redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatno¶ci
tabela - I liga koszykarzy 2018/2019
I liga koszykarzy 2018/2019
ogółem
dom
wyjazd
bezpo¶rednie
m
pkt
Z
P
+/-
Z
P
+/-
Z
P
+/-
m
pkt
Z
P
+/-
1.
FutureNet ¦l±sk Wrocław
30
53
23
7
2725 / 2348
15
0
1442 / 1136
8
7
1283 / 1212
2.
Enea Astoria Bydgoszcz
30
51
21
9
2580 / 2362
11
4
1331 / 1168
10
5
1249 / 1194
2
3
1
1
182 / 169
3.
Rawlplug Sokół Łańcut
30
51
21
9
2572 / 2452
12
3
1297 / 1186
9
6
1275 / 1266
2
3
1
1
169 / 182
4.
STK Czarni Słupsk
30
48
18
12
2440 / 2346
10
5
1238 / 1129
8
7
1202 / 1217
5.
WKK Wrocław
30
46
16
14
2321 / 2393
12
3
1253 / 1166
4
11
1068 / 1227
6
10
4
2
423 / 436
6.
GKS Tychy
30
46
16
14
2561 / 2467
11
4
1386 / 1216
5
10
1175 / 1251
6
9
3
3
469 / 457
7.
Biofarm Basket Poznań
30
46
16
14
2322 / 2332
11
4
1159 / 1090
5
10
1163 / 1242
6
9
3
3
463 / 459
8.
Górnik Trans.eu Wałbrzych
30
46
16
14
2253 / 2232
10
5
1099 / 1016
6
9
1154 / 1216
6
8
2
4
427 / 430
9.
Jamalex Polonia 1912 Leszno
30
45
15
15
2406 / 2354
11
4
1269 / 1150
4
11
1137 / 1204
2
3
1
1
175 / 142
10.
Pogoń Prudnik
30
45
15
15
2512 / 2509
13
2
1364 / 1235
2
13
1148 / 1274
2
3
1
1
142 / 175
11.
Energa Kotwica Kołobrzeg
30
43
13
17
2434 / 2469
10
5
1237 / 1173
3
12
1197 / 1296
12.
Polfarmex Kutno
30
42
12
18
2313 / 2430
7
8
1149 / 1162
5
10
1164 / 1268
2
3
1
1
162 / 145
13.
Elektrobud-Investment Pruszków
30
42
12
18
2152 / 2209
8
7
1074 / 1075
4
11
1078 / 1134
2
3
1
1
145 / 162
14.
KS Księżak Syntex Łowicz
30
40
10
20
2383 / 2617
9
6
1277 / 1274
1
14
1106 / 1343
2
3
1
1
175 / 173
15.
AZS AGH Kraków
30
40
10
20
2292 / 2451
8
7
1192 / 1175
2
13
1100 / 1276
2
3
1
1
173 / 175
16.
SKK Siedlce
30
36
6
24
2426 / 2721
5
10
1270 / 1304
1
14
1156 / 1417
wyniki spotkań - I liga koszykarzy 2018/2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1.
AZS AGH Kraków
 
64 : 84
83 : 73
76 : 90
68 : 73
66 : 87
84 : 81
76 : 65
75 : 86
78 : 82
79 : 70
94 : 72
95 : 75
93 : 74
97 : 88
64 : 75
2.
Enea Astoria Bydgoszcz
76 : 85
 
93 : 62
92 : 82
95 : 77
86 : 59
100 : 73
89 : 78
88 : 69
87 : 96
95 : 66
106 : 92
94 : 84
62 : 76
86 : 91
82 : 78
3.
Enea Basket Poznań
77 : 67
91 : 84
 
82 : 75
79 : 55
76 : 71
81 : 74
93 : 86
70 : 73
84 : 78
83 : 82
96 : 57
78 : 65
62 : 72
62 : 72
45 : 79
4.
GKS Tychy
112 : 102
76 : 78
94 : 83
 
88 : 87
102 : 103
95 : 77
91 : 68
115 : 74
85 : 90
94 : 85
91 : 74
80 : 83
80 : 58
97 : 84
86 : 70
5.
Górnik Trans.eu Wałbrzych
91 : 56
76 : 66
70 : 72
73 : 65
 
64 : 74
68 : 72
82 : 76
82 : 63
62 : 82
70 : 68
80 : 70
62 : 78
82 : 51
75 : 72
62 : 51
6.
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
85 : 73
90 : 92
87 : 71
72 : 76
77 : 66
 
96 : 73
67 : 59
84 : 82
86 : 94
84 : 88
91 : 84
88 : 67
71 : 73
80 : 71
80 : 60
7.
KS Księżak Łowicz
94 : 89
73 : 84
85 : 82
75 : 82
90 : 88
76 : 91
 
89 : 80
91 : 79
85 : 109
76 : 86
103 : 84
97 : 80
96 : 84
77 : 100
70 : 56
8.
Pogoń Prudnik
102 : 81
103 : 89
92 : 80
107 : 88
87 : 88
83 : 93
89 : 84
 
89 : 66
95 : 88
82 : 79
98 : 85
78 : 72
87 : 79
87 : 80
85 : 83
9.
Polfarmex Kutno
80 : 66
64 : 94
63 : 64
61 : 75
73 : 77
79 : 81
76 : 59
82 : 76
 
84 : 88
87 : 85
100 : 80
73 : 71
82 : 69
63 : 90
82 : 87
10.
Rawlplug Sokół Łańcut
75 : 66
73 : 95
89 : 88
89 : 97
68 : 74
92 : 71
86 : 68
98 : 89
84 : 77
 
104 : 93
89 : 63
86 : 82
94 : 60
82 : 79
88 : 84
11.
Sensation Kotwica Kołobrzeg
88 : 71
73 : 77
71 : 86
99 : 84
95 : 80
64 : 84
98 : 66
87 : 81
102 : 80
68 : 90
 
98 : 93
56 : 76
79 : 68
80 : 76
79 : 61
12.
SKK Siedlce
73 : 85
81 : 82
83 : 90
89 : 71
81 : 95
94 : 88
104 : 81
74 : 96
72 : 86
73 : 91
81 : 86
 
85 : 78
98 : 84
102 : 104
80 : 87
13.
Timeout Polonia 1912 Leszno
94 : 55
72 : 58
86 : 96
101 : 97
76 : 88
79 : 66
88 : 76
103 : 64
86 : 84
85 : 74
88 : 77
81 : 86
 
72 : 64
88 : 102
70 : 63
14.
WKK Wrocław
84 : 81
70 : 86
93 : 85
74 : 67
75 : 60
100 : 76
91 : 76
70 : 67
85 : 88
93 : 90
92 : 78
94 : 80
81 : 71
 
80 : 93
71 : 68
15.
WKS ¦l±sk Wrocław
72 : 52
101 : 92
86 : 70
94 : 61
91 : 78
96 : 83
123 : 88
98 : 75
87 : 77
105 : 71
101 : 80
121 : 79
86 : 82
91 : 72
 
90 : 76
16.
Znicz Basket Pruszków
73 : 71
87 : 88
67 : 61
67 : 65
73 : 68
60 : 75
64 : 58
75 : 88
58 : 80
96 : 52
80 : 74
75 : 57
65 : 73
78 : 84
56 : 81
 
terminarz - I liga koszykarzy 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut
85 - 90
0
0
0
AZS AGH Kraków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
66 - 87
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik
82 - 76
0
0
0
Enea Basket Poznań - Sensation Kotwica Kołobrzeg
83 - 82
1
0
0
KS Księżak Łowicz - Enea Astoria Bydgoszcz
73 - 84
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Znicz Basket Pruszków
70 - 63
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - Polfarmex Kutno
87 - 77
0
0
0
WKK Wrocław - SKK Siedlce
94 - 80
0
0
0
2 kolejka
Znicz Basket Pruszków - WKS ¦l±sk Wrocław
56 - 81
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Timeout Polonia 1912 Leszno
56 - 76
2
0
1
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków
76 - 85
0
0
0
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz
91 - 76
0
0
0
Pogoń Prudnik - Enea Basket Poznań
92 - 80
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - SKK Siedlce
89 - 63
0
0
0
Polfarmex Kutno - GKS Tychy
61 - 75
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych
77 - 66
0
0
0
3 kolejka
Enea Basket Poznań - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
76 - 71
0
0
0
Pogoń Prudnik - Sensation Kotwica Kołobrzeg
82 - 79
0
0
0
SKK Siedlce - Polfarmex Kutno
72 - 86
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - Timeout Polonia 1912 Leszno
86 - 82
0
0
0
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław
93 - 74
0
0
0
KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut
85 - 109
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Astoria Bydgoszcz
76 - 66
0
0
0
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków
86 - 70
0
0
0
4 kolejka
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych
75 - 60
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - AZS AGH Kraków
75 - 66
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Sensation Kotwica Kołobrzeg
84 - 88
1
0
0
Polfarmex Kutno - KS Księżak Łowicz
76 - 59
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce
75 - 57
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - Enea Basket Poznań
93 - 62
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - GKS Tychy
94 - 61
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik
103 - 64
0
0
0
5 kolejka
Enea Basket Poznań - WKK Wrocław
62 - 72
0
0
0
SKK Siedlce - WKS ¦l±sk Wrocław
102 - 104
0
0
0
GKS Tychy - Timeout Polonia 1912 Leszno
80 - 83
0
0
0
KS Księżak Łowicz - Znicz Basket Pruszków
70 - 56
0
0
0
AZS AGH Kraków - Polfarmex Kutno
75 - 86
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz
73 - 77
0
0
1
Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
83 - 93
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut
62 - 82
0
0
0
6 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik
89 - 78
0
0
0
Polfarmex Kutno - Górnik Trans.eu Wałbrzych
73 - 77
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - AZS AGH Kraków
73 - 71
0
0
0
GKS Tychy - SKK Siedlce
91 - 74
0
0
0
KS Księżak Łowicz - WKS ¦l±sk Wrocław
77 - 100
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Basket Poznań
89 - 88
0
0
0
WKK Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg
92 - 78
1
0
3
Timeout Polonia 1912 Leszno - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
79 - 66
0
0
0
7 kolejka
Enea Basket Poznań - Polfarmex Kutno
70 - 73
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Znicz Basket Pruszków
62 - 51
0
0
0
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław
87 - 79
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Enea Astoria Bydgoszcz
90 - 92
0
0
0
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy
75 - 82
0
0
0
SKK Siedlce - Timeout Polonia 1912 Leszno
85 - 78
0
0
0
AZS AGH Kraków - WKS ¦l±sk Wrocław
97 - 88
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut
68 - 90
0
0
0
8 kolejka
WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
100 - 76
0
0
0
SKK Siedlce - KS Księżak Łowicz
104 - 81
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik
98 - 89
0
0
0
Polfarmex Kutno - Sensation Kotwica Kołobrzeg
87 - 85
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Enea Basket Poznań
67 - 61
0
0
0
GKS Tychy - AZS AGH Kraków
112 - 102
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych
91 - 78
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Enea Astoria Bydgoszcz
72 - 58
0
0
0
9 kolejka
Enea Basket Poznań - WKS ¦l±sk Wrocław
62 - 72
0
0
0
AZS AGH Kraków - SKK Siedlce
94 - 72
0
0
0
KS Księżak Łowicz - Timeout Polonia 1912 Leszno
97 - 80
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy
73 - 65
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Sensation Kotwica Kołobrzeg
80 - 74
0
0
0
Pogoń Prudnik - Polfarmex Kutno
89 - 66
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław
62 - 76
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut
86 - 94
0
0
0
10 kolejka
WKS ¦l±sk Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg
101 - 80
0
0
1
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz
73 - 95
0
0
0
Polfarmex Kutno - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
79 - 81
0
0
0
SKK Siedlce - Górnik Trans.eu Wałbrzych
81 - 95
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław
72 - 64
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik
75 - 88
0
0
0
KS Księżak Łowicz - AZS AGH Kraków
94 - 89
0
0
0
GKS Tychy - Enea Basket Poznań
94 - 83
0
0
0
11 kolejka
Enea Basket Poznań - SKK Siedlce
96 - 57
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno
88 - 69
0
0
0
Pogoń Prudnik - WKS ¦l±sk Wrocław
87 - 80
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy
99 - 84
1
0
2
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut
93 - 90
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Znicz Basket Pruszków
80 - 60
0
0
0
AZS AGH Kraków - Timeout Polonia 1912 Leszno
95 - 75
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Łowicz
68 - 72
0
0
0
12 kolejka
Polfarmex Kutno - WKK Wrocław
82 - 69
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce
98 - 93
1
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut
85 - 74
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz
87 - 88
0
0
0
GKS Tychy - Pogoń Prudnik
91 - 68
0
0
0
KS Księżak Łowicz - Enea Basket Poznań
85 - 82
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
96 - 83
0
0
0
AZS AGH Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych
68 - 73
0
0
0
13 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Timeout Polonia 1912 Leszno
62 - 78
0
0
0
Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków
77 - 67
0
0
0
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce
98 - 85
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno
84 - 77
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz
98 - 66
1
1
1
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS ¦l±sk Wrocław
86 - 91
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy
72 - 76
0
0
1
WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków
71 - 68
0
0
0
14 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Basket Poznań
70 - 72
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - WKK Wrocław
91 - 72
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Polfarmex Kutno
86 - 84
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut
96 - 52
0
0
0
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz
76 - 78
0
0
0
KS Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik
89 - 80
0
0
0
SKK Siedlce - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
94 - 88
0
0
0
AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg
79 - 70
0
0
1
15 kolejka
WKK Wrocław - GKS Tychy
74 - 67
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych
95 - 80
0
0
1
Enea Basket Poznań - Timeout Polonia 1912 Leszno
78 - 65
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce
106 - 92
0
0
0
Pogoń Prudnik - AZS AGH Kraków
102 - 81
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - WKS ¦l±sk Wrocław
82 - 79
0
0
0
Polfarmex Kutno - Znicz Basket Pruszków
82 - 87
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz
96 - 73
0
0
0
16 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz - KS Księżak Łowicz
100 - 73
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - AZS AGH Kraków
85 - 73
0
0
0
Polfarmex Kutno - WKS ¦l±sk Wrocław
63 - 90
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy
89 - 97
0
0
0
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych
87 - 88
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Basket Poznań
71 - 86
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Timeout Polonia 1912 Leszno
65 - 73
0
0
0
SKK Siedlce - WKK Wrocław
98 - 84
0
0
0
17 kolejka
Enea Basket Poznań - Pogoń Prudnik
93 - 86
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - Znicz Basket Pruszków
90 - 76
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Sensation Kotwica Kołobrzeg
88 - 77
2
0
0
KS Księżak Łowicz - WKK Wrocław
96 - 84
0
0
0
GKS Tychy - Polfarmex Kutno
115 - 74
0
0
0
AZS AGH Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz
64 - 84
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
64 - 74
0
0
0
SKK Siedlce - Rawlplug Sokół Łańcut
73 - 91
0
0
0
18 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz - Górnik Trans.eu Wałbrzych
95 - 77
0
0
0
Polfarmex Kutno - SKK Siedlce
100 - 80
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz
86 - 68
0
0
0
WKK Wrocław - AZS AGH Kraków
84 - 81
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik
87 - 81
2
1
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - WKS ¦l±sk Wrocław
88 - 102
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy
67 - 65
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Enea Basket Poznań
87 - 71
0
0
0
19 kolejka
Pogoń Prudnik - Timeout Polonia 1912 Leszno
78 - 72
0
0
0
AZS AGH Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut
78 - 82
0
0
0
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków
80 - 87
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
64 - 84
1
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław
82 - 51
0
0
0
GKS Tychy - WKS ¦l±sk Wrocław
97 - 84
0
0
0
Enea Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz
91 - 84
0
0
0
KS Księżak Łowicz - Polfarmex Kutno
91 - 79
0
0
0
20 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz - Sensation Kotwica Kołobrzeg
95 - 66
1
0
1
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych
68 - 74
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy
101 - 97
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik
67 - 59
0
0
0
WKK Wrocław - Enea Basket Poznań
93 - 85
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - KS Księżak Łowicz
64 - 58
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - SKK Siedlce
121 - 79
0
0
0
Polfarmex Kutno - AZS AGH Kraków
80 - 66
0
0
0
21 kolejka
SKK Siedlce - GKS Tychy
89 - 71
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polfarmex Kutno
82 - 63
0
0
0
AZS AGH Kraków - Znicz Basket Pruszków
64 - 75
0
0
0
Enea Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut
84 - 78
0
0
0
Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz
103 - 89
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - KS Księżak Łowicz
123 - 88
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław
79 - 68
1
0
1
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Timeout Polonia 1912 Leszno
88 - 67
0
0
0
22 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut - Sensation Kotwica Kołobrzeg
104 - 93
0
0
1
Polfarmex Kutno - Enea Basket Poznań
63 - 64
0
0
0
GKS Tychy - KS Księżak Łowicz
95 - 77
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych
73 - 68
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
86 - 59
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce
81 - 86
0
0
0
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik
70 - 67
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - AZS AGH Kraków
72 - 52
0
0
0
23 kolejka
AZS AGH Kraków - GKS Tychy
76 - 90
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - WKK Wrocław
71 - 73
0
0
0
Enea Basket Poznań - Znicz Basket Pruszków
45 - 79
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno
102 - 80
1
0
0
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut
95 - 88
0
0
0
KS Księżak Łowicz - SKK Siedlce
103 - 84
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - Timeout Polonia 1912 Leszno
94 - 84
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKS ¦l±sk Wrocław
75 - 72
0
0
0
24 kolejka
Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik
82 - 76
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
92 - 71
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków
79 - 61
2
0
3
Timeout Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Łowicz
88 - 76
0
0
0
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych
88 - 87
0
0
0
WKK Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz
70 - 86
0
0
0
SKK Siedlce - AZS AGH Kraków
73 - 85
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - Enea Basket Poznań
86 - 70
0
0
0
25 kolejka
Enea Basket Poznań - GKS Tychy
82 - 75
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKK Siedlce
80 - 70
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut
87 - 96
0
0
0
Pogoń Prudnik - Znicz Basket Pruszków
85 - 83
0
0
0
WKK Wrocław - Timeout Polonia 1912 Leszno
81 - 71
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno
84 - 82
0
0
0
AZS AGH Kraków - KS Księżak Łowicz
84 - 81
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKS ¦l±sk Wrocław
80 - 76
1
0
3
26 kolejka
WKS ¦l±sk Wrocław - Pogoń Prudnik
98 - 75
0
0
0
Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz
64 - 94
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław
94 - 60
0
0
0
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg
94 - 85
0
0
1
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych
90 - 88
0
0
0
SKK Siedlce - Enea Basket Poznań
83 - 90
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
60 - 75
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - AZS AGH Kraków
94 - 55
0
0
0
27 kolejka
SKK Siedlce - Sensation Kotwica Kołobrzeg
81 - 86
1
0
2
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków
91 - 56
0
0
0
Enea Basket Poznań - KS Księżak Łowicz
81 - 74
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - Timeout Polonia 1912 Leszno
86 - 82
0
0
0
WKK Wrocław - Polfarmex Kutno
85 - 88
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - WKS ¦l±sk Wrocław
80 - 71
0
0
0
Pogoń Prudnik - GKS Tychy
107 - 88
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków
82 - 78
0
0
0
28 kolejka
SKK Siedlce - Pogoń Prudnik
74 - 96
0
0
0
Timeout Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych
76 - 88
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - WKK Wrocław
78 - 84
0
0
0
Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut
84 - 88
0
0
0
AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań
83 - 73
0
0
0
GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
102 - 103
0
0
0
KS Księżak Łowicz - Sensation Kotwica Kołobrzeg
76 - 86
2
0
1
WKS ¦l±sk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz
101 - 92
0
0
0
29 kolejka
Enea Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych
79 - 55
0
0
0
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy
92 - 82
0
0
0
Polfarmex Kutno - Timeout Polonia 1912 Leszno
73 - 71
0
0
0
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków
88 - 84
0
0
0
Pogoń Prudnik - KS Księżak Łowicz
89 - 84
0
0
0
WKK Wrocław - WKS ¦l±sk Wrocław
80 - 93
0
0
0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków
88 - 71
0
0
0
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - SKK Siedlce
91 - 84
0
0
0
30 kolejka
Timeout Polonia 1912 Leszno - Enea Basket Poznań
86 - 96
0
0
0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg
70 - 68
1
0
1
AZS AGH Kraków - Pogoń Prudnik
76 - 65
0
0
0
KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
76 - 91
0
0
0
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz
81 - 82
0
0
0
GKS Tychy - WKK Wrocław
80 - 58
0
0
0
WKS ¦l±sk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut
105 - 71
0
0
0
Znicz Basket Pruszków - Polfarmex Kutno
58 - 80
0
0
0
top komentarze
newsy:
mecze:
21 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
11 »
D±b Dębno-Kasta Szczeci »
10 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
9 »
Morzycko Moryń-D±b Dębn »
8 »
Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
8 »
Calisia Kalisz Pomorski »
8 »
Ina Nadarzyn-Skrzydlaci »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
1
Gorex
go¶ci:
10
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78058
• użytkowników:
81033
• komentarzy:
1171940
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz bł±d na stronie -
zgło¶ go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies