siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 28.04.2022 11:01
Pakiety na dwa spotkania finałowe
Wejściówki na mecze finałowe z Developresem Bella Dolina Rzeszów do kupienia w pakiecie obejmującym oba spotkania w Policach.
Grupa Azoty Chemik Police zajął pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Oznacza to, że co najmniej dwa mecze rywalizacji finałowej rozegrane zostaną w Policach.
Dlatego przygotowaliśmy dla kibiców ofertę pakietu, który obejmie oba spotkania u siebie.
Pakiety to forma przedsprzedaży, standardowa sprzedaż pojedynczych wejściówek ruszy w piątek (29.04.).

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 26.04.2022 09:09
Chemik w finale Tauron Ligi!
autor: Chemik PoliceGrupa Azoty Chemik Police pokonał GROT Budowlanych Łódź i awansował do finału Tauron Ligi. Policzanki wygrały pierwsze spotkanie bez straty seta. W rewanżu Budowlani dysponowali pełną kadrą, jednak nie pomogło to w odmianie losów rywalizacji. Policzanki wygrały 3:0 i awansowały do finału rozgrywek ligowych. MVP uznano Marlenę Kowalewską, rozgrywającą Chemika.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 21.04.2022 07:01
Sprzedaż biletów na półfinał Tauron Ligi w Policach
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Grupa Azoty Chemik-Police - GROT Budowlani Łódź. Link do biletów na półfinał Tauron Ligi J. Spotkanie zaplanowane jest na czwartek (21.04.) na godzinę 20:30 w Policach.
Ważna informacja - wejściówki kupione przez internet są o 5 złotych tańsze od kupionych stacjonarnie.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 13.04.2022 12:00
Grupa Azoty Chemik w półfinale
autor: https://siatka.orgGrupa Azoty Chemik Police pokonał UNI Opole w ćwierćfinale Tauron Ligi. Najwięcej emocji przyniosła partia otwarcia. Dobrze prezentowała się Anna Bączyńska, UNI doprowadziło do gry na przewagi.
Najważniejszą piłkę w secie skończyła Martyna Łukasik, która wykorzystała kontrę z lewego skrzydła. Chemik wyszedł na prowadzenie. UNI zupełnie straciło rytm i wiarę w wygraną, kolejne dwa sety oddając bez walki

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 04.04.2022 07:34
Chemik - UNI 3:0. Świetny start play offów
autor: chemik-police.comGrupa Azoty Chemik Police pokonał UNI Opole w pierwszym meczu ćwierćfinału Tauron Ligi. Spotkanie Chemika z UNI zaczęło sezon 2020/21, zaczęło również fazę play off. Policzanki miały pojedynek pod całkowitą kontrolą, w żadnym z setów nie oddając inicjatywy rywalkom. MVP uznano Jovanę Brakocević-Canzian, zdobywczynię 18 punktów. To czwarte MVP Serbki w Tauron Lidze.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 22.03.2022 13:18
Pierwsze miejsce Grupy Azoty Chemika Police
autor: aszefNa koniec rundy zasadniczej TAURON ligi kibiców czekał prawdziwy hit - Chemik rywalizował z Developresem o pierwsze miejsce.

Miejscowe przystąpiły do starcia niezwykle zmotywowane, by odebrać swoim przeciwniczkom miano lidera. Do takiego rezultatu Chemik potrzebował kompletu oczek i prowadził już 2:0. Developres tak łatwo nie zamierzał się poddać, w końcówce wyszarpał zwycięstwo i przedłużył losy rywalizacji. Było to jednak wszystko, na co mogły sobie pozwolić w tym meczu podopieczne Stephane’a Antigi. Chemik wygrał 3:1 i w fazie play-off zagra z UNI Opole, rzeszowianki z kolei zmierzą się z BKS-em Bielsko-Biała.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 15.03.2022 08:48
Joker nie sprostał Chemikowi
Joker Świecie przegrał z Grupą Azoty Chemikiem Police w meczu przedostatniej kolejki fazy zasadniczej TAURON Ligi 0:3.

Świecianki nawiązały walkę z rywalkami tylko na początku spotkania, a później w trzeciej partii, w której przez dłuższy czas nawet prowadziły, jednak ostatecznie w końcówce zaprocentowało większe doświadczenie policzanek, które przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Porażka Jokera w tym starciu przypieczętowała spadek tego zespołu z ekstraklasy.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 07.03.2022 05:00
Chemik bez problemu uporał się z MKS-em Kalisz
autor: aszefSiatkarki Chemika Police pewnie w trzech setach pokonały w 20. kolejce TAURON Ligi MKS Kalisz i już zapewniły sobie przynajmniej drugie miejsce po rundzie zasadniczej.

Policzanki pierwszy raz po zwolnieniu trenera Nawrockiego poprowadził Marek Mierzwiński. Na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej Chemik ma 2 punkty straty do lidera z Rzeszowa. Kaliszanki cały czas mimo porażki liczą się w walce o miejsce w play-off.