 - 1 0 0 15
13 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 1 - 1 0 0 1
Ina Ińsko - Masovia Maszewo 4 - 2 0 0 11
Radowia Radowo Małe - D±b Dębice 1 - 1 0 0 46
Promień Mosty - Sarmata Dobra 0 - 3 0 0 12
17-11 13:00  WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 0 0 0
17-11 13:00  Orzeł Pęzino - D±brovia Stara D±browa 0 0 3
17-11 13:30  Unia Stargard - Płomień Lisowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
1 » Gra IV liga
mecze:
67 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
52 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
36 » Radowia Radowo Małe-D±b »
26 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
24 » D±b Dębno-Sokół Pyrzyce
24 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
23 » Piast Karsko-D±b Dębno
22 » Osadnik My¶libórz-Sokół »
21 » Iskierka Szczecin-Sokół »
21 » Biali S±dów-Stal Lipian »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
go¶ci: 614
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72673
• użytkowników: 70436
• komentarzy: 1092437
• zdjęć: 788492
• relacji: 38324
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies