inne / inne sporty Bengoro - 24.12.2016 15:18
autor: maggiTo już dziesiąte święta, które spędzamy razem. Oczywiście po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sprofilowane pod naszych użytkowników - bezkontuzyjnych świąt.

Ale jako redakcja portalu Ligowiec.net nie zamierzamy się wymądrzać i zgadywać. Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.
siatkówka / III liga Kawaler - 16.12.2016 15:37
siatkówka / III liga pszczolek - 10.12.2016 00:19
Kolejny weekend z siatkarską III ligą
siatkówka / III liga Kawaler - 02.12.2016 14:47
siatkówka / III liga maggi - 28.11.2016 20:25
SGS przegrywa w Połczynie
autor: mks mieszkoW sobotę (26.11.2016r) SGS Goleniów rozegrał mecz wyjazdowy z Mieszko Połczyn Zdrój. Mimo ogromnej motywacji po ostatniej porażce, goleniowianom i tym razem nie udało się pokonać przeciwnika. Pierwszy set był grany pod dyktando gości, którzy od początku kontrolowali przebieg seta. Gdy na tablicy widniał wynik 22:24 na korzyść SGSu trener gospodarzy wziął czas. Jego działanie nie było korzystne dla goleniowskiego zespołu, gdyż po krótkiej przerwie ostatecznie przegrał seta do 25.

W kolejnej partii od początku gospodarze uzyskali kilku punktową przewagę spowodowaną słabą grą w przyjęciu i tym samym nieskutecznymi atakami SGSu. Gospodarze nie dali sobie wydrzeć prowadzenia do końca i tym samym było już 2:0 w setach dla drużyny Mieszko Połczyn Zdrój.
siatkówka / III liga Kawaler - 25.11.2016 13:14
siatkówka / III liga Kawaler - 18.11.2016 12:15