ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Polonia Płoty 15 37 11 4 0 28 / 6 7 1 0 18 / 4 4 3 0 10 / 2
2.  Iskra Golczewo 15 34 11 1 3 34 / 14 6 0 1 21 / 6 5 1 2 13 / 8
3.  Jeziorak Szczecin 15 32 10 2 3 51 / 12 3 2 2 23 / 5 7 0 1 28 / 7
4.  Pomorzanin Nowogard 15 29 8 5 2 19 / 11 5 2 1 14 / 7 3 3 1 5 / 4
5.  Mewa Resko 15 25 6 7 2 26 / 18 4 4 0 17 / 8 2 3 2 9 / 10
6.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 23 7 2 6 23 / 28 4 2 1 13 / 5 3 0 5 10 / 23
7.  Piast Chociwel 15 21 6 3 6 14 / 19 5 2 1 11 / 3 1 1 5 3 / 16 1 3 1 0 0 1 / 0
8.  Zorza Dobrzany 15 21 5 6 4 24 / 21 3 1 3 11 / 11 2 5 1 13 / 10 1 0 0 0 1 0 / 1
9.  Orzeł Łoźnica 15 20 6 2 7 21 / 35 5 2 1 16 / 8 1 0 6 5 / 27
10.  Tanowia Tanowo 15 18 5 3 7 26 / 34 4 2 2 18 / 18 1 1 5 8 / 16 1 1 0 1 0 3 / 3
11.  Stal Szczecin 15 18 3 9 3 25 / 23 3 5 0 19 / 14 0 4 3 6 / 9 1 1 0 1 0 3 / 3
12.  Prawobrzeże Świnoujście 15 14 4 2 9 18 / 22 2 1 5 8 / 11 2 1 4 10 / 11
13.  Sparta Gryfice 15 12 3 3 9 20 / 26 3 1 3 13 / 9 0 2 6 7 / 17 1 3 1 0 0 6 / 0
14.  Wicher Brojce 15 12 3 3 9 17 / 35 2 2 3 9 / 11 1 1 6 8 / 24 1 0 0 0 1 0 / 6
15.  Mierzynianka Mierzyn 15 11 3 2 10 15 / 32 2 0 5 6 / 15 1 2 5 9 / 17
16.  Światowid 63 Łobez 15 6 2 0 13 12 / 37 1 0 6 3 / 18 1 0 7 9 / 19
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków.
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2019/2020
  12345678910111213141516
1.  Iskra Golczewo
 
