ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Zawisza Grzmiąca 1 3 1 0 0 10 / 2 1 0 0 10 / 2 0 0 0 0 / 0
2.  Błonie Barwice 1 3 1 0 0 3 / 1 0 0 0 0 / 0 1 0 0 3 / 1
3.  Ikar Krosino 1 3 1 0 0 3 / 1 0 0 0 0 / 0 1 0 0 3 / 1
4.  Olimp Złocieniec 1 3 1 0 0 2 / 0 0 0 0 0 / 0 1 0 0 2 / 0
5.  Mechanik Bobolice 1 3 1 0 0 2 / 1 0 0 0 0 / 0 1 0 0 2 / 1
6.  Korona Człopa 1 3 1 0 0 2 / 1 0 0 0 0 / 0 1 0 0 2 / 1
7.  Drzewiarz Świerczyna 1 3 1 0 0 1 / 0 1 0 0 1 / 0 0 0 0 0 / 0
8.  Wiarus Żółtnica 1 3 1 0 0 1 / 0 0 0 0 0 / 0 1 0 0 1 / 0
9.  Głaz Tychowo 1 0 0 0 1 1 / 2 0 0 1 1 / 2 0 0 0 0 / 0
10.  Calisia Kalisz Pomorski 1 0 0 0 1 1 / 2 0 0 1 1 / 2 0 0 0 0 / 0
11.  Orzeł Łubowo 1 0 0 0 1 0 / 1 0 0 1 0 / 1 0 0 0 0 / 0
12.  Pogoń Połczyn Zdrój 1 0 0 0 1 0 / 1 0 0 0 0 / 0 0 0 1 0 / 1
13.  Redłovia Redło 1 0 0 0 1 1 / 3 0 0 1 1 / 3 0 0 0 0 / 0
14.  Mechanik Turowo 1 0 0 0 1 1 / 3 0 0 1 1 / 3 0 0 0 0 / 0
15.  Spójnia Świdwin 1 0 0 0 1 0 / 2 0 0 1 0 / 2 0 0 0 0 / 0
16.  Sad Chwiram 1 0 0 0 1 2 / 10 0 0 0 0 / 0 0 0 1 2 / 10
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020
  12345678910111213141516
1.  Błonie Barwice
 
