ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Osadnik Myślibórz 9 19 6 1 2 20 / 12 0 0 0 0 / 0 6 1 2 20 / 12
2.  Energetyk Gryfino 9 18 6 0 3 29 / 23 4 0 1 17 / 9 2 0 2 12 / 14 1 3 1 0 0 7 / 3
3.  Biali Sądów 9 18 5 3 1 37 / 15 2 2 1 22 / 12 3 1 0 15 / 3
4.  Sokół Pyrzyce 9 18 6 0 3 20 / 18 0 0 0 0 / 0 6 0 3 20 / 18 1 0 0 0 1 3 / 7
5.  Dąb Dębno 9 16 5 1 3 13 / 19 3 0 1 7 / 8 2 1 2 6 / 11 1 3 1 0 0 2 / 1
6.  Czcibor Cedynia 9 16 5 1 3 18 / 10 2 0 3 7 / 8 3 1 0 11 / 2
7.  Kłos Pełczyce 9 16 5 1 3 14 / 13 3 1 1 9 / 4 2 0 2 5 / 9 1 0 0 0 1 1 / 2
8.  Morzycko Moryń 9 13 4 1 4 19 / 15 3 1 2 14 / 8 1 0 2 5 / 7
9.  Orkan Suchań 9 12 3 3 3 17 / 14 3 1 2 11 / 7 0 2 1 6 / 7 1 1 0 1 0 2 / 2
10.  Unia Dolice 9 12 3 3 3 18 / 14 1 1 3 8 / 10 2 2 0 10 / 4 1 1 0 1 0 2 / 2
11.  Iskra Banie 9 10 3 1 5 21 / 26 2 0 2 12 / 12 1 1 3 9 / 14 1 3 1 0 0 4 / 2
12.  Odra Chojna 9 10 3 1 5 21 / 16 1 1 3 8 / 11 2 0 2 13 / 5
13.  Stal Lipiany 9 10 3 1 5 19 / 33 2 1 3 13 / 22 1 0 2 6 / 11 1 0 0 0 1 2 / 4
14.  Piast Karsko 9 7 2 1 6 14 / 36 0 1 4 4 / 26 2 0 2 10 / 10 1 3 1 0 0 5 / 2
15.  A.P. Gavia Choszczno 9 7 2 1 6 13 / 22 2 0 3 7 / 11 0 1 3 6 / 11 1 0 0 0 1 2 / 5
16.  Drawa Drawno 9 4 1 1 7 8 / 15 1 1 4 6 / 8 0 0 3 2 / 7
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
  12345678910111213141516
1.  A.P. Gavia Choszczno
 
