ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa jancis - 01.12.2022 12:11
Klasyfikacja strzelców A Klasy gr.2 po rundzie jesiennej
Strzelcy:
12 - Krzysztof Wiak (Spójnia Świdwin),
11 - Kamil Stasiak (Rolpol Chlebowo), Konrad Wochna (Dąbrovia Stara Dąbrowa),
10 - Piotr Stefanio (Redłovia Redło),
9 - Daniel Karasiak (Masovia Maszewo), Patryk Michota (Ikar Krosino), Patryk Sobański (Masovia Maszewo),
7 - Radosław Machalski (Radowia Radowo Małe),
6 - Rafał Piliński (Redłovia Redło), Adrian Sochaj (Ikar Krosino),
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa branislav - 28.11.2022 22:06
Klasyfikacja strzelców Klasy A grupa 6
21 - Wolny O. (Ina R.)
19 - Szulik F. (Iskra P.), Walczak F. (Iskra P.)
14 - Jędrasik W. (Ina R.)
13 - Tomaszewski S. (Iskra P.)
11 - Deurloo M. (Orkan), Kornatko M. (Skrzydlaci), Pabich G. (Ina R.)
10 - Surdacki S. (Ina N.)
9 - Woźniak K. (Błękitni), Ziółkowski M. (Czarni)
8 - Banasiak B. (Błękitni), Jackowski O. (Ina N.), Pawlak K. (Klon), Zbyszewski D. (Korona)
7 - Górniak K. (Iskra L.), Kotwas T. (Ina R.), Szybkowski J. (Błękitni), Tazow B. (Sokół)
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa obserw86 - 28.11.2022 19:19
Klasyfikacja strzelców Klasy A grupa 5
18 - Jan Cieślarczyk (Piast K)
16 - Karol Lizurej (Orzeł)
12 - Rafał Juchlke (Pomorzanin), Andrzej Tytoń (Witniczanka)
10 - Maciej Budynkiewicz (Mieszko), Patryk Niegowski (Piast K), Serhii Rudik (Chrobry), Mateusz Zalcer (Polonia)
9 - Mariusz Dymidów (Zieloni), Hubert Sobas (Kłos), Mateusz Sykuła (Stal)
8 - Dawid Adamski (Chrobry), Robert Budzałek (Myśla), Mateusz Durasiewicz (Orzeł)
7 - Mateusz Malicki (Stal), Kacper Panasiuk (Myśla), Oskar Włodkowski (GKS Golenice)
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 17.11.2022 21:24
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami ostatnie jesienne pojedynki w A-klasie.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 10.11.2022 19:11
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne jesienne spotkania w A-klasie.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 03.11.2022 19:37
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne jesienne mecze A-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 27.10.2022 08:31
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne jesienne mecze A-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 20.10.2022 19:23
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne mecze a-klasy w rundzie jesiennej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
        starsze newsy   
 
MundialTyper

A klasa gr. 1 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Hanza Goleniów 13 32 10 2 1 42 / 14
2.  Wicher Brojce 12 30 9 3 0 34 / 12
3.  Vineta II Wolin 12 29 9 2 1 59 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 2 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Masovia Maszewo 11 25 8 1 2 40 / 17
2.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 11 22 6 4 1 35 / 16
3.  Radowia Radowo Małe 11 20 5 5 1 27 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 3 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Pyrzyce 12 31 10 1 1 31 / 11
2.  Sęp Brzesko 11 27 9 0 2 34 / 17
3.  Kluczevia II Stargard 11 22 7 1 3 30 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 4 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Energetyk Gryfino 12 34 11 1 0 51 / 12
2.  Zryw Kołbaskowo 12 30 10 0 2 38 / 13
3.  GKS Kołbacz 12 27 9 0 3 42 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 5 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Myśla Dargomyśl 12 31 10 1 1 39 / 16
2.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 12 25 8 1 3 47 / 24
3.  Chrobry Lisie Pole 12 25 8 1 3 31 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 6 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Ina Recz 13 39 13 0 0 77 / 7
2.  Iskra Pomień 12 33 11 0 1 65 / 21
3.  Iskra Lutówko 12 26 8 2 2 43 / 26
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 7 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  LZS Kowalewice 13 26 8 2 3 51 / 23
2.  Arkadia Malechowo 12 25 8 1 3 39 / 22
3.  KS Skibno 12 24 7 3 2 38 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 8 2022/2023 m pkt Z R P +/-
1.  Wspólni Różewo 11 27 9 0 2 31 / 13
2.  Grom Szwecja 11 25 8 1 2 32 / 14
3.  Błękitni Ostrowice 12 23 7 2 3 31 / 27
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa gr. 1
typuj teraz
26-02 Vineta II Wolin - Wicher Brojce
00-04 Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów

