ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Flota Świnoujście 18 40 12 4 2 54 / 17 9 0 0 42 / 7 3 4 2 12 / 10
2.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 18 35 11 2 5 42 / 36 6 1 2 21 / 15 5 1 3 21 / 21
3.  Ina Goleniów 18 33 10 3 5 48 / 24 6 0 3 28 / 15 4 3 2 20 / 9
4.  MKP Szczecinek 18 30 9 3 6 43 / 36 5 1 3 19 / 20 4 2 3 24 / 16 2 6 2 0 0 4 / 1
5.  Rasel Dygowo 18 30 9 3 6 30 / 25 7 1 1 25 / 10 2 2 5 5 / 15 2 1 0 1 1 1 / 2
6.  Hutnik Szczecin 18 30 9 3 6 46 / 30 5 2 2 22 / 11 4 1 4 24 / 19 2 1 0 1 1 2 / 4
7.  Błękitni II Stargard 18 29 9 2 7 43 / 29 7 1 1 29 / 9 2 1 6 14 / 20
8.  Orzeł Wałcz 18 28 8 4 6 28 / 26 5 2 2 16 / 7 3 2 4 12 / 19
9.  Darłovia Darłowo 17 27 8 3 6 36 / 25 5 1 2 20 / 12 3 2 4 16 / 13 1 3 1 0 0 3 / 2
10.  Vineta Wolin 18 27 7 6 5 34 / 20 5 4 0 21 / 5 2 2 5 13 / 15 1 0 0 0 1 2 / 3
11.  Intermarche-Rega Trzebiatów 18 26 7 5 6 27 / 30 4 3 2 12 / 12 3 2 4 15 / 18
12.  GKS Leśnik Manowo 17 25 8 1 8 27 / 29 7 1 1 22 / 8 1 0 7 5 / 21
13.  Olimp Gościno 18 19 4 7 7 20 / 37 1 5 3 10 / 13 3 2 4 10 / 24 1 3 1 0 0 1 / 0
14.  Gryf Kamień Pomorski 18 19 5 4 9 23 / 42 2 2 5 14 / 25 3 2 4 9 / 17 1 0 0 0 1 0 / 1
15.  Lech Czaplinek 18 17 4 5 9 18 / 28 2 3 4 7 / 10 2 2 5 11 / 18
16.  Sokół Karlino 18 12 3 3 12 17 / 43 2 3 4 7 / 12 1 0 8 10 / 31
17.  Iskierka Szczecin 18 11 2 5 11 26 / 48 2 1 6 13 / 21 0 4 5 13 / 27 1 1 0 1 0 1 / 1
18.  Sparta Węgorzyno 18 11 2 5 11 18 / 55 1 3 5 11 / 29 1 2 6 7 / 26 1 1 0 1 0 1 / 1
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków.
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
  123456789101112131415161718
1.  Błękitni II Stargard
 
