ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa szelest7 - 27.07.2020 15:31
Sparingpartner poszukiwany
Klub Znicz Niedźwiedź poszukuje sparingpartnera ze swoim boiskiem na 02.08.2020 (niedziela).

piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Jeronimo - 27.07.2020 12:19
Wyczekiwane Święto
autor: adaskoNiespełna 4 tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia sezonu A klasy w Województwie Zachodniopomorskim. Można pomyśleć, że coś zaczyna się na nowo... zawodnicy po około 8 miesiącach przerwy wybiegną na murawy aby ponownie powalczyć w oficjalnych spotkaniach o awans do klasy okręgowej.

Zmiana grup i przetasowania to towarzyszyło nam w ostatnich tygodniach. Jak prezentują się nowe grupy A klasy kto ma szansę na awans ? Spójrzmy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kostek1 - 26.07.2020 19:29
Sparingpartner poszukiwany
Zjednoczeni Kurzycko (A Klasa gr. 5) szuka sparingpartnera na 2 sierpnia. Mecz do rozegrania w Kurzycku ok 18.00.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Peziniak1993 - 25.07.2020 17:00
Sparingpartner poszukiwany
Orzeł Pęzino poszukuje sparingpartnera na dzień 26.07. Miejsce i godzina do ustalenia.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa PassatBukowo - 22.07.2020 15:55
Sparingpartner poszukiwany
Passat Bukowo Morskie szuka sparingpartnera na sobote lub niedziele (25/26 lipiec)
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 22.07.2020 11:13
GKS Kołbacz poszukuje sparingpartnera
autor: P. SkibaKlub GKS Kołbacz poszukuje zespołu do rozegrania sparingu w niedzielę 26 lipca br.

Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt pod numerem telefonu: Trener Roman Lewandowski kom. 602 782 014.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa iskrateam - 21.07.2020 17:28
Sparingpartner poszukiwany
UKS Iskra Pomień (A klasa) poszukuje sparingpartnera do rozegrania meczu kontrolnego w dniu 01 lub 02 .08.2020 r. Miejsce oraz godzina sparingu do ustalenia.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Karszczanin - 21.07.2020 13:50
Sparingpartner poszukiwany
Piast Karsko (A klasa) poszukuje sparingpartnera w terminie 02.08. do rozegrania meczu kontrolnego. Miejsce meczu do ustalenia.
nowsze newsy         starsze newsy   
 

A Klasa gr. 1 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Korona Stuchowo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Bizon Cerkwica 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Bałtyk Gostyń 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Syrena-Grot Rymań 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 2 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Masovia Maszewo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Promień Mosty 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Radowia Radowo Małe 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Sowianka Sowno 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 3 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Małkocin 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Zorza Tychowo 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Ina Ińsko 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 4 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Odrzanka Radziszewo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Chemik II Police 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Vielgovia Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Czarni Czarnówko 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 5 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Czcibor Cedynia 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Łabędź Widuchowa 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Myśla Dargomyśl 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  LUKS Krzywin 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 6 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Sęp Brzesko 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Piast Kolin 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Piast Karsko 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Jedność Przewłoki 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 7 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Ina Recz 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Sokół Granowo 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Iskra Lutówko 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Iskra Warszyn 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 8 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Arkadia Malechowo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Płomień Jeżyczki 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Olympic Warszkowo 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Wrzos Wrześnica 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 9 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Hubertus Biały Bór 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Błękitni Gonne Małe 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Wicher Mierzym 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Grom Świelino 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 10 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Mirstal Mirosławiec 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Grom Giżyno 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Kopanik Lubno 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A Klasa gr. 1
22-08 Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
22-08 Derby Karścino - Kotwica II Kołobrzeg
22-08 Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg
23-08 Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie
23-08 Resko Karcino - Bizon Cerkwica
23-08 Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino

A Klasa gr. 2
22-08 Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica
22-08 Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska
22-08 Znicz Wysoka Kamieńska - OKS Center MD Goleniów
22-08 Hanza Goleniów - Promień Mosty
23-08 Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów
23-08 Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe

A Klasa gr. 3
22-08 WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino
22-08 Zorza Tychowo - Orkan Dalewo
22-08 Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa
22-08 Ina Ińsko - Płomień Lisowo
23-08 Sparta Skalin - Unia Stargard
23-08 Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin
23-08 Wicher Reptowo - Czarni Marianowo

A Klasa gr. 4
22-08 Odrzanka Radziszewo - Świat Drzewa KP Przecław
22-08 Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police
22-08 Wicher Steklno - Czarni Czarnówko
22-08 Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin
23-08 Vielgovia Szczecin - Grot Gardno
23-08 Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska
23-08 Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin

A Klasa gr. 5
22-08 Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna
22-08 Sekwoja Brwice - LUKS Krzywin
22-08 Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa
22-08 Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko
22-08 Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl
22-08 Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin

A Klasa gr. 6
22-08 Koral Mostkowo - Błyskawica Kluki
22-08 Wicher Przelewice - Piast Karsko
22-08 Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo
22-08 Piast Kolin - Bryza Reńsko
22-08 Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki
22-08 GKS Golenice - Iskra II Banie
22-08 Sęp Brzesko - Polonia Giżyn

A Klasa gr. 7
22-08 Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko
22-08 Klon Krzęcin - Ina Recz
22-08 Ina Nadarzyn - Sokół Granowo
22-08 Świt Barnimie - Korona Raduń
23-08 Zjednoczeni Wapnica - Sokół Sokoliniec
23-08 Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn
23-08 Orzeł Żeńsko - Iskra Pomień

A Klasa gr. 8
23-08 Olympic Warszkowo - Fala ABFrost Gąski
23-08 KS Skibno - KS Sieciemin
23-08 Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice
23-08 Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo
23-08 Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo
23-08 Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo

A Klasa gr. 9
23-08 Sokół Spore - Drzewiarz Krosino
23-08 Hubertus Biały Bór - Hajka Zegrze Pomorskie
23-08 Wicher Mierzym - Błękitni Gonne Małe
23-08 Huragan Bierzwnica - Gryf Dobrowo
23-08 KS Gwda Wielka - Grot Bonin
23-08 Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino

A Klasa gr. 10
22-08 Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn
23-08 Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno
23-08 Kopanik Lubno - Gryf Budowo
23-08 Legion Strączno - Znicz Dzikowo
23-08 Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno
23-08 Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja

rozegrane mecze:
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Nowe szaty Portowców
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Pogoń przebadana, wszys »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » Dziewiąty rok w sieci
1 » W. Fadecki: Pod względe »
mecze:
42 » Hutnik Szczecin-Polonia »
40 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
28 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
24 » Chemik Police-Gwardia K »
21 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
20 » Tanowia Tanowo-Pomorzan »
19 » Ina Goleniów-Iskierka S »
19 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
18 » Błękitni Stary Jarosław »
17 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
dziku393 paulinus
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2873
• imprez: 123357
• newsów: 73639
• użytkowników: 74590
• komentarzy: 1097250
• zdjęć: 796561
• relacji: 38633
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies