ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga skryba1213 - 07.04.2021 11:45
Rozgrywki zawieszone do 18 kwietnia
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z informacją Ministra Zdrowia z dn. 7.04.2021r. w sprawie obostrzeń związanych ze stanem epidemii, rozgrywki seniorskie i młodzieżowe w kategoriach od A1 do G2 pozostają zawieszone do dn. 18.04.br.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Crazy0409 - 23.03.2021 23:02
Zawodnicy poszukiwani
Występująca w  grupie siódmej szczecińskiej Iskra Lutówko poszukuje zawodników do gry. Wszyscy chętni i zainteresowani, którzy chcą spróbować swoich sił i umiejętność, proszeni są o kontakt pod numer telefonu 663-215-569.
Serdecznie zapraszamy!
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 22.03.2021 22:21
Terminy zaległych spotkań
Wydział Gier i Ewidencji ZZPN informuje, iż wyznaczył nowe terminy przełożonych kolejek:

Klasy Okręgowe
- kolejka nr 20 20/21.03.2021 na 03.05.2021 godz. 18:00
- kolejka nr 21 27/28.03.2021 na 02.06.2021 godz. 18:00
- kolejka nr 22 03.04.2021 na 16.06.2021 godz. 18:00

piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa emil123 - 22.03.2021 14:00
Uwaga! Terminy przełożonych kolejek

Wydział Gier i Ewidencji ZZPN informuje, iż wyznaczył nowe terminy przełożonych kolejek:

Klasy Okręgowe:
kolejka nr 20 20/21.03.2021 na 03.05.2021 godz. 18:00
kolejka nr 21 27/28.03.2021 na 02.06.2021 godz. 18:00
kolejka nr 22 03.04.2021 na 16.06.2021 godz. 18:00

Klasy A gr. 1,7,8,9
kolejka nr 12 27/28.03.2021 na 20.06.2021 godz. 13:00

Klasy A gr. 2,3,4,5,6,10
kolejka nr 15 20/21.03.2021 na 19/20.06.2021
kolejka nr 16 27.28.03.2021 na 27.06.2021 godz. 13:00

Klasa B gr.3
kolejka nr 12 27/28.03.2021 na 20.06.2021 godz. 13:00

Informacja dot. rozgrywek IV Ligi zostanie podana w kolejnym komunikacie.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa tasia - 18.03.2021 10:41
Rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia od 20 marca 2021 roku na terenie całego kraju wprowadzone zostaną obostrzenia, polegające m. in. na zamknięciu obiektów sportowych, które obejmą również rozgrywki amatorskie. Tym samym do dnia 9 kwietnia 2021 roku wszystkie rozgrywki seniorskie od IV ligi do klasy B na terenie województwa Zachodniopomorskiego zostają zawieszone.

Restrykcje te nie dotyczą rozgrywek młodzieżowych drużyn zrzeszonych w strukturach ZZPN od kategorii A1 do G2. Rozgrywki te będą się odbywały zgodnie z zaplanowanymi terminarzami rundy wiosennej.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kasieksiedem - 14.03.2021 20:22
Sparingpartner poszukiwany
UKS 'Iskra' Pomień poszukuje sparingpartnera na termin 20/21.03.2021r.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 11.03.2021 10:50
Wraca A-klasa
autor: aszefW weekend zostaną rozegrane pierwsze w tym roku mecze a-klasy szczecińskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności
        starsze newsy   
 

A Klasa gr. 1 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  AP Kotwica Kołobrzeg 11 30 10 0 1 68 / 7
2.  Kotwica II Kołobrzeg 11 30 10 0 1 89 / 4
3.  Korona Stuchowo 11 30 10 0 1 50 / 16
4.  Resko Karcino 11 21 7 0 4 53 / 30
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 2 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  OKS Center MD Goleniów 13 32 10 2 1 42 / 9
2.  Masovia Maszewo 13 31 9 4 0 49 / 15
3.  Jastrząb Łosośnica 13 27 8 3 2 38 / 13
4.  Zalew Stepnica 13 27 9 0 4 40 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 3 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Ina Ińsko 14 35 11 2 1 69 / 18
2.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 29 9 2 2 49 / 13
3.  Czarni Marianowo 14 29 9 2 3 39 / 22
4.  Orzeł Małkocin 14 24 7 3 4 35 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 4 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Ehrle Dobra Szczecińska 14 35 11 2 1 54 / 18
2.  Vielgovia Szczecin 14 28 9 1 4 35 / 22
3.  Zryw Kołbaskowo 14 27 9 0 5 39 / 20
4.  Chemik II Police 14 27 8 3 3 46 / 28
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 5 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Łabędź Widuchowa 13 33 11 0 2 59 / 16
2.  Witniczanka Witnica 13 29 9 2 2 54 / 24
3.  Zieloni Zielin 13 25 8 1 4 32 / 24
4.  Rurzyca Nawodna 13 25 7 4 2 36 / 25
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 6 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Czarni Fiege Lubanowo 13 35 11 2 0 48 / 5
2.  Polonia Giżyn 13 27 8 3 2 51 / 12
3.  GKS Golenice 13 27 9 0 4 35 / 23
4.  Sęp Brzesko 12 25 8 1 3 38 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 7 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Iskra Pomień 11 30 10 0 1 43 / 11
2.  Ina Recz 11 24 8 0 3 33 / 12
3.  Klon Krzęcin 11 24 8 0 3 36 / 14
4.  Korona Raduń 11 23 7 2 2 40 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 8 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Wrzos Wrześnica 10 25 8 1 1 39 / 11
2.  KS Skibno 10 22 7 1 2 36 / 7
3.  Olympic Warszkowo 9 21 7 0 2 38 / 12
4.  Passat Bukowo Morskie 10 19 6 1 3 19 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 9 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Grot Bonin 11 30 10 0 1 53 / 12
2.  Wicher Mierzym 11 27 9 0 2 41 / 13
3.  Hajka Zegrze Pomorskie 11 23 7 2 2 36 / 18
4.  Hubertus Biały Bór 11 23 7 2 2 32 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 10 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Wspólni Różewo 14 34 11 1 2 53 / 15
2.  Błękitni Pomierzyn 14 32 10 2 2 56 / 24
3.  Pionier 95 Borne Sulinowo 14 31 10 1 3 60 / 24
4.  Santos Kłębowiec 13 29 9 2 2 44 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A Klasa gr. 1
11-04 Syrena-Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg
24-04 Bałtyk Gostyń - Resko Karcino
24-04 Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice
24-04 Derby Karścino - Bizon Cerkwica
25-04 Grot Gorawino - AP Kotwica Kołobrzeg
25-04 Syrena-Grot Rymań - Korona Stuchowo

A Klasa gr. 2
24-04 Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów
24-04 Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów
24-04 Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów
24-04 Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska
25-04 Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno
25-04 Leśnik Kliniska - Promień Mosty

A Klasa gr. 3
24-04 Ina Ińsko - Sparta Skalin
24-04 Orzeł Pęzino - Unia Stargard
24-04 Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo
24-04 Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard
24-04 Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo
25-04 WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa
25-04 Orkan Dalewo - Czarni Marianowo

A Klasa gr. 4
24-04 Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police
24-04 Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Steklno
24-04 Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź
25-04 Grot Gardno - Czarni Czarnówko
25-04 Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin
25-04 Czarni Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska
25-04 Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze

A Klasa gr. 5
24-04 Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole
24-04 Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia
24-04 Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin
25-04 Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica
25-04 Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa
25-04 Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin

A Klasa gr. 6
24-04 GKS Golenice - Mechanik Warnice
24-04 Sęp Brzesko - Piast Kolin
25-04 Koral Mostkowo - Bryza Reńsko
25-04 Czarni Fiege Lubanowo - Iskra II Banie
25-04 Polonia Giżyn - Piast Karsko
25-04 Unia Swochowo - Wicher Przelewice

