piłka ręczna / ligi mężczyzn
piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 21.04.2018 11:22
Gwardia w Kościerzynie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie z Sokołem Kościerzyna. Będzie to mecz 24. kolejki.
piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 14.04.2018 09:49
Gwardia zagra ze Stalą
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka domowe starcie z Stalą Gorzów. Będzie to mecz 23. kolejki.
piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 24.03.2018 10:19
Gwardia w Grudziądzu
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie z MKS-em Grudziądz. Będzie to mecz 22. kolejki.
piłka ręczna / ligi mężczyzn arti15 - 18.03.2018 07:37
Gwardia przerywa serię porażek
autor:  loola1991Zawodnicy Gwardii Koszalin długo czekali na odniesienie trzeciego ligowego zwycięstwa, ale wreszcie ta sztuka im się udała. W meczu przed własną publicznością Gwardia pokonała MKS Mazur Sierpc 31:29.

Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry. Pierwsi na dwubramkowe prowadzenie 5:3 wyszli podopieczni Piotra Stasiuka w 9 minucie, po trafieniu Bartosza Tołłoczko. Zespół gości ambitnie walczył, aby dogonić koszalinian i w 19 minucie doprowadził do wyrównania 9:9. Gwardia nie pozwoliła Mazurowi Sierp wyjść na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze odzyskali dwubramkowe prowadzenie. Do przerwy Gwardia prowadziła 13:11.
piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 17.03.2018 08:30
Gwardia zagra z Mazur Sierpc
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka domowe starcie z Mazurem Sierpc. Będzie to mecz 21. kolejki.
piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 10.03.2018 11:39
Gwardia zagra w Olsztynie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie z Warmią Olsztyn. Będzie to mecz 20. kolejki.
piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 03.03.2018 10:05
Gwardia zmierzy się z Grunwaldem
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka domowe starcie z Grunwaldem Poznań. Będzie to mecz 19. kolejki.
piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 24.02.2018 08:41
Gwardia czeka zaległe spotkanie w Żukowie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie Żukowie. Będzie to zaległy mecz z 16. kolejki.