ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Mewa Resko 30 68 22 2 6 94 / 22 12 1 2 57 / 9 10 1 4 37 / 13
2.  Polonia Płoty 30 62 19 5 6 85 / 38 11 2 2 50 / 19 8 3 4 35 / 19
3.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 58 17 7 6 77 / 39 8 3 4 38 / 21 9 4 2 39 / 18
4.  Sparta Gryfice 30 57 18 3 9 79 / 46 11 1 3 42 / 22 7 2 6 37 / 24
5.  Wicher Brojce 30 53 16 5 9 73 / 63 11 2 2 41 / 23 5 3 7 32 / 40 2 3 1 0 1 5 / 4
6.  Pomorzanin Nowogard 30 53 16 5 9 56 / 37 10 2 3 28 / 15 6 3 6 28 / 22 2 3 1 0 1 4 / 5
7.  Orzeł Łoźnica 30 42 11 9 10 45 / 47 4 7 4 24 / 20 7 2 6 21 / 27
8.  Błękitni Trzygłów 30 41 12 5 13 63 / 79 7 2 6 40 / 39 5 3 7 23 / 40 2 6 2 0 0 5 / 3
9.  Fala Międzyzdroje 30 41 13 2 15 59 / 61 9 1 5 43 / 33 4 1 10 16 / 28 2 0 0 0 2 3 / 5
10.  Jantar Dziwnów 30 39 11 6 13 66 / 68 6 3 6 25 / 22 5 3 7 41 / 46
11.  OKS Center MD Goleniów 30 37 11 4 15 51 / 65 7 2 6 30 / 29 4 2 9 21 / 36
12.  Ehrle Dobra Szczecińska 30 34 9 7 14 62 / 69 8 3 4 39 / 27 1 4 10 23 / 42 2 3 1 0 1 7 / 5
13.  Arkonia Szczecin 30 34 10 4 16 51 / 63 5 2 8 29 / 32 5 2 8 22 / 31 2 3 1 0 1 5 / 7
14.  KP Przecław 30 33 10 3 17 44 / 84 7 2 6 23 / 30 3 1 11 21 / 54
15.  Dąb Dębice 30 17 4 5 21 36 / 91 4 2 9 18 / 38 0 3 12 18 / 53
16.  Masovia Maszewo 30 11 1 8 21 41 / 110 1 5 9 28 / 48 0 3 12 13 / 62
  • Drużyny z miejsc 1-8 awansują do Klasy Okręgowej Szczecińskiej - liczba awansujących drużyn zostanie pomniejszona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej jednej.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej jednak drużyny - zespoły, które zajmą 8. miejsca w A klasach szczecińskich rozegrają pomiędzy sobą baraż, gdy spadną dwie drużyny to 8. miejsca pozostaną w A klasie, gdy spadną trzy zespoły to 7. miejsca rozegrają pomiędzy sobą baraż, itd.
  • Zajęcie miejsc 1-5 daje pewny awans do Szczecińskiej Klasy Okręgowej
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
      12345678910111213141516
    1.  Arkonia Szczecin
     
