ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  KS Fala Międzyzdroje 12 30 10 0 2 50 / 8 5 0 0 28 / 2 5 0 2 22 / 6
2.  Jantar Dziwnów 12 29 9 2 1 53 / 10 6 0 0 37 / 4 3 2 1 16 / 6 1 1 0 1 0 1 / 1
3.  Zalew Stepnica 12 29 9 2 1 27 / 12 6 1 0 18 / 7 3 1 1 9 / 5 1 1 0 1 0 1 / 1
4.  Pionier Żarnowo 12 22 7 1 4 27 / 15 4 0 2 14 / 7 3 1 2 13 / 8
5.  Bałtyk Gostyń 12 19 6 1 5 23 / 38 3 1 3 12 / 18 3 0 2 11 / 20
6.  Błękitni Trzygłów 12 18 6 0 6 26 / 29 2 0 3 7 / 10 4 0 3 19 / 19 1 3 1 0 0 1 / 0
7.  Sowianka Sowno 12 18 6 0 6 24 / 21 4 0 2 15 / 10 2 0 4 9 / 11 1 0 0 0 1 0 / 1
8.  Jastrząb Łosośnica 12 17 5 2 5 23 / 16 3 2 2 13 / 8 2 0 3 10 / 8
9.  Korona Stuchowo 12 15 5 0 7 28 / 32 3 0 3 20 / 16 2 0 4 8 / 16 1 3 1 0 0 4 / 0
10.  Znicz Wysoka Kamieńska 12 15 5 0 7 15 / 28 3 0 3 10 / 9 2 0 4 5 / 19 1 0 0 0 1 0 / 4
11.  Bizon Cerkwica 12 9 3 0 9 25 / 42 2 0 4 11 / 19 1 0 5 14 / 23
12.  Pomorzanin Przybiernów 12 6 2 0 10 19 / 44 1 0 4 10 / 17 1 0 6 9 / 27
13.  Prawobrzeże II Świnoujście 12 3 1 0 11 12 / 57 0 0 6 6 / 24 1 0 5 6 / 33
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków. Z rozgrywek wycofała się drużyna Orła Prusinowo. W związku z tym wyniki z udziałem tej drużyny będą anulowane, a w terminarzu wstawiona pauza.
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020
  12345678910111213
1.  Bałtyk Gostyń
 
     
2.  Bizon Cerkwica 
 
     
3.  Błękitni Trzygłów 
 
      
4.  Jantar Dziwnów  
 
    
5.  Jastrząb Łosośnica  
 
   
6.  Korona Stuchowo   
 
   
7.  KS Fala Międzyzdroje   
 
    
8.  Pionier Żarnowo   
 
   
9.  Pomorzanin Przybiernów     
 
  
10.  Prawobrzeże II Świnoujście   
 
   
11.  Sowianka Sowno     
 
 
12.  Zalew Stepnica     
 
13.  Znicz Wysoka Kamieńska      
 
terminarz - A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów 1 - 6 0 42 4
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 3 - 2 0 0 0
Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 21
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów 3 - 2 0 0 5
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 3 - 1 0 0 5
Prawobrzeże II Świnoujście - KS Fala Międzyzdroje 1 - 3 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
KS Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 0 3
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 3 - 1 0 0 4
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń 3 - 4 0 0 0
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 2 0 0 4
Zalew Stepnica - Prawobrzeże II Świnoujście 6 - 1 0 0 1
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 2 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 1 - 3 0 0 1
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 4 0 41 13
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 2 - 3 0 0 6
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 3 - 1 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - KS Fala Międzyzdroje 0 - 2 0 0 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 - 3 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 0 0 0 2
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 0 - 1 0 0 0
Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 5 - 1 0 0 2
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 8 - 1 0 49 7
KS Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń 11 - 1 0 0 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 0 - 3 0 0 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 0 - 0 0 0 1
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 1 - 1 0 0 7
Bizon Cerkwica - KS Fala Międzyzdroje 0 - 6 0 0 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże II Świnoujście 4 - 1 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 0 - 4 0 0 5
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 3 - 1 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 0 0
Pionier Żarnowo - Jantar Dziwnów 0 - 2 0 0 0
Sowianka Sowno - Korona Stuchowo 1 - 0 0 0 2
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 0 0 0 6
Pomorzanin Przybiernów - Błękitni Trzygłów 4 - 2 0 0 4
Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń 2 - 3 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 4 - 0 0 0 0
Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 0 5
Korona Stuchowo - KS Fala Międzyzdroje 0 - 5 0 0 2
Bizon Cerkwica - Prawobrzeże II Świnoujście 2 - 3 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 1 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno 1 - 0 0 0 2
8 kolejka relacja fotki komentarze
Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów 3 - 2 0 0 4
KS Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 9 - 0 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 5 - 2 0 0 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 2 - 0 0 0 0
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 8 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 2 - 1 0 0 0
Korona Stuchowo - Prawobrzeże II Świnoujście 7 - 0 0 33 0
Jantar Dziwnów - KS Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 1
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 2 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 0 - 2 0 0 13
Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno 3 - 4 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 2 - 1 0 0 3
KS Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 4 - 0 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 0 - 1 0 0 3
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 0 0
Zalew Stepnica - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 37 0
Prawobrzeże II Świnoujście - Błękitni Trzygłów 0 - 8 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 10 - 1 0 0 2
Sowianka Sowno - KS Fala Międzyzdroje 1 - 5 0 0 2
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 0 0 1 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 2 - 6 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 4 - 1 0 0 7
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 0 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Żarnowo - KS Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 0 2
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 2 - 4 0 0 13
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 1 - 3 0 0 2
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 1 - 0 0 0 0
Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów 2 - 4 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 10 - 1 0 21 1
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 4 - 0 0 0 1
KS Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 2 - 0 0 0 4
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 4 - 6 0 54 1
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 2 - 3 0 0 10
Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica 0 - 4 0 0 5
 
top komentarze
newsy:
9 » Zmiany w rozgrywkach. D »
6 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
4 » Niedomówienia między wł »
4 » Borger odchodzi z Chemi »
3 » Stal z licencją na grę
1 » Stal Szczecin bez licen »
1 » Stal szuka sparingspart »
1 » Szmit trenerem Chemika
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
mecze:
13 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
4 » Iskierka Szczecin-Świt  »
4 » Wieża Postomino-Sokół K »
2 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
2 » Błękitni Stargard-Górni »
1 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
1 » Polonia Płoty-Lech Czap »
1 » Spójnia Świdwin-Światow »
1 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Fazi877 gaviaaFC
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2839
• imprez: 121257
• newsów: 73437
• użytkowników: 74488
• komentarzy: 1095027
• zdjęć: 794522
• relacji: 38575
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies