skryba1213
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 17.10.2019 08:40
Duży awans Pogoni po zwycięstwie nad Chrobrym Głogów
autor: Kuba HajdukSandra Spa Pogoń z trzecim zwycięstwem w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn. W środowe późne popołudnie (16 października) szczecinianie po kapitalnej postawie w drugiej połowie przypieczętowali sukces wygrywając z Chrobrym Głogów aż 27:19. Trzy punkty sprawiły, że drużyna z Grodu Gryfa awansowała aż na ósmą lokatę, czyli ostatnią pozwalającą na zachowanie ligowego bytu i jednocześnie uprawniającą do walki o mistrzostwo Polski.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 15.10.2019 11:17
Jeśli nie Zagłębie Lubin, to może Chrobry Głogów?
Nie udała się wyprawa Sandra Spa Pogoni Szczecin do Lubina. Portowcy nie zdobyli terenu i nie dopisali sobie dodatkowych 3 punktów, choć istniała na to bardzo duża szansa. Przez lwią część spotkanie szczecinianie prowadzili w meczu kilkoma bramkami. W najbliższą środę (16 października) podejmą kolejnego przedstawiciela Dolnego Śląska. Przy ul. Twardowskiego 12 b Pogoń podejmie Chrobrego Głogów, z którym ma całkiem miłe wspomnienia i coś sobie do udowodnienia.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 13.10.2019 16:41
Pogoń przegrała z Zagłębiem, choć nie musiało tak być
autor: /meWyprawa na Dolny Śląsk zakończyła się porażką Sandra Spa Pogoni. Szczecinianie mogli jednak sięgnąć po kolejne trzy punkty w Lubinie, zwłaszcza, że po pierwszych 30 minutach boiskowe wydarzenia pokazywały, że wygrana po regulaminowym czasie jest jak najbardziej w zasięgu zawodników Rafała Białego. Tablica świetlna wskazywała bowiem rezultat 16:11. Duża w tym zasługa formacji defensywnej. Przez ponad 11 minut Portowcy nie dali sobie wbić żadnej bramki. Wszystko odmieniło się w drugiej połowie. Jeszcze raz sprawdziło się powiedzenie, że mecz nie trwa 30 minut, a 60 i koncentrację trzeba zachować do samego końca.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 10.10.2019 11:00
Pogoń zagra o przedłużenie serii na Dolnym Śląsku
autor: cubajdukPrzed Sandra Spa Pogonią Szczecin trudny wyjazd na Dolny Śląsk. W Lubinie podopieczni Rafała Białego staną do walki o ligowe punkty z tamtejszym Zagłębiem.
Miedziowi to drużyna, która plasuje się w tabeli PGNiG Superligi Mężczyzn tuż nad Portowcami. Ewentualna wygrana sprawi, że zespoły zamienią się miejscami w stawce. Co więcej, naszym szczypiornistom będzie już bardzo blisko dostania się do czołowej ósemki.

Przypomnijmy, że to już siódma kolejka w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 06.10.2019 15:49
Rafał Biały po thillerze z MMTS-em Kwidzyn: Siwieję powoli
autor: cubajdukSandra Spa Pogoń wygrała 27:24 z MMTS-em Kwidzyn, choć gdyby skończyło się odwrotnym wynikiem, nikt nie miałby tutaj większych pretensji. Po prostu szczecinianie popełniali dużo błędów. Ale ostatecznie popełnili ich mniej niż ich przeciwnicy. Bardzo dużo dobrego zebrał po zawodach bramkarz Anton Terekhof. Jednak szkoleniowiec Rafał Biały w swoim stylu, nie wyróżnił nikogo.

- Nie ma tutaj bohaterów tego spotkania. Mateusz Gawryś bardzo dobrze bronił w pierwszej połowie. W drugiej wyszedł Anton. To jest gra błędów - stwierdził. Więcej w materiale poniżej.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 05.10.2019 21:57
Kapitalna promocja piłki ręcznej. Pogoń po horrorze ograła MMTS
autor: Kuba HajdukKonia z rzędem temu, kto przewidział zwycięzcę tego meczu, a jeszcze większa chwała, kto przypuszczał, że spotkanie Sandra Spa Pogoni z MMTS-em Kwidzyn będzie miało tak dramatyczny przebieg. W 6. kolejce szczecinianie po zrywie z końcówki wygrali 27:24, choć na 12 minut przed końcem rywalizacji tracili do gości aż 5 bramek. W piłce ręcznej na tym etapie zawodów bardzo trudno jest odwrócić wynik. Pogoń jednak tego dokonała.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 04.10.2019 08:00
Pogoń o pierwsze punkty w Grodzie Gryfa
autor: Kuba HajdukZa nami już 5 kolejek w PGNiG Superlidze Mężczyzn. W 6. serii gier Sandra Spa Pogoń stanie przed szansą na pierwsze ligowe zwycięstwo na własnym obiekcie. Podejmie MMTS Kwidzyn, drużynę bardzo nieobliczalną, potrafiącą zagrać bardzo dobre zawody, ale i totalnie zawieść. Dla Portowców będzie to też szansa na przeskoczenie o kilka miejsc. Do tej pory walczyli ze ścisłą czołówką z ubiegłego sezonu.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 25.09.2019 19:52
Przegrana Sandra Spa Pogoni Szczecin na własne życzenie
autor: cubajdukW piątej kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn Sandra Spa Pogoń przegrała w Gdańsku z tamtejszym Torus Wybrzeżem 27:31. Szczecinianie prowadzili niemal przez całą pierwszą część spotkania. Przewagę stracili dopiero pod sam koniec tej części zawodów. W drugiej ich gra nie była już tak dobra, jak przed przerwą. Brak skuteczności i niemożność powstrzymania Mateusza Wróbla i Kamila Adamczyka sprawiły, że arcyważne trzy punkty zostały w Gdańsku. Pogoń tym samym nie poprawi swojej pozycji w tabeli rozgrywek.