       
2.  Biali Sądów
 
       
3.  Czcibor Cedynia 
 
     
4.  Dąb Dębno  
 
      
5.  Drawa Drawno 
 
     
6.  Energetyk Gryfino   
 
    
7.  Iskra Banie   
 
    
8.  Kłos Pełczyce    
 
   
9.  Morzycko Moryń  
 
   
10.  Odra Chojna      
 
 
11.  Orkan Suchań    
 
  
12.  Osadnik Myślibórz           
 
   
13.  Piast Karsko    
 
 
14.  Sokół Pyrzyce             
 
  
15.  Stal Lipiany     
 
 
16.  Unia Dolice       
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 - 0 0 60 4
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 7
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 - 3 0 48 7
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 11
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 1 0 0 7
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 6 - 5 0 0 13
Piast Karsko - Biali Sądów 0 - 9 0 1 71
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 - 2 0 31 168
2 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 - 0 0 0 13
Orkan Suchań - Iskra Banie 0 - 3 0 0 12
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 7
Drawa Drawno - Dąb Dębno 0 - 0 1 65 72
Kłos Pełczyce - Piast Karsko 3 - 0 0 0 15
Biali Sądów - Unia Dolice 3 - 3 0 0 44
A.P. Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 7
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 11
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 11
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 - 4 1 74 115
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 16
Drawa Drawno - Iskra Banie 5 - 1 0 80 6
Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 13
Piast Karsko - Odra Chojna 0 - 8 0 0 31
Morzycko Moryń - Biali Sądów 0 - 0 0 0 32
4 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 7 - 3 0 0 35
Biali Sądów - Dąb Dębno 7 - 1 1 0 113
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 7
Odra Chojna - Unia Dolice 1 - 1 0 7 11
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 0 - 0 0 0 7
Iskra Banie - Stal Lipiany 4 - 2 0 0 23
A.P. Gavia Choszczno - Piast Karsko 2 - 5 0 0 22
Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 60 28
5 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 11
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 2 - 1 1 51 125
Stal Lipiany - Drawa Drawno 5 - 2 0 1 22
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 5 - 1 0 75 18
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 3 - 0 0 0 4
Piast Karsko - Energetyk Gryfino 0 - 4 0 2 6
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 39
Morzycko Moryń - Odra Chojna 3 - 1 1 0 26
6 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Piast Karsko 3 - 0 0 0 23
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 - 4 0 0 4
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 18
Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 0 - 7 0 0 9
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 2 0 60 50
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 2
Drawa Drawno - Biali Sądów 1 - 2 0 71 28
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 - 3 0 0 14
7 kolejka relacja fotki komentarze
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 6 - 0 0 0 9
Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 2 - 1 0 91 51
Unia Dolice - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 4
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 1 - 5 0 0 3
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 4 - 3 0 0 21
Piast Karsko - Iskra Banie 3 - 3 0 0 5
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 1 - 0 0 0 4
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 7 - 1 0 51 50
8 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 11
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 - 1 1 0 53
Iskra Banie - Unia Dolice 0 - 2 0 0 2
Stal Lipiany - Piast Karsko 2 - 5 0 0 6
Odra Chojna - Biali Sądów 2 - 4 0 0 26
Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 7
A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 10
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 66 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Dąb Dębno - Orkan Suchań 3 - 2 1 2 49
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 2 - 1 0 0 6
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 4 - 1 0 7 10
Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 0 - 3 0 61 15
Biali Sądów - A.P. Gavia Choszczno 4 - 4 0 34 55
Unia Dolice - Stal Lipiany 3 - 4 0 0 6
Piast Karsko - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 7
Morzycko Moryń - Iskra Banie 3 - 2 0 0 5
10 kolejka relacja fotki komentarze
19-10 14:00  Energetyk Gryfino - Biali Sądów 0 0 3
19-10 14:00  Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 0 0 0
19-10 14:00  Stal Lipiany - Morzycko Moryń 0 0 1
19-10 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 0 0 3
20-10 12:00  Drawa Drawno - Odra Chojna 0 1 0
20-10 15:00  Iskra Banie - Dąb Dębno 1 0 9
20-10 15:00  Czcibor Cedynia - Unia Dolice 0 0 0
20-10 15:00  Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
26-10 11:00  Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 0 0
26-10 12:00  Dąb Dębno - Stal Lipiany 0 0 2
26-10 13:00  Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 0 0
26-10 13:00  Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
26-10 15:00  Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 0 0 0
27-10 14:00  Biali Sądów - Orkan Suchań 0 0 0
27-10 15:00  Piast Karsko - Drawa Drawno 0 0 0
27-10 16:00  Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
02-11 13:00  Energetyk Gryfino - Odra Chojna 0 0 0
02-11 13:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 0 0 0
02-11 14:00  Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 0 0 1
03-11 12:00  Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
03-11 14:00  Iskra Banie - Biali Sądów 0 0 0
03-11 14:00  Czcibor Cedynia - Dąb Dębno 0 0 1
03-11 14:00  Piast Karsko - Unia Dolice 0 0 0
03-11 15:00  Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
09-11 12:00  Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 0 0 1
09-11 13:00  Kłos Pełczyce - Iskra Banie 0 0 0
09-11 13:30  A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 0 0 0
09-11 14:00  Unia Dolice - Drawa Drawno 0 0 0
09-11 14:00  Odra Chojna - Orkan Suchań 0 0 0
10-11 14:00  Biali Sądów - Stal Lipiany 0 0 1
10-11 14:00  Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 0 0 0
10-11 14:30  Morzycko Moryń - Piast Karsko 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
16-11   Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 0 0 0
16-11 13:00  Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 0 1
16-11 13:00  Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
16-11 14:00  Unia Dolice - Morzycko Moryń 0 0 0
17-11 12:00  Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 0 0 0
17-11 14:00  Iskra Banie - Odra Chojna 0 0 0
17-11 14:00  Czcibor Cedynia - Biali Sądów 0 0 0
17-11 14:00  Piast Karsko - Dąb Dębno 0 0 1
15 kolejka relacja fotki komentarze
23-11 12:00  Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 0 0 0
23-11 13:00  Odra Chojna - Stal Lipiany 0 0 1
23-11 13:00  Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 0 0 0
23-11 14:00  Dąb Dębno - Unia Dolice 0 0 1
24-11 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 0 0 0
24-11 13:00  Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 0 0 0
24-11 14:00  Morzycko Moryń - Drawa Drawno 0 0 0
24-11 14:00  Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
33 » Sędzia pobity na meczu  »
21 » Pomorzanka wykluczona z »
3 » Szczęśliwa trzynastka!  »
2 » Kańczucki trenerem Spar »
2 » Strzelcy IV ligi
1 » Klasyfikacja najlepszyc »
1 » Listkowski wystąpił w m »
mecze:
45 » Biali Sądów-A.P. Gavia  »
44 » Pomorzanka Jarosławsko- »
30 » Dąb Dębno-Orkan Suchań
22 » Światowid 63 Łobez-Pomo »
17 » Świt Szczecin-Gwardia K »
16 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Syrena-Grot Rymań-Wrzos »
15 » Drawa Drawno-Sokół Pyrz »
15 » Sława Choszczno-Pomorza »
13 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
19HSZ49 fksysTM
forever Gryf2002
Januszek16... krzygor5
gości: 888
statystyki portalu
• drużyn: 2824
• imprez: 119591
• newsów: 72528
• użytkowników: 70326
• komentarzy: 1087913
• zdjęć: 785412
• relacji: 38254
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies