ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Fala Międzyzdroje 12 30 10 0 2 50 / 8 5 0 0 28 / 2 5 0 2 22 / 6
2.  Jantar Dziwnów 12 29 9 2 1 53 / 10 6 0 0 37 / 4 3 2 1 16 / 6 1 1 0 1 0 1 / 1
3.  Zalew Stepnica 12 29 9 2 1 27 / 12 6 1 0 18 / 7 3 1 1 9 / 5 1 1 0 1 0 1 / 1
4.  Pionier Żarnowo 12 22 7 1 4 27 / 15 4 0 2 14 / 7 3 1 2 13 / 8
5.  Bałtyk Gostyń 12 19 6 1 5 23 / 38 3 1 3 12 / 18 3 0 2 11 / 20
6.  Błękitni Trzygłów 12 18 6 0 6 26 / 29 2 0 3 7 / 10 4 0 3 19 / 19 1 3 1 0 0 1 / 0
7.  Sowianka Sowno 12 18 6 0 6 24 / 21 4 0 2 15 / 10 2 0 4 9 / 11 1 0 0 0 1 0 / 1
8.  Jastrząb Łosośnica 12 17 5 2 5 23 / 16 3 2 2 13 / 8 2 0 3 10 / 8
9.  Korona Stuchowo 12 15 5 0 7 28 / 32 3 0 3 20 / 16 2 0 4 8 / 16 1 3 1 0 0 4 / 0
10.  Znicz Wysoka Kamieńska 12 15 5 0 7 15 / 28 3 0 3 10 / 9 2 0 4 5 / 19 1 0 0 0 1 0 / 4
11.  Bizon Cerkwica 12 9 3 0 9 25 / 42 2 0 4 11 / 19 1 0 5 14 / 23
12.  Pomorzanin Przybiernów 12 6 2 0 10 19 / 44 1 0 4 10 / 17 1 0 6 9 / 27
13.  Prawobrzeże II Świnoujście 12 3 1 0 11 12 / 57 0 0 6 6 / 24 1 0 5 6 / 33
Z rozgrywek wycofała się drużyna Orła Prusinowo. W związku z tym wyniki z udziałem tej drużyny będą anulowane, a w terminarzu wstawiona pauza.
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020
  12345678910111213
1.  Bałtyk Gostyń
 