        
2.  Darłovia Darłowo
 
        
3.  Flota Świnoujście 
 
       
4.  GKS Leśnik Manowo   
 
     
5.  Gryf Kamień Pomorski  
 
      
6.  Hutnik Szczecin  
 
      
7.  Ina Goleniów  
 
      
8.  Intermarche-Rega Trzebiatów    
 
    
9.  Iskierka Szczecin    
 
    
10.  Lech Czaplinek     
 
   
11.  MKP Szczecinek    
 
    
12.  Olimp Gościno      
 
  
13.  Orzeł Wałcz       
 
 
14.  Polski Cukier Kluczevia Stargard      
 
  
15.  Rasel Dygowo       
 
 
16.  Sokół Karlino        
 
17.  Sparta Węgorzyno       
 
 
18.  Vineta Wolin        
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 36 25
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 0 - 6 1 66 30
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 1 - 2 0 14 8
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 2 - 1 0 0 8
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 8
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 0 0 4
Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 15
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 1 0 7
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 3 - 1 0 64 15
2 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 2 - 0 1 0 11
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 - 1 0 0 17
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 2 - 2 1 62 17
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 - 5 1 74 23
Lech Czaplinek - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 16
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 1 - 1 0 1 26
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 0 - 3 1 0 16
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 5 - 0 0 0 7
Vineta Wolin - Iskierka Szczecin 2 - 2 0 0 10
3 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 1 59 10
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 3 0 0 11
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 3 - 0 1 82 25
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 4 - 1 0 1 31
GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 4 - 1 1 0 9
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 0 - 2 0 30 35
Ina Goleniów - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 9
Flota Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 0 46 14
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 5
4 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 2 - 0 0 15 14
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 8
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 14
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 1 - 1 0 0 4
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 2 - 6 1 77 8
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 3 - 3 0 0 5
Lech Czaplinek - Flota Świnoujście 0 - 1 0 0 23
Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 - 3 0 0 7
Błękitni II Stargard - GKS Leśnik Manowo 3 - 1 0 0 35
5 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 0 1 78 24
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 3 - 2 0 9 22
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 0 2
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 4 - 3 0 0 10
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 0 26
Flota Świnoujście - Olimp Gościno 9 - 0 0 53 57
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 10
GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 8
Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek 1 - 3 1 8 14
6 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 0 25
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 1 - 0 0 0 12
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 5 - 1 0 0 7
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 2 - 2 0 0 14
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 0 - 0 1 72 26
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 21
Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 5 - 0 0 0 11
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 - 0 0 0 8
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 1 - 3 1 55 44
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 4 - 4 0 0 27
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 0 6
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 1 0 0 4
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 5 - 1 1 78 6
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 2 0 11 4
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 7
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 7 - 1 0 46 40
Iskierka Szczecin - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 22
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 16
8 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 4 - 1 0 0 7
Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo 2 - 1 0 0 7
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 1 - 5 0 0 12
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 - 1 0 0 12
Vineta Wolin - Rasel Dygowo 4 - 0 0 0 4
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 2 - 2 0 0 9
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin 5 - 1 0 66 28
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 2 - 4 1 92 30
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 57 27
9 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 4 - 1 0 0 10
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 0 0 3
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 0 2 79 26
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 4 - 0 0 11 10
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 0 - 4 0 0 7
Sokół Karlino - Vineta Wolin 0 - 4 0 0 9
Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 0 14
MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 5 0 0 4
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 0 6
10 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 0 - 1 0 0 14
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 8
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 0 - 2 0 57 25
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 2 - 0 0 0 10
Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 0 0 6
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 4 - 2 0 0 11
Flota Świnoujście - Sparta Węgorzyno 4 - 0 0 45 15
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 3 0 0 18
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 1 - 5 2 2 16
11 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 16
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 4 - 0 1 48 20
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście 1 - 3 0 31 23
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 - 1 0 0 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 - 0 0 0 5
Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin 1 - 1 1 1 14
Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 0 0 15
Rasel Dygowo - Lech Czaplinek 2 - 0 0 0 5
Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 0 0 6
12 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 0 - 0 0 0 20
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 2 - 3 1 80 28
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 3 - 1 0 1 17
Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 5 0 0 5
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 0 12
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 2 - 1 0 57 21
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 3 - 2 0 0 8
Flota Świnoujście - GKS Leśnik Manowo 3 - 1 0 53 26
Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 1 10
13 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin 2 - 0 0 0 7
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 4 - 2 0 61 23
Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 - 3 0 0 17
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 6
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 0 - 3 0 0 32
Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 2 - 1 1 149 15
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 0 0 149 9
Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 21
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 14
14 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 0 - 0 0 1 16
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 12
Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 3 0 51 21
Ina Goleniów - Sokół Karlino 8 - 0 0 0 16
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 2 - 3 0 1 11
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 4 - 1 0 0 10
Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo 1 - 4 0 0 21
Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo 2 - 0 0 0 10
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo 4 - 1 0 57 11
15 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 24
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 18
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 28 39
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 0 14
Sokół Karlino - Flota Świnoujście 0 - 0 0 78 36
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 3 - 1 0 0 10
Vineta Wolin - Lech Czaplinek 1 - 0 0 0 16
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 18
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 3 - 1 0 0 8
16 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 0 1 56
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 0 50 17
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 4 - 1 0 62 13
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 1 - 3 0 1 24
Olimp Gościno - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 11
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 1 0 0 15
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 - 8 0 0 22
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 26
01-04 17:00  Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz 2 - 2 0 0 18
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 0 - 5 1 1 46
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 45 28
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 2 - 1 0 0 14
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 7 - 0 0 45 21
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 1 - 0 0 39 21
Vineta Wolin - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 21
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 - 1 0 0 21
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin 7 - 1 0 0 15
18 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 0 19
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 3 - 0 0 61 13
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 1 - 1 0 0 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 3 - 2 1 1 6
MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo 4 - 1 0 0 6
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 1 - 5 1 19 7
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 4 - 2 0 0 5
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 0 10
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 - 1 0 60 22
 
top komentarze
newsy:
9 » Zmiany w rozgrywkach. D »
6 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
4 » Niedomówienia między wł »
4 » Borger odchodzi z Chemi »
3 » Stal z licencją na grę
1 » Szmit trenerem Chemika
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
1 » Sarmata wygrywa w spari »
1 » Stal Szczecin bez licen »
mecze:
13 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
4 » Iskierka Szczecin-Świt  »
4 » Wieża Postomino-Sokół K »
2 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
1 » Polonia Płoty-Lech Czap »
1 » Spójnia Świdwin-Światow »
1 » Polski Cukier Kluczevia »
1 » Jeziorak Szczecin-Pogoń »
1 » Sparta Gryfice-Polonia  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
90przemek
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2839
• imprez: 121258
• newsów: 73439
• użytkowników: 74488
• komentarzy: 1095028
• zdjęć: 794522
• relacji: 38576
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies