piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 23.03.2023 13:04
Kobieca Duma Pomorza z awansem do ćwierćfinału!
autor: tkowPiłkarki Pogoni Szczecin po bardzo emocjonującym spotkaniu awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski kobiet. W wyjazdowym starciu pokonały tczewską Pogoń 3:2.

Wynik spotkania bardzo szybko, bo już w piątej minucie otworzyła Roksana Ratajczyk. Po kilku minutach zagrożenie pod bramką Jagody Sapor wykorzystała Magdalena Sobal, która wyrównała stan meczu. Z remisu gospodynie nie mogły się zbyt długo cieszyć - już w 19. minucie Agnieszka Garbowska dała prowadzenie podopiecznym Roberta Dymkowskiego.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.03.2023 13:20
Radkiewicz powołana do Reprezentacji
autor: tkowSelekcjonerka reprezentacji Polski kobiet Nina Patalon powołała dwadzieścia trzy zawodniczki na kwietniowe mecze towarzyskie z Kostaryką w Łodzi i Holandią w Rotterdamie. Wśród powołanych znalazła się bramkarka Pogoni Szczecin - Natalia Radkiewicz. Pogoń wiosną wygrała wszystkie cztery mecze a strzegąca bramki Radkiewicz wpuściła tylko dwie bramki.
Powołanie otrzymała również wychowanka Olimpii Szczecin - Amelia Bińkowska, obecnie występująca w GKS Katowice.
piłka nożna / Kobiety arti15 - 20.03.2023 18:58
Historyczne zwycięstwo Victorii SP2 Sianów w CLJ U15
Pierwszy wygrany mecz zanotowały piłkarki Victorii SP2 Sianów w meczu inauguracyjnym CLJ U15 . Pokonały dobry zespół MUKS PS Kostrzyn n/O w stosunku 3:2 (1:1). W zeszłym sezonie nasze przeciwniczki były w pierwszej czwórce naszej grupy i walczyły o medale a nasz zespół zakończył mecze eliminacyjne CLJ U15 na ósmym miejscu. Teraz przyszedł czas na rewanż i to nam się udało.

Mecz rozpoczął się od przewagi sianowianek. Piłkarki Victorii SP2 w pierwszych minutach stworzyły dwie bardzo dobre sytuacje ale nie wykorzystała ich Martyna Ryncewicz, podobnie jak w ósmej minucie świetną okazję z bliska zmarnowała Natalia Noworolnik. W 16 minucie Martyna Ryncewicz minęła już bramkarkę ale w ostatniej chwili piłkę wybiły jej powracające obrończynie.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.03.2023 10:56
Szczecińska Pogoń po raz kolejny zwycięska!
autor: tkowGranatowo-bordowe kontynuują zwycięski marsz! Bramki dla gospodarzy zdobyły Patrycja Michalczyk, Roksana Ratajczyk, a pięknym trafieniem popisała się Emilia Zdunek. Jedynego gola dla gości zdobyła Nadia Stanovic z rzutu karnego.

Trener Robert Dymkowski na mecz z Czarnymi wprowadził dwie zmiany w podstawowej jedenastce względem poprzedniego, ligowego spotkania - Agnieszka Garbowska zastąpiła Natalię Oleszkiewicz, a Weronika Szymaszek powróciła do wyjściowego składu kosztem Anaidy Shahbazyan. Już w szóstej minucie granatowo-bordowe miały pierwszą okazję - po dośrodkowaniu Zdunek z rzutu rożnego na bramkę celnie uderzyła Weronika Szymaszek. W 28. minucie Ratajczyk była bardzo blisko gola, lecz jedna z defensorek Czarnych wybiła futbolówkę z linii bramkowej. Bramka dla gospodarzy padła tuż przed przerwą - z rzutu wolnego świetnie uderzyła Patrycja Michalczyk i dała prowadzenie Pogoni.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.03.2023 14:54
O komplet punktów z Czarnymi
autor: tkowCzas na 15. kolejkę Ekstraligi kobiet, w której szczecińska Pogoń podejmie na własnym boisku zespół Czarnych Sosnowiec. Granatowo-bordowe z pewnością będą chciały podtrzymać świetną passę trzech zwycięstw z rzędu i odegrać się za jesienną porażkę, gdy na wyjeździe Czarni pokonali Dumę Pomorza 3:0. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi jutrzejszego spotkania!

piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.03.2023 09:36
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 14.03.2023 09:30
Lider pokonany w Szczecinie!
autor: tkowGranatowo-bordowe kontynuują zwycięski marsz. Tym razem zdobyły komplet punktów w starciu z dotychczasowym liderem - GKS-em Katowice pokonując go 3:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyły Natalia Oleszkiewicz oraz dwukrotnie na listę strzelców wpisała się Emilia Zdunek.

Pomimo zimowej aury, sędzia Kinga Damps niemal równo w południe rozpoczęła spotkanie. Trener Robert Dymkowski, w porównaniu do poprzedniego starcia, wprowadził do pierwszej jedenastki dwie nowe twarze - Patrycję Michalczyk i Roksanę Ratajczyk. Już w 8. minucie Natalia Radkiewicz świetnie obroniła strzał z dystansu Nicoli Zając parując strzał na rzut rożny. Przez sporą część pierwszej połowy spotkanie z obu stron było dość wyrównane. W 43. minucie arbiterka wskazała na jedenasty metr po faulu w polu karnym i do piłki podeszła zawodniczka GKS-u - Anita Turkiewicz. Rzut karny został ostatecznie wybroniony przez Natalię Radkiewicz i na tablicy wyników wciąż widniał bezbramkowy remis.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 09.03.2023 12:42