ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa tasia - 21.02.2021 21:00
Masovia Maszewo poszukuje trenera grup młodzieżowych
Miejski Klub Sportowy MASOVIA Maszewo poszukuje licencjonowanego trenera do podjęcia pracy z maszewskimi grupami dzieci i młodzieży. Aktualnie tworzymy 8 takich grup dlatego cały czas poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym klubie.

Chętnych prosimy o przysłanie informacji na adres masovia@maszewo.net a na pytania odpowie nasz Koordynator Szkolenia Błażej Olszewski pod numerem telefonu +48668817297.

Zapewniamy miłą atmosferę, zaangażowanych zawodników oraz możliwości rozwoju.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa pilka007 - 20.02.2021 17:57
Sparingpartner poszukiwany
Ze względu na odwołany mecz ligowy z Lechem Czaplinek klub Polonia Płoty szuka chętnego klubu do rozegrania meczu sparingowego w Płotach na Eurobousku w sobotę 27 lutego.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawsko2021 - 20.02.2021 17:26
Sparingowo w Drawsku
20 lutego 2021 roku zespół KP Drawsko rozegrał kolejny sparing na Euroboisku w Drawsku Pomorskim. Drużyna gości zajmuje po rundzie jesiennej dziewiąte miejsce w szczecińskiej okręgówce (grupa 1), a gospodarze 3 miejsce w koszalińskiej okręgówce.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 19.02.2021 13:48
Sparing KP
W swoim trzecim meczu kontrolnym zespół KP Drawsko pokonał ekipę z Łubowa. Trener Rafał Żuk miał do dyspozycji 19 zawodników. W najbliższą sobotę do Drawska Pomorskiego na sparing przyjedzie drużyna Sarmaty Dobra.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 18.02.2021 10:19
KP Drawsko zagra z Łubowem
Już w czwartek (18 lutego 2021 roku) zespół prowadzony przez Rafała Żuka rozegra kolejny mecz sparingowy w tym roku. Tym razem do Drawska Pom. przyjedzie zespół Orła Łubowo, który zajmuje 15 miejsce w koszalińskiej okręgówce.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 17.02.2021 14:38
Sparing KP Drawsko - Światowid Łobez
Przygotowujący się do rundy wiosennej zespół Klubu Piłkarskiego Drawsko Pomorskie doznał porażki 3-5 w meczu towarzyskim na Euroboisku z Światowidem Łobez. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Tomasz Walkiewicz, Marcin Jakubowski oraz Igor Bany.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Jacos - 16.02.2021 23:15
Trener szuka drużyny
Trener z licencją UEFA B podejmie się prowadzenia drużyny piłki nożnej.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 16.02.2021 10:13
KP zagra ze Światowidem 63
We wtorek 16 lutego 2021 roku o godzinie 18:30 zespół KP Drawsko rozegra kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej ligi okręgowej.

Do Drawska przyjedzie zespół MLKS Światowid 63 Łobez prowadzony przez Józefa Andrzejewskiego. Obecnie zespół z Łobza zajmuje odległe 14 miejsce, a KP Drawsko miejsce 3. Mecz zostanie rozegrany na Euroboisku w Drawsku Pomorskim bez udziału publiczności.
nowsze newsy         starsze newsy   
 

Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Jeziorak Szczecin 17 41 13 2 2 79 / 22
2.  Pomorzanin Nowogard 17 35 10 5 2 41 / 15
3.  Iskra Golczewo 17 34 10 4 3 41 / 16
4.  Mewa Resko 17 29 9 2 6 47 / 33
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  CRS Pogoń Barlinek 16 34 10 4 2 42 / 14
2.  Morzycko Moryń 16 34 10 4 2 53 / 25
3.  Odra Chojna 15 34 10 4 1 48 / 15
4.  Dąb Dębno 15 34 10 4 1 47 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Zefir Wyszewo 17 42 13 3 1 55 / 14
2.  Iskra Białogard 17 41 13 2 2 59 / 19
3.  Vimobilia Będzino 17 36 11 3 3 62 / 27
4.  Głaz Tychowo 17 32 10 2 5 42 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Połczyn Zdrój 16 43 14 1 1 56 / 17
2.  Calisia Kalisz Pomorski 16 35 10 5 1 42 / 14
3.  KP Drawsko Pomorskie 16 34 10 4 2 57 / 23
4.  Orzeł Bierzwnik 16 32 10 2 4 40 / 34
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
06-03 Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
06-03 Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin
06-03 Wicher Brojce - Jantar Dziwnów
06-03 Piast Chociwel - Mewa Resko
06-03 Iskra Golczewo - KS Fala Międzyzdroje
06-03 Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin
06-03 Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard
07-03 Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra
07-03 Sparta Gryfice - Dąb Dębice

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
28-02 Dąb Dębno - Odra Chojna
06-03 Orkan Suchań - Energetyk Gryfino
06-03 Stal Lipiany - Odra Chojna
06-03 Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice
06-03 Ogniwo Babinek - CRS Pogoń Barlinek
06-03 Iskra Banie - Unia Dolice
06-03 A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
07-03 Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce

Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
06-03 Saturn Mielno - Iskra Białogard
06-03 Zefir Wyszewo - Victoria Sianów
06-03 Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno
06-03 Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze
06-03 Sława Sławno - Głaz Tychowo
06-03 Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino
07-03 Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica
07-03 Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów
07-03 LZS Kowalewice - Płomień Myślino

Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
06-03 Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski
06-03 Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie
06-03 Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica
06-03 Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo
06-03 Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój
06-03 Ikar Krosino - Orzeł Łubowo
07-03 Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin
07-03 Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik

rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
1:0 - Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice
8:0 - Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce
0:3 - Sparta Gryfice - Mewa Resko
0:1 - Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn
1:0 - Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard
0:3 - Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin
2:1 - Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel
2:1 - Iskra Golczewo - Mewa Resko
3:6 - Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
0:0 - Unia Dolice - Zorza Dobrzany
3:1 - Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:1 - Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno
0:1 - CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany
4:3 - Odra Chojna - Zorza Dobrzany
7:1 - Dąb Dębno - Unia Dolice
4:3 - Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce
4:3 - Iskra Banie - Energetyk Gryfino

Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
2:0 - Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze
0:6 - LZS Kowalewice - Głaz Tychowo
1:1 - Saturn Mielno - Victoria Sianów
2:4 - Vimobilia Będzino - Iskra Białogard
2:2 - Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica
6:0 - Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino
0:0 - Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie
0:1 - Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino
3:0 - Zefir Wyszewo - Gryf Polanów

Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
0:3 - Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin
3:0 - Drawa Drawno - Ikar Krosino
2:2 - Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik
0:5 - Orzeł Łubowo - Błonie Barwice
0:6 - Redłovia Redło - Drawa Drawno
2:1 - Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec
0:2 - Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój
7:1 - Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin

 
top komentarze
newsy:
10 » Wyborcze zawirowania w  »
4 » Odszedł od nas Maciej  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Błonie Barwice wycofują »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
26 » MKP Szczecinek-Mechanik »
13 » Hutnik Szczecin-Iskierk »
10 » Intermarche-Rega Trzebi »
7 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
7 » Orzeł Łubowo-Spójnia Św »
6 » Leśnik Manowo-Wieża Pos »
6 » Olimp Gościno-Sokół Kar »
6 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
5 » Dąb Dębno-Odra Chojna
4 » Lech Czaplinek-Polonia  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
gutoslaw11 macieks90
raffik wicher10
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2918
• imprez: 127771
• newsów: 74505
• użytkowników: 78873
• komentarzy: 1112461
• zdjęć: 807991
• relacji: 39059
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies