ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
Codziennie możesz oddać maksymalnie 3 głosy na dowolną osobę z każdej ligi (co 8 godzin), na głosy czekamy do 2 lutego.

Aktualne wyniki plebiscytu.



piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa tasia - 12.01.2020 21:41
OKS Goleniów triumfuje w Memoriale
autor: W. PieczyńskiSześć drużyn zagrało w 11. halowym turnieju piłkarskim „Memoriał Zygmunta Kopaczewskiego”, który został rozegrany w sobotę w hali OSIR w Goleniowie.
Drużyny rywalizowały systemem gry „każdy z każdym”, zatem kibice, którzy dosyć licznie zgromadzili się na trybunach obejrzeli 15. spotkań. Układ meczów ułożył się tak, że o triumfie w memoriale decydowało przedostatnie spotkanie, w którym zmierzyły się zespoły OKS Goleniów oraz Iny Goleniów.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KlubPilkarski - 12.01.2020 20:14
Plany Drawska
Plan meczów kontrolnych KP Drawsko Pomorskie
25.01.2020 Sparta Węgorzyno (IV liga) godzina 13:00
30.01.2020 Lech Czaplinek (IV liga) godzina 18:00
01.02.2020 AP Gavia Choszczno ( Klasa Okręgowa Szczecin) 16:30
08.02.2020 Pogoń Połczyn Zdrój (IV liga) 16:30
15.02.2020 Sarmata Dobra ( Klasa A Szczecin) 16:30
22.02.2020 Korona Człopa ( Klasa Okręgowa) 16:30
29.02.2020 Piast Chociwel (Klasa Okręgowa Szczecin) 16:30
07.03.2020 Spójnia Świdwin (Klasa Okręgowa) 16:30
14.03.2020 rywal do ustalenia 16:30

Wszystkie mecze w Drawsku Pomorskim na Euroboisku wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na trybuny :)
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kibicbryzy - 10.01.2020 16:57
Mechanik szuka sparing partnera
Mechanik Warnice poszukuje sparingpartnera do rozegrania meczu kontrolnego w dniu 15.02.2019 o godzinie 14.00 na euroboisku w Stargardzie zainteresowanych proszę o kontakt 605-259-741
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa paniprezes - 10.01.2020 13:32
Poszukiwani sparing partnerzy
LZS SĘP BRZESKO poszukuje sparingpartnerów w terminach 22.02.2020 r. (sobota) godz. 14:00 oraz 29.02.2020 r. (sobota) godz. 18:00. Miejsce rozegrania meczów - boisko ze sztuczną nawierzchnią w Stargardzie. Koszty po połowie. Zainteresowane kluby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 781471246 lub 600885113.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 08.01.2020 11:53
Jantar szuka
DKS JANTAR DZIWNÓW (A klasa gr. I - Szczecin) poszukuje sparingpartnera w terminie 29.02.2019 r. (sobota) Miejsce oraz dokładna godzinna do ustalenia. Zainteresowane kluby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 782386934.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa WB - 08.01.2020 11:51
Wołczkowo-Bezrzecze poszukuje bramkarza
W związku z rozwojem WB na piłkarskim rynku, poszukujemy pracownika na stanowisko bramkarza.

Oferujemy pakiet szkoleń, możliwość rozwoju w dynamicznym zespole, grę w miłej atmosferze no i wpis do portfolio.

Doskakujesz do poprzeczki? Krzycząc 'moja' rzeczywiście łapiesz piłkę? Potrafisz krótko podać do obrońcy? Ta oferta jest dla Ciebie.

Kontakt pod numerem telefonu 510-026-850

PS
Mamy elastyczne podejście do zasady gruby na bramkę. Możesz być chudy
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa krzy19 - 07.01.2020 20:46
Plany Dębu
autor: krzy19Przedstawiamy plan sparingów przed rundą wiosenną Dębu Dębice:

1. 'OKS' Goleniów 01.02.2020r. sobota Goleniów godz. do ustalenia;
2. 'Orzeł' Łoźnica 08.02.2020r. sobota Goleniów godz. 16:00;
3. 'Sparta' Gryfice 15.02.2020r. sobota Płoty godz. do ustalenia;
4. 'Kasta' Majowe Szczecin 22.02.2020r. sobota Szczecin godz. 15:00;
5. 'Radovia' Radowo Małe 29.02.2020r. sobota miejsce i godzina do ustalenia;
6. 'Ehrle' Dobra Szczecińska 07.03.2020r. sobota Szczecin godz. do ustalenia;
7. 'Jantar' Dziwnów 14.03.2020r. sobota miejsce i godz. do ustalenia

