piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn KPRGryfino - 05.01.2022 20:11
UKS Trójka Nowa Sól rywalem KPR-u
Gramy drodzy Państwo w ten weekend wielkie wydarzenie, na naszej hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Parkowej 1A. Zaczynamy od godziny 10:00 a przeciwnikiem naszym będzie bardzo dobrze znana w Gryfinie i zaprzyjaźniona drużyna z Nowej Soli, która obecnie występuję w 1 Lidze grupy B - UKS Trójka Nowa Sól.

Kolejnym pojedynkiem będzie meczy dwóch znanych sobie drużyn - Kospel Gwardia Koszalin - Stal Gorzów - piłka ręczna Naszych ligowych przyjaciół z Koszalina znamy bardzo dobrze i raczej trener Piotr Stasiuk przygotował małą niespodziankę na drużynę Stali Gorzów, za to nasi najbliżsi sąsiedzi z Gorzowa ostatnio mają bardzo dobrą passę ligową, zapowiada się mecz na najwyższym poziomie. Po tych dwóch meczach zawodnicy klubowi mają małą przerwę i obiadek, za to przerwy nie będą mieli nasi kibice. RÓWNIUTKO o godzinie 13:40 - zapowiada się wielki mecz.
piłka ręczna / I liga mężczyzn KPRGryfino - 19.12.2021 20:53
Wygrana KPR
autor: Materiały prasowe PGE KPR Gryfin..dobry wieczór Gryfino!! Mamy niedziele dnia 19 grudnia 2021 roku, spieszy z informacją, w dniu dzisiejszym graliśmy ostatni już mecz w tym roku oraz w tej rundzie o mistrzostwo I Ligi Piłki Ręcznej. Przeciwnikiem naszym była zdolna młodzież ze szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie.

Dzisiejszy mecz zaczęliśmy wręcz fatalnie, w pewnym momencie było aż 8:1 dla gospodarzy. Lecz po wejściu na boisko Krzysztofa Karnacewicza, nasza gra się uspokoiła i w końcu zaczęliśmy grać swoje. Bardzo fajny mecz pomimo kilku nierzuconych bramek praktycznie z czystej pozycji zaliczył Tomasz Grzegorek 8 trafień, rewelacyjnie zgrał się dziś z Lucjanem Galusem, który zaliczył z 5 asyst na samym Tomaszu. Bardzo cieszy nas forma Bartosza Telengi, tak może i były jakieś akcje sam na sam odpalone w środek bramkarza, ale wybaczamy po tych szybkich kontratakach, ogólnie dobry mecz 8 bramek w protokole. Dawid Dobko, no niby bramkarz - dziś znów udowodnił, że to jest PAN Bramkarz, kolejne rewelacyjne decyzję w bramce, kilka kontr prosto w łapy naszych zawodników no i UWAGA to, co lubię najbardziej - KOLEJNA RZUCONA BRAMKA NASZEGO BRAMAKRZA !!! Brawo DAWID - tak trzymaj !!
piłka ręczna / I liga mężczyzn KPRGryfino - 16.12.2021 09:36
Porażka na własnym terenie
autor: Materiały prasowe KPR GryfinoNiestety nie mamy dobrych wieści po wczorajszym ostatnim pojedynku ligowym na własnym terenie. Rozegraliśmy przedostatnią kolejkę ligową I rundy o mistrzostwo I ligi, przeciwnikiem naszym była jak się okazało bardzo zdolna młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie.
piłka ręczna / I liga mężczyzn KPRGryfino - 11.12.2021 11:18
PGE KPR wzmacnia siły na drugą rundę
autor: Materiały prasowe KPR GryfinoJest nam niezmiernie miło poinformować, iż od dnia wczorajszego mamy w swojej drużynie oficjalnie nowego zawodnika. Jest nim młody, ale jakże utalentowany zawodnik występujący na bardzo ważnej dla nas pozycji. Zawodnik o fenomenalnych warunkach fizycznych, jak na swojej pozycji, do tego, pomimo wieku, z dużym doświadczeniem gry na swojej pozycji. Poniżej więcej informacji o transferze.

piłka ręczna / I liga mężczyzn KPRGryfino - 28.11.2021 10:11
Misja wykonana
autor: Materiały prasowe KPR GryfinoGryfino mamy dzień 27 listopada, 2021 roku. Piękna sobota i jeszcze lepsze informacje mamy dla was. Panie KAPITANIE - Misja wykonana, WIEZIEMY dla ciebie bardzo ważne 3 punkty i wygrywamy dzisiaj mecz.

Dobry wieczór, bardzo daleki i bardzo ciężki teren w Sierpcu. Miła atmosfera na trybunach, a do tego mnóstwo dzieci w przerwie na boisku, co świadczy o tym iż piłka ręczna jest znanym i lubianym sportem w Sierpcu. Od samego początku zagraliśmy dobre spotkanie, mocno w obronie - skutecznie w ataku. W składzie zabrakło dzisiaj dwóch filarów drużyny, kapitana Lucjana Galusa i Maćka Jezierskiego, który nabawił się dość groźnej kontuzji w ostatnim meczu w Gryfinie. Za to ich zmiennicy spisali się dziś na medal
piłka ręczna / I liga mężczyzn KPRGryfino - 20.11.2021 23:02
To już seria. Gryfinianie nie dali szans rywalowi
autor: materiał prasowy PGE KPR GryfinoPGE KPR Gryfino z kolejnym, tym razem naprawdę bardzo wysokim zwycięstwem w I lidze mężczyzn w grupie A. Ekipa z województwa zachodniopomorskiego dzięki tej wygranej zaliczyła awans w tabeli. Obecnie zajmuje już 5. miejsce i do podium traci raptem 3 punkty. To niewiele, ten sezon już jest bardzo ciekawy. Więcej o samym wydarzenia w materiale poniżej.
piłka ręczna / I liga mężczyzn KPRGryfino - 13.11.2021 19:59
Wyjazdowa wygrana
Szczypiorniści z Gryfina wywieźli z dalekiego Elbląga bardzo ważne 3 punkty. Od samego początku spotkania mecz był wyrównany, chwilami KPR przegrywało dwoma, trzema bramkami, by za chwilę prowadzić. Do przerwy 13-14 dla PGE KPR Gryfino. W drugiej połowie gryfinianie odskoczyli na kilka bramek, by finalnie skończyć mecz z sześciobramkową przewagą.

Na uwagę zasługuje forma Kamila Prokopczyka - ARMATA - zdobywcy 9 bramek.
piłka ręczna / I liga mężczyzn KPRGryfino - 30.10.2021 22:53
Wielkie derby dla zespołu z Gryfina
autor: Materiały prasowe PGE KPR Gryfin
W dniu dzisiejszym zespół z Gryfina rozegrał mecz derbowy z wiceliderem I ligi grupy A Kospel Gwardią Koszalin. Pojedynek stał na bardzo wyrównanym poziomie - od samego początku meczu oba zespoły grały 'bramka za bramkę'.