A Klasa gr. 7
25-04 Sokół Granowo - Ina Recz
25-04 Iskra Pomień - Iskra Warszyn
25-04 Orzeł Żeńsko - Korona Raduń
25-04 Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin
25-04 Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec
25-04 Iskra Lutówko - Świt Barnimie

A Klasa gr. 8
25-04 Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica
25-04 Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo
25-04 KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo
25-04 Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino
25-04 Fala ABFrost Gąski - Błękitni Tychowo

A Klasa gr. 9
25-04 Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino
25-04 Huragan Bierzwnica - Błękitni Gonne Małe
25-04 Hubertus Biały Bór - Grom Świelino
25-04 Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin
25-04 KS Gwda Wielka - Sokół Spore
25-04 Pogoń Wierzchowo - Wicher Mierzym

A Klasa gr. 10
24-04 Grom Szwecja - Sad Chwiram
24-04 Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec
25-04 Gryf Budowo - Grom Giżyno
25-04 Kopanik Lubno - Wspólni Różewo
25-04 Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo
25-04 Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn
25-04 Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno

rozegrane mecze:
A Klasa gr. 1
3:0 - AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gostyń
2:3 - Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg
8:2 - Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice
8:1 - Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo
6:1 - Bizon Cerkwica - Sokół Lulewice
1:1 - Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie

A Klasa gr. 2
0:3 - Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica
1:2 - Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno
4:0 - OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska
1:1 - Promień Mosty - Hanza Goleniów
4:0 - Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo
2:2 - Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo

A Klasa gr. 3
3:0 - Unia Stargard - Sparta Skalin
6:2 - Orkan Dalewo - Zorza Tychowo
4:1 - Czarni Marianowo - Wicher Reptowo
3:3 - Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice
0:2 - Płomień Lisowo - Ina Ińsko
3:1 - Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo
: - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard

A Klasa gr. 4
5:1 - Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź
3:1 - Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze
5:2 - Świat Drzewa KP Przecław - Odrzanka Radziszewo
0:8 - Czarni Czarnówko - Wicher Steklno
1:3 - Grot Gardno - Vielgovia Szczecin
2:0 - Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
3:2 - Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo

A Klasa gr. 5
0:3 - Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice
3:3 - Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno
2:0 - Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole
4:2 - Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry
3:1 - Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica
0:1 - LUKS Krzywin - Sekwoja Brwice

A Klasa gr. 6
: - Koral Mostkowo - Sęp Brzesko
2:0 - Piast Karsko - Wicher Przelewice
2:2 - Bryza Reńsko - Piast Kolin
1:4 - Iskra II Banie - GKS Golenice
3:2 - Polonia Giżyn - Sęp Brzesko
6:0 - Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo

A Klasa gr. 7
3:0 - Ina Recz - Iskra Lutówko
4:1 - Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko
3:2 - Iskra Pomień - Klon Krzęcin
0:4 - Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie
0:0 - Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin
2:3 - Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn

A Klasa gr. 8
: - KS Sieciemin - Olympic Warszkowo
2:3 - Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie
3:0 - KS Skibno - Błękitni Tychowo
2:0 - Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki
1:8 - Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica

A Klasa gr. 9
4:6 - Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin
3:3 - Gryf Dobrowo - KS Gwda Wielka
4:1 - Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore
5:0 - Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo
3:1 - Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino
3:0 - Hajka Zegrze Pomorskie - Huragan Bierzwnica

A Klasa gr. 10
3:4 - Grom Giżyno - Pionier 95 Borne Sulinowo
2:2 - Znicz Dzikowo - Legion Strączno
3:3 - Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo
0:3 - Gryf Budowo - Kopanik Lubno
2:4 - Sad Chwiram - Wspólni Różewo
: - Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec
1:1 - Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec

 
top komentarze
newsy:
11 » Rozgrywki zawieszone d »
1 » Komunikat ! Rozgrywki  »
mecze:
7 » Flota Świnoujście-Nielb »
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
4 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
2 » Błękitni Stargard-Sokół »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
1 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
1 » Radunia Stężyca-Pogoń I »
1 » Jeziorak Szczecin-Mewa  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128334
• newsów: 74648
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114116
• zdjęć: 809272
• relacji: 39142
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies