autor: Kamil Halec Za nami XIV edycja Ogólnopolskiego Turnieju w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.

Na jednym z najliczniej obsadzonych turniejów w Polsce zaprezentowały się zespoły z takich miast jak: Gdańsk, Szczecin, Koszalin, Wałcz, Szczecinek, Człuchów, Złotów, Rokietnica, Miastko, Police.

Organizatorem turnieju był MKS Mieszko Połczyn-Zdrój we współpracy z Gminą Połczyn-Zdrój, Starostwem Powiatowym w Świdwinie, Urzędem Marszałkowskim w Szczecinie oraz SP nr 2 w Połczynie-Zdroju.

Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych na dwóch obiektach - Hala Widowiskowo-Sportowa oraz mała sala przy SP 2.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki
siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 12.10.2022 21:48
Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Połczynie-Zdroju
autor: Kamil Halec

Już 22 października po raz czternasty zagoszczą w Połczynie-Zdroju uczestniczki XIV-go Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.

Na jednym z najliczniej obsadzonych turniejów w Polsce zaprezentują się zespoły z takich miast jak: Gdańsk, Szczecin, Koszalin, Wałcz, Szczecinek, Człuchów, Złotów, Rokietnica, Miastko.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 15.09.2022 15:38
Zapisy do XII edycji PSB Szczesny PLAS Kobiet i Mężczyzn
Miasto Połczyn-Zdrój oraz Klub MKS Mieszko Połczyn-Zdrój ogłaszają zapisy do XII edycji PSB SZCZESNY Połczyńskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki w kategorii Kobiet i Mężczyzn.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 06.06.2022 16:25
Siatkarze z Połczyna-Zdroju Wicemistrzami Polski

Bardzo dobrze spisali się młodzi siatkarze z Połczyna-Zdroju, którzy podczas Mistrzostw Polski szkół podstawowych w kategorii 'czwórek' w Głuchołazach zdobyli srebrne medale pokonując inne szkoły z takich miejscowości jak: Warszawa, Kraków, Wrocław czy Kalisz.

W meczu finałowym zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Halca uległ po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu Szkole Podstawowej nr 60 w Bydgoszczy 1:2 (19:25; 25:23; 14:16).

siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 03.06.2022 09:36
MKS Mieszko SP 2 wicemistrzem województwa

MKS MIESZKO SP 2 POŁCZYN-ZDRÓJ WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ W KAT. 'CZWÓREK'.

Zespół trenera Wojciecha Halca w finale sobotniego turnieju rozegranego w Hali Widowiskowo Sportowej w Połczynie-Zdroju uległ ekipie AS 13 Koszalin.

Obie ekipy reprezentować będą Województwo Zachodniopomorskie w Gliwicach w Mistrzostwach Polski 'Kinder Joy of Moving', które rozegrane zostaną w lipcu
Drugi nasz zespół zakończył dzisiejsze rozgrywki na III miejscu
autor: Kamil Halec W finale wojewódzkim rozegranym w Hali Widowiskowo Sportowe w Połczynie-Zdroju zawodnicy SP 2, na co dzień reprezentujący klub MKS Mieszko okazali się bezkonkurencyjni wygrywając 2:0 z SP Drawsko Pomorskie oraz SP Moryń.

W klasyfikacji końcowej uwzględniono również zwycięstwo 2:0 w półfinale z SP 13 Koszalin.

siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 18.05.2022 12:21
Siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój na turnieju w Miliczu
autor: Kamil Halec Bardzo dobrze zaprezentowały się w ubiegły weekend zespoły MKS Mieszko Połczyn-Zdrój podczas Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Miliczu.

W kategorii 'czwórek' II miejsce ulegając jedynie małymi punktami zespołowi z Będzina zajęła drużyna Wojciecha Halca w składzie: Natan Sinczewski, Jan Konicki, Konrad Szymański oraz Antoni Walkowiak, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła ekipa w składzie: Miłosz Miszczyszyn, Aleksander Lipiński, Eryk Lipian, Szymon Śrubka, Adam Błach oraz Jan Furmanek
siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 16.05.2022 16:31
Siatkarki MKS Mieszko Połczyn-Zdrój w finałach Mistrzostw Polski
autor: Kamil Halec W niedzielę 15 maja w Szczecinku odbyły się Finały Mistrzostw Województwa w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii 'trójek', które poprzedzone były eliminacjami (5 turniejów eliminacyjnych od października 2021).

W niedzielnym finale zawodniczki reprezentujące połczyński klub wywalczyły II miejsce ulegając jedynie gospodarzom ze Szczecinka - 1:2. Pozostałe mecze wygrały po 2:0 w setach, z zespołami ze Szczecina, Polic, Bań.