piłka nożna / Kobiety paulinus - 08.09.2022 10:02
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 07.09.2022 12:10
Wysoka porażka sianowianek
autor: arti15 Drugiej porażki sezonu 2022/2023 w rozgrywkach III ligi kobiet doznały piłkarki sianowskiej Victorii SP 2, bardzo bolesnej i wstydliwej, bo aż 0:13 i to jeszcze na swoim boisku. Do przerwy było 0:6. Bramki strzelały: Anna Pietraszewska 5 ( 54, 56, 84, 86, 90), Martyna Kubiak 3( 4, 15, 28), Oliwia Krysiak 2 (18, 73), Oliwia Leszcz 1(9) i Marta Paduch. Nie dość tego nieszczęścia to na dodatek jeszcze sianowska bramkarka Maja Malczewska złamała palec w czasie meczu. Spotkanie było jednostronne, piłkarki z Bydgoszczy od początku miały przewagę i mogły wygrać jeszcze w wyższym stosunku. Sianowianki w całym meczu stworzyły tylko trzy groźne sytuacje, ale ich nie wykorzystały.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 02.09.2022 13:44
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 31.08.2022 08:56
Inauguracyjny mecz na czwórkę
autor: victoria sp 2 sianówPo roku przerwy piłkarki sianowskiej Victorii SP 2 powróciły do rozgrywek centralnych III ligi kobiet. Swój pierwszy mecz rozegrały z KP Błękitni w Stargardzie. Sianowianki przegrały 0:2 ale rozegrały naprawdę dobre spotkanie. Do przerwy remisowały 0:0 ale tak naprawdę mogły prowadzić 3:0. Mecz lepiej zaczęły stargardzianki ale to sianowianki mogły już w 18 minucie objąć prowadzenie, kiedy to Pola Pasik będąca sam na sam z bramkarką ze Stargardu nie wykorzystała dogodnej okazji. W 23 minucie stuprocentowej okazji nie wykorzystała Wiktoria Huda i skończyło się tylko na rogu dla Victorii SP2.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 28.08.2022 08:23
Porażka w Katowicach. Bińkowska pogrąża Pogoń
autor: www.facebook.com/PogonSzczecin.kW ramach 3. kolejki Ekstraligi kobiet piłkarki GKS Katowice podjęły Pogoń Szczecin. W przerwie letniej do Szczecina przeprowadziły się dwie zawodniczki reprezentujące w ubiegłym sezonie ekipę z Katowic Emila Zdunek i Alicja Dyguś.

Już po pierwszych dziesięciu minutach meczu gospodynie prowadziły dwiema bramkami za sprawą byłej Olimpijki i wychowanki klubu ze Szczecina Amelii Bińkowskiej, która najpierw zaskoczyła bramkarkę Pogoni strzałem z lewej strony pola karnego, a potem dobiła z bliska piłkę po podaniu Konkol.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.08.2022 10:21
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 19.08.2022 09:03
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 18.08.2022 08:12
Pierwsze powołanie dla Radkiewicz
autor: www.pogonszczecin.plSelekcjonerka reprezentacji Polski kobiet Nina Patalon powołała dwadzieścia trzy zawodniczki na wrześniowe mecze kwalifikacji mistrzostw świata z Albanią i Kosowem. W kadrze są dwie debiutantki! Pierwszy raz na zgrupowaniu pojawią się Kayla Adamek i Natalia Radkiewicz. Natalia Radkiewicz to bramkarka Pogoni Szczecin. Golkiperka ma dziewiętnaście lat i za sobą powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski.
Zgrupowanie rozpocznie się 29 sierpnia. Biało-czerwone najpierw zagrają w Elbasan z Albanią (1 września, godz. 18:00), a pięć dni później, 6 września o godz. 18:30 na Arenie Lublin z Kosowem.