A klasa gr. 2
typuj teraz
22-05 Sparta Węgorzyno - Redłovia Redło





A klasa gr. 7
typuj teraz
00-04 Saturn Mielno - KS Skibno

A klasa gr. 8
typuj teraz
04-03 Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice

rozegrane mecze:
A klasa gr. 1
4:1 - Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo
1:1 - Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo
4:0 - OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów
2:3 - Leśnik Kliniska - Resko Karcino
3:2 - Fala Międzyzdroje - LZS Błękitni Trzygłów
3:2 - Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów
3:2 - Bizon Cerkwica - Jantar II Dziwnów

A klasa gr. 2
3:1 - Spójnia Świdwin - Rolpol Chlebowo
4:0 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo
0:0 - Rolpol Chlebowo - Radowia Radowo Małe
0:3 - Płomień Lisowo - Ikar Krosino
1:1 - Orkan Dalewo - Sparta Węgorzyno
4:2 - Dąb Dębice - Spójnia Świdwin

A klasa gr. 3
: - Sparta Skalin - Dęby Rogowo
0:4 - Orzeł Małkocin - Sokół Pyrzyce
: - Sęp Brzesko - Kluczevia II Stargard
: - Piast Kolin - Wicher Reptowo
: - Mechanik Warnice - Gwiazda Żalęcino
: - Orzeł Pęzino - Znicz Niedźwiedź

A klasa gr. 4
4:4 - Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno
1:2 - Odrzanka Radziszewo - GKS Kołbacz
: - Sztorm Szczecin - Wicher Steklno
: - Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo
: - Vielgovia Szczecin - Unia Swochowo
: - Czarni Szczecin - GKS Kołbacz
: - Energetyk Gryfino - Chemik II Police

A klasa gr. 5
: - Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole
: - Piast Karsko - Myśla Dargomyśl
: - Zieloni Zielin - Polonia Giżyn
: - Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
: - Mieszko Mieszkowice - Kłos Kamienny Jaz
: - Sekwoja Brwice - GKS Golenice
8:2 - Pomorzanin Cychry - Stal Lipiany

A klasa gr. 6
3:5 - Calisia II/Grom Giżyno - Czarni Marianowo
0:1 - Błękitni Pomierzyn - Ina Recz
: - Iskra Lutówko - Calisia II/Grom Giżyno
: - Iskra Pomień - Korona Raduń
: - Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn
2:8 - Świt Barnimie - Orkan Suchań
2:5 - Sokół Granowo - Klon Krzęcin

A klasa gr. 7
: - Strong Zielenica - Mechanik II Iskra Kłanino
: - Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław
: - Fala Gąski - KS Skibno
: - Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym
: - Saturn Mielno - Arkadia Malechowo
: - Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo
1:1 - Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice

A klasa gr. 8
3:0 - Błękitni Ostrowice - Sad Chwiram
: - KS Dzikowo - Pogoń Wierzchowo
: - Sad Chwiram - Grom Szwecja
: - Hubertus Biały Bór - Wspólni Różewo
: - Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo
3:1 - Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice

 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76863
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies