piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 25.08.2019 22:02
Po samodzielne prowadzenie
Duma Pomorza znów zakończy ligową kolejkę. Stawką poniedziałkowej potyczki z Wisłą Płock będzie pozycja samodzielnego lidera rozgrywek. W sobotę punktami z Cracovią podzielił się Śląsk. Oznacza to, że w przypadku zwycięstwa z Nafciarzami Portowcy zasiądą na pierwszym miejscu. Zadanie z pozoru wydaje się łatwe. Wisła Płock co prawda ma w zanadrzu zaległy mecz z Legią Warszawa, ale jej dotychczasowy dorobek to zaledwie jeden punkt. Początek spotkania o godzinie 18.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 25.08.2019 20:24
Derby nierozstrzygnięte
Niedosyt to uczucie, które towarzyszyło piłkarzom Świtu po końcowym gwizdku sędziego w derbach Szczecina z drugim zespołem Pogoni. Goście stracili bramkę w 90 minucie i tym samym szansę na zjecie fotela lidera po pierwszych 5 kolejkach sezonu.
Pierwsza połowa należała do Skolwinian, którzy grali bardziej zdecydowanie i stwarzali zagrożenie pod bramką Portowców. Po pół godzinie gry lewą stroną pola karnego obrońcom urwał się Przemysław Brzeziański, który mocno zagrał piłkę w pole karne, a tam z kolei najsprytniejszy okazał się Łukasz Kopeć, który wpakował futbolówkę do bramki. Świt przeważał i miał okazje do podwyższenia, ale żadna z okazji nie była na tyle klarowna, aby podopieczni Andrzeja Tychowskiego unieśli tego dnia drugi raz ręce w geście triumfu.

piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga czerwin - 25.08.2019 16:03
Hutnik lepszy w hicie kolejki!
autor: czerwinDrużyna Hutnika Szczecin, po siedmiu latach, znów pokonała Vinetę Wolin w rywalizacji na poziomie IV ligi.

Pomarańczowo - czarni od nowa muszą budować twierdzę na swoim stadionie, a zwycięstwo z Vinetą, to bardzo mocny fundament do dalszej pracy. Po za tym, że Hutnik od 7 lat nie potrafił wygrać w IV lidze z drużyną z Wolina, mecz miał również kilka innych podtekstów. Chociażby w kadrze Hutnika poza trenerem Kubackim jest też kilku zawodników, którzy grali nie tak dawno w barwach Vinety. Oba zespoły przed sezonem były również wymieniane w gronie faworytów do tytułu mistrzowskiego.
inne / inne sporty
inne / inne sporty paulinus - 25.08.2019 10:49
Medale lekkoatletów
autor: domtel-sport.pl
Patryk Dobek (MKL Szczecin) zdobył złoty medal w biegu na 400 metrów przez płotki podczas trwających w Radomiu lekkoatletycznych Mistrzostw Polski. Drugi na mecie biegu na 800 metrów był Michał Rozmys. Zawodnik UKS Barnim Goleniów musiał uznać wyższość Mateusza Borkowskiego. W rywalizacji nie wziął udziału utytułowany Adam Kszczot, który cierpi na dolegliwości zdrowotne.
inne / lekka atletyka
inne / lekka atletyka paulinus - 25.08.2019 06:00
Biegacze opanują miasto
autor: paulinus25 sierpnia znów „Pobiegniemy razem” w wyjątkowej 40-tej edycji PKO Półmaraton Szczecin na dystansie: półmaratonu oraz biegu na 10 km. Półmaraton Szczecin przez wiele lat pozyskał grono wiernych, lokalnych biegaczy, którym bardzo dziękujemy za starty i promocję największej imprezy biegowej w regionie. Obecnie PKO Półmaraton Szczecin to ponad 3,5 tysiąca uczestników na dwóch dystansach: półmaratonu i biegu na 10 km oraz ponad 600 dzieci w towarzyszącym biegu dla dzieci BIEG PIRATA.

piłka nożna / IV liga dwp - 25.08.2019 00:05
Gryf popsuł 25-lecie Iskierki
autor: dwpGryf Kamień popsuł obchody 25-lecia Iskierki wygrywając w Szczecinie 1:2. Obie bramki dla gości zdobył Norbert Naumann.

Spotkanie od początku toczyło się głównie w środku pola. Obie drużyny rzadko stwarzały groźne sytuacje. Nikt nie chciał popełnić błędu w obronie. Pierwsza jednak pękła Iskierka. Po rzucie rożnym w 45 minucie bramkę na raty zdobył Naumann. Pierwszy strzał obronił jeszcze Koniecko, ale przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia. Bramka do szatni sprawiła, że na drugą część meczu Iskierka wyszła wyjątkowo zmobilizowana. Na prawej stronie boiska dużo swobody miał Grzegorz Zagrodny.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa Bengoro - 24.08.2019 22:05
Wygrana Iskry z Piastem
autor: SkibekIskra Golczewo pokonała na swoim boisku Piasta Chociwel 2:0. Oba trafienia gospodarze zdobyli w pierwszej połowie.

Golczewianie do tego spotkania przystąpili bez kilku podstawowych zawodników. Na szczęście miejscowi mają Jaroslawa Olenyuka, który w 7. minucie pewnym strzałem w długi róg pokonał Marka Ufnala.
piłka nożna / IV liga GKSLesnikManowo - 24.08.2019 17:43
Romańczyk ustrzelił 'Sokoła'!
Do przerwy niespodzianka w Manowie po bramce Marcina Gozdala. Drugie 45 minut zdominował Leśnik.

W dzisiejszy upalny dzień zmierzyły się drużyny na stadionie w Manowie. Pogoda nie zniechęciła jednak zawodników gospodarzy i już od początku było widać, że ich celem są tylko 3 punkty. Już w 4 minucie meczu wynik spotkania mógł otworzyć Romańczyk, niestety skierował on piłkę głową prosto w bramkarza Sokoła. Kopia sytuacji miała miejsce w 16 minucie meczu, górą po raz kolejny był Mallek. W 25 minucie miejscowej publiczności przypomniał o sobie Marcin Gozdal, były zawodnik Leśnika skutecznie dobił strzał obok bezradnego Witkowskiego.