piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 16.11.2022 07:21
Karnet. Twoje miejsce w nowym domu
Duma Pomorza zakończyła 2022 rok na czwartym miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy, tracąc trzy punkty do drugiej lokaty.

Przed nami multum futbolowych emocji, które najlepiej przeżywa się będąc współtwórcą stadionowej atmosfery, w gronie kibiców Portowców. Zadbaj o swoje krzesełko na nowym obiekcie i zapewnij sobie stałe miejsce w nowym domu, czyli na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera. Już 1 grudnia uruchomimy sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2022/23!
piłka nożna / Ekstraklasa maciekchudzik - 09.11.2022 19:36
Porażka po bezbarwnej...
autor: ME
W Szczecinie bez niespodzianki. Po bardzo słabym meczu piłkarze Pogoni Szczecin przegrali z Rakowem Częstochowa 0:1 i zakończyli swoją przygodę w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski.

W pierwszej połowie spotkania to goście byli zespołem przeważający, częściej utrzymywali się przy piłce i kontrolowali przebieg gry. W 5 minucie stuprocentową sytuację zmarnował Fabian Piasecki, który z najbliższej odległości przeniósł piłkę ponad poprzeczką. Dziesięć minut później świetnym podaniem do Kochergina popisał się Ivi, na szczęście dla Portowców ukrainiec uderzył w boczną siatkę.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 08.11.2022 11:05
Odkupić winy
autor: me Klęska z Górnikiem Zabrze spowodowała wielką frustrację wśród szczecińskich fanów. Coś ewidentnie pękło, jednak piłkarze mają wielką szansę zmazać sobotnią plamę. W 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Portowcy zmierzą się u siebie z Rakowem Częstochowa. Wicemistrzowie Polski są liderem PKO Ekstraklasy, który pewnym krokiem zmierza po to co sobie założył, tytuł mistrza kraju. Początek środowego meczu o godzinie 17:30, a zawody poprowadzi Daniel Stefański.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 05.11.2022 20:37
Kompromitacja Pogoni
autor: BengoroPogoń Szczecin doznała pierwszej porażki na własnym stadionie w tym sezonie. Portowcy w bardzo słabym stylu ulegli Górnikowi Zabrze 1:4. Bramki dla zwycięzców zdobyli Aleksander Paluszek, Kanji Okunuki, Szymon Włodarczyk oraz Lukas Podolski, jedyne trafienie dla gospodarzy zanotował Luka Zahović. Po tej porażce szczecinianie spadli poza podium ligowej tabeli i mają coraz większą stratę do prowadzącego Rakowa Częstochowa i drugiej Legii Warszawa.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 05.11.2022 01:35
Domowy finisz
autor: me Ostatni domowy mecz o ligowe punkty w tym roku rozegrają Portowcy. Ich rywalem będzie Górnik Zabrze. Szczecinianie utrzymują się w ligowej czołówce. Zakończenie roku na podium to zadanie jak najbardziej realne do wykonania. Bardzo ważnym krokiem do jego spełnienia będzie sobotnie zwycięstwo z zabrzanami. Początek meczu o godzinie 17:30. Zawody poprowadzi Tomasz Kwiatkowski.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 29.10.2022 10:17
Łatwo nie było
autor: Skiba Doczekaliśmy się kolejnego zwycięstwa Portowców w tym sezonie. Szczecinianie pokonali beniaminka z Legnicy 4:2. Opiekun gości znów musiał dokonać zmian w składzie. Tym razem ze składu wypadł Damian Dąbrowski. Spotkanie w Legnicy Pogoń powinna rozpocząć od szybkiego prowadzenia. Już w 2. minucie z bliskiej odległość w stuprocentowej przestrzelił Sebastian Kowalczyk . Wychowanek Pogoni zrehabilitował się później. Za nim do tego doszło gola zdobyła Miedź.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 27.10.2022 22:49
Wiara w przełamanie
autor: Bengoro Pogoń Szczecin notorycznie traci ostatnio punkty. Tym samym jej strata do lidera rozgrywek wynosi już dziewięć punktów. W minionych trzech kolejkach szczecinianie uzbierali zaledwie dwa punkty. Na zakończenie miesiąca humory mogą poprawić sobie w Legnicy. Ich rywalem w piątkowe popołudnie będzie Miedź. Beniaminek zamyka tabelę z zaledwie jedną wygraną na koncie. Początek spotkania o godzinie 18, a poprowadzi je Łukasz Kuźma.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 27.10.2022 08:55
Gustafsson: Musimy pokazywać, że cieszy nas gra w piłkę nożną
autor: Bengoro W środę o godzinie 13 w klubowym budynku odbyła się konferencja prasowa przed meczem 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy naszą drużyną a Miedzią Legnica. Sprawdźcie, co do powiedzenia na spotkaniu z mediami miał trener Pogoni Szczecin, Jens Gustafsson.

O sytuacji kadrowej:
- W porównaniu do ostatniego meczu wraca do nas Stolarski, ale nie będzie z nami Vahana, który jest zawieszony za kartki. Przy Pontusie i kilku innych zawodnikach stawiamy znak zapytania. Jest za wcześnie, aby powiedzieć, czy zagrają w piątek.