    2.  Błękitni Trzygłów
     
    3.  Dąb Dębice
     
    4.  Ehrle Dobra Szczecińska
     
    5.  Fala Międzyzdroje
     
    6.  Jantar Dziwnów
     
    7.  KP Przecław
     
    8.  Masovia Maszewo
     
    9.  Mewa Resko
     
    10.  OKS Center MD Goleniów
     
    11.  Orzeł Łoźnica
     
    12.  Polonia Płoty
     
    13.  Pomorzanin Nowogard
     
    14.  Sparta Gryfice
     
    15.  Wicher Brojce
     
    16.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 3 - 2 0 0 7
    Mewa Resko - Arkonia Szczecin 5 - 0 0 0 7
    KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 0 0 3
    Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 - 4 0 0 4
    Dąb Dębice - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 20
    Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 14
    Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 92
    OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 4 - 1 0 0 11
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 5 - 2 0 0 5
    Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice 2 - 2 0 0 4
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 0
    Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 22 45
    Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 0
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 2 - 3 0 1 14
    Polonia Płoty - Wicher Brojce 4 - 3 1 0 18
    KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 0 0 2
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Polonia Płoty 0 - 5 0 0 6
    Błękitni Trzygłów - KP Przecław 3 - 2 0 0 4
    Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 0 - 4 0 0 2
    Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 11
    Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 0 0 0 8
    OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 0 0 2
    Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 1 0 7
    Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 82 12
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 1 - 5 0 0 9
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje 4 - 1 0 0 0
    Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 2 0 0 6
    Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 0 - 0 0 45 0
    Masovia Maszewo - Dąb Dębice 1 - 1 0 0 14
    KP Przecław - Pomorzanin Nowogard 2 - 8 0 0 8
    OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 4 - 2 0 0 2
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 0 - 4 0 0 26
    Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 2 0 0 6
    Dąb Dębice - KP Przecław 2 - 2 0 0 5
    Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 8 - 0 0 0 0
    Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 0 0 29
    Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 17
    Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 4 - 3 0 0 0
    Wicher Brojce - Masovia Maszewo 8 - 4 0 251 4
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Arkonia Szczecin 3 - 1 0 0 10
    Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 0 0 107
    Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 - 2 0 0 27
    Masovia Maszewo - Fala Międzyzdroje 2 - 3 0 0 5
    KP Przecław - Wicher Brojce 0 - 4 0 0 1
    OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 0 - 0 0 0 3
    Ehrle Dobra Szczecińska - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Mewa Resko 0 - 3 0 31 6
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Jantar Dziwnów 2 - 6 0 0 8
    Dąb Dębice - Błękitni Trzygłów 3 - 0 0 0 30
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 10
    Fala Międzyzdroje - KP Przecław 7 - 1 0 0 1
    Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 2 70 4
    Mewa Resko - Masovia Maszewo 7 - 1 0 0 13
    Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 0 0 0 26
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 1
    Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 1 - 2 0 42 1
    Masovia Maszewo - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 4
    Pomorzanin Nowogard - Dąb Dębice 6 - 1 0 0 33
    OKS Center MD Goleniów - Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 1
    Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 7
    Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 0 - 0 0 0 1
    KP Przecław - Mewa Resko 3 - 2 0 0 4
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 5 - 4 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 2
    Mewa Resko - OKS Center MD Goleniów 3 - 0 0 0 3
    Dąb Dębice - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 0 0 13
    Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 1 140 31
    Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 3 - 0 0 0 15
    Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 0 - 1 0 0 3
    Arkonia Szczecin - KP Przecław 6 - 1 0 0 2
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 - 0 0 0 6
    Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 1 - 4 0 0 6
    Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje 1 - 0 0 0 31
    Dąb Dębice - Wicher Brojce 1 - 3 0 0 17
    Masovia Maszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 0 0 7
    OKS Center MD Goleniów - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 11
    KP Przecław - Sparta Gryfice 0 - 3 0 0 8
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 4
    Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 2 - 3 0 0 0
    Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 0 12 2
    Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 2 - 0 0 0 24
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - KP Przecław 4 - 1 0 0 1
    Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 0 0 8
    Polonia Płoty - Masovia Maszewo 6 - 1 0 0 4
    Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice 4 - 1 0 0 12
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 0 - 5 0 0 18
    Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 5
    Dąb Dębice - Mewa Resko 0 - 2 0 0 20
    Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 57 3
    OKS Center MD Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 0 0 0
    Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów 3 - 1 0 0 0
    KP Przecław - Polonia Płoty 0 - 2 0 0 5
    Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 0 12
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 4 - 0 0 65 1
    Mewa Resko - Wicher Brojce 1 - 2 2 86 16
    Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 6 - 1 0 0 6
    Orzeł Łoźnica - KP Przecław 4 - 0 0 0 2
    Fala Międzyzdroje - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 0
    Polonia Płoty - OKS Center MD Goleniów 2 - 2 0 0 16
    Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 34
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 1 - 2 0 0 12
    Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 60
    Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 - 7 0 0 17
    Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo 7 - 1 0 0 2
    Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 3 - 0 1 97 2
    OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 0 7
    KP Przecław - Jantar Dziwnów 2 - 2 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 3 - 2 0 0 4
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 0 23 14
    Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 4 - 1 0 0 3
    Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 5
    Masovia Maszewo - KP Przecław 3 - 5 0 0 2
    Wicher Brojce - Sparta Gryfice 4 - 0 2 254 19
    Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 0 0 62
    Arkonia Szczecin - Fala Międzyzdroje 0 - 2 0 0 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Mewa Resko 0 - 2 0 17 3
    Polonia Płoty - Dąb Dębice 5 - 1 0 0 9
    Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 8 - 4 0 0 3
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 2 - 2 0 0 30
    Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 1 - 4 0 0 0
    Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 0 46
    Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje 1 - 0 0 0 2
    Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław 3 - 1 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 0 0 0
    Wicher Brojce - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 6
    Mewa Resko - Sparta Gryfice 4 - 0 0 0 1
    Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 2 - 3 0 0 4
    Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 3 - 0 0 0 0
    Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 0 0 2
    Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 1 - 2 0 0 49
    OKS Center MD Goleniów - KP Przecław 2 - 3 0 0 1
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 0 - 0 1 0 5
    Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 2 - 1 0 0 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 1 - 0 0 0 0
    Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 2 0 55 4
    Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 58
    Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje 4 - 1 0 0 7
    Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów 2 - 1 0 0 4
    KP Przecław - Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 0 87 5
    Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 3 - 4 0 0 0
    Mewa Resko - Polonia Płoty 4 - 1 0 0 8
    Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 4 - 3 0 1 8
    Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 3 - 0 0 0 46
    Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 2 0 0 12
    Dąb Dębice - Masovia Maszewo 0 - 0 0 0 9
    Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 8 - 2 0 0 8
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Masovia Maszewo - Wicher Brojce 0 - 4 0 0 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 7
    Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 0 - 2 0 37 0
    Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 1 - 1 0 0 5
    Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów 0 - 2 0 0 1
    OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Nowogard 1 - 5 0 0 21
    KP Przecław - Dąb Dębice 2 - 0 0 0 1
    Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 3 - 2 0 0 2
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 2 - 2 0 61 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 1 0 0 1
    Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 - 2 0 1 13
    Mewa Resko - Jantar Dziwnów 2 - 0 0 0 1
    Wicher Brojce - KP Przecław 5 - 1 0 0 2
    Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów 2 - 3 0 0 52
    Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 1 - 6 0 0 5
    Fala Międzyzdroje - Masovia Maszewo 2 - 2 0 0 1
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    KP Przecław - Fala Międzyzdroje 0 - 0 0 0 0
    Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 29
    Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 5 - 3 0 0 11
    OKS Center MD Goleniów - Wicher Brojce 5 - 1 1 0 8
    Masovia Maszewo - Mewa Resko 0 - 5 0 0 0
    Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 0 2
    Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 - 4 0 0 2
    Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 1 2
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - KP Przecław 4 - 1 0 0 2
    Arkonia Szczecin - Masovia Maszewo 2 - 2 0 54 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica 0 - 2 0 0 1
    Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów 4 - 0 0 0 1
    Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 8 - 2 0 0 10
    Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 0 0 0 2
    Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 0 - 1 1 0 11
    Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 53
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębice 3 - 1 0 0 1
    Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 3 - 2 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 8
    Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 3 - 2 1 0 79
    Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 3 - 3 0 0 5
    KP Przecław - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 0 6
    OKS Center MD Goleniów - Mewa Resko 1 - 3 0 0 2
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 86 3
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 10 - 1 0 0 3
    Sparta Gryfice - KP Przecław 2 - 0 0 0 5
    Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 0 40
    Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 0 0 1
    Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 0 2
    Wicher Brojce - Dąb Dębice 4 - 3 0 0 5
    Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 6 - 0 0 0 2
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąb Dębice - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 4
    Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 9 - 3 0 0 7
    Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 3 - 0 0 0 0
    Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 1 - 0 0 0 59
    Błękitni Trzygłów - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 0 11
    Masovia Maszewo - Polonia Płoty 3 - 6 0 0 4
    OKS Center MD Goleniów - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 2
    KP Przecław - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 4 0 0 1
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 0 86 25
    Mewa Resko - Dąb Dębice 6 - 0 0 0 1
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - OKS Center MD Goleniów 5 - 0 0 0 0
    Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów 3 - 3 0 0 19
    Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 2 - 0 0 0 1
    Polonia Płoty - KP Przecław 4 - 0 0 0 1
    Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 6 - 3 0 0 3
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Mewa Resko 0 - 4 0 0 6
    OKS Center MD Goleniów - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 3
    Dąb Dębice - Arkonia Szczecin 0 - 2 0 0 10
    Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 6 0 0 7
    Ehrle Dobra Szczecińska - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 1
    Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 - 0 0 0 51
    Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 4 - 4 0 0 2
    KP Przecław - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 4
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Dąb Dębice 3 - 2 0 0 6
    Arkonia Szczecin - Wicher Brojce 6 - 2 0 70 12
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 0 0 32
    Mewa Resko - Fala Międzyzdroje 1 - 2 0 0 11
    Jantar Dziwnów - KP Przecław 2 - 3 0 0 0
    Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 6 - 1 0 0 2
    Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 5 0 0 5
    Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów 0 - 0 0 0 2
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 0 - 4 0 0 4
    OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów 1 - 2 0 0 7
    Dąb Dębice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 5 0 0 6
    Sparta Gryfice - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 16
    Fala Międzyzdroje - Arkonia Szczecin 0 - 3 0 0 8
    Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 2 - 1 0 0 116
    Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 0 - 2 0 0 13
    KP Przecław - Masovia Maszewo 3 - 0 0 0 6
     
    top komentarze
    newsy:
    4 » Polakowski odchodzi z G »
    4 » Jedność poszukuje zawod »
    4 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Przygotowania Odry
    1 » Niesamowity Lisek!
    1 » Sparingpartnerzy poszuk »
    1 » Trener poszukiwany
    1 » Plan przygotowań LKS Po »
    1 » Kartkowicze A klasy (gr »
    1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
    mecze:
    23 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
    14 » Sokół Granowo-Błękitni  »
    12 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
    7 » Prawobrzeże Świnoujście »
    6 » Sarmata Dobra-Radowia R »
    6 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
    5 » Zjednoczeni Wapnica-Ina »
    4 » Polonia Giżyn-Iskra War »
    4 » Polski Cukier Kluczevia »
    4 » Sęp Brzesko-Iskra Lutów »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    pszczolek
    gości: 1276
    statystyki portalu
    • drużyn: 2785
    • imprez: 117049
    • newsów: 72012
    • użytkowników: 70033
    • komentarzy: 1078244
    • zdjęć: 777257
    • relacji: 38008
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies