piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 10.04.2021 22:41
Portowcy wygrali z Wisłą
Pogoń Szczecin pokonała Wisłę Płock w sobotnim spotkaniu PKO Ekstraklasy 2:0 po bramkach Adriana Benedyczaka i Michała Kucharczyka.

Gospodarze od początku meczu starali się zdobyć prowadzenie. W 13. minucie pierwsze celne uderzenie szczecinian, główkę Kowalczyka obronił golkiper Wisły. Trzy minuty później Portowcy cieszyli się z prowadzenia, dośrodkowanie Kozłowskiego na bramkę zamienił Adrian Benedyczak. Płocczanie swoją okazję mieli w 28. minucie, Szwoch znalazł się z szesnastce, ale po jego strzale piłka poleciała w trybuny.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 10.04.2021 08:43
Wygrać z Nafciarzami
autor: pogonszczecin.plPo porażce z Legią Warszawa, czas na pojedynek z kolejnym zespołem z Mazowsza. Tym razem na własnym stadionie, Portowcy zmierzą się z Wisłą Płock. Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Kuźmy o godzinie 15.00 w sobotę (10 kwietnia).

Wizyta w Warszawie zakończyła się rozczarowaniem. Zawodnicy Dumy Pomorza nawiązali walkę z Legią, ale dopiero w momencie, gdy na tablicy wyników widniał już rezultat 4:0. Mimo znacznie lepszej drugiej połowy, udało się odrobić jedynie dwie bramki i zmniejszyć rozmiary przegranej. W tabeli PKO Ekstraklasy strata do lidera wzrosła do 10 punktów. Na siedem kolejek przed końcem sezonu musimy patrzeć także za siebie, a tam z apetytem na pozycję wicelidera patrzy Raków Częstochowa i Lechia Gdańsk.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 08.04.2021 11:04
Powołanie nowych Członków Zarządu Spółki
autor: aszefZgodnie z uchwałami Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Pogoni Szczecin S.A. z dnia 7 kwietnia 2021 roku powołano w skład Zarządu Pogoni Szczecin S.A. Dariusza Adamczuka oraz Łukasza Machińskiego. Obaj będą sprawować funkcję Członków Zarządu.

Dotychczas Zarząd Spółki tworzyło dwóch członków: Prezes Zarządu - Jarosław Mroczek oraz Wiceprezes Zarządu - Tomasz Adamczyk. W związku z rozwojem klubu oraz stałym poszerzaniem działalności (m.in. w obszarze związanym ze sportem, z budową i zarządzaniem nowymi obiektami, a także planowanymi inwestycjami) podjęto decyzję o powołaniu do zarządu kolejnych dwóch członków. Ich kadencja, zgodnie z zapisami statutu, wynosić będzie pięć lat.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 03.04.2021 21:12
Lana sobota
Zwiększyły się straty Pogoni Szczecin do prowadzącej w tabeli PKO Ekstraklasy Legii Warszawa. O losach spotkania przesądził katastrofalny początek meczu. Pierwszy kwadrans spotkania w Warszawie pokazał, że najlepsza ofensywa rozgrywek bezlitośnie wykorzystuje błędy rywali. Portowcy w tym fragmencie byli zupełnie zagubieni pod własną bramką. Stołeczni pewnie ograli wicelidera i zmierzają w stronę mistrzostwa, które mają już tak naprawdę na wyciągniecie ręki. Szczecinianom pozostaje najprawdopodobniej walka o obronę lokaty na podium.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 02.04.2021 19:34
Wielkie wyzwanie w Wielką Sobotę
autor: me Portowcy wracają do walki o ligowe punkty. Po reprezentacyjnej przerwie czekach ich hitowe starcie z Legią Warszawa. W stolicy dojdzie do najciekawszej potyczki w 23. kolejce PKO Ekstraklasy. Legioniści to lider rozgrywek. Aktualni mistrzowie Polski mają siedem punktów przewagi nad drugą w tabeli Pogonią. Stawka spotkania jest bez wątpienia duża. Wygrana Wojskowych będzie oznaczała aż dziesięć punktów przewagi w tabeli i praktycznie rozstrzygnie losy walki o tytuł w tym roku. Z kolei szczecinianom da nadzieję na walkę do samego końca. Początek meczu jutro o godzinie 17:30.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 30.03.2021 20:41
Kamil Drygas rok dłużej w Pogoni
autor: pogonszczecin.plKamil Drygas będzie piłkarzem Pogoni Szczecin także w sezonie 2021/2022. Klub przedłużył kontrakt z zawodnikiem o kolejny rok - do końca czerwca 2022 roku.

29-letni pomocnik występuje przy Twardowskiego od początku sezonu 2016/2017. Obecny sezon jest jego piątym w granatowo-bordowych barwach. Drygas jest wychowankiem Marcinków Kępno. W seniorskim futbolu grał także dla Zawiszy Bydgoszcz oraz Lecha Poznań. W barwach pierwszego z tych klubów zdobył Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. Jest jednym z kapitanów naszego zespołu. Dla Pogoni Szczecin rozegrał już 143 mecze, zdobył 28 bramek i zaliczył 14 asyst. - Od 2016 roku zdążyłem się zadomowić w Szczecinie. Dobrze czuję się w tych barwach i na murawie przy Twardowskiego. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę kibiców i usłyszę doping na naszym nowym stadionie - mówił zawodnik Dumy Pomorza.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 29.03.2021 00:25
Debiut Kozłowskiego
autor: Łączy Nas Piłka Polacy zgodnie z planem pokonali W Warszawie Andorę w meczu eliminacji mistrzostw świata. Biało-czerwoni wygrali z niżej notowanym rywalem 3:0. W barwach reprezentacji Polski zadebiutował Kacper Kozłowski. Młody piłkarz Pogoni Szczecin wszedł na boisko w 73. minucie, kiedy to zmienił Piotra Zielińskiego. W momencie debiutu miał dokładnie 17 lat i 163, a w klasyfikacji najmłodszych reprezentantów ustępuje jedynie legendarnemu Włodzimierzowi Lubańskiemu (16 lat i 188 dni). Warto zaznaczyć, że Kacper Kozłowski stał się najmłodszym reprezentantem Polski w spotkaniu o punkty. - Debiut w seniorskiej reprezentacji Polski to niesamowite uczucie. Każdy, kto kopał piłkę, od najmłodszych lat marzył, że kiedyś dostąpi tego zaszczytu. Dodatkowo w moim pierwszym meczu zwyciężyliśmy, więc radość jest podwójna - powiedział po meczu z Andorą drugi najmłodszy reprezentant Polski w historii Kacper Kozłowski.