        
2.  Jeziorak Szczecin
 
        
3.  Mewa Resko  
 
     
4.  Mierzynianka Mierzyn   
 
     
5.  Orzeł Łoźnica   
 
    
6.  Piast Chociwel   
 
    
7.  Polonia Płoty   
 
    
8.  Pomorzanin Nowogard  
 
     
9.  Prawobrzeże Świnoujście   
 
    
10.  Sparta Gryfice      
 
  
11.  Stal Szczecin      
 
 
12.  Światowid 63 Łobez      
 
  
13.  Tanowia Tanowo     
 
  
14.  Wicher Brojce       
 
 
15.  Wybrzeże Rewalskie Rewal        
 
16.  Zorza Dobrzany        
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 - 2 0 0 1
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 - 0 0 0 5
Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 3 - 0 0 0 19
Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin 0 - 6 0 0 5
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 4 - 1 0 0 1
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 0 0 0 7
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 - 0 0 0 176
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 - 1 0 0 21
2 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 0 - 0 0 0 1
Zorza Dobrzany - Polonia Płoty 0 - 2 0 0 3
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 2 - 1 0 0 10
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 2 - 0 1 48 6
Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 2 0 0 14
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 9 - 0 0 0 2
Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 0 - 0 0 0 22
Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo 2 - 0 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Sparta Gryfice 2 - 2 0 0 3
Piast Chociwel - Wicher Brojce 4 - 0 0 0 9
Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 18
Mewa Resko - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 0 5
Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 1
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 - 1 0 0 29
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 - 2 0 0 2
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 47
4 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 3 0 0 3
Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 77 0
Wicher Brojce - Polonia Płoty 0 - 0 1 0 9
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 1 - 0 0 0 3
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 0 4
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 5 - 0 0 50 4
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 38
Iskra Golczewo - Mewa Resko 5 - 2 1 67 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice 4 - 2 0 0 11
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 1
Mewa Resko - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 10
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 3 - 1 0 14 6
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo 0 - 3 0 0 9
Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 0 48
Polonia Płoty - Jeziorak Szczecin 3 - 1 0 53 27
6 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 0 0 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty 1 - 5 0 37 7
Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 0 7
Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica 4 - 2 0 0 1
Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez 3 - 1 1 0 9
Jeziorak Szczecin - Mewa Resko 0 - 1 0 0 7
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 3 - 0 0 0 50
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 0 0 6
7 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 2 - 0 0 1 46
Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 35 2
Światowid 63 Łobez - Jeziorak Szczecin 0 - 8 0 0 4
Piast Chociwel - Stal Szczecin 0 - 0 0 0 4
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 12
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 9
Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 0 - 2 0 0 4
Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo 0 - 1 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 14
Mierzynianka Mierzyn - Światowid 63 Łobez 0 - 3 0 22 11
Tanowia Tanowo - Piast Chociwel 2 - 1 0 29 6
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 0 2
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 0 - 1 0 0 2
Wicher Brojce - Zorza Dobrzany 1 - 3 0 20 5
Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 0 0 0 8
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 - 0 0 0 11
9 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Tanowia Tanowo 2 - 1 0 0 9
Mewa Resko - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 11
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 0 29
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 17
Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica 0 - 2 0 0 9
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 0 29 1
Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 0 6
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 4 - 1 0 0 13
10 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez 3 - 2 0 0 10
Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany 1 - 3 0 32 5
Tanowia Tanowo - Mewa Resko 3 - 3 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 0 - 1 0 0 26
Sparta Gryfice - Wicher Brojce 6 - 0 1 0 17
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 0 - 1 0 0 22
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 0 0 21
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 1 - 2 0 0 12
11 kolejka relacja fotki komentarze
Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 4 - 0 0 0 1
Piast Chociwel - Sparta Gryfice 1 - 0 0 0 4
Światowid 63 Łobez - Tanowia Tanowo 2 - 0 0 38 16
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 1 - 0 0 0 0
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 0 0 0 5
Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 0 30 8
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 3 - 4 0 0 10
Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 51
12 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 0 - 2 0 0 7
Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 0
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 48 4
Piast Chociwel - Polonia Płoty 0 - 0 0 0 20
Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo 4 - 2 0 0 61
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 4 - 1 0 0 17
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 0 - 2 0 0 18
13 kolejka relacja fotki komentarze
Mewa Resko - Piast Chociwel 0 - 0 0 0 5
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 - 0 0 0 22
Światowid 63 Łobez - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 2 12
Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard 0 - 0 1 0 77
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica 5 - 1 0 1 4
Zorza Dobrzany - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 2 1
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 0 0 4
Iskra Golczewo - Stal Szczecin 1 - 0 0 40 10
14 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Wicher Brojce 3 - 3 0 0 8
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 28 3
Polonia Płoty - Mewa Resko 2 - 1 0 0 30
Pomorzanin Nowogard - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 50 93
Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo 1 - 2 0 24 14
Orzeł Łoźnica - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 3
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 2 - 0 0 7 15
15 kolejka relacja fotki komentarze
Mewa Resko - Sparta Gryfice 1 - 1 0 0 40
Wicher Brojce - Tanowia Tanowo 2 - 1 0 32 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 3 - 0 0 0 6
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 4 - 0 0 0 3
Zorza Dobrzany - Prawobrzeże Świnoujście 4 - 2 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 3 - 3 0 50 1
Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 0 26
Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 0 - 1 0 0 61
 
top komentarze
newsy:
8 » Zmiany w rozgrywkach. D »
5 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
4 » Niedomówienia między wł »
3 » Borger odchodzi z Chemi »
3 » Stal z licencją na grę
1 » Stal Szczecin bez licen »
1 » Stal szuka sparingspart »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
1 » Sarmata wygrywa w spari »
mecze:
10 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
9 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
4 » Iskierka Szczecin-Świt  »
4 » Wieża Postomino-Sokół K »
2 » Błękitni Stargard-Górni »
2 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
1 » SCRS Barlinek-Pogoń II  »
1 » Polski Cukier Kluczevia »
1 » Pomorzanin Sławoborze-B »
1 » Pomorzanin Sławoborze-K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
ArieL Barlinek69
Fan1946 fanjeziora...
JAWOR pf
trele1more...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2839
• imprez: 120773
• newsów: 73432
• użytkowników: 74488
• komentarzy: 1095013
• zdjęć: 794521
• relacji: 38573
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies