piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.04.2023 11:55
PP: Kobieca Pogoń w półfinale!
autor: tkowPogoń Szczecin w półfinale kobiecego Pucharu Polski! Po wyrównanej pierwszej części gry, w drugiej połowie podopieczne Roberta Dymkowskiego nie dały żadnych szans i wypunktowały Górnika rewanżując się tym samym za niedawną porażkę w lidze.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla zespołu prowadzonego przez Roberta Dymkowskiego. Już w 3. minucie Emilia Zdunek wypatrzyła w polu karnym osamotnioną Natalię Oleszkiewicz, a ta wpakowała piłkę do siatki strzeżonej przez Sandrę Urbańczyk. W 15. minucie kolejny strzał na bramkę Górnika oddała Alicja Dyguś, jednak tym razem golkiperka gospodyń była na posterunku. Chwilę później Natalia Radkiewicz niepewnie wybiła piłkę, futbolówka trafiła do Klaudii Lefeld, a ta nie dała szans naszej bramkarce. W 29. minucie Weronika Szymaszek otrzymała kapitalne podanie od Roksany Ratajczyk, lecz w sytuacji sam na sam uderzyła obok słupka. Kolejne minuty należały do zespołu „Zielono-Czarnych”, które skutecznie operowały piłką nie dając Pogoni możliwości na przeprowadzanie konkretnych akcji.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.04.2023 13:32
Kobieca Pogoń dopisuje kolejne trzy punkty!
autor: tkowSzczecińska Pogoń kolejny raz wygrywa wiosną! Bramki dla granatowo-bordowych zdobyły Natalia Oleszkiewicz, Karolina Łaniewska oraz Klaudia Dymińska, która samobójczym trafieniem wpakowała piłkę do własnej siatki.

Do meczowego składu po ciężkiej kontuzji powróciła Zuzanna Radochońska, dla której jest to pierwszy mecz w tym sezonie, który zawodniczka Pogoni rozpoczyna na ławce rezerwowych. Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla portowej jedenastki - już w 3. minucie Roksana Ratajczyk wrzuciła piłkę na głowę Natalii Oleszkiewicz, a ta przelobowała bramkarkę AP Orlenu. W 11. minucie Oleszkiewicz ponownie miała okazję na wpisanie się na listę strzelczyń, ale minęła się z piłką i nie uderzyła na bramkę.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 13.04.2023 15:16
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 03.04.2023 08:52
Kobieca Duma Pomorza z kolejnym triumfem!
autor: tkowKolejne zwycięstwo odniosły zawodniczki szczecińskiej Pogoni. Podopieczne Roberta Dymkowskiego pokonały piłkarki wrocławskiego Śląska 1:0 w zaległym starciu 11. kolejki Orlen Ekstraligi kobiet. Komplet punktów w Szczecinie sprawił, że Pogoń awansowała na szóste miejsce w tabeli.

W 14. minucie pierwszą groźną okazję miał Śląsk - z rzutu wolnego z 20. metra uderzała Joanna Wróblewska, lecz jej strzał pewnie obroniła Natalia Radkiewicz. Następne minuty należały do Pogoni, czego efektem był pierwszy gol w spotkaniu - autorką Roksana Ratajczyk, która nie pomyliła się w sytuacji sam na sam. W końcówce pierwszej części gry świetną kontrę wyprowadziła Zofia Giętkowska, która mając dwie zawodniczki w polu karnym zdecydowała się na uderzenie - piłka wylądowała w rękawicach Anny Bocian.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 01.04.2023 06:57
Po zwycięstwo przy Karłowicza!
autor: tkowPiłkarki Pogoni Szczecin powracają na Karłowicza. Na boisku nr 3 przy Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży w zaległym spotkaniu 11. kolejki kobiecej Orlen Ekstraligi zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. Będzie to ostatnie spotkanie granatowo-bordowych przed niemal dwutygodniową przerwą w rozgrywkach. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi sobotniego spotkania!

piłka nożna / Kobiety paulinus - 31.03.2023 22:27
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 29.03.2023 09:22
Zwycięstwo Victorii SP2 w III lidze
autor: victoria sp 2 sianówPiłkarki sianowskiej Victorii SP2 zrobiły pierwszy mały krok do utrzymania się w III Lidze Kobiet pokonując 3 do 2 dziewczyny ze Stargardu. Do przerwy było 2:1. Lepiej w spotkanie weszły piłkarki Victorii SP2 bo już po dwu akcjach Poli Pasik w 7 i w 15 min. powinny prowadzić 2:0. Niestety Pola nie wykorzystała stuprocentowych szans. W 17 minucie dośrodkowanie jednej z zawodniczek ze Stargardu obija górną część poprzeczki sianowskiej bramki. W 27 minucie uderzenie Natalii Bryzek z prawej strony z 20 metrów kończy się jej debiutancką bramką i sianowianki objęły prowadzenie 1:0.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 27.03.2023 15:54
Porażka w Łęcznej
autor: tkowPierwszą porażkę w rundzie wiosennej poniosły piłkarki szczecińskiej Pogoni w meczu z Górnikiem Łęczna. Wszystkie trzy bramki zobaczyliśmy jeszcze w pierwszej połowie, a jedynego gola dla Dumy Pomorza zdobyła Roksana Ratajczyk.

W składzie granatowo-bordowych nie zobaczyliśmy Martyny Brodzik oraz Julii Brzozowskiej, które musiały pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartoników. Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla gospodyń. Już w 15. minucie Klaudia Fabova dała swojej drużynie prowadzenie, następne minuty należały do Pogoni, jednak podopieczne Roberta Dymkowskiego nie potrafiły przekuć przewagi w posiadaniu w korzystne sytuacje. W 34. minucie po raz drugi Fabova świetnie odnalazła się w polu karnym i zdobyła kolejnego gola dla Górnika. Tuż przed przerwą Emilia Zdunek świetnie dośrodkowała z rzutu rożnego i Roksana Ratajczyk zdobyła gola kontaktowego dla Pogoni.