ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa toyka - 16.07.2019 10:32
Trener poszukiwany
SKS Wybrzeże Biesiekierz poszukuje trenera do drużyny seniorów występującej w grupie 3 Klasy Okręgowej.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa krystianm - 15.07.2019 19:39
Plan przygotowań LKS Polonia Płoty
Plan przygotowań LKS Polonia Płoty.

15.07 trening Godz 18:00
16.07 trening Godz 18:00
18.07 trening Godz 18:00
20.07 sparing Olimp Gościno godz 18:00
22.07 trening Godz 18:00
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa kspogon - 11.07.2019 16:51
Początek przygotowań Pogoni Połczyn-Zdrój do rundy jesiennej
W czwartek, 18 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Połczynie-Zdroju przygotowania do rundy jesiennej rozpoczną zawodnicy Pogoni Połczyn-Zdrój.

Treningi odbywać się będą dwa lub trzy razy w tygodniu (od 18 lipca) - na boisku przy ulicy Szczecineckiej 25.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa radar87 - 09.07.2019 10:01
Przygotowania Odry
W poniedziałek, 15 lipca Odra Chojna rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu 2019/20.

Pierwszy trening odbędzie się na obiektach stadionu miejskiego o 18.30. Jak zwykle zapraszamy ambitne osoby, które chcą spróbować swoich sił w stabilnym klubie. Zaplanowanych jest sześć gier kontrolnych, które przedstawiamy poniżej:
20.07. SB KS Energetyk Gryfino - Odra
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa karol1972 - 07.07.2019 11:40
Redłovia rekrutuje
Klub Sportowy LKS Redłovia Redło, zaprasza chętnych do gry w drużynie seniorów (kl. Okręgowa), grupie trampkarzy oraz orlików.

Poszukujemy również sparingpartnerów na terminy: 27.07; 03.08.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa toyka - 06.07.2019 21:04
Biesiekierz zaprasza piłkarzy
SKS Wybrzeże Biesiekierz występujący w piłkarskiej V lidze w grupie zachodniopomorskiej, zaprasza osoby chętne do gry w drużynie seniorskiej.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa Bartek99999 - 05.07.2019 10:24
Iskra Banie szuka sparingpartenera
Iskra Banie szuka sparingpartenera 3-4 .08.2019 miejsca spotkania do ustalenia tel. 795614999.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa PS1024 - 04.07.2019 12:45
Sparingpartner poszukiwany
Klub Pomorzanin Sławoborze poszukuje sparingpartnera w terminach: 27 lipca, 3 sierpnia, 10 sierpnia. Godzina do ustalenia. Ze względu na renowację płyty brak możliwości gry w Sławoborzu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: 502 097 907
nowsze newsy         starsze newsy   
 

Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Jeziorak Szczecin 1 3 1 0 0 6 / 0
2.  Polonia Płoty 1 3 1 0 0 4 / 0
3.  Mewa Resko 1 3 1 0 0 4 / 1
4.  Stal Szczecin 1 3 1 0 0 4 / 2
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 1 3 1 0 0 9 / 0
2.  Odra Chojna 1 3 1 0 0 3 / 0
3.  Stal Lipiany 1 3 1 0 0 3 / 1
4.  Iskra Banie 1 3 1 0 0 6 / 5
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Astra Ustronie Morskie 1 3 1 0 0 4 / 1
2.  Victoria Sianów 1 3 1 0 0 4 / 1
3.  Iskra Białogard 1 3 1 0 0 4 / 1
4.  Wieża Postomino 1 3 1 0 0 4 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Zawisza Grzmiąca 1 3 1 0 0 10 / 2
2.  Błonie Barwice 1 3 1 0 0 3 / 1
3.  Ikar Krosino 1 3 1 0 0 3 / 1
4.  Olimp Złocieniec 1 3 1 0 0 2 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
24-08 Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko
24-08 Zorza Dobrzany - Polonia Płoty
24-08 Iskra Golczewo - Piast Chociwel
24-08 Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica
24-08 Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez
24-08 Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście
24-08 Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin
25-08 Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
24-08 Energetyk Gryfino - Stal Lipiany
24-08 Orkan Suchań - Iskra Banie
24-08 Odra Chojna - Sokół Pyrzyce
25-08 Drawa Drawno - Dąb Dębno
25-08 Kłos Pełczyce - Piast Karsko
25-08 Biali Sądów - Unia Dolice
25-08 A.P. Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia
25-08 Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz

Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
24-08 Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz
24-08 Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice
24-08 Strong Zielenica - Victoria Sianów
24-08 Wieża Postomino - Saturn Mielno
24-08 Sława Sławno - Bajgiel Będzino
25-08 Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze
25-08 Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo

Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
24-08 Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój
24-08 Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo
24-08 Sad Chwiram - Głaz Tychowo
24-08 Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna
24-08 Mechanik Bobolice - Orzeł Łubowo
24-08 Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski
24-08 Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca
25-08 Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin

rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
1:1 - Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo
2:0 - Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice
4:0 - Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal
4:1 - Mewa Resko - Światowid 63 Łobez
0:6 - Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin
3:3 - Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce
1:0 - Piast Chociwel - Zorza Dobrzany
4:2 - Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
1:2 - Morzycko Moryń - Dąb Dębno
0:9 - Piast Karsko - Biali Sądów
6:5 - Iskra Banie - Energetyk Gryfino
0:1 - Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce
0:3 - Czcibor Cedynia - Odra Chojna
3:1 - Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno
1:2 - Unia Dolice - Osadnik Myślibórz
1:0 - Orkan Suchań - Drawa Drawno

Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
4:1 - Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław
0:0 - Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo
1:4 - Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie
4:1 - Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze
1:4 - Strong Zielenica - Wieża Postomino
1:3 - LZS Kowalewice - Sława Sławno
4:2 - Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno

Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
1:0 - Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój
0:1 - Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica
1:3 - Redłovia Redło - Ikar Krosino
0:2 - Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec
10:2 - Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram
1:2 - Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice
1:2 - Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa
1:3 - Mechanik Turowo - Błonie Barwice

 
top komentarze
newsy:
10 » Zebranie organizacyjne  »
3 » Przygotowania Radewa
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Runjaic trenerem miesią »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Fatalna sytuacja kadrow »
mecze:
54 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
44 » Piast Karsko-Biali Sądó »
40 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
39 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
29 » Kotwica Kołobrzeg-KP St »
23 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
21 » Polski Cukier Kluczevia »
20 » Grom Nowy Staw-Gwardia  »
18 » Spójnia Świdwin-Olimp Z »
16 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 633
statystyki portalu
• drużyn: 2801
• imprez: 118677
• newsów: 72179
• użytkowników: 70089
• komentarzy: 1079948
• zdjęć: 779149
• relacji: 38094
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies