siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet royal447 - 27.10.2019 01:01
Kolejne zwycięstwo policzanek
Grupa Azoty Chemik Police pokonała #VolleyWrocław 3:0 (25:20, 25:20, 25:20) w meczu trzeciej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP Iga Wasilewska. Środkowa gospodyń skończyła 12 z 14 ataków (86%). Dobre spotkanie zagrała również Martyna Grajber (15 punktów, 67% przyjęcia, 61% ataku).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet royal447 - 24.10.2019 00:12
Policzanki wygrywają awansem
E.Leclerc Radomka Radom przegrała z Grupą Azoty Chemikiem Police 0:3 (18:25, 17:25, 16:25) w rozegranym awansem meczu 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP Gyselle Silva Franco. Kubanka zapisała na swoim koncie 14 oczek, najwięcej ze wszystkich zawodniczek na boisku. Na wyróżnienie zasłużyła również Agnieszka Bednarek. Środkowa zdobyła 10 punktów (4 blokiem, 60% w ataku).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet royal447 - 19.10.2019 23:33
Powrót z dalekiej podróży
autor: http://www.chemik-police.com/ Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli w Legionowie bardzo dobry mecz. Triumfatorki Superpucharu Polski 2019 walczyły z drużyną DPD Legionovii w pięciu zaciętych i ciekawych setach. Po kapitalnym meczu górą siatkarki z Polic. Pierwszy set rozpoczął się bardzo dobrze dla przyjezdnych, które wyszły na prowadzenie 5:1. Grupa Azoty Chemik Police musiał sobie radzić bez kapitan Martyny Grajber, która nie uczestniczyła nawet w przedmeczowej rozgrzewce. Gdy wydawało się, że ekipa z Police zdominuje gospodynie, te nie tylko odrobiły straty, lecz wyszły na prowadzenie.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 18.10.2019 09:53
Bilety w sprzedaży
Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz Grupa Azoty Chemik Police - #VolleyWrocław
Spotkanie odbędzie się w sobotę (26.10.2019) o godzinie 18 w hali ZS im. Łukasiewicza w Policach (Siedlecka 6e). Bilety kupić można w internecie za pośrednictwem abilet.pl lub w punkcie sprzedaży abilet (kasy Netto Areny).

siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 12.10.2019 22:11
Rozpoczęły z wysokiego 'c'
autor: http://www.chemik-police.com/Szybki mecz na rozpoczęcie sezonu rozegrały siatkarki Chemika Police i PTPS-u Piła. W polickiej hali miejscowa drużyna rozgromiła rywalki w trzech setach, w których nie pozwoliła im nawet zbliżyć się do granicy dwudziestego punktu.

Z wysokiego „c” spotkanie rozpoczęły policzanki, szybko odskakując na 5:1. Mimo interwencji trenera Mirosława Zawieracza przyjezdne długo nie były w stanie przerwać serii Chemika. Gospodynie dyktowały warunki na boisku, raz za razem skutecznie atakowała Wilma Salas. Pilanki były jedynie tłem dla pewnie punktujących rywalek. Siatkarki PTPS-u popełniały kolejne błędy. Przyjezdne nie tylko nie radziły sobie w ataku, ale również źle przyjmowały zagrywki policzanek. Przy bardzo wysokiej przewadze trener Ferhat Akbas zdecydował się na roszady w składzie. Punkty dla pilanek zdobywała głównie Paula Słonecka (20:9).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet royal447 - 12.10.2019 01:00
Odzyskać tytuł
Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police rozpoczynają nowy sezon. Policzanki po wywalczeniu Superpucharu Polski celują w odzyskanie tytułu. Poprzednie rozgrywki zakończyły się katastrofą dla zespołu z Polic. Siatkarki Chemika nie obroniły tytułu, co więcej nie stanęły nawet na podium. Dla ligowego hegemona ostatnich lat była to wielka lekcja pokory. Ich pierwszymi rywalkami będą siatkarki Enea PTPS Piła. W ubiegłym sezonie policzanki dwa razy pokonały pilanki, 3:0 oraz 3:1.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 09.09.2019 19:27
Czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy
autor: BP Chemika PoliceReprezentacja Polski zajęła czwarte miejsce w mistrzostwach Europy 2019. Polki awansowały do półfinału po efektownym zwycięstwie nad Niemkami. W najważniejszych spotkaniach turnieju musiały jednak uznać wyższość przeciwniczek - w półfinale Turczynek, w spotkaniu o brąz Włoszek. Biało-czerwone nie zdobyły krążka, jednak w całym turnieju pokazały się z dobrej strony, przyciągając przed telewizory miliony kibiców. W Łodzi i Ankarze zagrało 5 zawodniczek Grupa Azoty Chemika Police.
Najwięcej na parkiecie przebywały Natalia Mędrzyk i Paulina Maj-Erwardt.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 05.09.2019 09:20
Piknik z siatkarkami

W najbliższą sobotę (07.09.) odbędzie się piknik z udziałem zawodniczek i sztabu szkoleniowego Grupa Azoty Chemika Police.
Impreza odbędzie się w hali OSiR (Siedlecka 2b, Police). Potrwa od godziny 14 do 18.
Razem z Grupą Azoty zaplanowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych kibiców. Wstęp wolny!