Ponadto trenujemy we wtorki i czwartki (wtorek Hala w Maszewie o 19:30, czwartek 17:30 Orlik w Dębicach). Pierwszy trening na hali we wtorek 28.01.2020r. o 19:30!
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Higlejn20 - 07.01.2020 09:01
GKS Dąbrovia Stara Dąbrowa poszukuje sparingpartnera !
GKS Dąbrovia Stara Dąbrowa poszukuje sparingpartnera w termine 23.02.2020
Miejsce: Stara Dąbrowa
Zapewniamy sędziego

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem: 721 467 101
nowsze newsy         starsze newsy   
 

A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Fala Międzyzdroje 12 30 10 0 2 50 / 8
2.  Jantar Dziwnów 12 29 9 2 1 53 / 10
3.  Zalew Stepnica 12 29 9 2 1 27 / 12
4.  Pionier Żarnowo 12 22 7 1 4 27 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 3 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Arkonia Szczecin 12 31 10 1 1 52 / 17
2.  Ehrle Dobra Szczecińska 12 30 10 0 2 38 / 17
3.  Czarni 44 Szczecin 12 25 8 1 3 29 / 16
4.  Świat Drzewa KP Przecław 12 25 8 1 3 29 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 13 33 11 0 2 43 / 20
2.  Orzeł Grzędzice 13 32 10 2 1 40 / 15
3.  Łabędź Widuchowa 13 29 9 2 2 53 / 18
4.  Grot Gardno 13 25 8 1 4 41 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 12 32 10 2 0 59 / 15
2.  Myśla Dargomyśl 12 26 8 2 2 36 / 22
3.  Zieloni Zielin 12 26 8 2 2 46 / 14
4.  Pomorzanin Cychry 12 24 7 3 2 30 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  SCRS Barlinek 13 34 11 1 1 66 / 10
2.  Polski Cukier Kluczevia II St. 13 31 10 1 2 50 / 16
3.  Sęp Brzesko 13 29 9 2 2 47 / 22
4.  Polonia Giżyn 13 29 9 2 2 56 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 12 34 11 1 0 61 / 12
2.  Ina Nadarzyn 12 30 10 0 2 53 / 16
3.  Klon Krzęcin 12 28 9 1 2 33 / 15
4.  Iskra Pomień 12 22 7 1 4 38 / 22
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 8 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Radew Białogórzyno 13 34 11 1 1 68 / 23
2.  Wrzos Wrzosowo 13 31 10 1 2 53 / 17
3.  Resko Karcino 13 27 9 0 4 49 / 31
4.  Jantar Siemyśl 13 27 9 0 4 44 / 29
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Polanów 12 32 10 2 0 48 / 12
2.  Arkadia Malechowo 12 28 9 1 2 41 / 15
3.  Wrzos Wrześnica 12 26 8 2 2 39 / 19
4.  KS Skibno 12 25 8 1 3 37 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 10 - Koszalin 2019/2029 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik II / Iskra 10 28 9 1 0 48 / 13
2.  KS Gwda Wielka 10 23 7 2 1 23 / 12
3.  Pionier 95 Borne Sulinowo 10 19 6 1 3 33 / 21
4.  Grom Świelino 10 18 6 0 4 19 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 13 39 13 0 0 73 / 4
2.  Grom Szwecja 13 29 9 2 2 34 / 11
3.  Sokół Suliszewo 13 29 9 2 2 34 / 17
4.  Santos Kłębowiec 13 27 9 0 4 35 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
21-03 Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica
21-03 Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże II Świnoujście
21-03 Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska
21-03 Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica
21-03 Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica
21-03 Jantar Dziwnów - Bałtyk Gostyń

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
21-03 Orkan Dalewo - Dąb Dębice
21-03 Promień Mosty - Masovia Maszewo
21-03 Unia Stargard - Rolpol Chlebowo
21-03 Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice
21-03 Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra
21-03 Ina Ińsko - Płomień Lisowo
21-03 Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
21-03 Aquila Szczecin - Hanza Goleniów
21-03 Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
21-03 Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin
21-03 Ehrle Dobra Szczecińska - Świat Drzewa KP Przecław
21-03 OKS Center MD Goleniów - Chemik II Police
21-03 Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
21-03 Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo
21-03 Odrzanka Radziszewo - Orzeł Grzędzice
21-03 Podlesie Sowno - Zootechnik Kołbacz
21-03 Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa
21-03 Znicz Niedźwiedź - Wicher Steklno
21-03 Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin
21-03 Czarni Czarnówko - Unia Swochowo

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
21-03 Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin
21-03 Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice
21-03 Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna
21-03 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin
21-03 Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry
21-03 GKS Golenice - Piast Piaseczno

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
21-03 Koral Mostkowo - SCRS Barlinek
21-03 Iskra Warszyn - Polonia Giżyn
21-03 Iskra Lutówko - Sęp Brzesko
21-03 Błyskawica Kluki - Jedność Przewłoki
21-03 Wicher Przelewice - Piast Kolin
21-03 Zorza Tychowo - Bryza Reńsko
21-03 Mechanik Warnice - Polski Cukier Kluczevia II St.

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
21-03 Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko
21-03 Iskra Pomień - Korona Raduń
21-03 Ina Nadarzyn - Zjednoczeni Wapnica
21-03 Sokół Sokoliniec - Remor Recz
21-03 Błękitni Sarnik - Sokół Granowo
21-03 Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
21-03 Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie
21-03 Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo
21-03 Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino
21-03 Resko Karcino - Jantar Siemyśl
21-03 Sokół Lulewice - Radew Białogórzyno
21-03 Wicher Mierzym - Grot Bonin
21-03 Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
21-03 Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo
21-03 Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo
21-03 Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo
21-03 Derby Gwiazdowo - Gryf Polanów
21-03 KS Skibno - KS Sieciemin
21-03 Wieża II Postomino - Wrzos Wrześnica

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
28-03 Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe
28-03 SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka
28-03 Grom Świelino - Mechanik II / Iskra
28-03 Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica
28-03 Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
21-03 Kopanik Lubno - Wspólni Różewo
21-03 Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo
21-03 Gryf Budowo - Sokół Suliszewo
21-03 Kolejarz Wierzchowo - Grom Szwecja
21-03 Legion Strączno - Santos Kłębowiec
21-03 Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec
21-03 Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie

rozegrane mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
0:4 - Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica
2:3 - Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń
4:6 - Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
10:1 - Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska
2:0 - Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica
4:0 - Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
1:2 - Unia Stargard - Płomień Lisowo
0:2 - Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:1 - WODR Barzkowice - Orkan Dalewo
0:3 - Promień Mosty - Sarmata Dobra
4:2 - Ina Ińsko - Masovia Maszewo
1:1 - Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo
1:1 - Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
0:2 - OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław
1:6 - Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze
2:3 - Arkonia Szczecin - Zryw Kołbaskowo
4:0 - Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police
4:1 - Ehrle Dobra Szczecińska - Hanza Goleniów
1:4 - Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
1:10 - Czarni Czarnówko - Wicher Steklno
3:0 - Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin
2:4 - Podlesie Sowno - Unia Swochowo
2:2 - Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz
2:1 - Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo
3:11 - Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa
2:1 - Wicher Steklno - Ogniwo Babinek

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
3:4 - Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl
3:0 - Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin
1:3 - GKS Golenice - Witniczanka Witnica
2:2 - Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna
4:4 - Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno
5:0 - Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
1:5 - Zorza Tychowo - Sęp Brzesko
2:4 - Wicher Przelewice - Polonia Giżyn
0:5 - Iskra Warszyn - Bryza Reńsko
1:1 - Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St.
2:1 - Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki
1:0 - Koral Mostkowo - Piast Kolin
3:0 - SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
2:2 - Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec
3:4 - Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica
2:0 - Iskra Pomień - Remor Recz
2:5 - Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik
1:4 - Sokół Granowo - Ina Nadarzyn
6:1 - Klon Krzęcin - Korona Raduń

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
3:1 - Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice
5:2 - Wicher Mierzym - Derby Karścino
1:2 - Grot Gorawino - Jantar Siemyśl
5:4 - Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań
2:8 - Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno
5:1 - Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino
1:6 - Gryf Dobrowo - Grot Bonin

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
1:3 - KS Skibno - Arkadia Malechowo
2:2 - Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki
1:6 - Pogoń Noskowo - KS Sieciemin
1:5 - Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów
0:4 - Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica
11:4 - Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
6:3 - Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe
0:3 - Wicher Rąbino - Mechanik II / Iskra
2:1 - Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2 - Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica
1:3 - Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
0:4 - Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja
4:5 - Legion Strączno - Wspólni Różewo
3:4 - Grom Giżyno - Sokół Suliszewo
3:0 - Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo
0:1 - Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo
1:2 - Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie
3:0 - Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec

 
top komentarze
newsy:
5 » Mija kolejny tydzień pr »
3 » Cibicki zawodnikiem Pog »
3 » Pogoń testuje
3 » Pierwszy sparing biało- »
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » Plany Drawska
1 » Pogoń wygrywa w pierwsz »
1 » Błękitni szukają sparin »
1 » Czas start!
mecze:
17 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
2 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
1 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
1 » Arkonia Szczecin-FC Aqu »
1 » Pogoń Szczecin-Universi »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
1 » Hertha Berlin-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 24
Adriana05 adyy12
alda Ariadna
docent75 donos
elym esak
fajes fifek
gitarson karta12
korek1 lidv
ligos lipesa
Moniaryba Nowogard20...
profer raske
roly ryko
rylko Specspec12...
gości: 15579
statystyki portalu
• drużyn: 2832
• imprez: 121805
• newsów: 72934
• użytkowników: 70846
• komentarzy: 1093644
• zdjęć: 790847
• relacji: 38434
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies