siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet kempes7 - 08.12.2019 16:30
Martyna Łukasik: Walczymy do końca, nieważny wynik
autor: aszefBKS Stal Bielsko-Biała bez szans w starciu z Grupą Azoty Chemikiem Police. Nie tak przecież dawny mistrz Polski i aktualny lider tabeli w Lidze Siatkówki Kobiet w trzech partiach poradził sobie z piątym obecnie zespołem. Nie wszystko jednak szło tak, jak sobie gospodynie życzyły. - Nasz zespół ma to do siebie, że czasem późno się rozkręca - przyznała po końcowym gwizdku sędziów atakująca policzanek, Martyna Łukasik (na zdj. obok).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet kempes7 - 08.12.2019 14:08
Nie ma mocnych na Chemika w LSK
autor: http://www.chemik-police.com/Kolejny mecz i kolejne, piękne zwycięstwo w Lidze Siatkówki Kobiet odniosła Grupa Azoty Chemik Police. Zespół tureckiego szkoleniowca w trzech partiach z kwitkiem odprawił piątą drużynę w tych rozgrywkach, BKS Stal Bielsko-Biała w setach do 14, 23 i 18. Jako jedyny zespół nie posmakował jeszcze przegranej. Licząc mecze rozegrane awansem, zwyciężył już w 11 potyczkach pod rząd. Seria bardzo okazała i wcale nie oznacza, że nastąpi rychły koniec.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet yodastars - 04.12.2019 20:29
Świetny początek w Pucharze CEV
autor: adaskoW pierwszym spotkaniu I rundy Pucharu CEV siatkarki Chemika Police podejmowały wyjątkowo w szczecińskiej Netto Arenie Galatasaray HDI Stambuł. Pierwszy od 25 lat pojedynek Policzanek w tych rozgrywkach zakończył się dla nich szczęśliwie. Podopieczne Ferhata Akbasa wspięły się na wyżyny swoich umiejętności, co pozwoliło im pokonać zespół znad cieśniny Bosfor 3:1. Mecz był bardzo emocjonujący, zwłaszcza w ostatnim secie, w którym to Chemiczki wybroniły trzy piłki setowe, by ostatecznie wygrać decydującą partię 27:25.

Pierwszego seta zdecydowanie lepiej zaczęły gospodynie. Uzyskały już na starcie pierwszej partii pięciu punktową przewagę (12:7). Mocna zagrywka Policzanek sprawiła ogromne kłopoty Turczynkom. Ich szkoleniowiec zmuszony był wziąć czas. Nie zatrzymał on rozpędzonych polickich siatkarek.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 03.12.2019 09:38
Przed meczem z Galatasaray HDI Stambuł
autor: aszefPodajemy kilka najważniejszych informacji przed spotkaniem Pucharu CEV z Galatasaray HDI Stambuł.

- Mecz odbędzie się w środę (04.12.2019 godzina 18.00)
- Na tę chwilę sprzedano 3500 biletów. Bilety kupić można •TUTAJ
- Ulica przed halą (Szafera) jest remontowana, dlatego dojazd będzie utrudniony, proszę uwzględnić ten fakt przed wyjazdem na mecz

siatkówka / Ekstraklasa kobiet royal447 - 01.12.2019 02:05
Policzanki wciąż niepokonane
autor: http://www.chemik-police.com/ W hicie 7. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Grupa Azoty Chemik Police pokonał Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:21, 25:19). Łodzianki tylko w drugim secie próbowały walczyć z gospodyniami. Najlepszą zawodniczką spotkania została Marlena Kowalewska. Gospodynie to jedyna niepokonana w tym sezonie drużyna. Tylko w dwóch spotkaniach - z DPD Legionovią Legionowo i Bankiem Pocztowym Pałac Bydgoszcz - straciła po punkcie. Ich rywal, wicemistrzynie Polski ubiegłego sezonu, przed tym spotkaniem miały na koncie dwie porażki i zajmowały trzecie miejsce w tabeli LSK.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet skryba1213 - 20.11.2019 14:45
Nowa umowa Chemika z gminą Police
autor: http://www.chemik-police.com Gmina Police podpisała umowę z Grupa Azoty Chemikiem i dołączyła do grona partnerów na sezon 2019/20.

Umowa dotyczy promocji gminy Police w trakcie meczów rozgrywanych przez Chemik na arenie krajowej i europejskiej. Do podpisania umowy doszło w trakcie konferencji prasowej w urzędzie gminy w Policach. - Współpracujemy od lat i cieszymy się, że Police są naszym partnerem. Zadaniem Chemika jest odpowiednia promocja, z czego postaramy się jak najlepiej wywiązać - mówi Paweł Frankowski, prezes.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 15.11.2019 10:58
Ruszyła przedsprzedaż
12.11.2019 ruszyła przedsprzedaż wejściówek na mecz Pucharu CEV, który odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie (04.12.2019 godzina 18).
Posiadacze karnetów mają pierwszeństwo w wyborze miejsc. Mailowo otrzymają dostęp do strony, na której będą mogli pobrać darmowy bilet. Jako kod rabatowy należy podać swój kod pierwokupu. Rezerwacji miejsca dokonać można w internecie lub stacjonarnie - w kasach Netto Areny lub biurze klubu w Policach (Grunwaldzka 17, wtorek 12.11. od godziny 14, pozostałe dni od 12).

siatkówka / Ekstraklasa kobiet royal447 - 09.11.2019 01:27
Zacięty pojedynek w Bydgoszczy
Lider tabeli Ligi Siatkówki Kobiet przed tą kolejką walczył o punkty w Bydgoszczy. Gospodynie piątkowego starcia w poprzednim meczu sprawiły niespodziankę, pokonując 3:0 wicemistrzynie Polski w Łodzi. Tym razem też się postawiły, doprowadzając do niezwykle zaciętego tie-breaka, w którym lepsze były rywalki z Polic.