piłka ręczna / ligi mężczyzn
piłka ręczna / ligi mężczyzn arti15 - 30.09.2018 07:59
Gwardia pokonała GKS
Pierwszą ligową wygraną w sezonie odnieśli piłkarze ręczni Gwardii Koszalin. Przed własną publicznością zespół Piotra Stasiuka wygrał 24:21 z GKS-em Żukowo.

Początek rywalizacji przyniósł bardzo mało bramek. Po 5 minutach rywalizacji goście prowadzili zaledwie 2:1. W siódmej i 14 minucie GKS Żukowo posiadał dwa trafienia przewagi i było to najwyższe prowadzenie w pierwszej połowie. Gwardia objęła prowadzenie, po raz pierwszy w 27 minucie, wówczas Marek Jakutowicz rzucił bramkę na 12:11. Do przerwy na tablicy widniał wynik 12:12.
piłka ręczna / ligi mężczyzn arti15 - 28.09.2018 06:40
Inauguracja Gwardii
autor: crashW sobotę 29 września po raz pierwszy w sezonie 2018/2019 pierwszej ligi, szczypiorniści Gwardii Koszalin zagrają przed własną publicznością. Rywalem zespołu Piotra Stasiuka będzie GKS Żukowo.

Na inaugurację rozgrywek koszalinianie przegrali na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 23:25. W pierwszej kolejce wysoką formę strzelecką zaprezentował Mykola Maliarevych, który rzucił dziewięć bramek.

piłka ręczna / ligi mężczyzn arti15 - 23.09.2018 07:38
Porażka w Wągrowcu
autor: Krzysztof Cichomski C80Szczypiorniści Gwardii Koszalin od wyjazdowej porażki 23:25 z Nielbą Wągrowiec rozpoczęli sezon pierwszej ligi.

Gospodarze w poprzednim sezonie byli najlepszą drużyną pierwszej ligi, ale ze względów poza boiskowych nie awansowali do Superligi. Już pierwsza połowa pokazała, że będzie to ciężki mecz dla zespołu Piotra Stasiuka. Do przerwy Nielba posiadała przewagę czterech trafień - 15:11. Po zmianie stron koszalinianie zdołali odrobić część strat. Ostatecznie zespół z Wągrowca wygrał 25:23.
piłka ręczna / ligi mężczyzn arti15 - 10.09.2018 11:32
Dwa sparingi Gwardii
autor: loola1991W weekend podopieczni Piotra Stasiuka zmierzyli się dwukrotnie z Sandnes HK. Oba spotkania Gwardia Koszalin przegrała, ale nie ma się czego wstydzić.

W piątkowym spotkaniu goście wygrali 28:24. Najskuteczniejszym koszalinianinem okazał się Roman Berezhnyi, który zdobył sześć bramek. W bramce dobrze spisywał się Adrian Fiodor ze skutecznością 42%.

piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 12.05.2018 10:52
Gwardia z nafciarzami
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminka rozgrywek Gwardię Koszalin czeka domowe starcie z rezerwami Orlen Wisły Płock. Będzie to mecz 27. kolejki.
piłka ręczna / ligi mężczyzn pszczolek - 05.05.2018 10:44
Gwardia w Gdańsku
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie z SMS Gdańsk. Będzie to mecz 26. kolejki.
piłka ręczna / ligi mężczyzn arti15 - 26.04.2018 22:32
Gwardia przed trudnym meczem
autor: Łukasz KoperekGwardia Koszalin w piątek 27 kwietnia zmierzy się w Koszalinie z Row 1964 Rybnik, który jest obecnie dziesiątym zepołem II ligi. Mecz rozpocznie serię pięciu meczów przed własną publicznością zespołu prowadzonego przez Tadeusza Żakietę.
Goście w 27 meczach wywalczyli 34 punkty, a składają się na to dziewięć wygranych. siedem remisów oraz jedenaście porażek. Rybnik, aż 25 punktów wywalczył na własnym boisku. Wiosną ROW wywalczył cztery wygrane i cztery porażki.

piłka ręczna / ligi mężczyzn arti15 - 22.04.2018 08:08
Gwardia wygrywa po zaciętym meczu
autor: Artur RutkowskiSzczypiorniści Gwardii Koszalin odnieśli zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna 24:22. Gwardziści zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnich fragmentach rywalizacji.
Pierwsze fragmenty okazały się lepsze dla Sokoła, który w 10 minucie prowadził 4:1. Gwardia odpowiedziała pięcioma trafieniami z rzędu. W 23 minucie Kościerzyna, po golu Michała Derdzikowskiego prowadziła 8:7. Następnie koszalinianie zdołali odzyskać prowadzenie i do przerwy zespół Piotra Stasiuka prowadził 12:10.