2.  Bizon Cerkwica
 
3.  Błękitni Trzygłów
 
4.  Fala Międzyzdroje
 
5.  Jantar Dziwnów
 
6.  Jastrząb Łosośnica
 
7.  Korona Stuchowo
 
8.  Pionier Żarnowo
 
9.  Pomorzanin Przybiernów
 
10.  Prawobrzeże II Świnoujście
 
11.  Sowianka Sowno
 
12.  Zalew Stepnica
 
13.  Znicz Wysoka Kamieńska
 
terminarz - A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów 1 - 6 0 42 4
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 3 - 2 0 0 0
Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 21
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów 3 - 2 0 0 5
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 3 - 1 0 0 5
Prawobrzeże II Świnoujście - Fala Międzyzdroje 1 - 3 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 0 3
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 3 - 1 0 0 4
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń 3 - 4 0 0 0
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 2 0 0 4
Zalew Stepnica - Prawobrzeże II Świnoujście 6 - 1 0 0 1
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 2 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 1 - 3 0 0 1
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 4 0 41 13
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 2 - 3 0 0 6
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 3 - 1 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 0 - 2 0 0 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 - 3 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 0 0 0 2
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 0 - 1 0 0 0
Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 5 - 1 0 0 2
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 8 - 1 0 49 7
Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń 11 - 1 0 0 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 0 - 3 0 0 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 0 - 0 0 0 1
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 1 - 1 0 0 7
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 0 - 6 0 0 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże II Świnoujście 4 - 1 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 0 - 4 0 0 5
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 3 - 1 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 0 0
Pionier Żarnowo - Jantar Dziwnów 0 - 2 0 0 0
Sowianka Sowno - Korona Stuchowo 1 - 0 0 0 2
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 0 0 0 6
Pomorzanin Przybiernów - Błękitni Trzygłów 4 - 2 0 0 4
Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń 2 - 3 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 4 - 0 0 0 0
Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 0 5
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 0 - 5 0 0 2
Bizon Cerkwica - Prawobrzeże II Świnoujście 2 - 3 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 1 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno 1 - 0 0 0 2
8 kolejka relacja fotki komentarze
Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów 3 - 2 0 0 4
Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 9 - 0 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 5 - 2 0 0 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 2 - 0 0 0 0
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 8 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 2 - 1 0 0 0
Korona Stuchowo - Prawobrzeże II Świnoujście 7 - 0 0 33 0
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 1
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 2 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 0 - 2 0 0 13
Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno 3 - 4 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 2 - 1 0 0 3
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 4 - 0 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 0 - 1 0 0 3
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 0 0
Zalew Stepnica - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 37 0
Prawobrzeże II Świnoujście - Błękitni Trzygłów 0 - 8 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 10 - 1 0 0 2
Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 1 - 5 0 0 2
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 0 0 1 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 2 - 6 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 4 - 1 0 0 7
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 0 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 0 2
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 2 - 4 0 0 13
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 1 - 3 0 0 2
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 1 - 0 0 0 0
Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów 2 - 4 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 10 - 1 0 21 1
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 4 - 0 0 0 1
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 2 - 0 0 0 4
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 4 - 6 0 54 1
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 2 - 3 0 0 10
Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica 0 - 4 0 0 5
14 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 0 0 0
21-03   Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 0 0 0
21-03   Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże II Świnoujście 0 0 0
21-03   Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
21-03   Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
21-03   Jantar Dziwnów - Bałtyk Gostyń 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Jastrząb Łosośnica - Fala Międzyzdroje 0 0 0
28-03   Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 0 0 0
28-03   Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów 0 0 0
28-03   Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Przybiernów 0 0 0
28-03   Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 0 0 0
28-03   Prawobrzeże II Świnoujście - Zalew Stepnica 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica 0 0 0
04-04   Pionier Żarnowo - Prawobrzeże II Świnoujście 0 0 0
04-04   Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
04-04   Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
04-04   Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 0 0 0
04-04   Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 0 0 0
18-04   Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 0 0 0
18-04   Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów 0 0 0
18-04   Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 0 0 0
18-04   Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 0 0 0
18-04   Jastrząb Łosośnica - Prawobrzeże II Świnoujście 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo 0 0 0
25-04   Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
25-04   Prawobrzeże II Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
25-04   Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 0 0 0
25-04   Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 0 0 0
25-04   Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże II Świnoujście 0 0 0
02-05   Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo 0 0 0
02-05   Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 0 0 0
02-05   Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 0 0 0
02-05   Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 0 0 0
02-05   Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   Prawobrzeże II Świnoujście - Bizon Cerkwica 0 0 0
09-05   Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
09-05   Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 0 0 0
09-05   Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 0 0 0
09-05   Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 0 0 0
09-05   Pomorzanin Przybiernów - Jantar Dziwnów 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
16-05   Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 0 0 0
16-05   Jantar Dziwnów - Sowianka Sowno 0 0 0
16-05   Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 0 0 0
16-05   Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 0 0 0
16-05   Bizon Cerkwica - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 0 0 0
23-05   Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 0 0 0
23-05   Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica 0 0 0
23-05   Prawobrzeże II Świnoujście - Korona Stuchowo 0 0 0
23-05   Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów 0 0 0
23-05   Sowianka Sowno - Pomorzanin Przybiernów 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
30-05   Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 0 0 0
30-05   Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 0 0 0
30-05   Jantar Dziwnów - Zalew Stepnica 0 0 0
30-05   Błękitni Trzygłów - Prawobrzeże II Świnoujście 0 0 0
30-05   Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 0 0 0
06-06   Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 0 0 0
06-06   Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 0 0 0
06-06   Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów 0 0 0
06-06   Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar Dziwnów 0 0 0
06-06   Fala Międzyzdroje - Sowianka Sowno 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
13-06   Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
13-06   Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 0 0 0
13-06   Sowianka Sowno - Zalew Stepnica 0 0 0
13-06   Pomorzanin Przybiernów - Prawobrzeże II Świnoujście 0 0 0
13-06   Jantar Dziwnów - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
13-06   Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
21-06 13:00  Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 0 0 0
21-06 13:00  Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 0 0
21-06 13:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar Dziwnów 0 0 0
21-06 13:00  Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów 0 0 0
21-06 13:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Sowianka Sowno 0 0 0
21-06 13:00  Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
6 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
2 » Iskra Golczewo-Vineta W »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
andrzej555 BigFanPogo...
gości: 949
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121728
• newsów: 72783
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093415
• zdjęć: 790238
• relacji: 38384
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies