piłka nożna / Kobiety paulinus - 25.09.2020 21:53
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. W ten weekend grają wszystkie ligi kobiece. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 28.09.2020 19:03
Mecz odwołany
autor: MKS Olimpia SzczecinZaplanowany na sobotę mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław a Olimpią Szczecin został odwołany. Powodem odwołania były problemy techniczne organizatora. Tak możemy przeczytać na fanpage Olimpii Szczecin. Boisko na którym miały zmierzyć się obie drużyny z powodu opadów deszczu nie nadawało się do gry. Najpierw mecz przełożono o godzinę później, miał się on odbyć na boisku pod balonem. Pojawił się również problem z bramkami. Ostatecznie mecz odwołano, o dalszych jego losach zadecyduje PZPN.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.09.2020 10:11
Słaba forma sianowianek
autor: waldemar kosowskiPiłkarki sianowskiej Victorii SP 2 wysoko przegrały swój trzeci mecz w nowej zreformowanej III lidze kobiet i to aż 1:7 z dotychczasową czerwoną latarnią tabeli drużyną Spójni Białe Błota. I trzeba przyznać, że była to w pełni zasłużone zwycięstwo Spójni. Mogło być nawet wyższe. Sianowianki na mecz pojechały w okrojonym dziesięcioosobowym składzie, bez kilku podstawowych zawodniczek i to wszystko wyszło na boisku. Od początku drużyna z Białych Błot była lepsza i stwarzała sobie dogodne sytuacje do strzelania bramek, ale na szczęście bardzo dobrze broniła sianowska bramkarka Oktawia Kaszewska i kilka razy zażegnała niebezpieczeństwo. Piłkarki Spójni były nieskuteczne i musiały im pomóc sianowskie piłkarki , które w 34 i 39 minucie strzeliły sobie gole samobójcze. W tej połowie po uderzeniu Malwiny Grzelak w 41 minucie sianowianki tylko raz zagroziły miejscowej drużynie.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.09.2020 09:01
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić
Niedziela 20 Września g.12:00 - pogoda piękna, kibice licznie przybyli na „EL Estadio del WITKA”. Drużyny dziecięce udanie rozegrały rozgrywki #PierwszaPiłka. Wymarzony dzień na domowe 3 pkt seniorek.
Początek meczu i od razu zmasowany atak LFA Szczecin i zepchnięcie gości pod swoją bramkę. Okazji na strzelanie w pierwszej połowie aż ciężko zliczyć, cała 1 połowa to dominacja gospodyń lecz do szatni w przerwie gospodynie schodzą z wynikiem 0:0. Druga połowa to rozwiązany worek drużyny z Starych Oborzysk 50’, 58, 70’. Mimo walki do ostatniej minuty meczu i bramce kontaktowej Magdalena Szwed-Kaszycka 81’nie udało się nadrobić starty.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.09.2020 08:55
Siwek na zgrupowaniu
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczeJustyna Siwek grająca na co dzień w ekstraligowej Olimpii przebywa aktualnie na zgrupowaniu Reprezentacji Polski Niesłyszących w Bydgoszczy.
Polki szykują się do swoich Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w Grudniu 2021 roku w brazylijskim Caxias Da Sul.
Podczas zgrupowania w Bydgoszczy reprezentantki zagrają dwa mecze towarzyskie z Victorią Niemcz Osielsko (III liga) i ekstraligowym Sportis KKP Bydgoszcz
.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 18.09.2020 08:05
Mecz o lidera
W ramach 4 kolejki III Ligi makroregionalnej do Szczecina przyjedzie drużyna, która aktualnie wraz z LFA Szczecin ma komplet punktów.
'LFA Szczecin na swoim terenie nie przegrało ligowego spotkania od ponad roku. Z kompletem punktów po 3 kolejkach podejmować będzie drużynę trenera Marcina. Nasze dziewczyny chcą utrzymać passe, a motywacja jest podwójna w meczu z takim rywalem.' W ostatniej kolejce mecz LFA Szczecin nie doszedł do skutku i szczecinianki zgarnęły trzy punkty bez gry. Natomiast zespół gości pokonał 9:1 Spójnię Białe Błota.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 18.09.2020 08:00
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.09.2020 16:07
Pojedynek z Energetykiem Junior Gryfino
autor: www.facebook.com/blekitnistargarW niedzielę, 13 września 2020r, o godz. 14.30 rozpoczęło się pierwsze w tym sezonie spotkanie które graliśmy przed własną publicznością. Rywalkami Błękitnych był zespół Energetyka Junior Gryfino. To zespół który jest dobrze znany miejscowym, oba zespoły spotykały się już wielokrotnie. Zanim rozpoczęło się spotkanie minutą ciszy uczciliśmy pamięć naszej zawodniczki śp. Pauliny Sochy.
Od pierwszej minuty spotkania nasz zespół ruszył do ataku. Tego dnia ustawiliśmy się typowo ofensywnie. Już w pierwszych pięciu minutach mogliśmy zdobyć prowadzenie. Sztuka Ta udała się w 12 minucie, kiedy po wrzutce za obrończynie do piłki dopadła niezawodna Natalia Gugała i było już jeden do zera. Przez kolejne minuty nasza przewaga nie słabła. Stwarzaliśmy wiele okazji do podwyższenia prowadzenia, ale dobrze grała bramkarka przeciwniczek. W 26 minucie było już dwa do zera, a kolejne trafienie zaliczyła Gugała. Do końca pierwszej połowy mogliśmy podwyższyć prowadzenie przynajmniej o kilka trafień, ale brakowało skuteczności.