        
2.  Calisia Kalisz Pomorski 
 
      
3.  Drzewiarz Świerczyna 
 
      
4.  Głaz Tychowo  
 
     
5.  Ikar Krosino  
 
     
6.  Korona Człopa   
 
     
7.  Mechanik Bobolice    
 
    
8.  Mechanik Turowo    
 
   
9.  Olimp Złocieniec     
 
   
10.  Orzeł Łubowo      
 
 
11.  Pogoń Połczyn Zdrój     
 
   
12.  Redłovia Redło    
 
   
13.  Sad Chwiram       
 
 
14.  Spójnia Świdwin     
 
  
15.  Wiarus Żółtnica       
 
 
16.  Zawisza Grzmiąca       
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 3
Redłovia Redło - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 14
Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice 1 - 2 0 29 2
Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 1 22
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 1 - 2 0 73 33
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 10 - 2 0 0 9
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 0 - 1 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 0 1 12
2 kolejka relacja fotki komentarze
24-08 12:00  Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 1 1
24-08 15:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo 0 0 0
24-08 16:00  Sad Chwiram - Głaz Tychowo 0 0 0
24-08 17:00  Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna 0 1 2
24-08 17:00  Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
24-08 17:00  Mechanik Bobolice - Orzeł Łubowo 0 0 0
24-08 17:00  Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
25-08 16:00  Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 0 0 3
3 kolejka relacja fotki komentarze
31-08 11:00  Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 0 0 0
31-08 16:00  Głaz Tychowo - Redłovia Redło 0 0 0
31-08 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 0 0 0
31-08 16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 0 0 0
31-08 17:00  Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino 0 0 0
31-08 17:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice 0 0 0
01-09 12:00  Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 0 0 0
01-09 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
07-09 13:00  Sad Chwiram - Spójnia Świdwin 0 0 0
07-09 15:00  Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
07-09 16:00  Ikar Krosino - Korona Człopa 0 0 0
07-09 17:00  Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
07-09 17:00  Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
07-09 17:00  Mechanik Bobolice - Mechanik Turowo 0 0 0
07-09 17:00  Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 0 0 0
07-09 17:00  Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
14-09   Głaz Tychowo - Ikar Krosino 0 0 0
14-09 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 0 0 0
14-09 15:00  Mechanik Turowo - Sad Chwiram 0 0 0
14-09 16:00  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło 0 0 0
14-09 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice 0 0 0
14-09 16:00  Korona Człopa - Błonie Barwice 0 0 0
14-09 16:00  Ikar Krosino - Głaz Tychowo 0 0 0
15-09 12:00  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
15-09 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
21-09 15:00  Olimp Złocieniec - Korona Człopa 0 0 0
21-09 16:00  Ikar Krosino - Błonie Barwice 0 0 0
21-09 16:00  Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
21-09 16:00  Mechanik Bobolice - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
21-09 16:00  Redłovia Redło - Mechanik Turowo 0 0 0
21-09 16:00  Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 0 0 0
21-09 16:00  Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo 0 0 0
21-09 16:00  Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
28-09 11:00  Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 0 0 0
28-09 15:00  Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
28-09 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 0 0 0
28-09 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 0 0 0
28-09 16:00  Spójnia Świdwin - Głaz Tychowo 0 0 0
28-09 16:00  Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 0 0
29-09 12:00  Orzeł Łubowo - Ikar Krosino 0 0 0
29-09 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
05-10 15:00  Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 0 0 0
05-10 15:00  Mechanik Bobolice - Korona Człopa 0 0 0
05-10 16:00  Sad Chwiram - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
05-10 16:00  Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
05-10 16:00  Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
05-10 16:00  Głaz Tychowo - Mechanik Turowo 0 0 0
06-10 12:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 0 0 0
06-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
12-10   Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 0 0 0
12-10 14:00  Calisia Kalisz Pomorski - Głaz Tychowo 0 0 0
12-10 15:00  Korona Człopa - Sad Chwiram 0 0 0
12-10 15:00  Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 0 0 0
12-10 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 0 0 0
12-10 15:00  Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 0 0 0
12-10 15:00  Olimp Złocieniec - Wiarus Żółtnica 0 0 0
13-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
19-10 15:00  Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 0 0 0
19-10 15:00  Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 0 0 0
19-10 15:00  Redłovia Redło - Korona Człopa 0 0 0
19-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
19-10 15:00  Głaz Tychowo - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
19-10 15:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 0 0 0
19-10 15:00  Sad Chwiram - Błonie Barwice 0 0 0
20-10 12:00  Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
26-10 11:00  Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
26-10 14:00  Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 0 0 0
26-10 15:00  Mechanik Turowo - Ikar Krosino 0 0 0
26-10 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo 0 0 0
26-10 15:00  Błonie Barwice - Redłovia Redło 0 0 0
26-10 15:00  Olimp Złocieniec - Sad Chwiram 0 0 0
27-10 14:00  Wiarus Żółtnica - Mechanik Bobolice 0 0 0
27-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
02-11 14:00  Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 0 0
02-11 14:00  Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 0 0 0
02-11 14:00  Głaz Tychowo - Korona Człopa 0 0 0
02-11 14:00  Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
02-11 14:00  Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
02-11 14:00  Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 0 0 0
02-11 15:00  Ikar Krosino - Mechanik Bobolice 0 0 0
03-11 12:00  Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
09-11 13:30  Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 0 0 0
09-11 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 0 0 0
09-11 14:00  Korona Człopa - Orzeł Łubowo 0 0 0
09-11 14:00  Błonie Barwice - Głaz Tychowo 0 0 0
09-11 14:00  Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
09-11 14:00  Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 0 0 0
09-11 14:00  Mechanik Bobolice - Sad Chwiram 0 0 0
10-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
16-11 13:00  Redłovia Redło - Mechanik Bobolice 0 0 0
16-11 13:00  Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 0 0 0
16-11 13:00  Głaz Tychowo - Olimp Złocieniec 0 0 0
16-11 13:00  Spójnia Świdwin - Korona Człopa 0 0 0
16-11 13:00  Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
16-11 13:30  Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
16-11 14:00  Ikar Krosino - Sad Chwiram 0 0 0
17-11 12:00  Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
23-11 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
23-11 13:00  Korona Człopa - Mechanik Turowo 0 0 0
23-11 13:00  Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 0 0 0
23-11 13:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 0 0 0
23-11 13:00  Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 0 0 0
23-11 13:00  Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
23-11 13:00  Sad Chwiram - Redłovia Redło 0 0 0
24-11 13:00  Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
10 » Zebranie organizacyjne  »
3 » Przygotowania Radewa
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Runjaic trenerem miesią »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Fatalna sytuacja kadrow »
2 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
54 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
44 » Piast Karsko-Biali Sądó »
40 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
39 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
29 » Kotwica Kołobrzeg-KP St »
23 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
21 » Polski Cukier Kluczevia »
20 » Grom Nowy Staw-Gwardia  »
18 » Spójnia Świdwin-Olimp Z »
16 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 730
statystyki portalu
• drużyn: 2801
• imprez: 118677
• newsów: 72179
• użytkowników: 70089
• komentarzy: 1079948
• zdjęć: 779149
• relacji: 38094
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies