ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wieża Postomino 14 38 12 2 0 83 / 13 4 2 0 35 / 6 8 0 0 48 / 7
2.  Sława Sławno 14 33 10 3 1 33 / 11 6 1 0 16 / 5 4 2 1 17 / 6
3.  Wiekowianka Wiekowo 14 32 10 2 2 40 / 19 6 0 0 29 / 9 4 2 2 11 / 10
4.  Vimobilia Będzino 14 26 8 2 4 32 / 26 6 0 1 17 / 10 2 2 3 15 / 16
5.  Victoria Sianów 14 24 7 3 4 40 / 28 4 1 3 20 / 19 3 2 1 20 / 9
6.  Astra Ustronie Morskie 14 23 7 2 5 36 / 23 4 1 1 21 / 7 3 1 4 15 / 16
7.  Zefir Wyszewo 14 21 6 3 5 28 / 24 3 2 2 16 / 13 3 1 3 12 / 11
8.  Iskra Białogard 14 18 4 6 4 25 / 27 4 4 0 20 / 10 0 2 4 5 / 17 1 3 1 0 0 5 / 2
9.  Wybrzeże Biesiekierz 14 18 5 3 6 29 / 35 4 2 2 18 / 17 1 1 4 11 / 18 1 0 0 0 1 2 / 5
10.  Pomorzanin Sławoborze 14 17 5 2 7 26 / 37 2 2 2 10 / 15 3 0 5 16 / 22
11.  Strong Zielenica 14 16 5 1 8 25 / 38 2 1 4 13 / 19 3 0 4 12 / 19
12.  Saturn Mielno 14 8 2 2 10 20 / 58 1 1 4 9 / 13 1 1 6 11 / 45 1 3 1 0 0 3 / 0
13.  Płomień Myślino 14 8 2 2 10 23 / 64 2 0 6 15 / 38 0 2 4 8 / 26 1 0 0 0 1 0 / 3
14.  Błękitni Stary Jarosław 14 7 2 1 11 21 / 37 1 0 6 10 / 17 1 1 5 11 / 20 1 1 0 1 0 2 / 2
15.  LZS Kowalewice 14 7 1 4 9 29 / 50 0 2 6 13 / 30 1 2 3 16 / 20 1 1 0 1 0 2 / 2
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków.
Kotwica II Kołobrzeg wycofała się z rozgrywek
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020
  123456789101112131415
1.  Astra Ustronie Morskie
 
        
2.  Błękitni Stary Jarosław
 
       
3.  Iskra Białogard
 
      
4.  LZS Kowalewice 
 
     
5.  Płomień Myślino 
 
     
6.  Pomorzanin Sławoborze     
 
   
7.  Saturn Mielno    
 
    
8.  Sława Sławno    
 
   
9.  Strong Zielenica     
 
  
10.  Victoria Sianów    
 
  
11.  Vimobilia Będzino       
 
12.  Wiekowianka Wiekowo      
 
  
13.  Wieża Postomino      
 
  
14.  Wybrzeże Biesiekierz     
 
 
15.  Zefir Wyszewo       
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Wieża Postomino 1 - 4 0 0 3
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 0 11
LZS Kowalewice - Sława Sławno 1 - 3 0 0 5
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 1 - 4 0 0 5
Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 4 - 2 0 26 3
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 0 0 1
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 0 0 1
2 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 2 0 0 1
Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 6 - 4 0 0 5
Strong Zielenica - Victoria Sianów 1 - 2 0 0 0
Wieża Postomino - Saturn Mielno 19 - 0 0 0 8
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 2 - 0 0 40 22
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo 0 - 1 0 0 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Wieża Postomino 0 - 6 0 0 6
Zefir Wyszewo - Strong Zielenica 0 - 1 0 1 9
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 0 0 7
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 0 0 7
Płomień Myślino - Sława Sławno 0 - 4 0 0 6
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 0 1
Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 - 0 0 0 6
4 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 - 2 0 0 2
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 1 - 0 0 0 3
Wiekowianka Wiekowo - Płomień Myślino 8 - 3 0 0 1
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 0 36 4
Wieża Postomino - Iskra Białogard 3 - 3 0 0 3
Błękitni Stary Jarosław - Vimobilia Będzino 1 - 5 0 0 11
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Vimobilia Będzino - Strong Zielenica 2 - 1 0 0 6
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 5
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 0 - 1 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 2 - 1 0 0 8
Zefir Wyszewo - Wieża Postomino 0 - 6 0 1 8
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 0 - 4 0 0 3
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 1 - 2 0 0 7
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 0 0 4
Sława Sławno - Saturn Mielno 4 - 1 0 55 3
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 0 0 0 4
Strong Zielenica - Płomień Myślino 4 - 1 0 0 11
Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 3 - 3 0 1 12
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 1 - 2 0 0 13
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 2 - 2 0 0 4
7 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - Sława Sławno 0 - 0 0 0 1
Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 2
Płomień Myślino - Victoria Sianów 0 - 10 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 5 - 3 0 0 6
Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 0 0 2
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 0 0 2
LZS Kowalewice - Wieża Postomino 1 - 6 0 0 4
8 kolejka relacja fotki komentarze
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 4 - 0 0 0 1
Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 6 0 0 3
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 0 0 3
Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 7 - 1 0 0 2
LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 1 - 6 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 6 - 0 0 0 1
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 0 39 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - Błękitni Stary Jarosław 6 - 3 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 2 - 3 0 0 1
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 6 - 4 0 0 5
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 5
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 3 - 3 0 0 4
Vimobilia Będzino - Wieża Postomino 1 - 5 0 0 12
Saturn Mielno - Strong Zielenica 2 - 3 0 0 2
10 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Sława Sławno 2 - 2 0 51 22
Strong Zielenica - Iskra Białogard 3 - 0 0 0 3
Victoria Sianów - Saturn Mielno 7 - 1 0 0 9
Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 0 0 5
Vimobilia Będzino - Płomień Myślino 5 - 1 0 0 0
LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 2 - 5 0 0 6
Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie 1 - 4 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - Victoria Sianów 2 - 2 0 0 2
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 0 50 3
Astra Ustronie Morskie - Strong Zielenica 6 - 1 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 1 - 1 0 0 6
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 1 - 2 0 0 9
Płomień Myślino - Wieża Postomino 2 - 7 0 0 5
Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 2 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 4 - 0 0 0 13
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 4 - 2 0 0 7
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 - 1 0 0 2
Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 1
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 6 - 2 0 0 7
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 4 - 4 0 0 4
Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 1 - 4 0 0 8
13 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - LZS Kowalewice 2 - 1 0 0 3
Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 0 0 3
Pomorzanin Sławoborze - Wieża Postomino 1 - 8 0 1 14
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 2 - 2 0 0 7
Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 2 - 1 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 2 - 2 0 0 4
Sława Sławno - Strong Zielenica 4 - 2 0 47 13
14 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 3 - 0 0 0 17
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 - 3 0 1 11
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 4 - 1 0 0 1
Płomień Myślino - Saturn Mielno 0 - 3 0 0 2
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 1 0 0 4
LZS Kowalewice - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 0 0 1
Strong Zielenica - Wiekowianka Wiekowo 1 - 4 0 0 2
15 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino 1 - 6 0 0 4
Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 0 1
Iskra Białogard - Płomień Myślino 0 - 0 0 0 1
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 7 - 0 0 0 7
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 3 - 1 0 49 7
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 - 1 0 0 5
 
top komentarze
newsy:
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
2 » Hubert Sadowski uda się »
2 » Wyczekiwane Święto
2 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Orkan Dalewo poszukuje »
1 » Pogoń przebadana, wszys »
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Dziewiąty rok w sieci
mecze:
34 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
31 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
26 » Chemik Police-Gwardia K »
22 » Tanowia Tanowo-Pomorzan »
21 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
19 » Błękitni Stary Jarosław »
18 » Darłovia Darłowo-Vineta »
16 » Hutnik Szczecin-Polonia »
16 » Sława Sławno-Płomień My »
15 » Ina Goleniów-Iskierka S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 27
antek07 arbiter78
banito89 bodziu
Crazy0409 damian92
Dawidmilan EMIL230620...
flamaster7... Gaudenek
Johnydep kapitanklo...
kibic2wybr... KomisarzRe...
kondi24 kspogon
maciek5679... maisterekk
Manieks81 Marny24ndp
MICKY12 mrowa99
Murzynek12 szafa100
thomart Troublemak...
WojBody
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2870
• imprez: 123304
• newsów: 73617
• użytkowników: 74568
• komentarzy: 1096827
• zdjęć: 795970
• relacji: 38623
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies