siatkówka / plażówka
siatkówka / plażówka krab - 07.05.2014 12:25
Sezon plażówki otwarty
autor: malaW Niechorzu i Pogorzelicy zainaugurowano kolejny sezon siatkówki plażowej. Odbyły się trzy imprezy siatkarskie i jedna tenisowa.
Podczas majówki rywalizowało kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników z całego kraju, a także z Berlina. Na początek odbył się turniej dwójek mikstowych Fitness Universum Beach. Najlepsza okazała się para Nemo (Gracjana Lis - Berlin i Marek Paszkiewicz - Poznań). Drugie miejsce zajął Czaplinek (Aneta Wolter i Adam Solarek), a trzecią lokatę wywalczyły Ciosy (Ewa Olszewska - Wrocław i Artur Dworak - Warszawa). W turnieju dwójek SANDRA Beach najlepszy okazał się duet Kurczak&Marchewka (Michał Tomaszewski - Stargard, Artur Wierzbicki - Szczecin), który w finale pokonał ekipę o nazwie Wybrzeże Klatki Schodowej (Wojciech Kruk - Gryfice i Michał Staniucha - Goleniów). Trzecie miejsce zajął team TSS3 (Robert Lorenc - Koszalin, Stefan Wyszyński - Kołobrzeg). W kończącym zmagania siatkarskie turnieju trójek (open) SANDRA Beach najlepszy okazał się team Kurier&Parkiety (Jacek Placek - Sosnowiec, Dariusz Parkitny - Częstochowa, Krzysztof Wojtasiak - Szczecin).
siatkówka / plażówka krab - 25.04.2014 09:26
Siatkarska majówka w gminie Rewal
autor: floraWielkimi krokami zbliża się siatkarska majówka, którą zapoczątkował i nadal organizuje Wiesław Wiatrowski.
Siatkarska majówka nad morzem to nie tylko - jak wskazuje sama nazwa - siatkówka, ale coś dla siebie znajdą też miłośnicy tenisa ziemnego czy piłki nożnej. Zmagania rozpoczną się w czwartek, 1 maja (g. 11:00) od turnieju FitnessUniversum, czyli od plażówki dwójek mikstowych. W piątek, 2 maja (g. 11:00) rywalizacja toczyć się będzie w dwójkach open, a w tym samym dniu tylko godzinę później odbędzie się turniej tenisa ziemnego par mikstowych. Pod wieczór (g. 18:30) na boisku w Niechorzu odbędzie się 'kultowy' mecz piłkarski. W sobotę, 3 maja (g. 11:00) natomiast na plaży walczyć będą siatkarskie trójki 'open'. Na niedzielę, 4 maja zaplanowane są rozgrywki rekreacyjne. To także termin rezerwowy jakby pogoda nie dopisała we wcześniejszych dniach.
siatkówka / plażówka krab - 24.04.2014 16:36
Majówka na sportowo w Stargardzie
autor: Piotr BiernikowiczOSiR Stargard zaprasza 1 maja na Majówkę, która odbędzie się na Plaży Głównej nad Jeziorem Miedwie.
Tego dnia będzie można zagrać w siatkówkę i piłkę nożną na plaży, jak również w siatkówkę na „czerwonym” boisku na terenie Ośrodka OSiR w Zieleniewie.

Zapisy przyjmowane będą do 29 kwietnia pod nr telefonów:
Piłka Nożna - Dariusz Czaczyk, 500 446 534
Siatkówka - Piotr Biernikowicz - 505 217 117
siatkówka / II liga kobiet
siatkówka / II liga kobiet szlemiel - 18.12.2013 11:12
Oleksy czwarta w kraju w rankingu World Tour
autor: C80W opublikowanym w poniedziałek rankingu World Tour w siatkówce plażowej na koniec sezonu najlepsi z Polaków - Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel - zajęli 11. miejsce. Z kolei Agata Oleksy, obecnie reprezentująca barwy PSPS Chemik Police, jest 152.

Pochodząca z Ujanowic (w województwie małopolskim) 21-letnia środkowa polickiego klubu (na zdj.), wspólnie z Renatą Bekier, w dwóch zawodach zaliczanych do rankingu zgromadziła 340 punktów. Wśród żeńskich duetów w Polsce plasuje się na czwartej pozycji.
siatkówka / plażówka siwy - 28.08.2013 00:13
20 edycja plażówki w Pustkowie za nami
W miniony weekend w Pustkowie zakończył się tegoroczny cykl rozgrywek siatkówki plażowej. Sobotnie zawody były 326. turniejem zorganizowanym na Wybrzeżu Rewalskim podczas 20 edycji tych cieszących się dużym zainteresowaniem imprez sportowo-rekreacyjnych. Tym razem - ze względu na rozgrywane w Niechorzu finały mistrzostw Polski w siatkówce plażowej - niedzielny turniej mikstów TATAREK Beach został przeniesiony na piątek. Najlepsza okazała się świnoujska para „AiP” (Paulina Kaczmarek i Adam Duchowski). Drugie miejsce zajął „Wrocław” (Katarzyna Mróz i Szymon Paterak - Wrocław), na trzecim znaleźli się „Seniorzy” (Anna i Waldemar Kaczmarkowie - Świnoujście).
siatkówka / plażówka skryba1213 - 27.08.2013 11:39
Fijałek i Prudel Mistrzami Polski 2013
autor: malaTo było fantastyczne siatkarskie święto. W kończącym Mistrzostwa Polski finale Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka i zdobyli tytuł Mistrzów Polski. Brązowy medal sięgnęła para Maciej Kosiak, Maciej Rudol, która pokonała Rafała Matusiaka i Dominika Witczaka. Fantastyczne emocje zafundowali kibicom najlepsi siatkarze plażowi w Finale Mistrzostw Polski Orlen Beach Volley Tour. W niedziele kibice obejrzeli cztery emocjonujące spotkania. W obu półfinałach mecze kończyły tie- breaki. W pierwszym meczu doskonale zaprezentowała się para Maciej Kosiak, Maciej Rudol, którzy dzielnie stawiali czoła faworytom Grzegorzowi Fijałkowi i Mariuszowi Prudlowi.
inne / inne sporty
inne / inne sporty szlemiel - 23.08.2013 08:50
Fijałek i Prudel na finale w Niechorzu
Sezon plażowy w pełni, rozgrywki w siatkówce plażowej również. W Niechorzu w dniach 23 - 25 sierpnia odbędzie się największa krajowa impreza w siatkówce plażowej - Finał Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn Orlen Beach Volley Tour 2013.

Do walki o medale staną najlepsze polskie zawodniczki i zawodnicy. Nie zabraknie świeżo upieczonych brązowych medalistów Mistrzostw Europy Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla. Finał Orlen Beach Volley Tour to wielkie siatkarskie święto nad polskim morzem. Na specjalnie przygotowanym kompleksie boisk sportowych przy Latarni Morskiej w Niechorzu przez trzy dni będzie toczyć się walka o prymat w kraju. W tym roku o prymat będzie grać cała Polska czołówka, włącznie z parami reprezentującymi nasz kraj podczas cyklu World Tour.
siatkówka / plażówka siwy - 21.08.2013 18:44
Turniej dla amatorów
autor: floraZa nami kolejny amatorski turniej piłki siatkowej na plaży w Pustkowie. W tym roku zawody obchodzą swoje dwudzieste urodziny.

Sobotni turniej trójek z cyklu SANDRA Beach wygrały „Patyczaki” (Hubert Cukras - Szczecin, Tomasz Woźniak - Knurów, Mateusz Pędziwiatr - Goleniów). Drugie miejsce przypadło „Świniom w kosmosie” (Mieczysław Koprowski, Bartosz Drula, Przemysław Fiedorowicz - wszyscy Szczecin), trzecie miejsce zajęła gorzowska „Zielona rewolucja” (Daniel Zieliński, Artur Sławski, Marcin Leśko).