piłka nożna / Kobiety paulinus - 13.10.2022 09:25
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.10.2022 10:28
Wysoka porażka sianowianek
Dotkliwej porażki doznały piłkarki Victorii SP 2 Sianów w wyjazdowym meczu III ligi kobiet z LFA Szczecin. Zespół szczeciński to zdecydowanie najlepsza z dotychczasowych drużyn z którymi zmierzyła się Victoria SP 2 Sianów. Szczecinianki od początku meczu miały przewagę i uwidoczniały ją kolejnymi bramkami. Pierwszą uzyskały po rozegraniu rzutu rożnego już w 5 minucie a autorką gola była Magdalena Szwed-Kaszycka. Następne dwie bramki w 13 i 20 minucie były autorstwem najlepszej na boisku Marty Filipowicz. W 27 minucie na 4:0 podwyższyła Karolina Karaczyn. Ta sama zawodniczka w 45 minucie zakończyła strzelanie w pierwszej połowie i sianowianki zeszły na przerwę z bagażem pięciu bramek.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 07.10.2022 09:25
Puchar Polski ZZPN dla LFA Szczecin
autor: https://lfaszczecin.sportbm.comW finale Pucharu Polski Kobiet na szczeblu ZZPN LFA Szczecin pokonały Błękitne Stargard 6:0. Obie drużyny występują w trzeciej lidzie.
Trzy bramki w spotkaniu zdobyła Karolina Karaczyn, po jednej dołożyły Klaudia Nowak, Marta Filipowicz i Natalia Gugała.

- Mecz ze Stargardem był dobrym momentem na poprawę dokładności oraz skuteczności, z którą w ostatnich meczach miałyśmy olbrzymie problemy. W tym meczu również pojawiły się niewykorzystane sytuacje, natomiast gra wyglądała dużo lepiej z czego możemy być zadowolone - mówiła po meczu Anita Janik, piłkarka LFA.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 06.10.2022 11:50
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 05.10.2022 15:02
KKP Chełmża nie dojechała do Sianowa
Sianowskie piłkarki bez walki zainkasowały trzy punkty za nierozegrany mecz z KKP Chełmża. Chociaż to też nie wiadomo, bo może nie będzie tych punktów, ponieważ prawdopodobnie zespół z Chełmży wycofał swój zespół z rozgrywek III ligi kobiet. W takim wypadku jeżeli drużyna wycofuje się z rozgrywek i nie rozegra 50% spotkań to wszystkie jej wyniki zostają anulowane.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 29.09.2022 14:08
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 28.09.2022 12:20
Malwina Grzelak kończy karierę!
autor: arti15Smutny to był dzień dla Victorii SP 2 Sianów. Po pierwsze porażka w wyjazdowym meczu ligowym z Wikęd Luzino 1:3, a po drugie swój ostatni mecz w Klubie zagrała Malwina Grzelak. Jest to chyba ewenement na skalę światową w piłce kobiecej. Malwina grała w naszym klubie 18 lat !
Była czołową strzelczynią rozgrywek I, II, III ligi .Trudno policzyć jej bramki. Ale na pewno było ich setki. Mogła grać w najlepszych klubach w Polsce, ale ukochanym jej klubem została na zawsze Victoria SP2 Sianów.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.09.2022 11:25
Lider zatrzymany w Szczecinie
autor: https://lfaszczecin.sportbm.comZespół LFA Szczecin pokonał na własnym stadionie zespół Warty Poznań 4:1. Szczecinianki na przerwę schodziły z jednobramkową stratą, ale po zmianie stron rozstrzygnęły rywalizację na swoją korzyść.